Next ZDAJ! Drugače te pojem
04. junij 2013
u126608
u126608
Plis berte: http://www.igre123.com/forum/tema/jaz-kralj-savanije/56060/2 sorry kr oglašujm...
04. junij 2013
u136908
u136908
girl wolf: Sorry ampk lohka kr prideš pa me poješ, kr bom šele zdej nextala
eva0307: že berem in np zarad oglaševanja

Ko se je glasba končala, je nek fant zakričal: "Katera bi plesala z mano?! Ti!" Pokazal je name. Pogledala sem Johna. Ta pa je počasi prikimal. Pogoltnila sem slino in stopil do fanta. "Anny," sem rekla in mu podala roko. Fant se je nasmehnil, me objel okrog ramen in mi prišepnil: "William. Ampak zate Will." Res je bil pravi ženskar. Že takoj mi je bil všeč. Zavrtela se je počasna, skorajda romantična glasba, na katero so se skoraj vsi dali v pare. Jaz sem bila z Willom. Poškilila sem k Johnu. Ta je ves pobit sedel na klopici, zatopljen v svoje misli. Will se ni držal ritma. Vrtel se je okrog mene in na refren objel. Glasba se je zaključila z zelo glasnim aplavzom. Jaz sem ploskala in pogledala Willa. Ta me je zapeljivo gledal in me nato... poljubil. Hotela sem ga odriniti, steči do Johna, ampak nisem mogla. Nekako me je prvi poljub prevzel. Celo ovila sem roke okrog Willovega vratu.

Ko sem se zavedala, kaj počnem, sem se hitro izvila iz Johnovega objema in stekla k Johnu. Po licih so se mi začele ulivati solze. Ko sem se že stotič opravičila Johnu, je on že stotič odkimal. "Glej, Anny! Videl sem, da si uživala! Torej, bodi z Williamom." Jaz pa sem mu poskusila dopovedati, zakaj. "John! To je bil moj prvi poljub! Res misliš, da bi ga morala odriniti!?" sem zavreščala tako glasno, da so se vsi prisotni obrnili k meni. Celo John me je debelo pogledal. "Tvoj prvi poljub? Res, tvoj prvi?" Ko sem mu pokimala je nadaljeval z vprašanjem: "Ampak, kdo ne bi imel za punce takega prelepega in prebrihtnega dekleta?" Objel me je in razložila sem mu vse o Kely in njenih prikupnicah. Na Alex pa sem v pripovedi čisto pozabila...
Next?
05. junij 2013
u126608
u126608
Bogi John pa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxtt
05. junij 2013
next
05. junij 2013
neext
05. junij 2013
next
bogi John reči da bosta skupi
05. junij 2013
u136908
u136908
Nč nepovem.... meybi bo Anny drzga spoznala........
06. junij 2013
u136908
u136908
eva0307 in čopka 3: bota pol zvedli, zkj je sploh dovolu, da gre Anny plesat............

John me je popeljal v hotel. Sedla sva v restavracijo in si naročila. Jaz sem jedla testenine:

John pa si je privoščil jastoga:

