PROSIM PUNCE HITRO SVETUJTE KARKOLI,PA KAJ KORISTNEGA!
čimhitrejeee :/

1 leto je starejši pa hodi na isto šolo kot jaz
24. november 2012
pa čimhitreje napišite predloge prosiiim , res nujno je.
24. november 2012
1. FuŁŁ se lepo obleč pa pejt mim njega...
2. Nared se kokr,da ti je padla kniga pred nemu na tla pa jo tko pred nemu pober,da te bo opazu...
Aja a je iz istga classa? A sta frenda? A ga poznaš tko fuŁŁ?
24. november 2012
1. ok bom
2. točnooo, tnx

ne,9. class je jaz pa 8. class. pa nwm no , niti ne , pa poznam ga kr dobro..
24. november 2012
Aha... No poj ni totalka izgublen primer
Drgaš pa jst tut nism nevem kaka svoetovalka za osvajanje.
Vem sam te osnove...
Drgač pa večina po eni knigi k nwm naslova
24. november 2012
bodi naravna ko ga boš srečala se ne zmeni zanj in se ''po nesreči ''zaleti v njega.samo v ramo ga rukni da se neboš cela zaletela vanjga NA TO PAZI drugaše pa ima vsak svoje metode ugotovi kaj si misli o tebi a se ne spremeni če si mou že všeč si mo zato kr si ti in ne nekdo drug!!!!!!!!!!!!!!!
UPAM DA SEM POMAGALA KAJ <3
24. november 2012
OMG ma a so kreteni???
https://www.igre123.com/forum/tema/sexi-igrice/44413/
LOL enak sm stara in nwm ampak MEN JE TO TKO BUTAST in LOL obnašajo se kokr stari 5 let ne pa 13-15 let. LOL Pa vaše mnene?
24. november 2012
Katja : *** ahaahha ok.
CUTEmalika1D < 3 : ok bom tudi skušala,saj se večkrat zaletim z delom telesa v njega po pomoti kao pa on vame
24. november 2012
še kakšne nadeje in nasveti do ju3 bi mi prav prišli...
25. november 2012
probi se prdružt v njegovo družbo potem ko pa ga mal bolš poznaš pa se pozanimi o teh stvareh kaj ga zanima potem se začni z nim družt ampak počas da se neboš kr na enkrat začela družt z nim ku nora potem pa razpravli o tem s kar ga zanima sam ne razpravlat o svoji teži ,postavi in ljubezni tvojih prjatlc
kr ga ne bo zanimal
jst sm na tak način dubla fanta pa sva že 2 leti skupi
26. november 2012
pol pa napiš če je vredu
26. november 2012
mal poroči koko je (si že probala nasvete?)
26. november 2012
uno sem se malo ruknila v njega pa se je un tudi večkrat že v mene. pa ko se smehlja me včasih pogleda pa gledama se dosti danes mi je nekaj govorl < 333 pa me malo zafrkava vmes
29. november 2012
POTEM SI MU STOPOSTO VŠEČ

PA SAM POVEJ KAJ TI JE REKU
29. november 2012
jup... povej kaj ti je govoru :***
29. november 2012
u114165
u114165
Jast sem zatreskana v mojga sošolca. Skos me tepe in mi vzema stvari. Kako mi lahko pomagaš da bi začela skup hodt al pa kj tazga?
30. november 2012
pomagaš?
Kdo?
30. november 2012
pa nič takšnega..pač sploh ga nič nisem vprašala pa mi je nekaj odgovoro začnem pač spraševat sama sebe pa kolko jih še je on pa 69 pa tak...
30. november 2012
pa ga vpraši kdaj kej

ej pa naprimer mu reč da ga hočš bol spotnat pa ga povap nekam
30. november 2012

to je pa prav
30. november 2012
Sisi ammm... ne bi mogu to on njo vprašat???
Mislm:
Punca : Ej,bi te lah bol spoznala,ker se mi zdiš kul?!
Fant : Ja itk...
Mislm,da si ulogi malč zamenata
30. november 2012
meni se tudi tak zdi bom probala še več z njim govorit v pondeljek spet
še kake druge ideje,nasveti kaj je hitro pa da ti ni tak nerodno?
30. november 2012
Hmm... maybe našunti kkšno frendico k se z nemu dobr razume,da vpraša kera mu je najlepša iz vašga classa,da vidš,če si mu ti sploh všeč?
Nwm... Čak bom še mal razmisnla
30. november 2012
ampak večina fantov si želi da bi punca naredla prvi korak zato pač
30. november 2012
Ja prvo moreš itak vedet če si mu sploh ti ušeč... nwm včasih je to blj tžko razbrat.. pač men se je zgodlo, da me je vlkikokrt tko gledu sam je vedno odmknu pogled če sm ga slučajn jst pa enkrat mi je cel sms napiso naj bi šlo neki za šolo Pol sva se pa spt odaljila pa je moja bffjevka šla do njega k je bio z frendi skupi pa je rekla da sm jst ful u njega pato. In on je res sramežliv pol so ga pa zabavali pa tkoin muje blo na bed pa je začev fjst grdo govorit o men pa tko. Sam men je še zmerom kjutkan čeprav mu zamerim. Pa res nimam pojma kok se človek takemu sploh lahk. Smsji ne užgejo kaj druza pa tud ne.. res nwm a kej čut sploh?* nwm nimam jas najbolj izkušenj on pa itak še nobene punce ni meu.
30. november 2012
Sisi hehehehe ja mby, ampak vseen je to DELO za fante
babyblack skor sm začeola jokat ko sm brala Sej bo 1x pršu en,ki bo PRAVI in bo ti reku,da te lub :*** Sam ne obupi ;***
01. december 2012
sam probat ni greh ej men je včeri bff povedala da je njen sošolc vame pa mi podtaknla številko pol pa še na fb smo 2 uri debatirale o njem
01. december 2012
Pr men je pa tak...da on ve,da sem v njega...pa je tudi ful sramežliv. včasih mi kaj reče,pa dosti se gledava,pa tut frendice pravijo da ga opazujejo pa da ga vidijo da me gleda,lih v petek mi je prijatelca rekla. pa včasih zardi če me vidi al pa se smehlja. samo res nwm -.- men je tudi nerodno.. pač enkrat mi je moja prijatelca pomagala,ker on ful rad popravla stvari,ona pa hodi z njim v class in pač mu je nesla moj,pokvarjen svinčnik. pa mu je dala,pa je reko,da bi se dalo popravit. ampak je težava...še ena iz njegovega classa je v njega,pol pa je izdala,da je svinčnik moj....ampak on ga je še vseeno hoto popravit..samo mu je pol rekla,da ga more stret,pa vsi dečki,pol pa ga je stro pa v čet. zdaj ko sem bla dežurna je stal pri moji dežurni mizi pa mi nekaj ruzak otipaval pa držal pa se smehljal... pa nekaj mi je govoro v garderobi samo zadnjega kaj je reko od sile sploh nisem slišala...blo je tui tak da sem stala z vratmi pa jih držala za kluko pa je prišo mimo mene,me pogledal pa vdaro po vratih 3 cm vkraj od mene : $$
01. december 2012
Heheheh... Kaj pa če te samo zafrkava? Ker pač ve,da si vanga? Nwm ne bi si drznla trdit ampak možno je. Upam pa,da je res vate,ker,če bi vidu koko lepo govoriš u nemu na forumu bi zih bil v secundi vate :***
01. december 2012
ja al pa bi to sam delu da je vate
01. december 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani