OMG!!! NEEEEEEXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. december 2016
u216836
u216836
Neextt! (;
28. december 2016
u215961
u215961
Posvečeno dance all day...

__________________________________________________________________________________
Park Forman

Stekel sem za njo. Njena soba je bila..wow lepa, še meni, pa sem fant. Če bi jo vi videli bi mislili 'uf, to je darkerica 5 stopnje, gotovo ima sobo prelepljeno z posterji, plakati kakšnih rokerskih bendov'. Soba je bila pravo nasprotje tega kar ste sedaj prebrali. Na steni ni bilo čisto nič od posterjev skupin. Imela je dolge in velike knjižne police, na katerih so bile, po abecedi, zložene knjige in plošče. Ni poslušala Justina Bieberja, kot ga skoraj vsi. Bila je posebna in s tem tudi zanimiva. Vidite zakaj me je pritegnila.
Soba ni imela zaves niti rulet, zato sem jo vprašal: ''Zakaj nimaš zaves?'
''Te moti če jih nimam,'' me je zašila.
''Am, ne, ne sploh ne.'' sem rekel.
''Lahko pokažeš kaj ste delal?'' je rekla.
''Jap, takoj.'' vzel sem torbo in izvlekel zvezek za predmet, ki smo ga imeli tisto uro. Odprl sem ga na strani, kjer smo pisali takrat.
''Ti ga lahko jutri vrnem?'' je vprašal in me pogledala.
Njene oči so bile hladne in modre. Niso bile več žalostne, bile so polna sreče.
''Ja, itak,'' sem rekel. Še vedno me je gledala v oči. Zakaj me gleda v oči? Čemu? Kaj vidi v njih? Upam, da ne kaj slabega.
''Bom kar šel, da v miru prepišeš,'' sem rekel. Bilo mi je nerodno.
''Okey, želiš, da ti zvezke dostavim še danes?'' je vprašala prijazno.
''Ne, ni treba. Če boš pa v bližini pa lahko. 14 Armstreet.'' sem rekel.
''Oki.'' je rekla.
Vstal sem, vzel vse stvari in odšel dol k vratom. Ona pa je šla za mano. Najraje bi ji rekel, saj znam sam odpreti vrata.
''Hvala,'' je rekla in me objela. Objela me je in govorila z mano. OMG! Kako je to mogoče, najprej z nikomer ne govori, potem pa kar naenkrat z enim čudnim fantom.
''Dijo,'' sem rekel in odšel. Med potjo sem razmišljal. Zakaj je takšna do mene? Nikoli prej ni spregovorila z menoj. Nikoli. Saj razumete zakaj mi je to čudno? Upam, da.
Hodil sem čez gozd, opazoval naravo in se spraševal te reči. Le zakaj mora obstajati beseda zakaj? Ali beseda kako ali kaj ali čemu? Ne vem, vem le, da jo je moral nekdo ustvariti in tako nam je naredil preglavice. Kakšen bi bil svet brez besede zakaj? Bil bi drugačen, bolj sproščen..Vsaj po moje. Zazrl sem se v jezero, bilo je...
__________________________________________________________________________________
Vem, da nextek ni glih dolg, zato se opravičujem...
Mnenja? Teorije? Nekst? Posvečenega?
28. december 2016
u218854
u218854
Neext
28. december 2016
u215639
u215639
Next
28. december 2016
u216836
u216836
O bog, ta zadnji del... To ko razmišlja o ''zakaj',... Nimam besed, to je tako popolno, tako, mojstrsko!
Se mi samo zdi, ali se bo kmalu kaj zgodilo med Parkom in Allee? ^^
Bi lahko imela naslednjega posvečenega? (:
In neext nujno! <3
28. december 2016
u215961
u215961
Hvala vam!
Ja, seveda lahko dobiš posvečeno *ginger_hair*, mojstrsko? ne bi rekla
28. december 2016
Neeeext res je mojstersko prfektno in popolno! neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. december 2016
OMG KAKO DOBRO PIŠEŠ! TO JE GENIALNO!!!!!!!!!!! BRAVO!!!! NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. december 2016
Next
28. december 2016
Next
Perfect!
Brez besed sem...
29. december 2016
u215961
u215961
Posvečeno *ginger_hair*...

_________________________________________________________________________________
Park Forman

..Vse je bilo tako žalostno. Vem, da sem že malo tečen s to žalostjo. Ampak kaj čem, če je res. Hodil sem po poti, kamenčki so rožljali pod mojimi nogami. Mogoče sem s tem pripomogel k preperevanju kamnin, ali pa ne. Hodil sem kar nekaj časa. Ker sta najini hiši skoraj vzporedni, a ju ločuje en kilometer gosto poseljenega območja, sem mogel sem iti naokoli. Mimo šole.
V šoli so bile prižgane luči, najbrž so bile čistilke v njej. Bilo je mrzlo, vsakič ko sem izdihnil se je bela vodna para dvignila iz mojih ust (saj veste ko je mrzlo in se kot para prikaže, ko izdihnemo). Ni se mi mudilo domov, nikamor ne bi rabil iti. Lahko bi samo se prestopal iz noge na noge in gledal kako čas beži, neutrudno čez goro.
A sem šel naprej, ker me je že pošteno zeblo. Doma sem zakuril, bilo je kar mrzlo za ta letni čas. Bil je šele oktober, pa se je temperatura spustila pod lediščem (za tiste ki ne vejo, pomeni, da je bila temperatura pod 0, torej -1).
Usedel sem na sedežno. Prižgal televizijo in pogledal če je kaj pametnega. Naletel sem na poročila. Da ne bi mislili, da me to zanima. Ne, itak da ne. Zanimalo me je pa stvar o kateri so govorili. Govorili so o samomoru. Nek dijak iz Dirbenthona (srednja šola v Brooklynu (ne vem če sem prav napisal)) je naredil samomor. Nikoli nisem razumel zakaj si ljudje vzamejo življenje. Spet beseda zakaj. Sam sebi vzeti življenje, to je..butasto in neumno. Zakaj ga ne cenijo (spet zakaj)? V življenju se ti zgodi ogromno stvari, ki so prečudovite. Študiraš, se zaposliš, dobiš ženo, otroke...Le zakaj bi se temu odrekli? Nimam pojma. Škoda, ker ga (tega fanta, ki je naredil samomor) vprašati zakaj ga je naredil. Prepozno je. Ugasnil sem televizor, nisem mogel več poslušati tega.
Šel sem v svojo sobo in se počil na posteljo. Se lahko komu od mojih najbližjih tako scufa. da naredi samomor? Ne, ne, ne. Ali pač?...
_________________________________________________________________________________
Nekst ni ravno dolg, danes res nimam časa..Oprostite..
Se bo komu kaj zgodilo?
Nekst? Mnenja? Kritike? Posvečen? Prosim, napišite kaj, kritiko?
29. december 2016
Neeeext lahko jst dobim posvečenga, seper pišeš res
29. december 2016
u215961
u215961
Seveda ga lahko in hvalaa
29. december 2016
Np
Kritik nimamo ker je predobr, mnenja joj kok je to dobr.
29. december 2016
u217520
u217520
Neextt, strinjam se z Liškico5
29. december 2016
neeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!
29. december 2016
Next
29. december 2016
u218854
u218854
Nexxt
29. december 2016
Ful dobro napisan
Neext!
29. december 2016
Next
30. december 2016
u219742
u219742
Neeeeext
30. december 2016
u215961
u215961
Posvečeno Liškici5...
Park Forman
Skoraj sem zaspal ko je zazvonilo pri vratih. Že sem se pripravil, da bom rekel tako: ''Dober večer, oprostite pomota, lahko noč.'' Pri nas se večkrat zgodi, da pridejo eno ženske srednjih let in potem iščejo koga, ki NAJ BI tu živel.
Odprl sem vrata, kdo je stal pred njimi? Allee? Ste rekli Allee? Če ste imate prav. Res je bila ona.
''Hej,'' sem rekel, še vedno sem skoraj spal.
''Hej, zvezke imam,'' je rekla in mi pomahala z njimi pred nosom.
''Oki, pridi.'' povabil sem jo naprej. Staršev itak ni, kaj pa lahko zgubim, saj je tudi ona mene.
Vstopila je. Mogoče se je počutila tako kot jaz, ko sem bil pri njej. Nekaj je gledala, a hvala bogu ne mene. Njen pogled je ostal na slikah na omarici za ključe.
''Ti imaš brata?'' je vprašala in me pogledala.
''Am, ja. In popravek zelo tečnega brata imam.'' sem rekel. Ob tem se je zasmejala.''Ti nimaš brata niti sestre?'' sem dodal.
''Ne..'' njej pogled je pogledal k tlom ''bi ga pa rada imela, vsaj brata, če ne sestro..'' je rekla.
Kdo si bi želel sestro ali brata? Jaz sigurno ne. S tem ti začnejo starši težiti, da ga moraš paziti, bla bla bla. Hvala bogu (zakaj to besedo skus ponavljam? Spet zakaj..) sem bil še takrat premajhen, da bi pazil na Josha. Če ste pozabili je Josh moj 'tečen' brat (x'd).
''Pridi..'' sem rekel tako kot ona meni. Hah.
Šla je za mano. Sobo sem imel v pritličju, ravno nasprotno kot Allee.
Ko je vstopila je bila videti kar presenečena. Upam, da ni pričakovala razmetane in usrane sobe. Bila je tišina, noben od naju ni spustil niti enega glaska.
''Si pa hitro prepisala?'' sem rekel in predrl tišino.
''Ja, kar hitro...'' je rekla.
Usedel sem se na posteljo in jo pogledal, češ da naj se usede. In res se je usedla poleg mene. Spet tišina. Nato pa me je pogledala. V njenih očeh sem iskal veselje in srečo, a je nisem našel. Še tako dolgo sem strmel v te prelepe oči, a ničesar ni bilo mogoče videti. Kot, da bi bile lažne in steklene, brez atoma energije.
Primaknil sem se k njej, jo objel in..POLJUBIL na usta! Kar zgodilo se je. Poljud je bil kratek, a vseeno še vedno lep. Odmaknil sem se in jo pogledal v oči, spet. A tokrat sem videl nekaj, kar je bilo drugače. Iskrice sreče? Po moje da.
''Si v redu?' sem rekel.
''Ja,'' je odgovorila in vstala ter dodala ''Bom šla.''
Odprla je vrata in se napotila proti vratom. Objela me je in zašepetala: ''Hvala ti. Jutri bo življenje drugačno zame.'' In odšla je.
Kaj je mislila s tem 'Jutri bo življenje drugačno zame.'???
Kaj je mislila s tem 'Jutri bo življenje drugačno zame.'???
Teorije? Kritike? Nekst?
p. s. odgovorite na vprašanje zgoraj, prosim
30. december 2016
Next
Ne vem, kaj je mislila s tem... mogoče bo naslednji dan srečna, ker jo je poljubil?
Kritike: Nimam
Teorija: Tole bo še zanimivo...
30. december 2016
u217520
u217520
Next
30. december 2016
OMG ženska, čas je za moj kratek razpis.
Ženska, dejansko?
1. Jutri bo življenje drugačno zame? A me ti zajebavaš? Kaj za vraga naj bi to pomenilo?
2. Ej, svaka ti čast, da pišeš moškega. Kapo dol! Res!
3. Taka je stvar: POLJUBIL JO JE IN NJENA REAKCIJA JE BILA... NI JE BILO?!!!?!?!!
4. "Si v redu?" sem rekel. WTF?!!! Poljubil jo je na usta in to rekel.
5. Dvakrat je govoril z njo in jo je poljubil?
6. ZAKAJ MI NISI PREJ POVEDALA ZA TVOJO ZGODBO?
7. (puppy face) A LAHKO NEXTAŠ ČIMPREJ????????!!!!
8. ti si GENIJ!!
9. NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!
Saj vem, da ni kaj dober razpis ampak res. Kapo dol
30. december 2016
u215961
u215961
Ja, vem, da je to butasto, da Allee SPLOH NI REAGIRALA POLJUB. V naslednjem nextu boste izvedeli zakaj ni nič naredila...
Nexta danes najbrž ne bo, ker imam obveznosti...
Hvala ti lili123456!
30. december 2016
Next
30. december 2016
u218854
u218854
Vau neeeext in strinjam se s lili123456
30. december 2016
za vas le lili, čeprav nisem
30. december 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani