u86278
u86278
oki mugoč js napišem naprej če se strinjate
slečti si moraš modarc o šit sem si rekla in nč morm si ga slečt in hannah o katy ko si sexy ljubim te in začne mi masirat joške potem me prime za rit in poljubi o zgleda se je veliko punc začelo poljubljati z drugimi puncami fantje pa so šli potem sem prispala pri hannah in me začne slačit jes no o ko je sexy o začne me lizat tm dol ko paše oh hannah
ka mislte vem ni tuk dobr ubistvu sploh ni dobr proti qoeen jane ni napisan prow vem a nej nextam? Če hočte
19. julij 2013
sleči si moraš...spodnjice...otrpnila sm.pogoltnila sm slino on pogledala na vstale goste v prostoru. vsi so me gledali z izbuljenimi očmi,fantje pa so se potiho smejali in me bulili. nisem vedela kaj storiti.....naj zapustim zabavo in se osramotim ali si slečem spodnice,da bodo vsi osmovčki videli mojo (muco).samo stala sem tam in razmišljala,nakar je hannah rekla:veš Katy dobila si to nalogo in moraš jo uresničiti in me izzivalno pogledala.Nakar sem...
a)si slekla spodnice
b)zbezala
NEXTAM ali bi radi raje da piše Špela Pekovec? vseeno mi je
20. julij 2013
u98059
u98059
NEXT
20. julij 2013
nakar sem...hotela zbesati! stekla sm proti vratom in kar naenkrat so me močne roke potisnile nazaj.Hannah je prišla do mene in mi rekla:hahah Katy ta zabava je bila samo pat da bi prišla v mojo hišo zdaj boš ujetnica in moja igračka! nikoli neboš odšla! hahahahhaa!
ja Špela Pekovec raje ti piši ker js grem cez en tedn na počitnice za 1 mesec
20. julij 2013
u98059
u98059
next
20. julij 2013
u86278
u86278
next
26. julij 2013
u86278
u86278
oki oki
26. julij 2013
u86278
u86278
nextam
o šit sm si rekla zdej pa še to oki kaj nej nrdim nej zlezm skoz okn a kr naenkrat mi hannah potegne dol spodnjice in js otrpnem vsi začudeno bulijo fanti pa ploskajo punce pa govorijo in grejo domov fanti pa res si sexy kmalu ustaneva samo še jaz in hannah ona reče no punca sori sam nrdila sm ti uslugo js nazaj a veš zaj si bodo umen mislili samo kakšna budala je ona in poskušam odidit skoz urata a so zaprta dej nno plis a veš men si ti tko cute pa use lepe besede nakonc pa reče a bi bla moja punca
nextam
26. julij 2013
u105028
u105028
sory sam ful nerazumljivo pišeš. Lahko bolj slovnično pa daljše nexte?
26. julij 2013
u86278
u86278
oki bom
26. julij 2013
u98059
u98059
next
26. julij 2013
next
26. julij 2013
next
26. julij 2013
u86278
u86278
jaz pa zajeclam "no nevem". lej če me spustiš domov ti po fb-ju povem hannah pa reče oki ampak res. če ne boš postala moja služkinja in s tabo bom počela kar hočem! Oki ji rečem in odhitim.Na koga naj se sedaj ubrnem,pa še v mene je to že ni kul! Sam hannah mi je pa kr ušeč je popolna ma velko hišo... No doma ji na fb napišem JA lahko sem tvoja punca ,hanah pa oki a se loh jutri pri meni doma dobiva?
Če še kdo hoče loh zej on next napiše poj ga jes poj spet en drug naprimr tko

jaz
ana
jaz
iza
to je sam primer drgač pa
28. julij 2013
u86278
u86278
jaz pa zajeclam "no nevem". lej če me spustiš domov ti po fb-ju povem hannah pa reče oki ampak res. če ne boš postala moja služkinja in s tabo bom počela kar hočem! Oki ji rečem in odhitim.Na koga naj se sedaj ubrnem,pa še v mene je to že ni kul! Sam hannah mi je pa kr ušeč je popolna ma velko hišo... No doma ji na fb napišem JA lahko sem tvoja punca ,hanah pa oki a se loh jutri pri meni doma dobiva?

jaz
ana
jaz
iza
28. julij 2013
u86278
u86278

jaz
ana
jaz
iza
28. julij 2013
u86278
u86278

jaz
ana
jaz
iza
28. julij 2013
next
28. julij 2013
u98059
u98059
next
28. julij 2013
u53261
u53261
next
31. julij 2013
u86278
u86278
ej a bi kera druga pisala
10. september 2013
ok, jaz bom pisala
27. avgust 2014
vrgla sem puščiso.. priletela je na mesto....... jopica! močno sem si oddahnila saj sem od zmeraj bolj sramežljive sorte in če bi dobila nedrček ali spodnjice bi se verjetno v tla ugreznila od sramu.. slekla sem si jopico in ugotovila da pod njo nimam nobene spodne majce, zato sem tam stala v samem nedrčku. še sreča da sem si dala tistega push-up.
vsi fanti so vpijali opaaaa, dekleta pa so se privoščljivo hihitale.. jaz sem se skrivala, kolikor sem se le mogla z rokami.. no, moje runde je bilo konec in naslednji je bil Nick. slabo je vrgel puščico, zato ni pristala nikjer.. usi smo se smejali, še on se je v zadregi nasmehnil. hannah mu je rekla da ima še eno priložnost, ker je tako sexy. jooj, ta hannah je pa res domišljavaa, sem pomislila.. ko je nick drugič vrgel puščico, je pristala na...
NEXT? če hočete da nextam mi povejte
27. avgust 2014
u171360
u171360
Jaa
01. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeext
06. september 2014
ko je nick drugič vrgel puščico, je pristala na.. poljubi osebo, ki ti je najbližje na levi. morala sta se poljubiti z ubogim alanom, ki si je samo šel iskat malo pijače. hannah se je s tistim njenim zapeljivim glasom in prelepim nasmehom zasmejala po njeno, nakar so se njene prsi malo zatresile. aahhh. čakaj, kaj pa govorim? nekako čudno gledam na hannah.. DRUGAČE? oh, saj nevem, kaj se dogaja z mano.. igra je šla dalje, in ko se je runda končala je hannah vzela mikrofon v roke in rekla: dragi fantje ter še dražje punce! malo poglejte naokoli! vsi ste napol goli, ali pa se poljubljaste! ta igra naj bi nas popeljala v svet o seksu! tam v kotu se nick in alan zalizujeta, vsi fantje ter nekatere punce buljijo v bellino prelepo čvrsto rit.. ste razumeli bistvo? upam, da ste. no, ne bi bilo fer, če tudi jas ne bi vrgla puščice." vrgla je puščico in pristala je naa...
NEXTAM?
06. september 2014
Next
01. oktober 2014
Next+nova bralka
22. januar 2015
Next
22. januar 2015
Next- nova bralk.fullll fajn zgodba lepo pises...
23. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg