u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. januar 2014
Neeeeeeeeeeeeeeext!
04. januar 2014
V mojo sobo je ustopil...JUSTIN BIEBER

dal mi je rože in me lepo pozdravil. Bila sm zeloooooo u šoku kaj počne tam, v moji sobi, PRI MOJI POSTELJI!!!
Pogovor med mano in justinom.B-Justin, J-jaz:
B: živjo, pomoje se sprašuješ kaj počnem tukaj... no še zmeraj mi nisi povedala zakaj se nisi jokala ko si bila na odru. Brez zamere ampak večina punc se zjoka že ko me zagledajo.
J:hahaha ja res sm u šoku.veš zakaj se nisem jokala. Saj vem da ni lepo obsojat preden človeka nespoznamo ampak jaz te vidim kot enega, razvajenga,samovščnega fanta ki se je fullllll spremenu od taprvega videa. Jaz te mam še zmer zelo rada. Jez vrjamem da si ti en neverjeten fant ampak tega neznaš pokazat. Potem pa so tukaj še vsi tisti škandali s seleno, z drogami... jez vrjamem da marsikej odtega ni ramo dobro veš da ljudje po večini vrjamejo svetovnem spletu...
B:haha hey neobsojaj preden me ne spoznaš, tudi jaz sem samo človek.
Oba dva sva se začela smejati veliko sva se spraševala povedal mi je kaj vse se mu je na turnejah že zgodilo, uprašala sm ga kako kaj selena pa je podovgem času rekel da jo ima zelo rad ampak preprosto nemoreta biti skupaj zaradi vseh paparacov ki jima sledijo in turnej ki jih imata. Tako je bilo vsak dan skoraj vsak dan sva se pogovarjala o istih stvareh. Potem pa ga en dan kar ni bilo najprej sem mislila da ima kakšen intervju ali kaj takega ampak ga nibilo dva tedna. Skoraj sem že pozabila na njega ker smo bili že 28.7 jaz bi pa mogle iz bolnice 30.7. Ko sem sedela na postelji in se obuvala da bom šla u dnevno je spet negdo potrkal in notri je priš justin. Bila sem spet zelo presenečena spet mi je prinesel rože in rekel da je ko je prišel domol moral v afriko na eno dobrodelno delo. Rekel je da se je zdravnikom zmenil da lahko grem za 2 uri vn. Rekel mi je naj se hitro preoblečem ker sem bila u halji oblekla sm tole:

Odšla sva do parkirišča in se odpeljala z njegovim avtov neznano kam...

Hočš vedt kam sva šla?? NEXT????
05. januar 2014
ja hočm NEXT
05. januar 2014
u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. januar 2014
NEXT
05. januar 2014
neext!!
05. januar 2014
nexttttt!!!omg
05. januar 2014
No k sva se tko pelala...
[img]https://i4.mirror.co.uk/incoming/article784198.ece/ALTERNATES/s615/Justin%20Bieber%20and%20Selena%20Gomez%20take%20Justin's%20new%20chrome%20customed%20Fisker%20Karma%20out%20for%20a%20drive-784198[/img] z njegovim pregrešno lepim avtom me je uprašal kam bi rada šla. Nism bila prepričana samo rekla naj mi malo razkaže mesto in šla sva krog okoli mesta bilo mi je zelo ušeč šla sva na sladolet in se zelooooo nasmeja na kocu me je peljal po šoping centru ampak nism nič kupila čeprav je bil justin res sladek in mi je vse ponujal. Nato pa me je peljal nazaj saj me je koleno že zeloooo bolelo. Ko sva se poslavljala mi je rekel da se je imel odlično objel me je v slovo in se odpeljal. Ko sem prišla gor v dnevno je k meni pridrvela Emily.
Pogovor med mano in Emily. E-emily J-jaz:
Eeki!! Počakaj!!
J:Emily sedaj se mi ress neda koleno me tako boli pridem potem...
E:ahha?? A z Bieberjem se ti je pa dal na sladoled?? Prid hitr!!
Zgrabila me je v roko in me odpeljala pred TV ko sem ustopila so me vsi gledali. Emily pa je pokazala TV kjer so bile slike mene in Justina!! Hotela sm kar zakričati. Bila sm tako všoku da sploh nism slišala vsh punc ki so kričale vame kaj je med mano in justinom!! Šla sm u sobo se stuširala in šla na računalnik. Na skypu sm imela 90 SMSjev!! Par jih je bilo od sošolk par od Anne in eden dolg od Alexa... ta od alexa je bil še kar žalosten zasliševal me je kaj je med mano in justinom. Ubistvu sva se na koncu skregala. Tisto noč nism mogla spat ves čas sm razmišljala kaj je med mano in Justinom...

Hočš vedt kwa se je zgodil naslednji dan?? NEXT??? Prosm delte link od te zgodbe med svoje frende še zmer zbiram bralce... pa hvala vsm za nexte!
05. januar 2014
omg nextttttttttttttttt!!!!
05. januar 2014
next!!!!
05. januar 2014
u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeeeext takooooooj
05. januar 2014
nexttttttttt!!!!!!!!!!!!!
05. januar 2014
Ko sm se zjutrej zbudila po neprespani noči sem šla na zajtrk

blo je fullllll dobr. No ostalu je bilo grozno usi so me gledal, po televizji so še zmer predvajal slike mene in justina. Novinarji so imeli cele debate o nama: moje styling, moje lase, starost!! Vse ker je bil grozn občutek sem bila cel dan u moji sobi z Emily. Veliko sva se pogovarjale. Kmalu je bilo kosilo po kosilu sem šla u sobo. Bila sem na računalniku ko je kar naenkrat negdo potrkal... bila je Keri. Prinesla mi je paket in vrtnico. Ni pisalo od koga je. Odprla sm paket in notri našla tole

Takoj sm se zalubila zravn pa je bil listek na katerme je pisalo:"ob 17:00 pri vhodu". Pogledala sm na uro ura je bila že 15:30!! Šla sem pod tuš in poklicala Emily da mi je pomagala izbrat čevlje in mi uredila lase in me naličila:

Na koncu mi je ukazala naj oblečem jacket za boljši zgled:

Ura je bila 17 in šla sm proti uhodu bolj sem se približevala bolj me je bilo strah odprla sm vrata in tam je stal...

Te zanima gdo je stal tam?? NEXT????
05. januar 2014
nexttt nujnooo omgg nexttt!!!
05. januar 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeext!
05. januar 2014
nexttt
05. januar 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext:3
05. januar 2014
u157816
u157816
next
05. januar 2014
u154915
u154915
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. januar 2014
next
06. januar 2014
nujno next
06. januar 2014
neext!!
07. januar 2014
u159307
u159307
next
08. januar 2014
u162007
u162007
Next
10. januar 2014
u159307
u159307
next
10. januar 2014
Odprem vrata in tm stoji...JUSTIN. ko sm ga zagledala sm se zasmejala in skorej sm se sesedla. Ce prznam sm nega najmanj prcakvala. Hitro je prteku do mene in me prjev za roko. Rekel mi je naj me ne skrbi da je dan da enkrat u letu pozab na paparace. Znjegovim avtom sva se odpeljala v rastavracijo zraven morja.

blo je zlo lepo.

Ko je natakar pobrav narocilo jesledila tista ubijajaoca minuta tisine. Potem sem pa imela dovolj.
Pogovor med mano in justinom, J=jez B=justin:
J:justin jez sm v tem casu od kar se druzva ugotovila da ti nisi tak kot sem mislila. Celo nasprotno si neverjetno simpaticen dobrosrcen fant. In nad vse prijazen. V tem casu sm dobila obcutek kot da ti lahko vse povem. Kot da si postal moj naj najbolsi prijatelj. In res te imam rada kot prijatelja. Ampak tko kot se midva kazeva u javnosti je ze malo cudno. Brez zamere med nama me 6let razlike
B: hahaahahaha... ti si tut zlo prijazna in simpaticna punca. Ampak vrjames al ne sem dobil obcutek da sem dovzen skrbet zate kot da si moja mala sestrica ki jo imam nad vse rad. Tut jaz imam obcutek da ti loh vse povem. Res te imam rad kot sestro.
J: jez te imam tudi rada kot brata ki ga nikoli nism imela ampak...
B: nic ampak. Sva zmenjena brat in sestra??
J: brat in sestra?? Vredu naj ti bo..
Oba dva sva se zasmejala. Pokazal mi je slike svoje druzine. Mi nasploh malo se povedal o svojem zivljenju. Nato pa je rekel da se bova odslej predstavljala kot brat in sestra. To me je malo zacudilo ampak vredu. Ko sva pojedla sva odsla proti izhodu kjer je bilo ze kar nekaj novinarjev. Justin me je prijel za roko mi rekel naj se nasmehnem in naj mene skrbi. Zakorakal sva ven. Kar naenkrat se je vsulo kup uprašanj fotografov... vsega prevec zanimalo jih je ce sva par koliko sem stara.... VSEEEE!!! Justin pa se je samo zadru tisina in vsi so utihnili. Predstavim me je da sem stara 14let, da sva se spoznala u bolnici, in da sm njehova najboljaša prijateljica EVER in da sm mu kot SESTRA. Zardela sm kot gasilni aparat. U mislih sem si mislila kam si zabredla! Ko je odgovoril na par uprasanj sva se usedla u avto in odpeljala. Odloživ me je pred bolnico poslovila s se in sla sem notri ko sem ustopila sem spet bila po TVju. Sla sem usobose usedla in razmisljala kaj sem ravno nardila sla sm na racunalnik in imela spet kaksnih sto sporocil. Po vecini sem odgovore samo kopirala. Ko me je poklicala mami in zacela z zaslisevanjem kaj pocnem z njim. Ko sem vse razlozila mi je pohvalila frizuro in obleko. Nato pa je rekla da se vidiva u ljublajani na letaliscu. Nato sm poklicala se anno ji ves razlozila skoraj da ni vreščala. Nato pa sm poklicala se Alexa mu vse se enkrat razlozila in se mu opravicila. Poklicala sm se par sosolk. Kar naenkrat je v sobo udrla Emily. Vse jo je zanimal do 10 zvecer sva pakirale moje stvari. Nato sm sla pod tus in spat. Slabo sm spala ko sem se zjutraj zbudia sem pojedla zajtrk se poslovila od Keri, Emily, zdravnika in ostalih. Nato pa sem sla proti letaliscu ko sem prisla na letalisce je prisel... JUSTIN!

Te zanima kaj mi je hotel povedat?? NEXT??? Aja pa se fulll hvala vsm k ste nextal in se opravicujem k nism nextala sam sm mela tedn nabit s solo... hvala vsm!
11. januar 2014
u154915
u154915
OMG NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT TAKOOOOOOOOOOOOOOOJ
11. januar 2014
next next next next next
11. januar 2014
Še 2
11. januar 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani