u218854
u218854
Zdaj vem
30. december 2016
Nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
30. december 2016
u215961
u215961
Nextek je na prejšni strani (:, hvala za nexte, danes ne bo nexta...
♥Mysterygirl♥ ne bi rabila 181 (x'd) nextov napisati, dovolj je samo eden (:
30. december 2016
Next, full dobra zgodba!!! Piši še naprej tako dobre zgodbe!!
30. december 2016
u215961
u215961
Odgovorite na vprašanja:
Kakšna se vam zdi Allee, po značaju, reakcijah, tip človeka?
Kakšen se vam zdi Park, po značaju, reakcijah, tip človeka?
(p. s. sem MyBest (: )
30. december 2016
u217932
u217932
Next
30. december 2016
Next Next prosimmmmmmmm Next
30. december 2016
u215961
u215961
Odgovorite na vprašanja:
Kakšna se vam zdi Allee, po značaju, reakcijah, tip človeka?
Kakšen se vam zdi Park, po značaju, reakcijah, tip človeka?
31. december 2016
u215961
u215961
Naj nekdo odgovori na vprašanja...
31. december 2016
Joj ne vem kako sploh ni nč odreagirala, mislm ni kr tko, date nekdo poljub. In on jo vpraša a si vredu? Milsm ne vem kaj se bo zdej zgodil med njima. Me pa zanima kako se bosta obnašala v šoli(drug do drzga)pa nevem če je blo njej to ušeč al ne. Tko da hitr nujno takojNeeeeeeeeeeeeeeeext
31. december 2016
1. Allee se mi zdi čudna, vase zaprta... Pač takšna izgleda, ampak glede na njeno sobo si upam trditi, da je kljub vsem predstavam dokaj normalna... Čeprav si njene reakcije na Parkov poljub nikakor ne morem razložiti... mislim, ves čas so jo zafrkavali, bili nesramni, potem jo pa poljubi nekdo, ki ji je všeč (vsaj tak vtis sem dobila) in ona reče, da bo jutri njeno življenje lepše... Malo nenavadno, razen če je mislila, da se norčuje iz nje?
2. Park se mi zdi na prvi pogled kot popolnoma normalen fant... ampak da je drugačen od ostalih dokazuje to, da se je zaljubil v punco ki se ji vsi drugi izogibajo, jo ignorirajo... dobila sem tudi vtis, da razmišlja izven okvirov.
31. december 2016
u215961
u215961
Vsem bralkam želim srečno, veselo in pozitivno novo leto! Imejte se fajn, bodite vesele in srečne, polne energije...

(a ni cuti ^-^)
Nextek pride najkasneje v ponedeljek...hvala Vam ker berete!
31. december 2016
u217520
u217520
Enako! Srečno 2017!
31. december 2016
res je cuti in enako!!!! Hvala ti, ker me podpiraš že dolgoooooo.
31. december 2016
Hvala enako ^-^
31. december 2016
Hvala enako!
01. januar 2017
enako!!!
01. januar 2017
Hvala enako!
01. januar 2017
u215961
u215961
Hej,
bi mogoče brale novo zgodbico, ki jo pišem z ✲BeVampire✲
Link: http://www.igre123.com/forum/tema/diary-from.../191081/1
Hvalaa
01. januar 2017
u215961
u215961
Posvečeno Emmi M. ...

_________________________________________________________________________________
Park Forman

Nato sem se spomnil, sploh ni od reagirala na poljub. Jooo budala jedna, ti pa si jo poljubil. Kaj če tega ni pričakovala, kaj če...Kaj če bo ne vem kaj? Kaj če tega ni hotla? Zakaj ni reagirala? Zakaj ni nič rekla, razen adijo? Zakaj sem jo sploh poljubil? Zakaj sem jo poljubil? Zakaj? Ta beseda mi gre na živce, kako mora obstajati tako k*****a beseda? Kaj če bo Allee komu povedala? Potem bi jaz veljal za najbolj hudega bebca na celem svetu. Nobena druga punca me ne bi več marala. Dobesedno, tako je na naši šoli.
Hvala bogu, da Allee nima prijateljic katerim bi to povedala. Kaj če bo res komu povedala? Ne, ne bo. Ni zmožna tega.
Ulegel sem se na posteljo in koval načrt če pride do tega.
Načrt a) delam se da ne obstaja
Načrt b) pobegnem v državo Hyggby (nimam pojma kako se izgovori), kjer se zaposlim kot prodajalec sladoleda, bogu za hrbtom
Vem, vem, krut sem. Samo ne morem prestati takega ponižanja. V šoli smo se delili na tri skupine: bogataši, normalni in zgube. To mi je bilo tečno, da smo se deli. A vseeno nisem maral če so me dajali v skupino zgub.
Tema (to pomeni, da sem zaspal x'd).
Zjutraj sem se zbudil čisto normalno, Josh je še vedno spal. Me prav zanima kako bo on, ko bo v srednji šoli. Najbrž bo vsak dan zamudil pouk.
Pojedel sem zajtrk in kot vedno mami zaklical: ''Grem!''
''Ok!'' je zakričala nazaj. Mogoče misli da sem gluh ali pa ne ve da se iz salona sliši isto kot bi bila v isti sobi kot sem zdaj jaz.
Zunaj je bilo, kot vedno, mrzlo. Počasi sem hodil proti šoli. Razmišljal sem kaj je Allee mislila s tistim: 'Jutri bo življenje drugačno zame.'
Ona je res mal čuču (zadeta v glavo). Ta izrek je bil tak kot ga bi povedala neka psihopatka ali pa naša učiteljica za slovenščino, ona je bila mahnjena na razne pregovore, ki so izražale...bla bla bla.
Čez približno deset minut sem bil že pred šolo. Pred šolo so bili dijaki in dijakinje. Nikjer pa ni bilo Allee. Hvala bogu, da ne. Šel sem v šolo, v učilnico za prvo uro. Tyler je bil že na najinem običajnem mestu. Čisto zadaj desno, tako da sva lahko vse dijake gledala v hrbet.
''Hello,'' je rekel. Naj vam priznam, da je Tyler včasih kar tečen. Se vam ne zdi?
''Hej,'' sem odvrnil in se počil na stol.
''Kako je golobička Allee?'' me je podražil. Halo?! Nisva skupi!
''Brigaš me, nisva skupi.'' sem rekel zadirčno.
''Av!'' je sočustvoval z mojo jezo.
''Nehej,'' sem rekel.
''Ok,'' je odvrnil.
Učilnica se je začela polniti. A Allee ni bilo nikjer. Kaj me sploh briga za njo? Nič. Minila je prva ura, Allee nikjer. Minili sta druga in tretja ura, nikjer je ni...
_________________________________________________________________________________
Zakaj Allee ni v šolo?
Mnenja? Kritike? Nekst
p. s. odgovir na zgornje vprašanje
02. januar 2017
Next
Še sanja se mi ne, zakaj je ni
Sam je pa res tepka, da ni reagirala...
02. januar 2017
u217520
u217520
Neextt
02. januar 2017
Next Next Next
Mnenje: Piši naprej!
02. januar 2017
Neext
02. januar 2017
neeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. januar 2017
u218854
u218854
Neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
02. januar 2017
u164707
u164707
Nova bralka hh.... Ja pa NEEEXTTTTTT!!!!!!!
02. januar 2017
u215961
u215961
Hvala za nexte...
Želi katera posvečenega?
02. januar 2017
u216836
u216836
Jaz bi, prosim (:
02. januar 2017
Next
02. januar 2017