u217520
u217520
neextt
25. december 2016
u219742
u219742
neeeext
26. december 2016
Neeeeext super pišeš
26. december 2016
Next!Res čisto brez besed sem ker je tko dobr!
26. december 2016
Next
26. december 2016
u215961
u215961

___________________________________________________________________________________
Park Forman

Pouk se je naprej odvijal, jaz pa sem še vedno razmišljal o njej. Gotovo veste koga sem poimenoval s tem zaimkom. Allee, koga drugega pa. Nisem mogel nehati razmišljati, preveč vprašanj sem imel zanjo. Kako, da še nikoli nisem govoril z njo? Kako, da sem jo šele zdaj dobro opazil? Zakaj sem jo sploh opazil? Zakaj?
Na ta vprašanja ne znam odgovoriti. Ko se je pouk končal sem hitro stekel ven ter začel počasi in res počasi hoditi. Bil sem prvi zunaj. Zagotovo se sprašujete zakaj vam pravim to in zakaj sem hitro stekel ven.
Odgovor je, Allee je vedno bila prva zunaj, ker, po moje, ni želela, da bi jo kdo kaj spraševal. Malo sem čakal in kmalu se je prikazala na vratih.
Spet je gledala v tla, jaz sem se delal nevednega in šel za njo. Želel sem izvedeti kje živi. Spet se sprašujete kaj mi je sploh mar za njo. Moram vam povedati, da res, še sam ne vem zakaj to počnem.
Gotovo se je počutila bedno, ker je noben ni maral. Jaz sem bi zagotovo.
Hodila je čisto neslišno, veter ji je mršil lase. Vsakih pet minut jih je dala za uho, a ni kaj veliko pomagalo. Ja, res je, hodila sva več kot 15 minut. Sploh nisem imel pojma kam gre, oziroma greva. Ona mora vsak dan prehoditi več kot 15 minut hoje?!
To ne more biti res, jaz bi crknil če bi moral toliko prehoditi. Ali pa bi šolo premestil pred vrata svoje hiše.
K sreči se niti enkrat ni obrnila. Začela je hoditi po listih in jih brcala na vse strani. Bila je jesen.
Vedel sem, da me bo to izdalo. Z vsakim korakom so se listi pod mojimi nogami 'zlomili' in zašumeli. A, na veliko začudenje, Allee tega ni opazila. Začela je žvižgati kot, da je vse v najlepšem redu in, da sem jaz neviden.
Začela je hitreje hoditi, skoraj je že tekla. Jaz pa sem ji še vedno sledil. Vem, da mislite, da sem psiho, in, da je z mano nekaj zelo zelo narobe, da kar tako zasledujem eno punco po imenu Allee.
Nisem psiho, res ne. Na Allee je bilo nekaj, kar na drugih ni bilo. Kot nekakšen magnet, ki bi moj pogled in misli peljal k njej. Bila je drugačna, lepša, pametnejša,...
___________________________________________________________________________________
Mnenja? Teorije? Želi katera posvečenega? Nekst?
26. december 2016
u218854
u218854
Neeeeeeeext pa ks bi posvečenega ce lahko
26. december 2016
u215961
u215961
Hvalaa,
Seveda ga dobiš
26. december 2016
u217520
u217520
Neeeeeeextt
27. december 2016
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. december 2016
Next
27. december 2016
u215961
u215961
Kaj mislite, da se bo zgodilo v nadaljevanju?
27. december 2016
u217520
u217520
Park je do ušes zaljubljen v allee, in pol bo love and love and love
27. december 2016
u215639
u215639
Next
27. december 2016
Next, zanimiv stil pisanja
27. december 2016
u215961
u215961
Posvečeno Ƒυтυяєღgιяℓ...

