u9151
u9151
next full dobr pišeš!
01. maj 2011
next
01. maj 2011
u39151
u39151
nextttttt ful dora
01. maj 2011
u28341
u28341
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! full dobr pišeš!!!!
01. maj 2011
u41700
u41700
Neekštj žaa uragaa.< 33333
01. maj 2011
u36412
u36412
nekšti
01. maj 2011
neeeeeeeeeeeeext
01. maj 2011
5. poglavje

dolgo sem bila čisto poklapana, nič več me ni zanimalo. ves čas sem bila v sobi in jokala.
a vedela sem, da tako ne gre naprej, morala sem ga pozabiti. poklicala sem Hano, ki je bila zaskrbljena- verjetno bolj kot moja mama. takoj je prišla k meni. "imam načrt." sem ji resno rekla. "kakšen načrt?" me je vprašala. "odšla bom. in upala sem, da boš šla z mano." sem ji rekla, upajoč da bo pristala, a ni gledala najbolj prepričana. "čez nekaj tednov bova stari osemnajst, odrasli bova." sem ji rekla in jo poskušala prepričati. "kam pa bi šli?" me je previdno vprašala. "mislila sem, da bi morda odpotovali v London, če se boš strinjala." tokrat sem tudi jaz govorila bolj previdno. "hmmm, ja seveda!" je kar zakričala in objela. "jupiii!" sem tudi jaz zakričala.
minila sta dva tedna in s Hano sva imeli rojstnodnevno zabavo(rodili sva se na isti dan, zato sva tudi praznovali skupaj). zabavo sva priredili v njeni hiši in prišlo je veliko več ljudi kot sva pričakovali, med njimi je bilo veliko najinih sošolcev in sošolk, kar naju je še bolj presenetilo. "no, morda bo pa danes le zabavno mi je rekla in se pomešala med ljudmi." nasmehnila sem se in ji sledila. skoraj ves večer sva bili v središču pozornosti, tudi zabavali sva se. nato pa sem zagledala Bena, mislila sem da je le privid (prvi teden, ko ga ni bilo, sem ga kar naprej videla). a kmalu se mi je približal in rekel:"Lisa ne morem živeti brez tebe." poskušala sem ostati čimbolj hladna in nesramna." moral boš." sem mu zabrusila in odšla. a čez nekaj časa me je že spet našel:" zakaj si takšna?" me je nežno vprašal. nisem mogla biti hladna in nesramna- ne do njega. " tako je najbolje zate." sem mu rekla. začel se mi je približevati, jaz pa sem se mu odmikala."zakaj se odmikaš?" me je vprašal. v njegovih očeh sem videla bolečino in žalost. ne vem kaj mi je bilo, nisem se več zadržala vrgla sem se mu v objem in ga poljubila...
02. maj 2011
u28341
u28341
next!!!!!!!!!!!!
02. maj 2011
nexti!!
02. maj 2011
next nujno!! FULL DOBRA ZGODBA
02. maj 2011
EJ A BI SI GDO PLISSS PREBROV MOJO TEMO Z NASLOVOM BFFFL
02. maj 2011
next
02. maj 2011
neeeeeext
02. maj 2011
next!!!!
02. maj 2011
u22828
u22828
NNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. maj 2011
tisti trenutek nisem hotela razmišljati kaj se bo zgodilo vsak čas, želela sem si le, da bi ta trenutek trajal večno. a vedela sem tudi to, da je vsega enkrat konec in bila sem prepričana, da bo mojega življenja vsak trenutek konec. poljub se je končal, Bena sem gledala z solzami v očeh in čakala, da se bo zgrudil, a nič. le stal je tam in me gledal v oči, tudi jaz sem storila enako strmela sem v njegove ljubeče rjave oči. a kmalu sem bila spet v resničnosti, iztrgala sem se iz njegovega objema in strmela vanj, nekaj je narobe, bil je preklet. tega se ni mogel znebiti, razen če.... "razen če si tudi ti eden izmed nas." sem zašepetala sama sebi, a bilo je dovolj glasno, da me je Ben slišal. "kaj?" je rekel "povej še enkrat." "kaj si?!" sem ga vprašala. "kako to misliš?" mi je odgovoril z vprašanjem. nič nisem čakala, odvlekla v eno izmed sob. "kaj si?!" sem ga še enkrat vprašala. a nisem dobila odgovora, Ben je le strmel v tla. "ne bom še enkrat ponavljala." sem mu zabusila, bila sem že pošteni jezna. "kako veš?" me je čez nekaj trenutkov vprašal. "kaj te briga!" sem mu rekla. "najprej mi povej kaj si! natančno!" sem zakričala. "čarovnik." je rekel tiho. "saj sem vedela!" sem še bolj glasno vprašala. "ves ta čas si vedela?" me je zmedeno vprašal. "ne, a vedela sem, da nekaj ni v redu. nisi umrl." zadnjo poved sem povedala tiho kolikor sem mogla. "umrl?" je ponovil. "moja babica te je preklela, če bi se te še enkrat dotaknila bi umrl." čez nekaj sekund sem nadaljevala. "ampak nisi." "poljubila sem te, čeprav si vedela, da bom umrl?" me je presenečeno vprašal. "ne bi se več mogla dolgo zadrževati." sem se mu nasmehnila. takoj sem vedela kaj bo sledilo, že čez sekundo sem bila spet v njegovem objemu. "zakaj si me iskal?" postavila sem mu vprašanje na katerega sem že skoraj pozabila in predvidevala sem, da tudi on. "da bi te ubil." je rekel in srce mi je skoraj zastalo. " a te ne morem, preveč si mi všeč, preveč te ljubim." tisti trenutek nisem vedela kaj naj. naj ostanem z njim, ali naj čimprej pobegnem?...
03. maj 2011
neeeext
03. maj 2011
neext
03. maj 2011
next
04. maj 2011
NEXT
04. maj 2011
ne oglaševat!!!!!!!!!!!!!
04. maj 2011
next
04. maj 2011
nexti
04. maj 2011
6. poglavje

na koncu me je premagala ljubezen do Bena, ostala sem v njegovem objemu. čez nekaj časa sem dejala:" zakaj bi me mogel ubiti?" "zato, ker ste vi pobijali našo vrsto." je čez nekaj časa odgovoril. "kako to misliš?" sem ga vprašala. "človek si in vi ste nas včasih ubijali." šele sedaj sem ga razumela, še zdaj ni ugotovil, da sem tudi jaz čarovnica. "kaj ne veš?" sem začudeno vprašala. "kaj pa?" nekaj časa nisem rekla ničesar, nato pa sem le rekla:" tudi jaz sem čarovnica." bil je presenečen, ne le presenečen, mislila sem, da ga bo kap. "kaj?!" je začudeno vprašal. "mislila sem, da veš." nenadoma me je močno objel. "še sreča, sedaj se nama ni več potrebno skrivati." "stoj, ne morava kar tako v javnost. koliko si sploh star?" malo se je zasmejal, nato pa rekel:" imam jih 24 in to točno danes." "o moj bog." je bilo vse kar sem tisti trenutek spravila iz sebe. "kaj, saj ni tako velika razlika." je rekel in se nasmehnil. "ne sploh ne, samo sedem let. si predstavljaš? ko sem bila stara eno leto si bil ti star osem let." gledala sem ga kot, da bi bil največji greh kar sem jih v življenju storila. "tako pač je." "ne, tako pač je. veš kakšen škandal bo v čarovniškem svetu, če se pojaviva v javnosti." sem rekla in še zmeraj nisem verjela, da nama bo uspelo. "ja, to bi bila res težava in ne samo zame tudi zate." čez nekaj minut je nadaljeval:"veš, Lisa jaz nisem navaden čarovnik, sem plemiški čarovnik." tisti trenutek se mi je srce skoraj ustavilo, saj sem dobro vedela, da plemiški čarovniki in navadni čarovniki ne smejo biti skupaj. "kaj? ampak pote..." ni mi dovolil dokončati. "bova že nekako." mi je rekel in me objel...
05. maj 2011
next
05. maj 2011
NeXtiii
05. maj 2011
next
05. maj 2011
u46153
u46153
next!!!!
obvezno, ker carsko pišš pa to je tut caska zgodbica!!! ful mi je ušeč ka ni una usakdanja!!!!
05. maj 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani