Hey Moje ime je Alexis, stara sem 18 in sem iz Slovenije. Zdaj smo se s prijateljico Kaylo preselile v Calabasas. Obe sva velike Belieberke. Že od 14 leta sva načrtovali selitev v Ameriko. Starši so nama govorili, da so to samo najstniške sanje, vendar sva jim hoteli dokazati, da se dajo vsake sanje uresničiti, le če resnično verjameš in nikoli ne rečeš nikoli. Ko sva bili stari 15 sva si obe poiskali službo in služili denar. Do 18. leta sva izbrali dovolj denarja, da sva se preselili v Ameriko. Najini starši sploh niso vedeli, da midve misliva resno glede selitve v Ameriko. Z Kaylo sva se vsak dan pogovarjali o selitvi in delali načrte kako nama bo vse skupaj uspelo. Z Kaylo sva se zmenili, da ko bo ona dopolnila 18 let, da se takoj po njeni zabavi odseliva v Los Angeles. Končno je prišel dan ko je Kayla dopolnila 18 let je priredila zelo dobro zabavo, saj smo na zabavi bili samo Belieberji in vrtele so se samo pesmi od JB-ja. Bilo je nepozabno! Po končani zabavi, ko so vsi odšli domov sva se z Kaylo pogledale in rekle 'čas je!'. Ura je bila 5:00 zjutraj. Hitro sva poklicali taxi in vse stvari, ki sva jih potrebovali sploh nisva mogli vse spraviti v en taxi. Voznik taxi-ja je mogel poklicati še 2 taxista, da smo lahko čisto vse stvari spravili v avte. Končno smo se odpeljali. Do letališča Ronchi , smo se vozili 4 ure. Ko smo prispeli do letališča, smo vse stvari hitro naložili na vozičke in jih odpeljali do letala. Midve z Kaylo sva na hitro šle do recepcije jim povedat, da smo prispeli in da delavci že dajejo pritljago na letalo. Receptorka nama je že pripravila vse papirje, midve sva jih na hitro podpisali in odšle do letala. Ko je bilo vse pripravljeno smo vzleteli....
jaz:

kayla:

prosim za vsaj 3 nexte in nadaljujem
22. avgust 2014
Next
Pa mal muske
24. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg