-Ljubezen
-Pretep
-žalost
-In vse drugo -.-
18. februar 2020
-Ana-
Hej sem Ana in no kot veste sem se veliko časov selila in ta nova šola ki sem jo začela v 5. razredu je kul.Ni slaba in še nekdo mi je všeč.Imam veliko prijateljev in moja hiša je popolna.No nebom preveč povedala.Skrivnost in deli resničnega življenja.No začnimo z ponedeljkom.Ko se. se uredila sem pojedla zajtrk in odšla do avtobusa.Tam me je čakala moja Bff Eva.Sva si zelo blizu in s tem mislim kot sosedi na dolgi razdalji v ulici.
18. februar 2020
-Ana-
Usedli smo se na bus in se odpeljali.Končno smo prišli v šolo.Preobula sem se in se usedla na klopco.Res je bilo da mi je nekdo všeč.No ampak žal nemorem povedati.To je osebno.No in šolski zvonec je zvonil.Vsi so tekli po stopnicah gor in v razred.
19. februar 2020
-Ana-
Kot zmešani med njimi pa jaz.Ko hodim namesto tečem.Eva pa za mano kriči:ANA!ANA!ANA!Vprašam jo kaj je in pravi da bo VALENTINOV PLES EEEEKKKK!!!!Obužujem ta ples.Zakaj?Zato ker tam plešeš Just Dance,Bovling,zmenkarije,in no kronanje princa in princese!!!!Ko bi le videli na lastne oči
19. februar 2020
-Ana-
No in ko je bilo konec šole sva se z Evo odpravili nakupovati.Obleke in ličila ženske stvari.No vglavnem ta večer je že bil in sve se hitro pripravili.Če želite še več izvedeti napišite
19. februar 2020
Next
21. februar 2020
Next
02. marec 2020
KONTAKTITE NAS ZA VSE VRSTE HACKING JOBs. @ glenfthomas@gmail.com BESEDILO O (770) 824-6784 Nudimo profesionalno taksist
storitve.
1 dan nazaj
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani