u218854
u218854
Neeeexxxxt
08. januar 2017
u215639
u215639
Next
08. januar 2017
u215961
u215961
Posvečeno ♥Mysterygirl♥, upam, da mi ne zameriš, ker sem ti posvetila nextek...

(click*)
_________________________________________________________________________________
Park Forman

Dokler se ni oglasil ženski glas. To ni bila Allee, ampak najbrž njena mama. Pogovor je tekel tako:''Ga. Halter?'' sem vprašal.
''Ja? Vam kako pomagam?'' je vljudno odgovorila.
Vdihnil sem ter izdihnil, to sem ponovil 4-krat in v enem dihu rekel: ''Sem Park Forman. Hčerin sošolec. Mi lahko na telefon date Allee, da ji povem kaj je za nalogo?''
''O kako si prijazen, nisem vedela, da taki fantje še obstajajo. Oprosti, ampak ni je doma.'' je odgovorila.
''A, kje pa je?'' sem vprašal. Nisem se vdal.
''Na pokopališču, že kakšni dve uri,'' Kaj, dve uri na pokopališču zmrzuje?! Zakaj sploh je tam?
''A, hvala vam,'' Za nič.
''Ni za kaj,'' je rekla.
''Nasvidenje,'' sem še rekel, nato pa prekinil. Zakaj je na pokopališču? Čemu? Je njena mati sploh normalna?
Sesedel sem se na tla. Kar naenkrat me je prešinila ideja, kaj če grem na pokopališče? Gotovo bo še tam nekaj časa. Njena mama se je zdela prijetna in ne bi kar tako lagala.
Želel sem videti Allee. Jo povprašati kaj je tisti paket, zakaj ga je dala meni...
Ura je bila komaj 17. Mami sem poslal sporočilo, da naj ne skrbi in da sem šel ven z prijatelji. Pazite, prijatelji množina. Nakar pa so se odprla vhodna vrata. Pritekel sem dol. Pred vrati je stal Josh (moj brat, če ste pozabili).
''Hej,'' je rekel. Torbo je butnil ob steno in stekel v svojo sobo.
''Dijo,'' sem rekel in odšel ven. Zunaj je veter močno pihal, mršil mi je lase. Do pokopališča sem imel slabih tristo metrov.
Ko sem hodil so me mimoidoči pogledovali. Vsakogar sem pogledal v oči. Zaznal sem njihovo žalost, veselje, jezo... Z njimi sem vzpostavil očesni stik. Nekateri so gledali z upanjem, nekateri pa s žalovanjem.
_________________________________________________________________________________
Vem, da nextek ni nwm kaj..Oprostite, ker morate brati tako brezveznost...
Vam je všeč? Bo Park našel Allee? Posvečenega?
08. januar 2017
u217520
u217520
Neexxtt
08. januar 2017
Next upam da jo bo nasel:-)
08. januar 2017
u218854
u218854
Next
08. januar 2017
u215961
u215961
Želi katera posvecenega?
08. januar 2017
Next pa če lahko js?
08. januar 2017
u215961
u215961
Seveda
08. januar 2017
Next
08. januar 2017
Next
Valda da mi je všeč
Po mojem jo bo našel...
08. januar 2017
Next
08. januar 2017
Next
08. januar 2017
mogoče jo bo našel mogoče pa ne
08. januar 2017
u215961
u215961
Mogoče (; , danes žal ne bo nexta, ker so nas na treningu moril ...
Hvala vam <33
09. januar 2017
verjamem... Next pa naj pride čipmrej!
09. januar 2017
u215961
u215961
Posvečeno lili123456...

___________________________________________________________________________________
Park Forman

Končno. Stal sem pred ogromnimi železnimi vrati, ki so odpirala prehod na območje mrtvih duš in žalovanja. Poleg njih je bila cerkev, ki se je dvigala globoko v nebo. Seveda ne dobesedno. Na vrhu strehe je bil bakren križ, ki se je svetlikal v še zadnjih sijih sonca, tega dne. Gotovo se sprašujete kje sem imel toliko časa, da sem vse to opazil. Pač imel sem ga.
Hodil sem med grobovi. Vsi so si bili različni. Z očmi sem prebiral imena in priimke, oseb, ki so bile že mrtve. Vsi ti ljudje, ki so bili zdaj pod mojimi nogami so enkrat živeli, res lepo, imeli so otroke ali pa ne. Imeli so službo ali pa ne...
Pokopališče je bilo zelo veliko, saj je bilo to edino pokopališče v razdalji trideset kilometrov. Ja, vem. Sliši se tako učeno, a kaj morem jaz?
Prehodil sem že skoraj celo pokopališče, a nikjer nisem opazil Alleejine postave. Videl sem fanta z rdečim šalom, nekje mojih let, a ni hodil v našo šolo. Solze so mu močno tekle po licih. Čepel je pri grobu in se držal za glavo ter po tiho govoril: ''Žal mi je, žal mi je, žal mi je...'' Komaj se je slišalo, a se je.
Prehodil sem še drugo polovico pokopališča. Mislite, da sem jo našel? Ne, ne, ne, ne, nikjer ni bilo te čudne Allee. Za brez veze sem zmrzoval in hodil naokoli po pokopališču. V strahu, da bi me kakšen Kevin (on je tisti, ki je zafrkaval Allee) videl in vsem na šoli raztrobil, da hodim kot nek pokljevnik po grobovih in jokam, tako kot tisti fant z rdečim šalom.
Še vedno sem hodil, v krožni poti. Ker je bilo pokopališče okrogle oblike ter na sredini se je dvigala cerkev. Moram priznati, da sem bil kar malo jezen. Če mislite, da sem bil jezen na Allee ali njeno mati, se motite... Jezen sem bil sam nase. Zakaj? Zato ker me je Allee 'obsedla'. Zakaj me sploh briga zanjo? To vprašanje sem ponovim že...am..5-krat? Ali pa večkrat. Res ne vem, nekaj na njej je bilo tako.
Se spomnite pri fiziki. Severni in južni pol pri magnetu? Če skupaj tiščiš severni in severni del, se magneta odbijeta. Če pa severni in južni pa se privabita.
Sicer ne vem zakaj vam to pravim, samo mogoče boste razumeli bolj zgoraj omenjeno težavo.
Res mi je žal, ker je tako kratek in beden.
Mnenja? Teorije? Nekst? Posvečenega?
10. januar 2017
Next!
10. januar 2017
u220176
u220176
Next
10. januar 2017
Next-Nikakor ni beden!!! Kratek pa je...
Superr... Imam teorijo, da bo našel Allee.
In ali lahko posvečenega?
10. januar 2017
u215961
u215961
Ja, vem kratek je ):, zaradi šole. Kar sem na igrah sem večiboma na fonu.. Žal mi je
Seveda lahko dobiš posvečenega (;
10. januar 2017
u215961
u215961
Večinoma*
10. januar 2017
u218854
u218854
Neeeeext
10. januar 2017
u217520
u217520
Neeextt
10. januar 2017
Neeeeeeeeeeeeeeext odlično pišeš, tvoja zgodba mi je zloooooooo všeč
11. januar 2017
u215961
u215961
Posvečeno ✲BeVampire✲...

___________________________________________________________________________________
Park Forman

Še vedno sem hodil po pokopališču. Ne duha ne sluha ni bilo o Allee. Hodil sem, gledal v tla, roke stiskal v žepih moje rjavkaste jakne. Naenkrat me je ogovoril striček. Star okoli sedemdeset ali osemdeset let. Imel je že sive lase ter očala, ki so bila debela kot dno od steklenice kokakole.
Rekel mi je: ''Sine (nisem njegov sin, arr), kaj pa ti hodiš toliko časa tule? Saj, ko boš mrtev boš leta in desetletja in stoletja sameval pod zemljo. Ko bodo drugi jokali za tabo. Svetujem ti, da živiš na polno ko si mlad in frkoten.''
Nič nisem odgovoril, samo hodil sem naprej. Moram priznati, da je imel starček prav. S sklonjeno glavo sem šel mimo bakrenih vrat, ki so vodila iz območja mrtvih in pozabljenih duš. Fučkalo se mi je za starčka, za Allee in za celo galaksijo in še več. Nisem hotel domov, nisem mogel domov. Nisem hotel nikamor. Samo nekam bi šel. Samo hodil bi naravnost, ne levo, ne desno, samo naravnost.
Prsti na nogah so mi že rahlo zmrznili, saj nisem imel kakšnih termo čevljev oziroma nogavic.
Nekam sem hodil, a jaz nisem vedel kam. Čudno, ali pač.
Zavil sem na makadamsko pot. Pot je vodila skozi gozd. Kamorkoli sem pogledal, sem videl drevesa. Listi so jim že odpadli. To je bil listnati gozd. Saj veste, da je bila jesen, torej oktober.
Kar naenkrat sem prišel na travnik. Gozd se je končal. Dreves ni bilo več. Na travniku se je raztezalo jezero. Ugotovil sem, da je to jezero tisto, katero je pri Alleejini hiši. Bilo je modro-zelene smaragdne barve.
Odpravil sem se do roba in se zazrl v svoj odsev v njem. Z roko sem se spustil proti gladini in se nežno dotaknil vode, kot da bi pazil, da ne bi predrl najtanjšega ledu.
Voda je bil mrzla in seveda mokra (x'd). Takoj ko sem roko dvignil, je zapihal veter. Kot nalašč, da dobim zanohtnico (to je grozno, zdi se ti tako kot bi nekdo s šivanko želel prodreti pod vaš noht). Roke sem urno spravil nazaj v žepe, kjer je bilo lepo toplo.
Razmišljal sem, kam naj grem. Hodil sem ob robi jezera, peščen pesek je bil moker in na njem je bila tudi slana. Bilo je prav dolgočasno.
Zagotovo tudi vi to mislite. Zdaj vam povem, da to ne bo kot zgodba, kjer bo vse lepo in rožnato in se končala na; ''Vsi so živeli srečno do konca svojih dni.'' Ne, tak ne bo konec. Več vam ne izdam.
Vrnimo se raje mrazu, jezeru, drevesom in meni. Splezal sem na skalo in opazoval jezero, vse do druge strani.
1. Želi kdo posvečenega?
2. Zakaj ni našel Allee?
3, Kje je Allee?
4. Vam je všeč? ˘*˘
p. s. odgovorite na zgoraj zapisana vprašanja.... ^+^
11. januar 2017
u217520
u217520
Neeextt
11. januar 2017
u217520
u217520
Pa jz bi posbečenega, če lahko?
11. januar 2017
u217520
u217520
Posvečenega***
11. januar 2017
u215961
u215961
Saj bi razumela, ne bi rabila popravljati (:, in seveda lahko...
11. januar 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani