men je sam bed k vidva se dobr poznata in vesta tko u živo slabosti ter dobre lastnosti od obeh k bi jih lah uporabla u zgodbi
01. maj 2017
u217892
u217892
če pa zgodba ni č zgodbi nič iz resničnega življenja. vsaj ne najinega. In to da poznava dobre oziroma slabe lastnosti ne pomeni nič in tudi ne koristi. ce ze bi se verjetno se več prepirala
01. maj 2017
u198831
u198831
tu je obljubljeni Next...kot vas večina že ve...sem prevzela nalogo začasne pisateljice...ker res nimam želje, da gre ta zgodba v nič...in vseeno upam, da nam uspe prepričat Ino...da se vrne nazaj...in nadaljuje...
Ina...upam, da ti bodo nexti nekak ušeč...čeprav vem, da ti ne sežem niti do kolen predvsem pa...upam, da se premisliš in ponovno začneš to pisat
-------------India Elizabeth Gallagher-----------------
Ležala sem na postelji s strašnim glavobolom. Le po atomskih delčkih sem se spominjala prejšnega dne. Spominjala sem se njegovih lepih oči in ustnic, ko me je poljubil. Pa presenečenega pogleda, ko sem mu poljub vrnila. In pogleda, ki je zgledal naravnost tako, kot, da bi mu pojedla zadnji piškot v škatli, ko sem se preprosto obrnila in zbežala. Kako sem se znašla v svoji sobi se mi ne sanja več. Vem le, da je bilo tisto včeraj strašno narobe. Čakaj...ali pa danes. Mogoče je bila ura že čez polnoč. Ne vem. Kdo pa konec koncev v 21. stoletju še gleda na uro? Spet me je v glavi boleče zaskelelo. Svet okrog mene je začel plesati. Nisem povsem prepričana, je bil ta ples valček ali polka? Nikoli si nisem mislila, da se mi bo maščevala nezinterisiranost za ples v šoli. Ampak nisem si sama kriva, da mi je bilo vedno bolj zanimivo opazovati soplesalce, ki so se zvijali od bolečin zaradi mojih točno namerjenih korakov. Vedno sem zadela pravi del njihove noge. 
Med mojim razmišljanjem je pri vratih pozvonilo. Kot bi mignil sem bila pokonci. Splezala sem iz postelje, ter previdno pogledala skozi okno. Pred vrati je stal Alexander z šopkom nekega plevela in živčno zvonil. Optimist. Resnično misli, da ga sploh še hočem kdaj videti??
---------------------------
01. maj 2017
neeeeeeeeeeexxt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. maj 2017
u215639
u215639
wow
05. maj 2017
u215639
u215639
Next, i guess???
05. maj 2017
u189558
u189558
Next