_________________________________________________________________________________
Park Forman

Naenkrat se je obrnila. Gledala me je v oči. Njene oči so bila polna nečesa. Jeze? Ne. Žalosti? Mogoče.
''Zakaj? Zakaj mi slediš?'' je rekla, ampak ne preveč jezno.
Nisem odgovoril.
''Povej, si ne upaš?! Pojdi Kevinu povedat, da živim v smetišču!'' je napol v joku zakričala. Ne, nočem. Kevin ni moj prijatelj, on je postopaški butec.
Naredil sem korak naprej. Ona pa korak nazaj. Obrnila se je od mene in se sesedla na tla. Stopil sem do nje, ji položil roko na ramo. Nič ni trznila.
''Si ok?'' sem vprašal.
''Ja..'' je rekla negotovo, kot da ne ve ali ja ali ne.
Počepnil sem k njej. Še vedno ne vem zakaj sem to počel. Gotovo se je počutila osamljeno.
''Greš domov?'' sem vprašal.
''Ja...'' je rekla, spet.
''Grem s tabo?''
''Ja...'' spet. Ali je bila samo vljudna ali pa je to res želela.
Dvignila se je in me pogledala v oči. Imela je prelepe zeleno modrikaste oči.
''Hvala.'' je rekla.
''Ni zakaj.'' sem odvrnil.
Začela je hoditi. Ne to pa me vprašala: ''Zakaj se nočeš norčevati iz mene?''
''Mi ne verjameš?'' sem odvrnil.
''Amm, nekako, ne verjamem nikomur.'' je rekla.
''Zakaj bi se sploh norčeval iz koga?'' sem vprašal.
''Ne vem.'' je rekla.
''Vidiš. Ne bom se, ne skrbi.'' sem potrdil. ''Zakaj se z nikomer ne družiš?'' sem vprašal.
''Zato, da imaš ti kaj za vprašat.'' je rekla odrezavo. Joj, jaz in moja radovednost.
''Sori..'' sem rekel in dodal: ''Kje živiš?''
''Boš videl,'' je brez zadržkov rekla.
Hodila sva skozi travnik. Kmalu sva prišla k jezeru, zraven katerega je stala lesena hiša. Bila je velika in lepa. Skoraj toliko velika kot naša.
''Tu živiš?'' sem vprašal.
''Ne verjameš? Ja, vem kaj so govorili..'' je rekla. Včasih so govorili, da živi na SMETIŠČU, ali pa v napol razpadli gozdni koči za lovce in da so v njej glave jelenov...
''Hiša je prekrasna,'' sem dodal.
''Hvala, nisem si mislila, da bo kdo kdaj to rekel...'' je rekla.
''Nikoli nisi nikogar peljala sem,'' sem jo popravil.
''To je res,'' je rekla in se obrnila proti jezeru.
''Zakaj pa nisi?'' usedla se je na klopico zraven jezera in odgovorila:
''Ni mi mar kaj oni govorijo, itak pa gotovo ne bi hoteli iti.'' je rekla.
''Oprosti..'' sem rekel.
''Zakaj se....
_________________________________________________________________________________
Mnenja? Teorije? Nekxt?
27. december 2016
u218854
u218854
Neeeeext hvala za posvečeno popolnost!
27. december 2016
Neeeeeext
27. december 2016
u217520
u217520
OMG!
Super je! in Vau!
27. december 2016
u217520
u217520
Neeeeeextt
27. december 2016
u218946
u218946
Ful dobr!!!
Next nujno!
27. december 2016
u215961
u215961
Ƒυтυяєღgιяℓ popolnost? Ne strinjam se, nikoli
Liškica☺ hvala za nextek
dance all day hvala za nextek
Unicorn<33 hvala

Želi katera posvečenega?
27. december 2016
Jst super pišeš
27. december 2016
Res je popolno
27. december 2016
Omg Next itak
27. december 2016
Next
27. december 2016
u215961
u215961
Posvečeno Liškica☺...

__________________________________________________________________________________
''Zakaj se opravičuješ? Sej nisi nič kriv.'' je rekla in dodala: ''Jaz sem kriva.''
''Nisi ti kriva.'' hotel sem jo razvedriti, pa nisem vedel kako.
''Nebom te pregovarjala, ampak vseeno ti rečen, da sem jaz kriva, ker sem se pustila,'' imela je prav. Kaj naj naredim? Kaj naj rečem? Obupen sem.
Nekaj minut sva še vedno sedela na klopci in gledala v vodo oziroma jezero.
Končno sem nekaj spregovoril: ''Ali staršev ni doma?''
''Ne..'' je odvrnila ''v službi so.''
''Mislil sem, da so..'' takoj me je prekinila.
''Mrtvi? Ne, to je še ena izmišljotina Kevina in njegovih lutk.'' je rekla sproščeno.
''Aaa,'' sem odvrnil.
''Boš še vedno verjel njim karkoli rečejo?''
''Ne,'' sem bil odločen, Ne bom jim več verjel, Amen. Najprej se bom prepričal ali drži ali ne. Pri Allee.
''Dobro, malo me že sebe. Ti pokažem hišo od znotraj?'' se je ponudila.
''Ne rabiš.'' sem rekel, to bi bilo malo čudno, da grem kar k njej. V hišo.
''Kaj ste danes delal 4.uro?'' Ali mi ni malo prej rekla, da je že vse prepisala od nekoga? Stavim, da je to rekla. Jaz nimam tako slabega spomina kot zlata ribica. Res ne. Kaj namerava?
''Ti bom pokazal.'' sem rekel.
Šla sva v hišo. Hiša je bila prelepa, od zunaj in od znotraj. Z gledala je sicer kar majhna, ampak notri so bili vsi prostori ogromni. Večinoma je bila lesena, nekaj delov pa je bilo sezidano iz kamna. Notri je dišalo po smrekah, najbrž zaradi lesa. Na steni je bila velika ura. Ki je bila tudi iz lesa, ne vem kako ampak skoraj vse je bilo iz njega. Ne bi me čudilo če bi bile sklede, žlice,.. tudi lesene, a niso bile. Ura je bila pet in tri četrt (za tiste, ki ne vejo 17.45) . Danes se mi ni mudilo domov, ker sta bila starša dolgo v službi, Josh pa bo prespal pri prijatelju. Vseeno je bilo to bolj zanimivo, kot da bi bil sam doma.
''Pridi,'' je rekla Allee in šla po stopnicah navzgor.
__________________________________________________________________________________
Vem, da nekst ni ne vem kaj. Sori vsem, ker je kratek.
Kaj namerava Allee?
Mnenja? Kritike? Teorije? Nekst?
27. december 2016
u217520
u217520
Neeeeeeeeeexttt js bi posvečeno
27. december 2016
u218854
u218854
Next
27. december 2016
Next