Omamno lepo je dišal, a nisem marala morske hrane. Ne vem zakaj. Po njej mi je slabo in... Enkrat sem na morju jedla ribo. Takoj, ko je prvi košček ribe spolzel v moje grlo, sem bruhala. In nisem bila bolna. John me je med jedjo ves čas gledal. Kar malce neprijetno je bilo. "Kaj pa je?" sem z zanimanjem vprašala. On pa je le skomignil z rameni. Popoldan je hitro minil in tukaj je bil že večer in z njim večerja! Z Johnom!!!
next? Sorry za tega kratkega
06. junij 2013
next
06. junij 2013
next
06. junij 2013
u136908
u136908
Nextam (tnx for next 2x)
Pohitela sem v sobo, se naličila, uredila frizuro.... Nisem paše izbrala obleke. Pogledala sem v omaro. Ko sem se pakirala, nisem mislila na večerje s fantom. Zato sem vzela lepo belo majčko, kavbojke ter kavbojski klobuk. Za hec. Pri kosilu sem izvedela, kje bo večerja. John me bo čakal na robu gozda kjer bova imela piknik. Večerni piknik. Odhitela sem do gozda. Videla sem hrano in vse pripravljeno, ampak nikjer ni bilo Johna. Radovedno sem se ozirala naokrog, ko je iz grmovja planil ogromen volk. Nenavadnega prihoda sem se resda ustrašaila, volka pa ne. Ne vem zakaj. Kot da bi vedela, da mi ne bo nič. Potem sem se spomnila: John! To je sigurno on. "John?" sem vprašala in pogledala temnega volka naravnost v oči. Volk je zacvilil in se zvil v klobčič pod mojimi nogami. Jaz pa sem se naslonila na toplo dlakavo telo in zaprla oči. Bila sem zelo utrujena.
Next?
06. junij 2013
neeeeeeeeeext
06. junij 2013
u126608
u126608
Neext
06. junij 2013
u126608
u126608
ᴴᴬᴸᴼ
06. junij 2013
next
07. junij 2013
next
07. junij 2013
u136908
u136908
Oki nextam zdele
Ko sem se počasi zbudila, sem zazehala. Kar naenkrat, pa sem se ustrašila. Pred menoj je namreč stal volk. In to ni bil John. Kaj pa... Kaj pa če TISTO ni bil John, in je TO on? me je prešinilo. Toda, ko sem se zazrla globoko v rumenkaste oči, ki so buljile vame, nisem zaznala niti kančka sledi o Johnu. "Okej, vem, da te ne morem razumeti, ampak, če smem vprašati, kdo si?" Volk je počasi odkimal. Nisem razumela, kaj mi je poskusil s tem povedati, zato sem odkimala. Volk se je v hipu spremenil v človeško obliko. Zazrla sem se v Willovo mišičasto telo. "Will?" sem presenečeno vprašala. Prikimal je. Ali nekateri volkodlaki prav NIČ ne govorijo?
Next? sorry za kratkega, ampak popoldne nimam nikolo časa, čez vikend pa smo šli k dediju.
09. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. junij 2013
next
10. junij 2013
next
10. junij 2013
u136908
u136908
Hwala za nexte :****
Will me je objel. Na sebi je imel samo spodnjice. Med objemom, se je nekako ovil okoli mojega telesa in mi prišepnil na uho: "Verjetno se sprašuješ, kje je John. Veš, zapustil te je. Zapustil te je, ko si ga najbolj potrebovala. Zdaj sva samo ti in jaz. In najina zveza." Res sem ga imela vrh glave. Izvila sem se iz njegovega objema. "John je 1000-krat bolj prijeten kot ti! Sploh pa..." mi je zmanjkalo besed. In ravno, ko sem Willu zabičala, da je John boljši, mi jih je zmanjkalo. Škoda. "Aaa!" Will je s prstom pokazal name. Šaljivo je dejal: "Zaljubljena si, draga moja Anny! Anny plus John, to je lepi par! Ona je nevesta, on pa d..." Vedel se je kot kak otrok iz vrtca. Ravno v tistem trenutku, pa je iz gozda planil John. V človeški obliki. "John..." sem zapeljivo začela. Toda niti pogledal me ni. "William, takoj moramo na pot! Anny je v nevarnosti." je zadihano rekel Willu. "Kaj? Kašna nevarnost neki?! Tu sem! In NISEM v nevarnosti!" sem se razburila. John me je za trenutek ošinil s pogledom, nato pa Willa potegnil na samo. Nisem več slišala pogovora, zato sem postopala naokoli in razmišljala. V kakšni nevarnosti sem? In kakšno pot je imel v mislih John? Oh... Od razmišljanja in skrbi mi je skoraj razneslo glavo.
Next?
10. junij 2013
neeeext
10. junij 2013
next
10. junij 2013
next
10. junij 2013
u136908
u136908
Sm vidla, kok je kratek next... Ne morm nč pr tem
Kaj pa mami? SIGURNO jo že skrbi. Iz žepa sem potegnila mobilni telefon in vtipkala številko moje mame. Takoj se mi je oglasila.
J- jaz M- mami
M- Joj, samo da je vse ok s tabo! Pa a ti veš kako me je skrbelo?! "Mami, samo na kratek zmenek grem! Vrnem se do devetih!" Ja pa kaj še, lažnivka mala! Ne boš več delila sobe z mano!! Danes pridi točno ob 9.oo pred hotel, kjer te bo čakal kovček. Če zamudiš, ne boš dobila stvari!
J- mami, PROOOOOOOOOOOOOOOOOSIIIIIIIIMM!!!! Ne naredi tega! Prosim! Kaj bo z mano?
M- ne vem, in tudi čisto nič me ne briga!
J- ampak... saj si moja mama! Morala bi skrbeti zame!
M- ja, ja! Imaš že 14 let! Samostojna si! Če pa nisi, me je zelo sram, da sem te rodila!
J- Mama...
M- Adijo! In še nekaj: Nočem te več videti in preklinjam dan, ko se bova srečali pri Rossalindi! Resnično upam, da se boš izgubila, da te bojo raztrgali volkovi... Samo... Dijo!

Potem je prekinila. Kakšna mama! Zelo mi je šlo na jok. Kaj bom zdaj? Will in John se bosta vrnila domov, jaz pa bom ostala v gozdu. Sama. Čiiiiiisto sama.

Še en kratek next, ker je bil tisti tako zelo kratek
10. junij 2013
next
10. junij 2013
neeext
10. junij 2013
u126608
u126608
Neeeeeext boga Anny kaka grozna mama
10. junij 2013
u136908
u136908
A bi kera brala? Pliiis! https://www.igre123.com/forum/tema/padec-z-viska-na-dno/56541/1
PS: ju3 nextam
10. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg