u23904
u23904
v sobi sem bila in pisala dnevnik. Potem pa sem pomislila da takrat ko z je bila jasonom ni bilo več njenih grozljivih sanj zdaj se bodo najbrž spet pojavile.bilo me je strah. Ko sem se končno spravila spat sem imela spet sanje o pločevini in tem kričala sem in bilo me je strah. Zbudila sem se šla popiti vodo nato pa sem spet zaspala do jutra nisem več imela sanj. Zjutraj sem se uredila in prpiravil za v šolo. Ko sva se z bonnie peljali je bila v avtu tišina nato pa sem ji povedala da danes nameravam pustiti jasona in mupovedati kaj si mislim onjem.

next?
28. julij 2010
u23433
u23433
ja itaQ da

neexr
29. julij 2010
u25553
u25553
next
29. julij 2010
u23904
u23904
rekla mi je da mi bo pomagla odločila pa sem se še nekaj da manueli povem kar ji morem o tem kakšna prasica je in to. Ko sva prišli v šolo je k meni takoj pritekel jason. Rekla sem da se morava.rekla sem mu da je med nama konec. On pa je vprašal zakaj jas pa sem mu odgovorila da ga je bonnie zadnjič videla kako se je poljubljal z manuelo. Rekel je da je res in tako sem odšla stran od njega z boonie sva se dogovorili da se bova pri pouku zamenjali tako da bo zraven njega sedela ona in ne jas. Tako sem se bolje počutila dogovorila semse z manuelo za pogovor zvečer uredila sem se in tam je bilaumirjena kot vedno povedala sem vse o tem kako mi uničuje življenje in to potem pa sem vzela torbico in šla. Nevem kaj mi je bilo ampak kar sama od sebe sem zavila proti pokopališču. In tam sem pisala dnevnik ko sem zvečer prišla domov me je teta takoj začela spraševati kje sem bila in kaj sem delala zlagala sem se da sem se učila v knjižnici. Šla sem v sobo in pogledala na telefon dobila sem sporočilo od bonnie če bi šle skupaj jutri nakupovat vedela sem da je to bolje kot pa to da se bom cel dan smilila sama sebi.
next?
29. julij 2010
u14845
u14845
next
29. julij 2010
u23433
u23433
ja itaQ

neexr
29. julij 2010
u23904
u23904
Šla sem spat ni bilo sanj lep raznino sem čutila močno praznino. So sem se zjutraj zbudila sem se spomnila da greva po nakupih potem pa se mi je posvetilo zakaj bonnie je rabila obleko za izbor kajti v našem mestu imamo vasko leto izbor katero dekle je najlepše v letniku in bonnie je seveda šla v kandidaturo. Zjutraj ko sva se peljali sem nadvse uživala in celo pozabila na moje problema . razložila mi je natančno kakšno obleko čevlje in torbico želi imeti. Ko sva prispeli sva šli v prvo trgovino z oblekami nisva kupili. Priskali sva veliko trgovin in jas sem si kupil krilo obleko majco kratke hlače in kavbojke medtem ap bonnie ninašla ničesar za oblečt čevlje in torbico je že imela kupljene le obleke še ni imela kar naenkrat pa sva šli v neko trgovini kjer je videla točno tako obleko kot si jo je zamišljala. Kupila jo je. Ker je bila ura že tri sva šli na kosilo na to pa domov povsem sem pozabila na vse probleme ampak doma ko sem bila sama sem se spet začela čudno počutiti. In kar naenkrat sem jokala. Zaradi jasona.
next?
29. julij 2010
u23433
u23433
ja neexr
29. julij 2010
u23904
u23904

bonnina obleka

njeni čevlji

njena torbica
29. julij 2010
u23433
u23433
neext
29. julij 2010
u23904
u23904
jokala sem in jokala. potem pa sem se odločila da po najbolše tako. napisala sem dnevnik. potem pa sem šla proti železnici. postavila sem se na tir in čakala. vlak je prihajal vedela sem da je tako najbolše a neka sila me je porinila iz tirnice na travo. hudo sem padla. ampak potem sem pomislila da je nkdo umrl zaradi mene k sreči ni umrl.saj je tudi on še pravočasno odskočil. pogledala sem kdo je bil. bil je moij sošolec alex.
a-alex j-jas
a: kaj ti je bilo si nora
j: ne ampak nima več smisla da živim celo moje življenje je grozno nevem več kaj naj naredim
a: res je da nimaš največnje sreče ampak poglej nesmeš kar obupati.
j: prav imaš ampak nevem kaj naj naredim.
a: morda bi mogla hoditi na kakšne terapije
J: prav imaš povedala bom teti.
ko je bilo konec najnega pogovora se je obrnil. in šel.rekel mi je samo še adijo. tudi jas sem šla počasi domov. morda ima prav morda bi zares morala začeti hoditi na terapije. ko sem prišla domov tete še ni bilo zato sem se ulegla in zaspala.
next?
30. julij 2010
u23433
u23433
ja neext
30. julij 2010
next
30. julij 2010
u14845
u14845
next
30. julij 2010