x.neza.x
x.neza.x
ŽIVIJO PUNCE!
ZDI SE MI, DA JE ZADNJE ČASE ZELO POPULARNA TEMA KAKO OSVOJITI FANTA OZ. KAKO GA OČARATI. (če imaš še kakšne ideje v zvezi z tem jih lahko spodaj napišeš).

1. fantom je zelo všeč če se punca ukvarja za športi , s katerimi se po večini ukvarjajo fantje (motocross, nogomet, floorball...)

2. v njegovi bližini bodi do vseh prijazna, še posebej do njega (mu daš kompliment).

3. probaj vspostaviti pogovor med vama, (fantom je všeč če vi naredite prvi korak).

4. fantom je zelo všeč če ima punca očala ([u]to NE pomeni da če nimaš očal ne boš dobila fanta )

5. v njegovi bližini imej lep vonj, (uporabi deodorand)

6. če si v družbi z njim si med pogovorom z rokami malo češeš po laseh(ali pa si npr. podreš tvojo figo ali čop),

7. če se na samem pogovarjata ga vedno glej v oči,(to fantom vedno naredi še večji vtis)

8. bodi original( ne ponavljaj za drugimi in bod to kar si)

9. če te fant še ne pozna prepričaj nekoga ki ga pozna da ti ga predstavi,

10. imej smisel za humor(fantje imajo radi smešne punce).
HVALA ZA BRANJE!
01. februar 2021
unicorngirl<3
unicorngirl<3
oo najs mejbi mi tole prav pride...
en veliiik Next
03. februar 2021
Next
04. februar 2021
Spletna_punca
Spletna_punca
Next
04. februar 2021
x.neza.x
x.neza.x
ALI SI ŽELITE DRUGI DEL?
06. februar 2021
unicorngirl<3
unicorngirl<3
jaaa
06. februar 2021
Spletna_punca
Spletna_punca
jaa Next <3
06. februar 2021
x.neza.x
x.neza.x
KAKO BITI FANTU VŠEČ?
ŽIVIJO PUNCE!
ZDI SE MI, DA JE ZADNJE ČASE ZELO POPULARNA TEMA KAKO OSVOJITI FANTA OZ. KAKO GA OČARATI. (če imaš še kakšne ideje v zvezi z tem jih lahko spodaj napišeš).

1. uredi se zanj(čez čas bo ugotovil da si urejena samo zanj),

2. fantje imajo radi če si tudi malo ljubosumna na druge punce (fantje dobivajotako vašo pozornost),

3. Pokaži mu, da te zanimajo njegove stvari,

4. če mu želiš pokazati da ti je všeč se ga kdaj kar tako malo dotakni ( npr. ga potapkaš po ramenih itd.)

5. izgled ni važen (važna je notranjost in kako si jo gradite, fantom ni ravno všeč če je punca samovšečna in ji je važen samo izgled VAŽNA JE TUDI NOTRANJOST!!!!!!!!!!)

6. če se ne poznata ali se vidita samo na daleč in ne moreš pristopiti do njega probaj vspostaviti očesni stik,

7. nosi rdeče(še jaz ne vem zakaj ampak to fante zeloo privlači)

8. probaj pokazati da si prosta in da iščeš nekoga,( probaj mu pokazati da si samska in da ga iščeš)

9. pošlji mu sporočilo(naredi prvi korak)

10. bodi potrpežljiva ( bodi zelo strpna če boš to kar si bo fant čez nekaj časa spozna da si prava)

HVALA ZA BRANJE!

p. s naslednji teden pa pride še del kaj kupiti fantu za valentinovo,

LY ALL
06. februar 2021
unicorngirl<3
unicorngirl<3
Next
06. februar 2021
Spletna_punca
Spletna_punca
Next
06. februar 2021