hahahaha lpo da opozoriš ljudje, to je plus 13 let
27. avgust 2013
se jaz sem 11 stara
27. avgust 2013
Samo če je ksenija stara 12 let
27. avgust 2013
nesmeš prebrat kar boš napisala
27. avgust 2013
u125821
u125821
jst pa sem zadosti stara (15)
27. avgust 2013
ne zala jaz sem11,oktobra bom 12
ja ne bom blažka .nocem vedet kaj sem napisala
27. avgust 2013
hahahahahaa boljš da ne.. sej če čš ti pol lohk me tako obnovo nardimo
27. avgust 2013
ne rabite
27. avgust 2013
hahaha če ti tko prauš
27. avgust 2013
2. Part
Destiny Edwards

Stala sem ob bazenu in v rokah držala cigareto.Brezizrazno sem strmela v ljudi,ki so se kopali.Noč ni bil karkoli posebnega.Bila je je kot vsaka druga.
Dim je napolnil pljuča.Nato sem ga izdihnila.Glava mi je plavala nad oblaki.
Par ljudi je sedelo ob bazenu in se poljubljlo.Bruham.Tako je nagravžno gledati ljudi,kako jezike vtikujejo v druge.Fuj.
"Hej."me je pozdravil nek fant.Pojma nisem imela kdo je ta tip.A vseeno je bil vroč,tako da me ne moti."Em,hej."sem ga poz
dravila nazaj.Ponavadi bi vse ignorirala,a danes sem presenetljivo dobre volje.
Pogledala sem fanta.Ravno je prižigal njegovo cigareto."Des!"sem zaslišala Crystal.Stopila sem do bazena in pazila,da pepel ne pade v vodo."Kaj?"sem zaklicala skozi glasno glasbo."Prinesi mi viski."je hladno rekla.
Resno?Za to me je poklicala?"Ja no."
Obrnila sem se in odšla nazaj na mesto kje sem bila."Veš kje lahko dobim viski?"sem vprašala fanta."Pri šanku?"je bolj vprašal kot rekel."Zdaj pa morem pa vso pot do tja hodit!"sem vzkliknila.Cigareto sem vrgla na tla in jo pohodila."Ti bom jaz prinesel.Samo pri to."je rekel in odšel do šanka.Vonj,ki se je dimil iz njegove cigarete je bil omamen.Govorimo o bullshitu,kajne?Zbirčna sem bila kaj sem kadila,zato sem kadila samo dobro robo.Ne vem kako se bom lahko zadržala,da ne bi skadila.
Prišel je nazaj z dvema stekelnicama."Nesi eno njej."je rekel in pokazal na Crystal.Vzel je svojo cigareto in mi izročil obe steklenici."Druga je zate."je zamrmral in pogledal vstran.Odšla sem do bazena."Crystal!"sem se zadrla.Priplavala je do mene."Kdo je ta srček poleg tebe?"me je vprašala in nastavila roko."Kaj te briga.Izvoli."sem rekla in ji izročila eno steklenico.
Odšla sem vstran od bazena.
Naredila sem velik požirek viskija."Hvala.Vračam."sem rekla.Danes se nisem hotela napiti,res nisem hotela glavobola naslednji dan.Fant je povzdignil obrv.Odložil je stekelnico na bližnjo mizo.Približal se mi je."Prav."je šepnil in me gledal v oči.
Kdo ne bi predvidel njegovega naslednjega koraka?
Njegove ustnice so se dotaknile mojih.Poljub ni bil nežen,bil je poln poželenja.Moje roke so samodejno se ovile okoli njegovega vrata.Njegove roke bile na mojih bokih."Moje stanovanje ali tvoje?"je zamrmral med poljubi."Tvoje."sem odgovorila.
Noge sem ovila okoli njegovih bokov.

Porinil me je ob bližnjo steno v njegovem stanovanju.Poljube je nadaljeval po mojem vratu vse do ključnice."Hočem te."je dejal medtem,ko je njegova roka zlezla pod mojo majico.Zamrmrala sem nekaj podobnega 'mhm'.Odprl je vrata in me potisnil skozi.V sebi sem se zasmejala.Čakala me zanimiva noč...
Prilepila sem se na fantove ustnice.Sploh si še nisva povedala kako nama je ime.In koga zanima?
Padla sem na posteljo.Splezal je name.
Slekla sem svojo majico in enako storila z njegovo.S prstom sem podrsala po njegovih six-packih.Nisem si mogla pomagati.
Fantove roke so v trentku prijele moje prsi in jih začele masirati.Zajavkala sem v užitku.S težavo sem poiskala zadrgo na njegovih hlačah.Potegnila sem zadrgo in nato še njegove hlače.
Obrnila sem ga tako da je zdaj bil pod mano.Skozi njegove boksarice sem prijela njegovo premoženje.Začela sem stiskati njegov penis.Rahli stoki so prišli iz njegovih ust.Naenkrat sem nehala.
Obrnil naju je.Spet sem bila spodaj.Snel je moj moderček.
Dol je potegnil tudi moje hlače ter spodnje hlače.
Prijela sem njegove boksarice in jih slekla.
V sekundi je prodrl vame.Premikal se je vedno hitreje."Hitreje!"
Začel se je še hitreje.
~~***~~
Ubila se bom .No,komentarji o zgodbi?
Jaz bi dodala še slike sam sem nažalost na fonu.Sploh nocem vedet o cem sem pisala .
~Ksenija
27. avgust 2013
u139082
u139082
next
27. avgust 2013
u125821
u125821
next
27. avgust 2013
to Ksenja sej drgač je pa čist supr next, sam si mau douk rabla da si ga objaula
neeeext
27. avgust 2013
logično da sem rabla dolgo,jaz sem ksenija
27. avgust 2013
hahahaha se spodobi ane pa tm tko greš umes še mau dol ane
27. avgust 2013
ne na fonu sem
pa se poleg gledam televizijo
27. avgust 2013
bravisimo (jz ti zej namišleno ploskam )
27. avgust 2013
u70873
u70873
Nexttttttttttt ziher je to niall
27. avgust 2013
anja i don't tell
27. avgust 2013
valda da je.. od ke pa mislš da se je ksenja tuk oživela
27. avgust 2013
nesramnice ste
27. avgust 2013
hahahah, ne sam realistke smo (respect )
27. avgust 2013
neeeext
27. avgust 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
28. avgust 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
28. avgust 2013
u142563
u142563
Neext
28. avgust 2013
u139663
u139663
neeext
28. avgust 2013
u121858
u121858
omg *_________________________* assdfdsgljkfdjfheiuvbfzakmcf obožujem vajine zgodbice omg hahaha neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext. +kolko ste ve2 stare? hahahaha
28. avgust 2013
next+ nova bralka
29. avgust 2013
u59329
u59329
ahahahahahahahaahah neeeeeeeeeeeeeext!! *oo*
29. avgust 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani