Zivjo, ja vem da je ze na miljone zgodbic o 1D vendar najbrz se ena ne bo skodila. Govorila predvsem o dekletu in njenemu fantu. Se v naprej opravicujem ce bom kaj prekopirala od drugih zgodb. uglavnem :

Part 1
Zivjo, moje ime je Annie William Green, klicejo me Ann. Stara sem 19 let. Sem plesalka in obcasno tudi pevka in igralka. Z druzino zivim v Londonu.

Imam bff Britney Summer Baker. Klicemo jo Brit. Stara je 18 let. Je fotografinja.

Sem ze povedala , da je nora na nek boyband One Perfection, najrajsi pa ma nekega Harrya Stajlepa? ( Stajlepa= staj (ostani) lepa ) Skoz blebeta o njih , jst pa jo moram ignorirati.

Imam tudi Imam tudi brata Austin Troy Green, na kratko Aus. Je eno leto starejsi od mene. Je igralec in tudi vcasih kaskader.

Mojima starsema je ime Amy Elenaor in Taj Tom Green. Po poklicu sta mami : diplomirana medicinska sestra in oci : dektektiv FBI.

1D

Za drug next rabim 5 nextov.
08. december 2013
Aja pa sele pri 10 delu se bo srecala z enim od 1D.
08. december 2013
u162928
u162928
NEXT
22. januar 2014
u147737
u147737
neext
24. januar 2014
next
next
next
next
next
next
next
next
24. januar 2014
hyy, najprej bi se vam zahvalila da sploh berete to zgodbo. tukaj je novi next, ki upam da vam bo vsec.

PART 2
--------------------ANN -----------------------------------------------------------
Zjutraj mi je ob 6.30 zazvonila ta tecna budilka ki sem jo imela nastimano na Kesha – Tik Tok. Hitro sem ostala saj sem imela nato vaje za snemanje novega plesnega spota. Oblekla sem se v:

In obula :

Sla sem dol v kuhinjo in tam ze videla Aus , ki je jedel zajtrk. '' kaj pa ti delas tako zgodaj ?'' sem ga vprasala ''dns imam zacetek snemanja novega filma Ljubezen v kriminalu, si pozabila ? '' ''Seveda, da sem ,zakaj bi te drugace vprasala?!? '' sem zakricala iz shrambe ,iz katere sm vzela nutelo . ''saj bom cisto oglusel ,ce bos se tako kricala!! '' se je tudi on zadrl. ''rajs sparaj svoje glasilke, dns jih bos rabil'' sem rekla ko sem prisla v kuhinjo. Namazala sm si nutelo , ko je pri vratih zazvonilo. S bratom sva se ( kot vedno) prerivala kdo bo prej pri vratih. Jst sm prisla najprej in videla, da je to od Aus punca Taylor:

Zakricala sem '' TAY!!!! ''ona se mi je nasmehnila saj sva se zelo razumeli. Preden sem uspela reci se kaj ,jo je Aus poljubil na ustnice. Spomnila sem se na svojega bivsega fanta Jacka. Skupaj sva bila 1 leto nato me je varal. Ob tem spominu mi je po licu spolzela solza. Seveda je moj 'skrbni' bratec vse videl.
Jack

----AUS---------------------------------------------------------------------------------------------
''TAY!!!!'' je zakricala Ann. Ona se ji je nasmehnila , jaz pa sem jo poljubil na ustnice, preden je lahko Ann kaj rekla. Ko sem nehal sem videl, da je Ann po licu spolzela solza. '' Pogresas Jacka ?'' sem rekel ''Ja'' je komaj slisno odgovorila in ji je se ena solza spolzela. Da bi jo odvrnil od teh spominov sem rekel ''pojej in pojdi na vaje ,da jih ne bos zamudila''. '' Joj, je res ze pozno'' se je zresnila , si obrisala solze in stlacla kos kruha namazanega z nutelo v usta. Zgrabila je torbo , se poslovila in 'zletela' v garazo v katerem je imela avto.
Torba:
https://img.mojbutik.si/images/2/dcbdad9f3dc2f49a013dc66ad6d903db.jpg

Njen avto:

25. januar 2014
u147737
u147737
neeeeeeeext
25. januar 2014
next
25. januar 2014
hvala vsem novim bralkam kr berete to zgodbico.
ta del posvecam moji prvi bralki :
Zayn <3
PART 3
----ANN-----------------------------------------------------------------------
Hitro sem vzgala moj avto , ki sm ga dobila od druzine ,ko sm naredila izpit za avto.Po cestah je bila guzva zato sem morala voziti pocasi. __ po vajah______________
'joj, kaj so bili dns tecni! Tisti fantje (plesalci) sploh niso znali plesati!! Se preprostih korakov se niso mogli nauciti!' sm si govorila v glavi. Grabila me je zeja zato sm sla v Starbucks. Takoj ko sem vstopila sem slisala kako se je nekdo zadrl ''ANN!!! SAJ TO SI TI!?!!!!'' Obrnila sem se in sem zagledala Ario s katero sva se razumeli od otrostva, tukaj je delala kot natakarica.

''ARI'' sem tudi jaz zakricala in jo objela. Drugi obiskovalci so naju gledali kot, da bi padle z marsa. Zato sva se postavile v kot in se pogovarjale 2 uri (vmes sem se kavo popila in ji nato pomagala , saj sem tukaj ze delala kot natakarica od 12 do16 leta , nato sem sla na X-factor, zmagala in postala slavna).Kmalu sem se morala posloviti saj sem vedela, da mami ni vsec ce sm dolgo zunaj.Hitro sem vzgala avto in se zapeljala domov.Ko sem prisla domov sem pred vrati zagledala…………
Koga je Ann zagledala?
Next?
05. februar 2014
neeeeeeeeeeeeext!!! per-fect! komi čakam next!!! + nova bralka
05. februar 2014
next
05. februar 2014
u147737
u147737
next
06. februar 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
+
nova bralka
06. februar 2014
Neeeeeext + nova bralka
07. februar 2014
evo, tukaj je nov next, ki pa je posvecen vsem vam.
Hope, you like it !

PART 4
---ANN--------------------------------------------------
Ko sem prisla domov sem pred vrati zagledala babico in dedka. Bila sem zelo vesela saj ju nisem dolgo casa videla.''BABI,DEDI!!!'' sem od veselja zakricala. Vsa nasmejana sta me objela in mi govorila ''Sploh ves kako sva te pogresala, Anny (tko me kliceta onedva in starsa) ???!?''. ''No, gremo notr'' je vsa nestrpna rekla mami , ki je hotela slisati kaj bosta rekla babi in dedi na pecivo, ki ga je spekla.
Dedi in babi:

Sli smo v kuhinjo se pogovarjali in jedli okusno mamino pecivo. Mami je bila res dobra slascicarka in ima ze 8 medalj za najboljso mamo slascicarko.

pa oprostite za beden in kratek next
09. februar 2014
u147737
u147737
next
09. februar 2014
next
09. februar 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. februar 2014
Neeeeeext
10. februar 2014
u162928
u162928
waw!!!!next+++hvala za posvečen next
12. februar 2014
oi!!
veselo valentinovo vsem !!!!!!!! rada vas mam <33333333

PART 5
----AUS------------------------
Ura je bila ze 21.00, zato sva se z Ann odpravila spat saj je bil jutri cetrtek in jaz sem moral spet iti snemat film, Ann pa mislim da ima vaje. Zazelela sva lahko noc nato pa stekla po stopnicah gor ''Lahko noc'' sva si se rekla in odsla vsak v svojo sobo. Slekel sm se in se umil, nato pa se samo v spodnjih hlackah vrgel na posteljo in se sprasval kam naj odpeljem Taylor na zmenek in kaj naj ji dam za najno 2 letno obletnico. Moja soba:

-----------ANN----------------------------
Takoj ko sem prisla v sobo sem se stusirala in se oblekla v pizamo. Svoje obleke, ki sem jih danes oblekla sem dala v mojo garderobo in zaspala. Moja soba:

Garderoba:

Moja pizama

hope you like it
14. februar 2014
u147737
u147737
next
14. februar 2014
next
14. februar 2014
hy
tukaj je nov next, posvecen pa je ℳιχєя∞

PART 6
----------------ANN----------------------------------------
Zbudila sm se ob 6-ih zjutraj ker nisem mogla vec spati sm ustala in se oblekla v:

in obula :

ter sla v kuhinjo delat palacinke. Svoj delez sem pojedla, nato sem slisala brata ki je sel po stopnicah dol in sem se odlocila da ga prestrasim. Skrila sem se in takoj ko je prisel v kuhinjo planila na njega ''AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA'' je ves pleplasen zavpil jaz pa sem se zacela na ves glas smejati. '' Zelo smesno '' je rekel in se spacil. Jaz sem se koncno nehala smejati in mu se vedno v smehu rekla '' na, mas tle MOJE PALACINKE v opravicilo DA SI TAK STRAHOPETEC!!!!!!!!!!!!!!!!'' besedi 'moje palacinke' sem poudarila zadnji del pa nagajivo zakricala. Ko sem rekla besedo ' strahopetec' se je on pognal za mano in sva se tako podila in kricala, da bi mamici ze zdavnaj prekipelo.

20. februar 2014
u156327
u156327
nnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttt
20. februar 2014
u147737
u147737
hvala za posvecen next c:
neeeeeeeeext
20. februar 2014
NEXT
20. februar 2014
u165907
u165907
neeeeeext + nova bralka
21. februar 2014
heeej
ta del je posvecen moji BFF- <3 cat <3
dobrodosla na 123 igrah )))) + dodajte jo )

PART 7

--------------ANN------------------------------
Sele cez pol ure sva se nehala poditi za trenutek se vrgla na kavc in bi se se vedno lovila ce nebi ugotovila koliko je ura.
Cez par minut sem se ze vozila v avtu in kmalu zapeljala na parkirisce na katerem le tisti , ki imajo dovoljenje lahko parkirajo. Odsla sem noter in se preoblekla in sla v dvorano v kateri je bil hrup saj so vsi govorili na glas. Kmalu je prisel trener in zaceli smo z vajo. Trener:

Med vajami mi je zazvonil moj telefon. Klical me je brat , ce lahko pridem takoj po vajah domov. Privoila sem.
Moj telefon :

___________ po vajah ___________________
Takoj po vajah sem se poslovila in se usedla v avto in se odpeljala. Ko sem prisla domov mi je brat rekel nekaj kar me je zelo razveselilo……
________________________________________________________________________________

kaj je Ann povedal njen brat?? next?
21. februar 2014
next
21. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg