u220386
u220386
Next pomojem bo vidla nekoga ki se poljublja z nekom (samo teorija, ki verjetno ne drži)

Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
10. september 2017
u223614
u223614
nikoli se ne ve nizi za vse mi niste prebrale Next je na prejsnji strani
10. september 2017
u220386
u220386
hitrooo Next!!!!!
10. september 2017
u223614
u223614
jutri bo verjetn
10. september 2017
nimam pojma koga zagleda..
js tut sovražim budilke
hvala za posvecen Next
in seveda
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next. Next Next Next Next Next. Next Next Next Next Next Next Next. Next Next Next Next Next Next Next. Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
10. september 2017
Next
11. september 2017
u220386
u220386
ejjj!!! takoj objavi, ker vem da maš že napisano!!!! kaj nas tok mučiš?????????? čim prej Next!!!!!!!
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
11. september 2017
Next waw to je top zgodba
11. september 2017
u223614
u223614
tale nextek posvecam Aaleyah, ki upam da se beres to zgodbo(ceprav je bedna).

Moja najboljša prijateljica je samo prišla k meni me brez besed objela ter rekla :»Gemma… Raje ne glej tja« mi je odgovorila in se kislo nasmehnila. »Zakaj?« sem vprašala in pogledala Colina, ki ni rekel še nič. »Gemma, samo NE« je rekel Co, kot ga včasih kličemo. Vsa razdražena se obrnem tja, kljub vsem njihovim opozorilom in zagledam… Kyla, mojo simpatijo o kateri sem danes sanjala, ki se poljublja z Jane.
*flashback*
Komaj čakam, da pridem v šolo. Zakaj? Danes imava z Colinom dva meseca odkar sva skupaj. Zanima me če se je spomnil. Danes sem se naličila malo bolj kot ponavadi in oblekla sem si lepo oblekico, pa spet ne prepunčkasto. Prišla sem do šole. Že vidim mojo klapo… Ampak kje je Co?? Mogoče pa se le kje skriva ker mi kaj pripravlja. Vse je mogoče. Evelin je pritekla do mene in mi med objemanjem navdušeno rekla :»Gemma danes praznujeta dva meseca!! Misliš da te bo kam odpeljal? Bosta šla v kino?« kar ni nehala spraševati. »Kaaaaaaaaaj?????« sem zmedeno rekla, »Evelin, recci mmmi dda jjee to najjhhujjša nnočna morrra« ji zajecljam medtem ko kažem na Colina in Jane kako se mečkata par metrov stran od naju.
*end of flashback*
Next!!!
11. september 2017
Next!!!! in to čim prej
11. september 2017
u220386
u220386
popolno!!! morm še tle povedat res popolno!!!!

Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
12. september 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg