Ime mi je Anže.Sinoči sem spoznal Justina Biebera.Srečal sem ga v Madison Square Gardnu in se slikal z njim.Justin je nosil jopico,jakno in kavbojke.Ko so naju slikali sem se nasmehnil Justin pa tudi.Zatem sma šla v trgovino.Kupil mi je vstopnico za njegov koncert.Kmalu sma postala lačna,zato sma skočila na kosilo v mojo najljubšo restavracijo "JB ",kjer si lahko obližeš vse prste.Naročil sem palačinke,Justin pa tudi.Justin se je moral nato pripraviti na koncert.Popoldne naj bi nastopil v središču mesta Maribor,kjer živim.Ko sma prispela,me je povabil v zaodrje.Medtem,ko se je preoblačil,so mi člani njegove skupine ponudili,da mi uredijo pričesko in me tudi primerno oblečejo.
Tik preden bi moral na oder,je Justina zgrabila panika.>>NE NAJDEM KITARENe morem nastopiti!>Tu je!V omari je bila.

ALI NAJ NADALJUJEM?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. junij 2011
u52036
u52036
pa to je totalno prez veze!
19. junij 2011
ne pa ni
JB je naj naj najboljšiiiiiiiii
23. junij 2011
ajde
rabim 5 nextov
27. junij 2011
next
03. julij 2011
nexttttttttttttttttttttt
03. julij 2011
tnx
03. julij 2011
al pa še 1 next
03. julij 2011
next
03. julij 2011
next
03. julij 2011
next
03. julij 2011
justin je nato z velikim veseljem odšel na oder in v publiki zagledal seleno gomez in jo takoj povabil na oder kin ji zapel pesem one less lonley girl...po celo noč trajajočem nastopu je justin povabil seleno naslednji dan na kosilo v restavracijo.Aja kaj pa jaz???postal sem justinov BFF in živel v sosednji hiši kot justin.z seleno sma se tudi spoprijatelila ter naslednji dan smo skupaj šli na kosilo v restavracijoM&M.JUSTIN IN SELENA STA POSTALA PAR...justinu sem to privioščil saj je dolgo garal za ta glas ki je z njim osvojil selly(SELENO GOMEZ).zvečer smo šli k justinu in celo noč peli plesali jedli ...
selly se je preselila ob Justinovo hišo.SEDAJ SMO ŽIVELI TAKO: SELLY-JB-JAZ hiše so bile vrstne kar mi je bilo zelo všeč.CELO NOČ SMO SE IMELI LEPO IN NASLEDNJO JUTRO SMO SE ZBUDILI (po samo 2.urah spanja) POLNI NOVIH MOČI

NAJ NEXSTAM? rabim 3 nexste (od 3 RAZLIČNIH članov igre123)
03. julij 2011
nexxxxxt
03. julij 2011
next
03. julij 2011
nxt
03. julij 2011
u53395
u53395
JB SUx SO AS THAT FUCKING STORY Haha.;Đ
03. julij 2011
drugo jutro smo se zbudili in justin je že imel koncert.pred koncertom pa je moral še povaditi pesmi zato ni prišel igrati košarke in nogometa.jaz in selena sma bila zato sama potem pa skupaj odšla na koncert.justin nama je dal vstopnico za prvo vrsto na sredini. ko je bilo dolgotrajajočega koncerta konec pa smo šli še skupaj igrati košarko.Selena je sedela saj je bila utrujena.z justinom sma odigrala 3 runde.enkrat sem zmagal dvakrat pa izgubil proti justino.zvečer smo šli na večerjo k seleni in že je bilo dneva konec...........

rabim 4 nexte

LP Anže , JB in Selly

lahko mi čestitate za rojstni dan kjerkoli saj ga imam danes...zelo bi bil vesel če mi pošljete sporočilo(zasebno)
04. julij 2011
u35585
u35585
ta pru del tvoje zgodbice je pa iz strogo zaupno ne
drgač pa next
04. julij 2011
mhm,mam knjigo doma
04. julij 2011
ajde še 2 nexta vsaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-))))))))))))))))))))))))))))))
11. julij 2011
ok
za xxxgirl samo zate bom napisal ...
11. julij 2011
next
11. julij 2011
next plis
11. julij 2011
ponoči pa sma z Justinom dobila SMS od selly. PISALO JE: Pridita na facebook.šel sem na FB in bili smo samizmenili smo se da se dobimo v parku ki je bil čez cesto od naših vrstnih hišic.Ura je bila 1.33 zjutraj.In naš pogovor se je začel: J-JUSTIN,A-JST(ANŽE),S-SELLY.
J:hey
A:hey
J:kje je selly
A:nevem
(ko sem to rekel je stopila iz hiše,pritekla čez cesto in rekla):
S:zdravo,ali zamujam
A:ne ni problema
Jelly zakaj pa se bi naj zdaj mogli dobiti tukaj?
S:hotela sem vama povedati da smo dobili vloge v filmu JUSTIN BIEBER MY LIFE!!!
A:res!?!
S:ja!!!!!
J:in kakšne so vloge?
S:anže ti si Justinov BFF,Justin ti si JUSTIN BIEBER in jaz sem justinova punca!
(z justinom sva se spogledala in se zelo razveselila).
Samo to sem vama hotela povedati,(in povabila naju je še v McDonalds).
ko smo se najedli smo se skupaj odpravili domov.Ura je bila 2.17 in šli smo vsak v svojo hišo in se naspali...
11. julij 2011
ups tota 2 smeškota: 1. J: Selly...
2. S: Samo...
11. julij 2011
nexttttttttttttttttttt
12. julij 2011
next next
12. julij 2011
ok
12. julij 2011
zjutraj smo bili vsi zelo utrujeni zaradi tistega ponoči.vsi smo se najedli in umili ter se srečali na koncertu selene gomez.ja res selly ima danes koncert.in že se je začelo.po koncertu smo pa bili prosti.zunaj smo skupaj igrali mini golf na igrišču namenjenemu za ta šport. bil sem zadnji skupaj z selly saj sma imela isto točk.justin pa je seveda pri mini golfu skoraj da nepremagljiv!zmagal naju je za 17točk.bili smo zelo utrujeni zato smo šli na pijačo potem pa domov.pogovarjali smo se po MSN-ju.ko je bil dan končan pa sma jaz in justin ob 22 uri imela skupni kocert.justin je igral glasbila(kitaro,bobne)...in pel sem z vsemi ki tudi justin poje pesmi z njimi ,kot so usher,sean kingston,ludacris...koncert je trajal pozno v noč vse do belega dneva in potem...
12. julij 2011
next?
;P
12. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg