_______________________________________________________________________________________________________
Dragi dnevnik.
Danes se spet selimo in jaz bom morala spet iti v novo šolo, saj ne rečem, da ne rada spoznavam nove ljudi, ampak... veliko dobrih prijateljev bom izgubila, Saro, Jacka, Victorio in še bi se dalo naštevati, saj bi jim rada pisala ali jih poklicala ampak verjetno so že pozabili name...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ravno, ko sem hotela še nekaj napisat je prišla mami in rekla naj grem prekrtačiti mojega mačka, Cofka rekla je še "Pa zapri ga, vsepovsod pušča dlake."mi še reče. Zavila sem z očmi, mami je to zagledala in rekla "Ana, če se boš tako obnašala bom tvojega mačka, ki si si ga tako želela dalla na letgo!"(letgo: aplikacija kjer lahko kupiš ali prodaš vse možno) hotela sem ji reči "Saj si ne upaš..." ampak sem raje ostala tiho ker mi je pod nos porinila telefon z na pol izpolnjenim oglasom:
Cofko išče dom
Maček je pasme Maine Coon in star je 2 meseca ...
Nato me vpraša "A želiš da dokončam?" raje sem bila tiho in naredila kar mi je rekla. Cel dan se nisem pogovarjala z njo saj sem bila jezna ker takole izsiljuje, kdo pa nebi bil?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 Next=nadaljevanje. (Tudi komentarji so zaželjeni.)
09. april 2019
♪BlueMermaid♪
♪BlueMermaid♪
Next!

Zelo zanimiv začetek (:
09. april 2019
Next
09. april 2019
Next
18. april 2019
Next
18. april 2019