u100920
u100920
ŁoVe GłrŁ haha kdo ti pa verjame?
01. marec 2013
js sm pa nehala k sem prebrala da so eni punci k si je grizla nohte v želodcu našl fulll velko kepo nohtov ker jih želodec ni mogu prebavt in so ji zdravniki rekl da bi loh zrd tega umrla
11. maj 2013
Haha..mislim da ji nihšče ne..
21. maj 2013
actimel
actimel
Js si jih ze full dovg casa in sm od novga leta jih nehala in sm bla cist ponosna nase in sm ze mislla da sm se odvadla sam nikol nism vedla zkj jih sploh grizm...cez viknd sta se pa starsa skregala jn sm ugotovila da jr to krivo ker sm si takrt use spet zgrizla in mi je full bed sploh kr morm skrivat pa boli... :/ pa c ma kdo kksn nasvet kaj naj nardim k se zacne kksn kreg da noum tok zivcna jr je skoda... hvala :*
27. januar 2015
u177879
u177879
No jz sm si jih tud grizla sam pol mi je mami najprej un lak kupila ampak sm pol zarad tega laka zbolela, k pac jes kksne slane palcke in pol si prste polizes pa mas in grozn ukus v ustih. Bleekk. Pol ja zdej pa sm se odvadla tk, da sm si namazala nohte z prozornim lakom in sm si u mislih skoz ponavlala da mam zdrave nohte in da nih nesmem grizt. In hja
19. februar 2015
u186387
u186387
Js sm sred solskega leta ko je blo najvec dela grizla nohte. Pol sm se pa odlocla da ce jih do konca solskefa leta ne bom grizla pol jih dam pa polet poslikat in to junija julija in avgusta. Sej raje placam mal dnarja kot pa da se mal butnem nekam pa mi kri tece. Sm sprobala pa tut z unim grenkim lakom pa naprimer jes kruh pa se ti kr zelodec obrne ka je tok grenko
09. marec 2015
u185330
u185330
no jaz sem si tut grizla nohte ves kaj mi je pomagalo???
mama mi je kupila eno smrdečo kremo k je tako smrdela da si niti taknt nisem tla no upam da ti bo moja krema pomagala
kako ji je ime pa sem pozabla
12. marec 2015
jst pa si grizm nohte tud ze kake 8 let pa pac sj mi rata kdaj de jih n grizm pol pa k se pohvalm n glas nvem mama lej kak noht mam pol k sm n samm zgrizm nohte in pol se spejt lot od zacetka.... kej nej nrdim lak mi n pomaga n bolecino se pa tud n zmenm vec kr sm se je ze nvazdla
22. avgust 2015
u169978
u169978
Mam isti problem phahah pac en noht sm si uciri tok zgrizla da m pod nohtom usee boli in sploh nmorm prtisnat tja pa laki a ne pac js mam skos nalakirane nohte ammpk ne pomaga :c cesn pa cebulo pa tok sovrazm in se je se dotaknt nmorm :c
04. december 2015
u208296
u208296
Js sm si tut včasih nohte grizla sam pol sem si pa kupla tak lak proti grizenju nohtov in je ful grenek pol sem si pa nehala grizt in zej mi je ful všeč k so tk dolgi pa lažje si jih lakiram poskus
08. februar 2016
Js si sicer nism nikol nohtov grizla ampak probi s tistim lahkom , s česnom, s čebulo, s kkšno kremo. In si že nazačetku določ nagrado. To ti bo zih pomagal.
20. februar 2016
Stara sem petnajst let pa si nohte grizem ze odkar pomnim, pa se tut ne misl odvadit, mislm.zaka bi mela.pa.daljse pa.nerodnw, ce so mi,kratki cist ok
15. marec 2016
js nimam težav z grizanjem nohtov ma jih pa moja frendica k ni mela skor nc nohtov in mi je zmeri zavidala pol si jih je pa nehala grist pac zamotla se je z necim drugim in zdj ma ze nekak normalno dolge nohte..
20. marec 2016
Jaz sem to tudi počela in bili so zelooo grdi zato sem se odločila, da bom nehala. Nisem kot so nekatere druge rekle, da zamoti svoje prste počela, ampak sem pač v mislih to naredila. Ker se bliža poletje hočem imeti lepe urejene nohte. Vse moje prijateljice so imele jaz pa sem imela grde in celo fantje so me vprašali zkj imam take in sem se odvadila. najprej sem počakala, da so zrasli in sem si jih polakala, ker laka nisem hotela gristi sem se odvadila čez poletje in potem je bilo okej.
01. junij 2016
js sm si jih grizla od prvega razreda,zdej sm stara 15 in sm mela v tork valeto in sm si sla drelat umetne..pac teh nemors grist in ti bojo uni spodi zrastl pa se odvadla se bos
17. junij 2016
Jaz sem si grizla, amppak sm zej šla na lakiranje nohtov ko zdrži en mesec in so ful lepi tk, da si ne grizem kr si jih nočem uničit
25. junij 2016
u143839
u143839
Js sm tko nrdila da sm dala umetne nohte gor in pol sm nehala.. in zdej jih več ne grizm
03. avgust 2016
Jst pa sm dobila longeto in so predalc za jih grzt tko da zaenkrat jih se nism ogrizla
03. september 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani