u78867
u78867
nextttt !!!!!!!!!!!
10. november 2012
u42446
u42446
neeext
10. november 2012
next
10. november 2012
u57082
u57082
Next.!!!
10. november 2012
neeext
sigurno bo Jessi lepotna kraljica
10. november 2012
u105067
u105067
Lepotna kraljica je Jassi. Takrat bi skor če nebi blo gledalcel tko zakričala da bi me še sateliti v vesolju slišal. No končno sm premagala Franky. Franky se je tak razjokala in me skoraj udarila in potem so odšle Frenky in njeni dve bff iz dvorane. Jas sem stopila naprej in voditeljica mi je čestitala, okronala pa me je lanska miss Loren.

Takšna sem zgledala.
Potem pa je bilo kmalu konec in odšla sem se prevblečit. Ko sm se preoblekla sem poiskala starše. Vsi so mi čestitali in bli so fhool navdušeni. Čist vsi sam ne sam moji starši tut drugi ko so pršl druga dekleta gledat so hotl met moj avtogram. Sej sm ga vsem dala sam sm pa pol vidla Franky kok žalostna podpisuje če kdo sploh hoče njen avtogram. Pol kr sm pa js tut poštena se mi vsaj zdi, sm pa stopla do nje in ji dala krono. Ona je ni hotela najprej imeti potem pa sem ji povedala da je ona prava miss. Ker če me ona nebi poklicala za na miss nebi šla in bi mogoče zmagala ona, zato sm ji dala krono. Povedala sam ji da če sem ji dala krono bova prijateljici.. Drugače je ne do bi. Strinjala se je. In nato sma se objele.

4 MESECI KASNEJE.

Tisti čas sem bila že na petih ali mogoče no ne spavnem se ali mogoče celo več tekmovanjih. Dali so me tudi na revijo:
https://www.pageantrymagazine.com/assets/images/features/2006/d06/d06_Miss%20Universe%202006/MissUniverse2006_lead.jpg

Gabrijeli pa je tudi že kar fejst zrasel trebuh saj je bila že v devetih mesecih. Zdaj smo še samo čakali kdaj bo rodila.
Nekega dne no bil je kar lep sončen dan samo jas sem notraj gledala revijo in si izbirala obleke katera bi bila primerna še za eno tekmovanje.

Gabijela in Joy pa sta nameravala iti v kino. Gabrijela si je že skoraj kaj oblekla ker prej je bila suha zdaj pa ima trebuh.

No nekaj si je že oblekla. Končno sta odšla v kino.Šla sta gledat Paranormalno 4. Med kinom je Gabrijela morala iti enkrat na WC. Nekje nasredini filma pa je Gabrijeli začela odtekati voda. Z Gabrijelo sta odšla hitro iz dvorane in odšla ven. Ko sta prišla ven, Gabrijela ni morala skoraj več stati ker jo je trebuh tako bolel. Joy jo je hitro peljal v bolnico tam pa so jo prevzeli zdravniki. Potem pa je Joy poklical nas in hitro smo prišli v bolnišnico. Zelo dolgo smo čakali da rodi sigurno kakih 10h, ko pa je ven iz sobe prišel zdravnik in povedal nam je da je Gabrijela rodila dvojčka. Fantka in punčko. Vsi smo hitro odšli k njej v sobo in tam smo videli otročička. Imeni pa sta bili punčka Lotie in fantek Tim.
Tim:

Lotie:

10. november 2012
next
10. november 2012
u78867
u78867
nextttt !!!!!!!!
11. november 2012
u42446
u42446
next!!!
11. november 2012
dobr pišeš
11. november 2012
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttttt
11. november 2012
neeeeeeeext
11. november 2012
u111151
u111151
neeext
11. november 2012
next
11. november 2012
neexttt
11. november 2012
next
11. november 2012
u78867
u78867
še enkrat nexttt !!!!!!!!
jst živim za to zgodbo !!!!
11. november 2012
u108757
u108757
https://www.igre123.com/forum/tema/klub-debatic/45082/
hvaležna vam bom za udeležitev! Polepšajte mi dan!
11. november 2012
next....nova bralka pa ful dobre zgodbe!!!!!!!
11. november 2012
next!
11. november 2012
u109658
u109658
next
11. november 2012
u110101
u110101
next
11. november 2012
u83135
u83135
next!
11. november 2012
u68138
u68138
next + nova bralka
11. november 2012
u105067
u105067
Jojj Gabrijeli so kr solze začele od veselja teč. Tut mi smo bli ful veseli. No ja to pa res zej sm pa teta... no ampak vseeno zlo sem ju imela rada pikuš. Od njiu se sploh nism hotla ločit. In ko sta spala sta pla taka šikiii mikijaa.. No Gabrijela je še bla nekaj dni v bolnici kr so mogli pregledati Tima in Lotie da nista kaj bolana.Pa v bolnici sta tudi tbolela za zlatnico.No to jo ma skor vsak dojenček...
Nekega jutra ko sem šla glih jesti zajterk je čez vrate pritekla Elisa. Zakričala je na ves glas "NEBOŠ VRJELA, NEBOŠ VRJELA..." jas sem ji pa rekla kaj nebom vjela? Elisa pa mi je povedala da je zame našla film v katerm bi lahko nastopala, in še da bi lahko če bi hotela zdaj dobila karijro ki sem si jo vedno želela igralka. Bila sam tako navdušena in kar v halji odšla ven povedat mamici in atiju. Mami je bila vesela zame, ko pa je to ču ati me je skoraj udaril po faci. Rekel mi je" NE MOREŠ BITI IGRALAKA, SAJ SE ZA TAKŠNO PUNCO KOT SI TI NE SPODOBI. MORAŠ BITI NEKJE TAM KO BOŠ IMELA VELIK STOL." Ko sem čula atijeve besede sem odhitela notri in se začela jokat. Nisem morala vrjeti zakaj je ati tako proti temu da bi postala igralka. Mami, Joy, Gabrijela, Elisa, Leja, Katy vsi so me spodbujali da bi postala igralka samo ati ne. Kar me je zelo bolelo. Ampek če je ati rekel ne potem ne morem postati kr je moj ati predcednik tistega kraja in mislim da tudi države. In zato nisem morala postati. Že spet bom morala pustiti ta film, pa saj ta ni bil prvi še več jih je bilo in tudi nisem smela iti v film. Tisti dan pa sem saj zvedela eno dobro novico in ta je da se danes vrne domov Gabrijela s Timom in Lotie. Hitro sem se šla provblečit da bi šla zraven Joya po Gabrijelo.
Tole sem si oblekla:

No pol sm pa šla hiter dol po stopnicah da bi vidla če je že Joy. Nisem ga nikjer vidla. Mal sm bla začudena saj bi zdaj moral iti po Gabrijelo. Odpla sem v njegovo sobo in ga tam vidla.

Joj peee... Js sm na njegovem računalniku naštimala eno fool naglas musko in ko sm jo dala na naj bolj naglas je skor padu dol iz postle."HAHAA..." to ti je opzorilo saj morš zle it po gabrijelo. Joy je zaklel ko je pozabu. On se je šel hiter provbleč, js sm šla pa v Gabrijelino sobo-garderobo

In ji neki ven vzela za problečt. S Joyem sma hiter šla v avto in se odpeljala. Ko sma prišla do bolnice sma šla v sobo v kateri je bila Gabrijela in otročka. Ko spa vstopila v sobo je Gabrijela imela Lotie glih na rokih.

Tim pa je pančku v svoji postlci. Gabrijeli sma dala za provblečit in se je vblekla.

No pol smo pa dal Tima in Lotie v njuni jajčki-košarici, smo ju pograbli in smo šli domov. Napoti domov ko smo se peljali v avtu se je Tim zbudil in se začel jokati. Gabrijela ga je vzela v naročje. No pol je pa kr hiter zaspal saj je bil Tim mali zaspanček ko bi kr spal, Lotie pa je glih drugačna ona se bi pa kr igrala.
11. november 2012
u105067
u105067
10 do 20 nextovv lak jih je tut več ko 20...
11. november 2012
u105067
u105067
11. november 2012
next
11. november 2012
neext
11. november 2012
next
11. november 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani