no pač na mojem rd enkrat u juniju je reku da sem mu js najbolj vsec nevem ka to peomen glih za njega. mislte da mam šanse? aja drugac se pa velik družva pa včasih me kaj prosi al pa kaj pa pr verouku me je skoz gledu, prosu me je za etiko(zvezek) pa ma dost frendov da bi mu posodl. pr glasbi pa zgodovini pa nemščini (pac kjer bliz mene sedi mi uzema stvari pa me kliče pa nek kr skoz. drugac sem 12 pa ime mi je zoja hodim pa u 7r.mislte da mam sanse. aja vre sošolke govrijo da sem ful suha pa da je sto postov u mene .nwm hvala za odgovore ze u naprej hiter odpiste.
20. januar 2016
20. januar 2016
Pac jz sm mal bolj na sveze zaljubljena..... Od zacetka sole ze. No, ja da mi je vsec ta fant, sem povedala soslki ki sem mislila da je moja prijateljica pa ni, v resnici pa ena navadna hinavka, je tobpovedala ceumu klasu.. In pol zdej vsi to vejo... Pac preden je to zveducel klas me je enkrat med malco gledu vec ku eno minuto, jz sm pa ga pogledala nazaj pa se mu nasmehnla on me je pa sse vednp gledaal ful zamisljeno....pOl sm pa z ocmi kao mimo njega svigala da sm vidla ce me se gleda pa me je se ful casa gledu.. No pol ka se je pa razvedl je pa en fant * med likovno povedal mojemu ♥.. Ej ** a ves da je ** vate.. Pa tko prvu ni slisuka je blo ful glasno p ga je vprasu kaj ane pol je pa sw mal nasmehnu pa pogledal v list.. Aja pa jz nasprot njega sedim... Pac jz se mu med uro tko ful velikrat nasmehnem on me pa sam gleda. Ka mi pa kej rece se pa cist zmedem pa metuljcki mi v trebuhu norijo
24. januar 2016
u196652
u196652
jaz imam pa problem da se spogledujem z enim fantom iz naše šole.
04. april 2016
Hei!!Tudi jz rabim pomoč...In stvar je taka..jz sem 7. on pa je 8. razred , vem , da je bil še to šolsko leto vame , ves čas me je gledal in to samo ni nič naredil...zdaj me še le redko pogleda , prepričana sem , da on ni več vame..kako vem če sem mu všeč?? Kako ga naj "opozorim" name?? In on je ful popularen jz pa ne tako In se zelo bojim kako bo reagiral , vsa šola se mi lahko norčuje -Prosim pomoč
prek snepa sem si pisala z njegovim bff-jem , povedal mi je da oni palijo bolj na starejša dekleta ,ki imajo dobro rit in prsi...En čas sva si veliko pisala nato pa vedno manj in zdaj sploh nič..če mu jz kaj napišem recimo hi mi odpiše in se malo pogovarjama nato pa najde neki izgovor da si več ne piševa-prosim še tu pomoč , kako naj postanem njegova prijateljica??
03. november 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani