u221212
u221212
Pri meni je pa tako kakšnje volje sem, pa tudi koliko se mam za učit
29. januar 2017
u221212
u221212
Prejšnji Next je na prejšnji strani . Ta teden ravno ne bodo pogosti nexti, ker imam veliko dejavnosti v šoli in izven nje, pa še bolezen me hoče ujet
30. januar 2017
Hahahahaha bogi Park ko je mali v njega kihnu
Top flashback si napisala
Sej te čist razumem,ti kr počas ko bo pač bo Next in upam da te bolezen ne ujame
Next
30. januar 2017
u221212
u221212
Želi kdo posvečen Next?
31. januar 2017
Next
31. januar 2017
u216836
u216836
Next + ali lahko posvečenega? :')
31. januar 2017
u221212
u221212
Seveda c:
31. januar 2017
u221212
u221212
Posvečeno *ginger_hair* …
[img]http://content.artofmanliness.com/uploads/2008/04/magnifying-glass.jpg[img]
Poigraval sem se z zemljevidom, ga obračal levo, desno… Obrnil sem ga in v vseh štirih kotih opazil številke od 1 do 4. V vsakem kotu je bila ena številka. Zraven pa je z zelo majhnimi črkami pisalo besedilo. To je stoodstotno napisala Allee, saj se je že od daleč videlo. Samo ona je bila zmožna takih malih črk. Spomnim se ko se je učiteljica jezila nanjo. Priznam, da moje oči niso ravno ekstra dobre. Le kako Allee misli, da bom prebral tole? Park! Razmišljaj, no! Aaaaa… Svoje oči sem čisto približal papirju, nič bolje. Rabim…rabim povečevalno steklo! Ja, to bo to.
Pobrskal sem po nahrbtniku. Nahrbtnikov prejšnji lastnik je bil moj oče, bil je namreč amaterski planinec in alpinist. Večkrat sem pospravljal nahrbtnik, ja, res sem ga, nikoli ga ne moreš pregledati celega, vedno še ostane nekaj ali razbita stekla, razni kamenčki, ovitki itd. Končno! Našel sem majhen a, priročen povečevalnik. Usmeril sem ga v levi kot papirja. Drek! Budala jaz! Pa saj mi je oče o tem že govoril. Nikoli ne pusti povečevalnega stekla na papir, če ravno pod kotom na njega sije sonce. Gotovo veste kaj se je zgodilo.
Začel sem omahovati z zemljevidom. Plamen je pogasnil, a za samo pustil 'razdejanje'. Pa je šel košček namiga, sem si rekel. Vsaj upam, da je to kakšen namig, zakaj bi potem to sploh pisala Allee?
Moje misli je spet preplavila tista beseda na S. SAMOMOR! Zakaj? Zakaj? Zakaj mora obstajati tako grozna beseda? Le zakaj? Jaz vem. Zato, da nam življenje prikrajša, ne, da bi v njem uživali.
Obrnil sem se stran od sonca, da ne bi zažgal še druge kote. V tem kotu, katerega sem zažgal, je bila številka ena. Glede na zemljevid se mi zdi, da je to območje skale, na kateri je, kot je Allee napisala srce. Bolje rečeno, deformirana puščica.
Naslednji kot. Številka 2. Pisalo je: Tu leži skalna polica, dragi Park. Od kdaj sem jaz za njo dragi? Saj je vseeno. Ampak, resno? Ne ga srat, Allee. Naslednji kot. Številka 3. Piše: Moja hiša, oziroma hiša moje babice. Še naslednji kot. Številka 4, piše: Kraj, ki ti ga še ne izdam. Obrnil sem list, tako, da sem gledal na pravo stran zemljevida. Številka 4 ni bila označena tako kot druge, bila je označena s krogom premera, tam nekje štiri centimetre. Podrobno sem si ogledal nahajališče točke 2. Označena je bila ena gozdna pot, ampak je bila za moje pojme kar dolga.
Ko smo se v šoli pogovarjali o orientaciji, sem bil eden izmed najboljših. To je moje močno področje. Z lahkoto določim sever, jug, vzhod in zahod.
Odločil sem se , da bom šel kar vprek skozi gozd.
Poslušal sem vsaj moj korak. Pod stopali sem čutil kamenčke, saj podplat teniske ni bil ravno debel in zelo trden. Vsako toliko se mi je v teniskah znašel kakšen kamenček. Takrat sem začel poskakovati po eni nogi, da bi se jih otresel. Največkrat se končal na tleh ali pa sem se v zadnjem hipu prijem drevesa.
Mnenja??? Teorije???? Kritike????? Posvečen?
31. januar 2017
u216558
u216558
Next cool je in jaz bi posvečen, če lahko
31. januar 2017
Next js sm pomislila, da še vedno ni videl... Pa papir ti ne zagori tako hitro
31. januar 2017
u221212
u221212
Če je pod pravim kotom ti zagori, pa tudi rabiš dobro povečevalno steklo glede na to, da he bil oče planinec lahko sklepaš, da mora bit to res dobro. Sej je vseen.
Opravičujem se za sliko, nwm zajaj mi je dalo link.
Zoe6056 dobiš
31. januar 2017
u215817
u215817
Next
31. januar 2017
Next
31. januar 2017
u216558
u216558
Hvala
31. januar 2017
u220750
u220750
Next!
31. januar 2017
a si jo sama posnela?
31. januar 2017
u221212
u221212
Če misliš sliko je odgovor ne...
31. januar 2017
Neeeeeeext! Res me zanima kako ti rata tok pogosto spisat nexte. Zame je uspeh, če mi rata 1×tedensko
31. januar 2017
ker je res dobra
31. januar 2017
Next
31. januar 2017
http://www.igre123.com/forum/tema/ziveti-kot-boginja/192718/
vidim, da še nihče ni opazil moje nove teme, zato bom kar dala linkec, sory, ker oglašujem c:
01. februar 2017
u220784
u220784
Next
01. februar 2017
u221212
u221212
Lili, sicer ne maram oglaševanja, ampak je okey. Če želi kdo oglaševati naj najprej pošlje po zs link... Next pride kmalu...
01. februar 2017
u220176
u220176
Next! Kje dobiš ti vse te ideje? Bujno domišljijo imaš, svaka čast
01. februar 2017
u221141
u221141
Odločila sem se, da ti namenim nekaj besed.
+
1. ideja je zelo zelo dobro zastavljena
2. všeč mi je, ker si tudi omenila, oziroma dobro vpletla samomor. Večinoma zgodb tu gor so samo take sladke in nežne. Malo pa jih je žalostnih.
3. všeč mi je ker omenjaš Parkova mišljenja, to zelo dobro poživi zgodbo in ji da zanimivost
4. super je, ker pišeš v premem govoru, da ni zgodba spisana kot scenarij. Veliko jih s tem odbiješ od zgodbe.
-
1. včasih ti manjka kakšna vejica, ampak moram priznati, da jih dobro postavljaš. Tvoriš sicer dolge stavke. Kar je nekaterim všeč, nekaterim pa ne.
2. dobro pa bi bilo (glej št. 4), da bi kaj napisala v odvisnem govoru. Ne silim te.
3. to, ko si napisala tudi nekaj strani iz dnevnika, mi je zelo zanimivo. Ko si pisala v drugi pisavi, malo težko se bere. Ne vem če so to opazili tudi drugi, samo mene čisto malo.

Še nekaj. Imaš zelo zanimive ideje, kot jih je že veliko povedalo.
02. februar 2017
u221141
u221141
Upam, da veš kaj pomenita ta + in -. ( + dobre stvari, - stvari, ki jih lahko dodelaš )
p. s. noben človek ni popoln
02. februar 2017
u221212
u221212
Posvečeno zoe6056 ....

Razgrnil sem zemljevid ter ugotovil, da sem od naslednje točke oddaljen le kakšnih 100 metrov. Trenutno sem stal pred bregom skal. Skala ob skali. Zdelo se mi je, da se bo zdaj in zdaj ena skala zvalila nadme. A sem kmalu odvrgel te občutke, saj sem opazil, da se skale pogrezajo globoko v zemljo. Oddahnil sem si. Če tudi bi z veseljem umrl, si nisem želel na takšen način. Torej… Kako bom jaz, fant, ki je imel pri gimnastiki v osnovni šoli same trojke, splezal tja gor??? Zdaj mi bi prav prišla kakšna vila, ki bi posadila fižolček in potem bi on zrastel in me ponesel na oblake. Le zakaj življenje ni pravljica? Buča se bi spremenila v kočijo. Vile bi samo pomignile s palčko in vse bi že bilo v najlepšem redu. Zakon, ne?
Kako naj pridem čez te skale ne, da se bi pobil? Sicer bi lahko splezal na njih, a tega raje ne bi tvegal. Razgledal sem se naokoli, če bi mogoče le obstajala možnost, da bi šel naokoli teh grozot – skal.
Najmanj 1000 metrov bi mogel prehoditi, da bi prišel naokoli. Mislite, da se mi da? Odgovor: Ne.
Torej, če hočem priti tam kjer želi moram plezati. Adijo življenje. Adijo nora Allee, adijo prijatelj Tylor, adijo tečen brat Josh, adijo moja draga mati in adijo vsi.
*plezam*
Umiram. Bog, reši me! Rotim te! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Ne čutim več rok ne nog. Mrtev sem! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Zakaj, Allee? Zakaj? ZAKAJ?! Zakaj si me mogla ubit, zakaj, zakaj??? Butasta Allee! Nora, butasta Allee! Prekleta, butasta, nora Allee! Upam, da sem v nebesih, ne v peklu. Joj, ta beseda – nebesa. Grrrr… Prekleta, butasta, nora Allee!
Vidite kaj vse se lahko opiše s tremi pridevniki? Me razumete? Se strinjate, da je Allee nora, prekleta in butasta? Če ste rekli ne, se pojdite solit k vragu.
Dihaj, umiri se. Misli na cvetočo jablano pod katero se ti smeji punčka z rdečimi lici in belo poltjo. Kaj za vraga se dogaja z mano? Nor sem. Zadihaj, no. Umiri se, saj boš zmogel še teh nekaj metrov.
Ne bom! Dovolj sem že pretrpel, vse zaradi NJE.
Še čisto malo mi je manjkalo, da bi prišel na to skalno steno. Počasi sem hodil ob robu. Z vsakim pogledom navzdol se mi je rahlo zvrtelo. Ne, to še ne bo moj konec, sem se odločil.
*končno na varnih in trdih tleh*
Preživel sem! Jaz Park Forman sem preživel! Hvala, hvala. Kako le je Allee prišla sem gor? Briga me. Odložil sem nahrbtnik. Zadihal sem svež in popoln zrak. Gotovo se sprašujete zakaj sem rekel ''…in trdih tleh''. Skale so mar ne trde? To je odgovor. Saj je vseeno.
No, vrnimo se k pogledu, ki ga je Allee opisala kot najbolj božanska slika. Pogled sem odvrnil od nahrbtnika. Zavrtel sem se okoli svoje osi. Moja usta so bila samo odprta, čez nekaj časa pa so se razširila v velik nasmeh…
liškica5, uspe mi tako, da si v šoli že napišem Next - ročno. Potem pa samo še prepišem na računalnik in še malo obdelam. Večkrat pa tudi napišem nexte med vikendom, da jih potem samo še objavim c:
Če bi koga zanimala zgodba Diary from...?. poglej pod teme v katerih sodelujem. Je malo bolj fantastika, kot romantika.
Zakaj se je Park nasmehnil?
Kaj se bo zgodilo?
Vam je všeč?
Želi katera posvečenega?
02. februar 2017
u220750
u220750
Ker je ugotovil, da je pogled res lep
Tako bo presenečen, da je pogled lep, da se bo zrušil iz stene in padel na glavo in umrl moja teorija
Ubila te bom!
Js
Next!
02. februar 2017
Se strinjam s Rainbow*
Ker je pogled res lep, se bo toliko časa vrtel, da bo dol padel
Ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
/
NEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. februar 2017
u221212
u221212
Kako sta kruti
Rainbow* najprej napišeš ubila te bom, pol pa daš tega zelo dobro res. Seveda dobiš posvečenega
Hvala vama za Next
02. februar 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani