neeeeeeeeext
27. april 2011
u44459
u44459
neeext
27. april 2011
u36121
u36121
next
28. april 2011
neeeeeexxt
28. april 2011
u41617
u41617
neext
28. april 2011
3. poglavje

ponoči nisem mogla zatisniti očes, mislila sem le nanj, na Benov obraz. "oh, Ben ko bi te le še kdaj videla." sem zašepatala sama sebi. čez nekaj časa sem postala nekoliko zaspana, a vseeno sem nenadoma zagledala črno postavo, ki je švignila mimo okna. bila sem prepričana, da je Ben. počutila sem se varno, zato sem kmalu zaspala.
ura je bila pol šest zjutraj, jaz pa sem se že zbudila. še zmeraj sem bila zaspana, mučil me je glavobol in bilo mi je neznosno slabo. odšla sem v kuhinjo, kjer je mama že pripravljala zajtr. takoj, ko sem vstopila v kuhinjo se je obrnila k meni in rekla:" kdo je? kako mu je ime?" me je vprašala. " ni važno." sem žalostno rekla. vzela sem jabolko in se usedla za mizo. "dobro veš, da ne moreš biti z njim. bilo bi nevarno." poskušala me je potolažiti, a ji ni uspelo, le še bolj me je razburila:" zate je vse nevarni! popolnoma mi je vseeno, da je človek." sem zakričala in odhitela v sobo. tam sem se oblekla in nato odšla proti vhodnim vratom, preden, da sem odšla sem še rekla:" Hani sem povedala- vse ve." mama me je le gledala kot, da bi bila nora. v šolo sem se odpravila peš v upanju, da ga spet vidim. vendar ni ga bilo.
"kje si bila? " me je Hana vprašala, ko sem prišla v šolo. "peš sem odšla v šolo." sem ji rekla in odšla na stranišče. naenkrat sem se začela jokati, solze so tekle v potokih. Hana me je objela in rekla:" kaj je narobe Lisa? povej mi." "človek je, ne morem biti z njim. ampak ljubim ga." sem ihtela. "kdo je človek?" me je povsem nevedno vprašala. "Ben. včeraj sem ga spoznala. on je tisti, ki naju je videl v gozdu, tisti ki naju je lovil po šoli." še bolj me je objela in rekla:" prepričana sem, da se bo vse uredilo." ko sem se umirila, sva odšli k pouku. bilo je dolgočasno. ves pouk je bil dolgočasen- do kosila. s Hano sva se odpravili v jedilnico, ko sem ga zagledala...
28. april 2011
u9151
u9151
Fulll dobro pišeš
Nexti plis
28. april 2011
next!!
28. april 2011
neeeeeeext
28. april 2011
u43441
u43441
next!
28. april 2011
next
28. april 2011
nexti
29. april 2011
u41617
u41617
nexti!!!
29. april 2011
sedel je za točno tisto mizo, sedel je za mizo kjer zmeraj sediva jaz in Hana. "hej, kdo je tisti tip, ki sedi za najino mizo. kako si lahko dovoli kaj takega?" Hana ga je takoj opazila in ga hotela tudi takoj nagnati. "stoj." v zadnjem trenutku sem jo ustavila. "to je on, to je Ben." sem ji tiho rekla. "kaj?! star je najmanj dvajset let. si nora!? ampak moram priznati, da je dober." obe sva se začeli smejati. Ben me je takoj opazil in rekel:" vedel sem, da te bom našel tukaj." nasmehnila sem se mu in rekla:" heii, to je moja prijateljica Hana." zasmejal se je in rekel:" a, to je tista, ki se je včeraj na hodniku tako histerično smejala." Hana ga je pogledala tako kot, da ga bo vsak čas ubila. "umiri se no, saj sem se hecal." se je branil Ben. na srečo se je umirila in mu prijazno rekla:" živjo, me veseli, da sem te spoznala." "se lahko prosim normalno pogovarjamo?" sem jiju vprašala, saj je bilo vse skupaj nekam čudno.
"eno zelo pomembno vprašanje imam za vaju." je rekel. "kar z besedo na dan." sva obe na enkrat rekli. "zakaj sta tako oddaljeni od vseh? poglejta, vsi sedijo skupaj in se zabavajo, le vidve samevata tukaj." naju je povsem resno vprašal. "ČAROVNICI!" je nekdo zaklical. "no, sedaj vidiš." je rekla Hana. in že v naslednejm trenutku so se mi po licih ulile solze. vstala sem in stekla na stranišče(že spet). Hana je bila takoj z mano. "kaj pa je sedaj?" me je vprašala zmedeno. "vsakič, ko se malo sprostim, me mora nekd spomniti. spomniti, da ne bom nikoli z njim." naslednji trenutek se je pojavil Ben. "kaj je narobe?" me je zaskrbljeno vprašal. "nič!" sem mu odrezavo zabrusila. "pustila vaju bom sama." je rekla Hana in že je ni bilo več. takoj, ko je izginila sem Benu sločila v objem in hlipajoče rekla:" tako si želim biti s tabo, pa ne morem." "zakaj?" je rekel. "zakaj ne moreš biti z mano?" še enkrat je ponovil. "saj je vseeno. tisti trenutek sem želela, da bi lahko za večno ostala v njegovem objemu...
29. april 2011
next
29. april 2011
neeeeeeeeeeext
29. april 2011
nextii
29. april 2011
u45227
u45227
LEPO
29. april 2011
u41617
u41617
NEEEEEEEEEEEXTI
29. april 2011
next!!!!
29. april 2011
u45697
u45697
next next next next!!!
pa prosim prjaute se u moj šou top model !! prosim...

http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-by-tyra-banks/17172/
29. april 2011
4. poglavje

nenadoma sem se pojavila pri moji babici. pojma nisem imela kaj se je zgodilo, le vedela sem, da o Benu ni sledu. nato sem zagledala babico. bila je jezna, mislila sem, da me bo ubila. "se ti je zmešalo, človek je!" je kričala name. "vseeno mi je! " sem kričala nazaj. "ne moreš biti z njim!" in tako se je nadaljevalo, nato pa je rekla:"če se ga še enkrat dotakneš bo umrl, preklela sem ga!" je kričala. "kaj?! nora si!" bila sem na robu solz. "zakaj mi to delaš, dobro veš, da ga imam rada!" sem še zakričala. "če ga imaš tako rada ga pusti na miru!" je še zakričala. nato sem spet izginila. pojavila sem se na enem izmed hodnikov v šoli. Hana se je zaskrbljena naslajala na steno, ko me je zagledala:" kje si bila? Ben te išče kot nor!" je rekla. "nočem več slišati zanj!" sem jezna rekla. "kaj se je zgodilo?" zmeraj bolj je bila zskrbljena. "preklela ga je, če se ga še kdaj dotaknem bo umrl." sem žalostno rekla. "kaj? to je naredila tvoja mama?" je vprašala. "ne, babica. kako jo sovržim!" sem ji še rekla. "ojej, Lisa." je rekla Hana čisto panična. "kaj že spet?!" sem jo našpičeno vprašala. nato sem zagledala Bena, kako me zaskrblejno išče. "od tod moram." sem ji še rekla in že me ni bilo več tam.
"kaj delaš doma?" me je mama vprašala, ko sem se pojavila v kuhinji. "babica, je nora!" sem zakričala. "kaj je naredila?" me je mirno vprašala, s svojim glasom me je na srečo pomirila(še ena moč, ki jo imamo). "preklela ga je, če se ga še enkrat dotaknem bo umrl." sem ji povedala s solzami v očeh. "kaj?! res je nora!" je še dodala in izginila. "to bo še hudo." sem rekla sama sebi...
30. april 2011
next nujn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
res huuuda zgodbica

P.S.a loh prederes se mojo plisss
https://www.igre123.com/forum/tema/when-dreams-come-true/17628/1
30. april 2011
next
30. april 2011
Nextii
30. april 2011
next!!!
30. april 2011
u41700
u41700
NeeexTy.
30. april 2011
"to bo še hudo." sem rekla sama sebi. ta dan nisem več hotela razmišljati o teh rečeh, zato sem odšla v sobo spat. a nisem dolgo spala, saj se je nenadoma v sobi pojavil Ben.
"Lisa, zakaj si kar odšla?" bila sem prestrašena saj sem bila prepričana, da bom vsak čas padla v njegov objem, pa nisem smela. "zakaj nič ne rečeš?" je še enkrat vprašal. "pojdi prosim, pusti me na miru." sem mu tiho rekla. "ampak zakaj? rad te imam." bila sem na robu solz, a se nisem smela jokati."nočem te več videti, nikoli več." sem še tišje rekla. bil je jezen, res jezen. mislila sem, da me bo raztrgal. "pa grem, če ti tako hočeš." je rekel jezno in odšel iz sobe, pri tem pa vrata zaloputnil tako močno, da sem mislila, da bodo padla s tečajev.
takoj, ko je izginil, sem se začela jokati hotela sem umreti...
01. maj 2011
next
01. maj 2011
next
01. maj 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani