u74377
u74377
No odločila sem se da napišem še eno zgodbico.Zgodbica je izmišljena.Govori o meni,mojih prijateljicah in o One Direction.
___________________________________________________________________________________
Živjo,moje ime je Mollie.Stara sem 15 let.Imam štiri prijateljice po imenu: Frankie,Una,Rochelle in Vanessa.Vse so stare 15 let (isto kot jaz).Imam tudi psičko po imenu Lola.Tudi Frankie,Una,Rochelle in Vanessa imajo pse.Frankie-nemu psu je ime Tody (je fantek),Una-inemu psu je ime Sony (je fantek),Rochelle-inemu psu je ime Giny (je punčka) in Vanessa-inemu psu je ime Star (je punčka).Smo najboljše prijateljice in se imamo zelo rade.Skupaj pojemo in se imenujemo The Saturdays.Vse obožujemo One Direction.

Jaz in moje prijateljice:
(od leve proti desni:jaz,Rochelle,Frankie,Vanessa in Una)

Moja psička Lola:

Frankie-in pes Tody:

Una-in pes Sony:

Rochelle-ina psička Giny:

Vanessa-ina psička Star:

nextam??
01. junij 2012
u74711
u74711
nextttt
01. junij 2012
u72867
u72867
nextt
01. junij 2012
u74377
u74377
nextam

Seveda smo s sabo vzele naše kužije.Odšle smo na sprehod.Med sprehodom smo kar naenkrat zagledale One Direction.Takoj smo stekle k njim in prosile za avtograme.Meni je zelo všeč Liam.Potem pa sem nagovorila Liama.

jaz: živjo jaz sem Mollie.
liam: živjo jaz sem Liam.Zelo lepo ime maš.
jaz: hvala,ti tudi.
liam: mi daš tvojo telefonsko??
jaz: ja seveda:031 588 931 (ni resnična).
liam: ok hvala ti full.
jaz: ni zakej!
liam:no adijo,pa lepo se imej!!
jaz:adijo,ti tudi!!

In tako so potem One Direction odšli.Bila sem zelo vesela da sem lahko končno na lastne oči videla in spoznala Liama.Tok je srčkan.Potem pa smo prišle do neke klopce in tam smo se usedle.Veliko smo se pogovarjale o One Direction.
liam:

Kmalu pa smo se naveličale biti na klopcah in smo odšle domov.Tam domov ko smo si pripravile kosilo me je poklical Liam.

jaz: ja kdo je to?
liam: živjo tukaj Liam.se me še spomniš??
jaz: o živjo Liam,seveda da se te še spomnim!!
liam: imaš kaj časa??
jaz: seveda!!!
liam: bi se danes dobila v parku ob 20.00 zvečer na klopcah??
jaz: seveda!!
liam: no super se vidiva!!
jaz: adijo!!!

Ko sem zaključila pogovor z Liamom sem seveda to povedala Frankie,Vanessi,Uni in Rochelle.Bile so zelo vesele zame in seveda so rekle da mi bodo šle kupit obleko za "zmenek".Po kosilu smo vse pospravile in odšle v shopping.
moj mobi:

(moj je bel od Liama pa črn)

moj comp:

Po shoppingu je bila kmalu ura 20.00 zvečer.Poslovila sem se od punc in one so mi zaželele srečo.Ko sem prišla do klopc me je tam že čakal Liam.Nekaj časa sva se pogovarjala potem pa me je poljubil.

next?
01. junij 2012
u74711
u74711
next nujnooo
01. junij 2012
next
01. junij 2012
u74377
u74377
a lahko še plisss drugim poveste???
01. junij 2012
next nujnoooo
01. junij 2012
u74377
u74377
nextam ko dobim še en next!!
01. junij 2012
hitr naj edn da next
01. junij 2012
u74711
u74711
next
01. junij 2012
u74377
u74377
ok nextam pa plisss dejte povedat še drugim!!!

Potem ko me je poljubil sem ga poljubila nazaj.Njegov poljub je bil zelo mehek,sladek in zaljubljen.Potem pa me je vprašal:

liam: bi postala moja punca???
jaz: seveda!!!!

In tako sva postala par.Kar ne morem verjeti svojim očem.Potem pa me je pospremil domov.Ura je bila že 23.00 zvečer in moje prijateljice so že spale.Potiho sva šla gor do našega stanovanja in pred vrati me je strastno poljubil.Joj tok sm vanga da sploh ne morm nehat mislit nanga.Potem pa sva se poslovila in odšla sem noter v stanovanje.Ampak moje prijateljice sploh niso spale.Čakale so da pridem nazaj in da jim vse povem kako je bilo.Potem pa so me "zaslišale".Silile so me da povem vse.In tako sem povedala vse.Vse so gledale z odprtimi ustimi.Rekle so mi da sem prava srečnica in da mi želijo še veliko sreče v naprej z njim.Bila sem zelo vesela da imam najboljše prijateljice na svetu.Potem pa smo se odpravile spat.
moja pižama:

naše skupno stanovanje:
(sobe):

moja soba:

next?
01. junij 2012
next nujnooooo
01. junij 2012
i this story
01. junij 2012
u74711
u74711
nexttt
01. junij 2012
u74377
u74377
hwala ti I < 3 chocolate!
01. junij 2012
nzk če je pa res ful dobr pišeš
01. junij 2012
u72867
u72867
next
01. junij 2012
u74377
u74377
hwala 1 < 3 chocolate!!!
ne resno!!
01. junij 2012
u74377
u74377
ti*
01. junij 2012
Next
01. junij 2012
u74711
u74711
next
01. junij 2012
next
01. junij 2012
u74377
u74377
nextam
Naslednje jutro sem se zbduila.Šla sem zbudit še moje ostale prijateljice.Šle smo dol si pripravit zajtrk.In kar naenkrat sem na mizi zagledala nek listek.Vzela sem ga iz mize in ga pokazala prijateljicam.Rekle so mi naj ga preberem.In sem ga.Pisalo je:

Živjo Mollie,kako si??
Ljubim te zelo do zvezd in nazaj in če bi se lahko danes dobila v kinu če imaš kaj časa???
Drgač pa te imam najraje in pomeniš mi vse!!

Tvoj Liam.

Jaz sem kar zavriskala od sreče.Začela sem skakati po celem stanovanju in kričati da se me je skoraj kar slišalo do ulice.Potem pa sem se že malo umirila in odšla sem naprej jesti zajtrk.Ko sem pojedla pa sem se šla lepo oblečt za v kino.

Potem pa sem poklicala Liama da grem že do kina.Rekel je da me že čaka.Potem pa je prekinil.Ko sem končno prispela do tja z busom sem stekla k njemu in mu skočila v objem ter se poljubila.Ko sva se strastno poljubila sva šla v kino.Liam je kupil karte in šla sva gledat film Čivava v Beverly Hilsu...In film je bil zelo smešen.Tako sva se nasmejala da sva skoraj "crknila" od smeha.Ko pa je bilo filma konec me je odpeljal v neko zelo lepo in romantično gostilno.Na srečo sva bila sama.Naročil nama je špagete z bolonjsko omako in pa sok.Joj kok je pa on romantičen.iiiiiiiiiiii!!!!Ko sva pojedla me je pospremil domov.Vzela sem ključe od našega stanovanja,ga odklenila in bila sva sama.Liama sem povabila noter.Kar naenkrat me je porinil ob steno in me začel strastno in romantično poljubljati.Kar naenkrat sva prišla v mojo sobo in dal me je v posteljo.Skupaj sva se stiskala in poljubljala.Potem pa sem se odločila da bi šla na comp.Liam se je seveda strinjal.Šla sva na Facebook ampak na Facebooku ni blo nč kej tazga zanimivega.Kmalu je bil večer in mojih prijateljic ni bilo še zmerom od nikoder.Zelo čudno.Najbrž so šle na kakšno zabavo ali pa kaj takega.Potem pa me je Liam odpeljal na neko zabavo.Tam na zabavi so bile moje prijateljice in pa One Direction.Zabava je trajala vso noč.In kar naenkrat sem zaspala na zabavi.Liam me je odpeljal domov,nato k meni v sobo me pokril in se ulegel zraven mene ter me poljubil.

next?
01. junij 2012
u74711
u74711
next
01. junij 2012
u75545
u75545
next
a tu je tista zgodbica k si mi govorila o njej??
01. junij 2012
u74377
u74377
jp
01. junij 2012
u75545
u75545
kul brala jo bomm
01. junij 2012
u74377
u74377
hwala