NExt:

........NICOL........
Melanholie me je pripeljala do ogromne palače. Dvorca. Kar koli. Na dovozu je že stala neka gospa. Sklepala sem da moja nova mama. Torej Katrin.

K-Katrin M-Melanholie N-Nicol

K: Mama pozdravljena. Dobrodošla tudi ti Nicol
M: Katrin, kako dolgo se že nisva videli.
K: Ja res je. Nicol, upam da ti bo pri nas všeč. Kdaj bosta pričeli z urjenjem?
N: Urjenjem? Kakšnim urjenjem?
M: Ne razburjaj se. Nič slabega se ti ne bo zgodilo.
K: No torej, kdaj?
M: Danes je že pozno, jutri pa se bo Nicol morala še malo razgledati. Torej začnemo v sredo.
N: Če bo čez 2 dni sreda, potem je danes ponedeljek. Kateri dan je danes se ti pa ni zdelo vredno omeniri, ko si mi prej razlagala vse živo.
M: Ni pomembno. No daj pojdi v hišo Nicol.
K: ASHLEY!!!!! Odpelji Nicol v njeno sobo

Na vratih se je narisalo čedno dekle. Na prvi pogled sem vedela da se bova razumeli.

A-Ashley N-Nicol

A: Hay
N: Hello
A: So tečni tastari?
N: Tvoje mame ne poznam, Melanholie pa....
A: Ne govori. Vrm da je stara, zamorjena, vase zaverovana prasica, brez okusa za glasbo.
N: Meni se je zdela vredu.
A: Hah če bi jo bolje poznala.....še dobro da mi ni treba biti več časa pri njej.
N: No mislim da boš morala biti. Govorili sta o urjenju....
A: Kaj pri njej se bova urili?? *********************** ******. (ne poznam dovolj kletvic da bi napisala kaj je rekla)

Ostala pot je minila v tišini. Takrat pa je Ashly odprla vrata in zastrmela sem se v svojo popolno sobo.....

NAGRADNO VPRAŠANJE (brez nagrade):
Kakšne barve je Nicolina sobe??

V NADALJEVANJU:
-odgovor na zgornje vprašanje
-in še nekaj drugih zanimivosti
19. januar 2013
nextt
19. januar 2013
neeeeeeeeext
tmna nej bo
20. januar 2013
Tuki so slike:

ASHLEY:
http://m.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.google.si%2Fimgres%3Fstart%3D285%26hl%3Dsl%26client%3Dfirefox-a%26tbo%3Dd%26rls%3Dorg.mozilla%253Aen-US%253Aofficial%26biw%3D1280%26bih%3D931%26tbm%3Disch%26tbnid%3D1gqCIA2Mm0nD7M%253A%26imgrefurl%3Dhttp%253A%252F%252Fwww.fanpop.com%252Fclubs%252Femo-girls%252Fimages%252F7253409%252Ftitle%252Faudrey-kitching-photo%26docid%3D6XvaoGMTocrwAM%26imgurl%3Dhttp%253A%252F%252Fimages5.fanpop.com%252Fimage%252Fquiz%252F822000%252F822650_1333211829010_383_359.jpg%26w%3D383%26h%3D359%26ei%3DOvb2ULCjMMeVswam9oHwBg%26zoom%3D1%26iact%3Dhc%26vpx%3D346%26vpy%3D590%26dur%3D491%26hovh%3D139%26hovw%3D148%26tx%3D135%26ty%3D183%26sig%3D106435961401466024091%26page%3D6%26tbnh%3D137%26tbnw%3D146%26ndsp%3D57%26ved%3D1t%253A429%252Cr%253A88%252Cs%253A200%252Ci%253A268&h=MAQEVLKa-&s=1

KATRIN:
http://m.weheartit.com/entry/49783876/via/Rollecroaster
Next za mojo Nechexxx, ki je edina odgovorila na nagradno vprašanje:
Moja soba je bila črna. In ogromna. Pravzaprav je šlo za več prostorov. Ko si stopil skozi velika dvokrilna vrata si vstopil v sprejemnico. V njej je stal TV in dva kavča. Eno celotno steno je prekrivalo okno. V naslednjem prostoru je bila dnevna, ki je bila podobna sprejemnici. Potem je bil tu še kabinet z ogromno pisalno mizo in vrsto elektronike, Pa ogromna soba z posteljo in omaro. Vsaj mislila sem da je omara dokler se ni izkazalo da gre za vhod v prostor poven oblačil. Razdeljen je bil na dva dela. V prvem so bila vse sorte oblačil za ven in tako naprej. Drugi del pa je bil zaklenjen. Ashley mi je izročila ključ in rekla da je to za vampirske zadeve. Pokimala sem. Pokazala mi je še mojo kopalnico. Nato naju je Katrin poklicala na večerjo.......
V NADALJEVANJU:
-kako izgleda vampirska večerja
-začetek naslednjega dne
20. januar 2013
Next
20. januar 2013
neeeeeeeeeext
20. januar 2013
next!!!!!!!!!!!!!!! pa fuuuullll sm radovedna kaj je v tisti omari za "vampirske zadeve" a bomo to tut zvedle zj??????
20. januar 2013
Nextam:

.........NICOL.........
Mislila sem da bo šlo za običajno večerjo. Pa ni bilo tako. Naročila nama je naj se primirno oblečeva in prideva dol.
A-Ashley N-Nicol

N: Kaj se šteje pod primirno obleko?
A: Čakaj ti bom pokazala.

Stopili sva v prostor z oblekami in šli do zaklenjnih vrat. Odklenila sem jih. Soba je bila temna in dišala je po usnju. Na dveh stojalih so viseli obešalniki z oblekami. V kotih so stale različne skrinje z raznoraznimi stvarmi.

A: Obleci se in izberi orožje. Se dobiva zunaj!
N: Kakšno orožje.....

A je že izginila. Pogledala sem po sobi. Iz obešalnika sem vzela črne hlače. Potipala sem jih. Bile so iz precej nenavadnega materjala. Če ne bi bile obešene na obešalniku jih ne bi našla. Bile so temne in verjetno namenjene nočnemu skrivanju. Oblekla sem jih. Vzela sem še kratko majco in usnjeno jakno ter ju oblekla. Spela sem si še lase. Takrat pa sem se spomnila kaj je rekla Ashley. Orožje. Pogledala sem po skrinjah ki so stale ob robu sobe. Sprhodila sem se mimo njih dokler nisem našla tiste na kateri je pisalo Orožje. Odprla sem jo. In ostrmela. V skrinji so bili nagrmadeni noži, loki, puščice in še marsikaj drugega. Prizor me je precej presenetil. Pograbila sem prvo stvar ki mi je prišla pod roke in stekla iz sobe. V spodnjem nadstropju sta me že čakali Ashley in Katrin. Ash je planila v smeh ko je zagledala izraz na mojem obrazu. Nič mi ni bilo jasno. Šle smo iz hiše in pognale smo se v gozd. Sploh nisem vedela da znam tako hitro teči. Šele nato se mi je posvetilo. Šle smo lov. Ker je bilo že skoraj jutro so vsi ljudje še spali. Tako tudi v majhni leseni koči v katero smo vdrle. Opazovala sem Katrin. Hitro je zgrabila prvega človeka ki ga je našla in zasadila čekane vanj. Posnemala sem jo. Ujela sem majhno deklico in ji izpila kri do zadnje kapljice. Zdelo se mi je kot bi me nekaj opogumilo. Ulove smo še nekaj ljudi nato pa se spravile domov. Ni mi bilo jasno zakaj sem za to potrebovala nož. A bilo mi je vseeno. Doma sem zlezla pod prho in potem kmalu zaspala..........

V NADALJEVANJU:
- šola (človeška seveda)
- več o hiši in nenavadnih sobah
20. januar 2013
next!!!!!!!!!!!!!!1
20. januar 2013
Še dva nexta prosim!!!!
22. januar 2013
Next
22. januar 2013
Še en next!!!
22. januar 2013
neeext
22. januar 2013
neeeext :=)
22. januar 2013
22. januar 2013
u60307
u60307
Neeext!~~~<3
22. januar 2013
Se opravičujem ker danes ne bo nexta.....napisala sem zelo dolg next pa mi ga je računalnik zbrisal
22. januar 2013
22. januar 2013
Nextam:

..........NICOL.........
Zazvonila je budilka. Treščila sem po njej. Razbila se je na koščke. Nekaj časa sem samo gledala nato pa sem se šla preoblečt. Oblekla sem črne kavbojke, črno kratko majico in usnje
23. januar 2013
Se opravičujem pre hitro je poslalo.
23. januar 2013
Nextam:

..........NICOL.........
Zazvonila je budilka. Treščila sem po njej. Razbila se je na koščke. Nekaj časa sem samo gledala nato pa sem se šla preoblečt. Oblekla sem črne kavbojke, črno kratko majico in usnjeno jakno. Ugotovila sem da sem spala komaj tri ure. To me je presenetilo saj nisem bila niti najman utrujena. Vela sem torbo in stekla po stopnicah. Spodaj me je že čakala Ash. Šofer naju je odpeljal v šolo.
Šola ni bila nič posebnega. Najprej sem morala v tajništvo kjer sem dobila načrt šole in urnik. Bila sem v istem razredu kot Ash (Ashley). Prvo uro smo imeli kemijo. Vse bi bilo popolno če ne bi med naslednjim odmorom slišala precej nenavadnega:

N1-neznanka1 N2-neznanka2 N3-neznanka3

N1: A vesta tista Nicol?
N2: Ja. Kaj je z njo?
N3: Enako se piše kot prejšnja Nicol.
N2: Tista ki se je ubila?
N1: Ja tista ja. Kaj ni to sumljivo?
N2: Ne. Mogoče sta v sorodu.
N3: Jaz pa mislim......

Konca stavka nisem slišala ker je prej pozvonilo. Do konca pouka je bilo vse normalno. Pri glavnih vratih pa sva z Ash naleteli na eno barbiko.

B-barbika A-Ashley N-nicol

B: Kam pa kam tako hitro?
Aomov
B: Jokat h mamici?
A: Pazi da ne boš ti jokala
B: Groziš?
A: Ja
B: In misliš da se te bojim?
N: Bolje zate če se je barbika nesramna
B: Zate nisem barbika ampak Wix. In zato ker si nova nisi nič posebnega.
N: Niti nočem biti
B: Daj ne bluzi
A: Speli se
B: In če se ne?
A: Tudi prav

In jo je dobesedno na gobec. Potem je prišel šofer in treba je bilo iti domov. Doma mi je Ash razkazala hišo. Poleg običajnih prostorov je a imela še dvorane za zabave, bazen, bowling areno in še eno posebno sobo. Bila je zaklenjena in Ash mi je povedala de se noter nikakor ne da priti. Potem sem šla v svojo sobo in začela poslušati glasbo. Vendar mi tista soba ni dala miru.................
23. januar 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. januar 2013
neeeeeeeext ;D
24. januar 2013
u60307
u60307
next
24. januar 2013
Next:

.........NICOL.......
" Mama ven grem" je zavpila Ash in se pobrala iz hiše. Šla je ven s prijateljici. Povabila me je sicer zraven ampak me ni zanimalo. Rajši sem se posvetila drugim stvarem. Najprej sem raziskovala po hiši. Nazadnje sem se ustavila pri zaklenjenih vratih. Pogledala sem jih. Par centimetrov debelo jeklo, brez kljuke ali ključavnice. Ni se mi sanjalo kako se pride noter. Pogledala sem okno na strani. Bila sem v tretjem nadstropju. Če bi se lahko po okenski polici splazila naokoli stolpa v katerem je ta soba bila.......Odprla sem okno in zlezla ven. Kakšen meter pod menoj je bil žleb. Stopila sem nanj. Počasi sem plezala. Zagledala sem okno. Še malo....Oklenila sem se okenjske police. Okno je bilo obdano z jeklom. Na njem je bila nameščena ključavnica. Sranje. Toliko mučenja za prazen nič. Prijela sem ključavnico in jo poskušala zlomiti. Ni se vdala. Zaslišala sem zvok ki je prihajal z vrta. Pogledala sem dol in zagledala Ash ki se je vrnila domov. Ni me opazila. Takrat pa sem začutila neksj nenavadnega med prsti. Presenečeno sem ugodovila da se je ključavnica med mojimi prsti stopila. Že sem hotela odpreti okno ko sem zaslišala da me kliče Ash. Odločila sem se da bom svoje podvige nadaljevala jutri....
25. januar 2013
u60307
u60307
next!
25. januar 2013
next!!!!!!!!!!!!
25. januar 2013
......NICOL.......
Bil je večer in mama naju je odpeljala k Melanholie.

M-melanholie J-jaz A-ash

M: Pozdravljeni punci. To bo vajno prvo urjenje. Naj vama razložim. Urjenje je učenje magije, borilnih veščin in ostalih stvari potrebnih za vampirsko življenje. Ker sta danes prvič tu moram videti kaj zmoreta. Ash, bi začela?
A: Prav....vendar nimam nobenega oprijemljivega daru. Sledilka sem.
M: mhmmmm......torej kje se trenutno nahaja Katrin?
A: Nemorem določiti.....samo sledila bi ji lahko tako da bi tekla za njo.....
M: Tako torej. Potem pa bomo izvedle....

Stavka ni izgovorila do konca, ker jo je takrat zadela puščica. Nekdo je streljal na nas. Pogledala sem na okoli in zagledala okoli šest postav, ki so se premikale v temi. Rama me je strahovito zabolela. Zakričala sem ko sem opazila da so me zadeli. nato me je zajela tema.....
06. februar 2013
neeeeext
06. februar 2013
Next
06. februar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani