hmm..bomo vidli
01. december 2012
upajmo na najbolše. v pon bomo vidli kak pa kaj bom probala mu nekak namignit se mu smehlajt pa ga v oči gledat ko on mene , pa mu mogoče celo kaj rečt,se u družbo uklučt al pa spotaknit ga ful. ker je on ful na hece pa to
01. december 2012
Pa poj ne pozabi poročat!!!! :***
01. december 2012
morš poročat
02. december 2012
bom upam da bo keej pametnega
02. december 2012
02. december 2012
bo

02. december 2012
juuuj *-*
02. december 2012
no kok je zdej
10. december 2012
Am jst mam pa tak problem a nevem če je on vame. Jst sm b-jovka on je pa c-jovc in pač hodva skupi na fransoščino in on jo res obvlada. Enkrat sm mu posodila učbenik in pol mi ga še vsaj 1 mesec ni vrnu in pol sm mu pa enkrat rekla če mi ga lohk vrne je pa reku da ga je on tut že najdu. Pač zdej sm v njega že pol leta in sm kr v oblakih tok sm zalublena. Pa zdej tko 3 mesce usakič ko se vidva na hodniku tko gleda prot mena pa jst prot njemu. Zdej pa še z enim prjatlom me tko z nogo po riti. Pa tko vedno jst njemu posodm nalogo pr francoščini al jo pa on men. Enkrat sm pa šla skoz garderobo in pol me je pozdravu pa me uprašu če mam nalogo in pol je njegova sošolka k je bla zravn rekla da bo on šel na kolena pa me uprašu če bi šla z njim na valeto sam nevem če je to res. Recimo dons sva pa s prjatlco šle do mercatorja k je bliz šole in on je pa lih šel nazaj prot šoli še z dvema prjatloma in pol so kr naenkrat šli v drugo smer.No ampak moja frendica je rekla da je on itak v eno iz treninga kr se ful dobr razumeta pa še na asku je odgovoru da so mu iz paralelke ušeč ene iz njegovga klasa. No in zdej jst nevem a je on vame al ni eni pravjo da je eni pa da ni. Prosm pomagite miiz tega kar sm vam napisala a se vam zdi da je on vame al ne?? Kr sm res že čis obupana. Hvala za odgovore že v naprej. 
28. februar 2014
Jz sm tud v pudobnmu primeru... Če maš kšno frendico k se z nemu ful dobr razume jo pros nej ga vpraša kere so mu ušeč... Mal izrab to da hodta skp k francoščini in ga pros če se loh kdaj skp učita pa po možnosti kšno suboto bl zvečer....
Za začetk to... Puvej kako se je itekl
Z veseljem še pomagam...
07. april 2014
u109209
u109209
nikol neveš ka točn fanti čutijo. una prijatlca je najverjetneje ljubosumna ko je rekla da je u eno iz treninga<3 šanse maš<3
10. april 2014
JAP RES JE....
14. april 2014
u170085
u170085
Oii, sm Liana in sm stara 12 let. Je en fnt u mojm razredu k me nikol ni glih maru. Zdej sm dobila aparat in mam ravne zobe. Enkrat me je pr uri frendica k sedi za mano prasala u koga sm. Ta fnt(Domen) sedi s njo. Oba sta rekla da bom napisala Damir. Pa sm napisala njegovo ime in sta ga oba pogledala(listk). Domen se je nasmejal. Pr Naravoslovje sedim s njim in mi skos uzema puscico pa kulije pa to. A mislte da ker mu nikol nism bla usec da je mejbi zdej k mam ravne zobe in sm mu povedala da sm vanga kej moznosti pr njem?
19. april 2014
Ne vem... al se dobr razumta
19. april 2014
u170085
u170085
Ja full
19. april 2014
OK POL GA PA PO LISTKU AL PA KR NARAVNOST UPRASI KAKO KEJ PUNCA... UPAŠ LAHKO DA BO REKU DA NIMA PUNCE... IN POL REČŠ KERE SO MU UŠEČ... IN SPET UPAŠ DA SI MED NIMI
19. april 2014
u170085
u170085
Pa ce sm 6. razred. Pol bo povedu fantom pa se mi bojo usi smejal
19. april 2014
ČE RES KEJ ČUT DO TEBE NE BO NOBENMU POVEDU... 100%
19. april 2014
u170085
u170085
Ne, usi fantje so TOK dobri frendi da si res povejo use. Mejbi. In kko je teb uresnic ime
19. april 2014
ni res... moj ni nubenmu puvedu....
lana....
20. april 2014
pač en grega k sm bla vanga me skos neki gleda pa to pa lansk let je neki ful grdga govoru o men in me je ful prizadeu pa dans mi je vrata odpru jst sm 6.a on pa 6.c in me zanima če to kej pomen.
16. junij 2015
Mrn je en ful usec in je 2 leti starejsi od mene in pac ful nevem kaj nardit kr se nikol nism z njim govorila......on me pa skos gleda.....nevem kaj to pomen......nevem kako nj pristopm pa tko....
18. junij 2015
Js mam pa tak problem ... Sm u enga iz mojga razreda( ... Zdej ponavadi pri urah sedi skos neki u blizini pa med odmori ko ga pogledam opazim da on mene gleda .. Sm nism prepricana da mam kaj moznosti zato kr vsi govorijo da je u zalo ko je pa tk razvajena pa dobi vse kar hoce... Zdej nisma glih frenda tk da res mislim da nimam moznosti ka mislite
10. avgust 2015
probaj se mu malo približati in govoriti z njim vsekakor pa imaš možnosti
ko vidiš da te gleda se mu nasmehni
lahko ti uspe sej si punca
punce smo cool in zmoremo vse!!!
25. avgust 2015
hej, imam vprašanje in ali mi lahko čimprej odgovorite pač ja mni je všeč en fant v našem razredo in mislim da so mu všeč druge zadnjič je reko moji sošolki da je suha mni pa nč ne reče in kk bi ga lahk osvojila nevem želim si da bi me kdaj klikno pa me nikol ne. prosim če mi pomagate :_
30. september 2015
hej imam se eno vlko prosno ce je kera se donc gr ce mi lahko prosim se danes odgovori saj bi res to morala vedet ze danec PROSIM RES PROSIM
01. oktober 2015
mam problem on je 1 leto starejši kot jaz skor vsi vejo da sn v njega nw ali ima punco

prosim če mi hitro odgovorite

ga po videzu poznam sam ne osebno
02. oktober 2015
zivjo js se glih ne spoznam na to amoak lahko pa vam povem mojo izkusnjo: pac js sm bla 2 leti zalublena v enga sosolca in pol smo se sli enkrat resnica ali izziv in me je uprasal ce mi je kdo usec in tkrt sm priznala da mi je pac on in pol me je enkrat med odmorom povabu v kino in sm pac rekla ja in pol mi je priznov da je tud on vame ze dolg in ta zveza traja se zdj....tkoda ce ti je nekdo usec mu to povej ne izide se vedno najboljs ampak tko vsaj ves da si probala ce pa pac ti nisi njemu usec na svetu je se veliko fantov in sigurno bi bila komu usec
08. december 2015
ni tko nujn sam uprasam je iz istga razreda v njega sem že 3 lete pa ne vem ka nej? nevem u kiro je on? pomagite. pište. pliss.
20. januar 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani