No, nardila bom enako temo kot sem jo enkrat ze ampak mi jo je administrator zbrisu!
ADMINISTRATOR, NE ZBRISI TEME!

Tako. Dobila bom psa, in ne vem katero pasmo psa naj izberem.
Pomagite!
21. februar 2012
Zlatega prinašalca takega mam js.
21. februar 2012
Aja pa pes bo v stanovanju oz bo v njem prenoceval.
Hocem pa psa ki ni majhrn, in ki rad tece ker jaz seveda rada tecem.
Pes naj bo lahko obvadljiv. Zanj imam na dan 19 ur casa ( ker sem v soli. )
Kuza doma ne bo sam. Zelim si pac tako velikost kot border colie ali zlati prinasalec.
Prosim svetujte.
21. februar 2012
nemški ovčar
21. februar 2012
pa dejte no!
29 ogledov pa samo dva sta mi svetvala no!
prosm no,svetujte.
23. februar 2012
zlati prinašalec
23. februar 2012
Jaz mislim, da je Angleški Koker Španiel. Čeprav je srednje rasti, ti z njim ne bo nikoli dougčas. Jest ga imam tudi. Zelo rad teče in se igra. In če ga boš izbrala, boš zelo navdušena nad njim, kr zelo dobro pokaže čustva... Res tu je najbuljši ps.
24. februar 2012
zlati prinešalec zelo je lep
25. februar 2012
Ljudje no -.- please dejte mal pomislt :/ psa si ne zbiraš kr tko ko ti en predlaga po forumu!!!!! na to sm tok alergična -.- -.- Pozanimaj se po netu, uprašaj ljudi za izkušnje predvsem pa si zberi psa ki bo teb pač ustrezal! potem se moreš še pozanimat za psarne, kontaktirat vzreditelja in izbrat najboljše leglo! Ne gre tko na hitro to. Jst sem si border collia želela 4 leta , potem pa sem že vse vedela o pasmi , kontaktirala sem več vzrediteljev itd. Pa tolko da veš, je border collie lahko obvladljiv ampak se moraš prej fajn pomatrat s vzgojo da imaš potem fajn psa.
ps:: drugač sem ti že odgovorla sporočilo o border collie -ih.

Ne jemat osebno, jst hočem sam dobro. ;DD
25. februar 2012
Ja vem ampak mi gre na zivce kr mi je tisto temo admin zbrisu
Zanimam se ze po spletu
Ja vem da mi hoces dobro brez skrbi
No ampak vseeno me zanima kaj pravijo drugi tako da sem pac naredila to temo
No jaz imam ze priblizno 3 leta v mislih nemskega ovcarja al pa zlatkota
Vse vem o teh dveh pasmah a vseeno me zanimajo vasa mnenja.
Nooo to je to
Besedilo se prebere z happy glasom
25. februar 2012
NEMŠKI OVČAR NEMŠKI OVČAR

ne bo ti žal
27. februar 2012
zlati prinasalec
27. februar 2012
u76292
u76292
bernski planšar ali nemški ovčar ali pa bernardinec (poznaš film beethoven)?

27. februar 2012
beagel zrastejo od 30 do 40 cm največ do 50 cm prijazi podrobnejši opis lahko pogledaš na pasme-psi lahko tudi sama poiščeš kakšnega psa bi rada imela (opis pasme)
28. februar 2012
najlepši so pitbuli in belgijiski ovčarji
29. februar 2012
Psa se ne izbira po tem kak so lepi oz po izgledu, ampak po karakterju. Sploh pa ne po tem kaj drugi pravijo. Ti se najboljše poznaš, veš kak je tvoj način življenja in pomoje tudi vsaj približno kakega psa si želiš. Pač izberi si določene pasme, ki so ti všeč in se poglobi v karakter, kontaktiraj ljudi ki že imajo imajo to pasmo... Sej ti je že Adelaa.Windy.♥ povedala.
Če hočeš določeno pasmo boš vzela rodovniškega psa iz dobre psarne, če pa ti je vseeno za rodovnik pa pojdi po psa v zavetišče.
29. februar 2012
priporočam ti king charles spaniela:

ma ga 1 moje prijatlca pa je to naj naj kuza kar sm ga vidla!!!!!!!
29. februar 2012
rad bi kupil psičko mešanec med bernski planšar in bernardinec ,ali kdo pozna koga?
02. marec 2012
Zakaj bi pa rad kupil mešanca in s tem podpiral nerodovniško vzrejo, če lahko posvojiš psa iz zavetišča skoraj zastojn in s tem nekaj dobrega nardiš?
02. marec 2012
Strinjam se LoveDogs! Totototo :''')
02. marec 2012
zato ker sem imela takšnega 8 let in so mi ok
03. marec 2012
Zato pa ni nujno, da bo tudi naslednji tak. Pri mešancih nikoli ne veš ali so starši primerni za parjenje (bolezni, agresija itd). Vse to se lahko prenese na mladiča.
Vsak pes je drugačen in vsak ima svoj karakter, svoje slabosti in dobre stvari. In vaš naslednji tak mešanec nikakor ne bo enak prejšnemu.
03. marec 2012
https://pasme-psi.com/
pojdi na to stran in ti bo pokazalo ravno pravega psa zate!
04. marec 2012
Pelka8: ta kviz ni v redu. itak polovico pasm manjka.
04. marec 2012
na tej strani ni,ampak vseeno hvala,bom počakala dokler ne najdem takšnega
05. marec 2012
_evangelych_, vseeno lahko ta anketa pomaga. Lahko spozna kateri psi so primerni za stanovanja itd. in še naslove vzrediteljev piše...
24. marec 2012
u84058
u84058
Joooj, pa zekaj po forumih sprašujete kero pasmo psa hočte, kko pa nej mi vemo, kaki pes je primeren zate! Če se niti za pasmo ne moreš odločit potem očitno nimaš pojma o psih in si rajši n ajprej kej preber o psih pol pa razmišlej o pasmi! Mislim halo, a zdej vm mormo pasmo psa zbirat? Posluš, usaka pasma ni za vsakega. Pa tud ne morte pisat kerga pesa ji priporočate, če ne veste v kakih razmerah bo živel.

Edini pametni komentar na celi strani je od LoveDogs: nekaj najslabšega kar lahk storiš je, da nabaviš mešanca. Halo, pa ljudje, dejte se mal pozanimat o psih pa o pasmah, ne morte tkole prek forumov psa zbirat!!!!!
25. marec 2012
u84058
u84058
Aja pa še Adelaa.Windy.♥ je dobr napisala. Mislm takim ludem k ste vi jst sploh nebi psa priporočala no.
25. marec 2012
Animals'n'Horse, mislm da se motiš. Vsak ji lahko priporoča psa in pove kakšen je, po osebnosti, kar v nekaterih opisih psa ne pove. Kakšni so pogoji pa je že napisala. Nevem niti, zakaj se nekateri, ki se ne strinjate s to temo sploh vključujete. In za mešance res da velja, da niso na dobrem glasu kot pa ˝čistokrvni˝, ampak jih je zmeraj več in je prav da bi jih imeli za enakovredne, saj so čisto isti kot čistokrvni nekateri so še boljši. Preberte v happy glasi.
29. marec 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani