*_Lanci_*
*_Lanci_*
Pozdravljeni!
Mene zadnje čase prenavdušuje K-POP glasba, to so ubistvu korejske pesmi, glasbene skupine, mogoče ste slišali za BTS, ali pa BlackPink, no to je to, in ja spodaj bom odgovarjala na vprašanja vi pa samo pišite, še prej pa rešite spodnjo anketo samo tisti ki ste BTS fani.

Odgovori če si BTS fan, kdo je tvoj bias?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. marec 2020
Omg, js OBOŽUJEM BLACKPINK
BTS so mi pa cjute, sam ne poznam ravno preveč njihovih pesmi Katera je pa tebi najboljša pesem od njih?
04. marec 2020
*_Lanci_*
*_Lanci_*
oD BTS MI JE NAJLJUBSA TALE SPRING DAY.
07. marec 2020
*_Lanci_*
*_Lanci_*
07. marec 2020
*_Lanci_*
*_Lanci_*
ᴊᴀ
07. marec 2020
omg bts je dobesedno moj lajf
29. marec 2020
jungcock is the best <3
29. marec 2020
CONTACT US FOR ALL KINDS OF HACKING JOBs. @ glenfthomas@gmail.com TEXT ON (770) 824-6784 We offer professional hacking
services.
05. april 2020
Dear Sir/Madam, We give out loans to business people and individuals for just 2% interest rate. We offer the following finance to individuals

* Real Estate / Mortgages

* Home Improvement Loans

* Automotive / Medical / Student Loans

* Consolidate debt loans

* Business Loans / Personal Loans.

We give out local and international loans to any individual/company all over the world and your rate will not change during your loan repayment! Our Personal Loans can help make dreams possible especially with the present financial crunch in the world at large. We do not require much documents if you are interested in getting a loan contact us.To apply contact us via the email address below Email:masfinancialservices1@cash4u.com text on 770-824-6784.
05. april 2020
Jaz poslušam Tomorrow by together(TXT)Debutali so leta 2019, v istem podjetju kot BTS(Bighit entertainment) tko da so BTS nekakšni seniorji od TXT-ja

majo ful dobre pesmi pa MV-je, splača se pogledat
Beomgyu
Soobin
Kai
Yeonjun
Taehyun
27. julij 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani