u217520
u217520
***Umret
04. januar 2017
Neeeeeext ne sme umret
04. januar 2017
u215961
u215961
Hvala vsem za nexte! res, mi veliko pomeni, da berete...

___________________________________________________________________________________
Park Forman

Šla sva iz šole, do šolskega parka. Kjer na moje presenečenje ni bilo skoraj nobenega dijaka. Saša se je usedla na najbližjo klopco, jaz pa zraven. Usedla se je po turško in se mi zazrla v oči.
''Ja? Kaj je narobe?'' sem vprašal.
''Nič ni narobe samo...'' je rekla, še vedno je strmela vame. Po licu ji je spolzela solza, ugotovil sem da je nekaj zares zelo narobe.
''Povej že, nimam celega dneva'' saj to ni bila laž? Ne ni bila.
''Allee mi je dala nekaj zate..'' je zamrmrala. Omg! Saša se druži z Alllee?! Kaj je to? Zakaj ravno meni? Kje jo je videla?
''Kaj?'' sem vprašal.
''To..'' iz nahrbtnika je vzela nekaj podobnega knjigi, zavito v časopis. Časopis je bil iz prejšnjega tedna. Torej ni bilo tako staro. S težavo sem to prijel v roke.
''Kje si jo videla?'' je bilo moje prvo vprašanje.
''Imela sem prosto uro, zato sem odšla k jezeru na sprehod. Najbrž me je opazili, zato ker je tekla proti meni.'' je povedala in odvrnila pogled. Ter dodala.''Rekla je, da naj ti dam to in da ne smem odpirati.''
''Aha,'' sem rekel. Kaj pa mi je preostalo? Že sem hotel odpreti 'paket', a je prijela moje zapestje in rekla: ''Rekla je tudi, da ne smeš odpreti tega takoj. Počakati moraš tri dni, torej do sobote.''' Danes je bil torek? Sreda, četrtek in petek.
''Kaj pa če ne?'' sem vprašal.
''Veš, jaz nisem Allee ali vseved. Najbrž glih ne bi bilo fer do nje. Če jo imaš rad, jo ubogaj.'' je rekla in se dvignila in pomežiknila.
''Zakaj si bila žalostna?'' sem vprašal.
''Nič, nič.'' je rekla.
''Zakaj nisi tega odprla?'' sem znova vprašal.
''Ker mi je zagrozila.'' je rekla.
''Res, ni nič narobe?'' sem spet vprašal.
''Res, res.'' je rekla in mi podarila nasmešek. ''Hvala, dijo..'' je še rekla ter oddrvela.
''Adijo,'' sem hitro rekel, a me najbrž ni slišala.
Hvala za kaj? Zakaj je sploh jokala? Nimam pojma, to ste pač ženske. Kaj je to zavito? Bom odprl ali ne? Bom. Ne bom. Bom...
_________________________________________________________________________________
Kaj je v paketu? Bo Park odprl paket? Zakaj je Saša jokala? Vam je všeč?
p. s. odgovorite na vprašanja
Mnenja? Teorije? Nekst?
05. januar 2017
u217520
u217520
Omg! Kok dobr!
Neeeextt
05. januar 2017
neeeeeeeexxxxtttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. januar 2017
Next
Jokala je. Sumljivo...
Ne vem, kaj je v paketu. Samo naj ga odpre, da izvem, kaj je notri
Čakaj... Kaj pa, če je Allee naredila samomor, v paketu bo pa notri nevemkaj in bo pisalo, da ji je polepšal življenje? OMG pliss sam naj ne bo tako
Sicer pa... love it!!!
05. januar 2017
Next Next Next Next Next
Hitr Next!!!!
05. januar 2017
u215961
u215961
✲BeVampire✲ tvoja teorije je kar podobna moji zamisli, samo ne bo čisto tako....
Nextek dobite najbrž jutri (:
Hvala Vam!
05. januar 2017
u218854
u218854
Neeeeext
05. januar 2017
Next
06. januar 2017
Boooooomba jk Next
06. januar 2017
u219742
u219742
Next
06. januar 2017
u215961
u215961
Hvalaa vam!!! ^+^
Želi katera posvečenega?
06. januar 2017
u218854
u218854
Ti samo nextaj
06. januar 2017
u215961
u215961
Ko pridem do računalnika (;
06. januar 2017
pa pridi do računalnika
06. januar 2017
u218854
u218854
Ja
06. januar 2017
u215961
u215961
Kaj naj, če je zaseden?
06. januar 2017
u218854
u218854
Pa ga prosi ce ti ga za nekaj minut odstopi
06. januar 2017
u215961
u215961
Sej sem in končno sem na kompu, nextek dobite čez približno 30 min
06. januar 2017
u218854
u218854
Super
06. januar 2017
u215961
u215961
Am, posvečeno.... vsem vam...

_________________________________________________________________________________
Park Forman

Ne bom. Tega ne morem, ali pa lahko.
Se spomnite pri tistih starih animiranih risankah. Kjer je bil recimo nek deček in na rami sta mu na vsaki strani sedela hudič in angelček. Angelček ga je prigovarjal: '' Ne naredi tega, šel boš v pekel.'' Hudič pa: ''Ne poslušaj tega krilatega palčka, s prstanom na glavi. Naredi to, kar je edino prav.''
Podobno, ne čisto isto, jaz razmišljam. Če bi res obstajala hudič in angel, bi mi rekla: Angel: ''Prosim, ne naredi tega, Allee se sigurno ne bi strinjala s tem. Če je rekla, da naj to odpreš v soboto, odpri v soboto.'' Hudič: ''Ne poslušaj te podlasice. Glej, Allee itak ne bo vedela, da si to odprl. Briga jo zate.''
Kaj bi vi naredili? Jaz si, zaradi moje nestrpnosti, želim pogledati kaj je to. A to ni glih fer do Allee. Če to oboje zmešam, je najbolje, da na to pozabim in paket vržem v zabojnik za papir. Pri nas ločujemo.
Bil sem že na pol poti do doma, torej še pet minut. V torbi imam paket, za katerega ne vem kaj je v njem in zakaj je sploh pri meni. Končno sem prispel do doma. Naredil sem nalogo, se malo učil...
Spomnil sem se odlične ideje. Lahko bi poklical k Allee domov? Ah, ne to je tako butasto. Ali pa sploh ni. Lahko se bi izdajal za kar enega gospoda, ki je po pomoti poklical to številko. Ne, ne, potem ne morem vprašati kako je Allee.
Čakaj, kako bom sploh dobil številko?! Šel sem na računalnik in vtipkal phone book (imenik, telefonski imenik) za naše naselje. Armstreet. Moj film sem zavrtel nazaj, katera številka je že bila napisana na njeni hiši? 33? Ja, triintrideset. Naj vam povem, za pomnjenje številk sem boljši, kot za pomnjenje imen. Vtipkal sem 33 Armstreet. Ven mi je vrglo Tiffany Halter, to je bila najbrž Alleejina mami.
Zaprl sem oči, globoko vdihnil in se vprašal: Pokličem? Ja? Ne? Zakaj? Odločil sem se, da se bom predstavil kot skrben mladenič in svoji 'prijateljici' povedal kaj je za nalogo. Prepisal sem številko v telefon in še enkrat preveril če res ni nikogar v hiši. Razen mami, v salonu.
Že kličem. ''Pip, pip, pip,'' se oglaša telefon. Srce mi je začelo hitreje biti. ''Pip, pip, pip.'' se je oglašal telefon, dokler ni...
Dokler ni...? Kaj? Kdo se bo oglasil?
Teorije?
06. januar 2017
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
Hitro daj Next! Super pišeš še posebej v vlogi fanta! THE BEST STORY!♥
Dokler se ni oglasila ženska, ki je bila od Allee mami in ji je povedala, da je Allee izginila.
06. januar 2017
neeeeeeeeeexxxxxxt!!!! OMG! Dej hitr
06. januar 2017
u217520
u217520
Neeeeeeeexttt
06. januar 2017
Next
07. januar 2017
Next
07. januar 2017
u220176