Next!!!
14. september 2011
u50067
u50067
next
14. september 2011
neext
16. september 2011
u50067
u50067
NEXT
17. september 2011
neext
17. september 2011
u50067
u50067
next
17. september 2011
15. poglavje

"aaa!" sem zakričala in skočila vstran. "kaj? kaj se dogaja?" je vprašal Derek in bil takoj v pripravljenosti na napad. "kaj je narobe?" je še enkrat vprašal. "nič....samo kača je bila." sem se zlagala in se poskusila nasmehniti. "bojiš se kač?" se je zasmejal.
"hej! nismo vsi tako pogumni kot ti!" sem vzkliknila in ga grdo pogledala.
"pojidva." se je zasmejal in me prijel za roko. "kam?" sem vprašala, a mi ni odgovoril.
samo sledila sem mu in sledila, a nikamor nisva prišla.
"halo?! utrujena sem!" sem se pritoževala. "tukaj sva." je končno oznanil. stopila sva iz gozda in znašla sem se na naši posesti. pred hišo v kateri živiva z mamo. skozi vrata sta nenadoma prišli mama in Hana.
"o moj bog!" sem zavriskala in jima stekla v objem, Derek pa nas je le opazoval. "kaj bova storili?" sem vprašala mamo. "nič, tukaj bova ostali. uročila te bom, tako, da te stražarji ne bodo prepoznali in imela boš nekakšno preobrazbo." je veselo dejala. "res?! hvala!" sem spet zakričala in jo še enkrat objela.
"kaj pa Derek?" sem vprašala. "tukaj bo ostal. hodil bo na isto šolo kot ti in postal bo navaden najstnik." je dejala in odšla nazaj v hišo.
obrnila sem se in Dereku stekla naravnost v objem, ter ga poljubila, njegovi poljubi so tako...kaj pa vem resnični, a vseeno pravljični.
kljub temu, da sem si prisegla, da ne bom več ljubila, da se bom le še maščevala, se te obljube ne bom mogla držati, vsaj ne dokler, da bo ob meni Derek.
tako izgledam sedaj(vem, da ni veliko razlike, a lasje so skodrani...):

kako se vam je zdelo? vam je blo všeč al ne? pliss povejte...
25. september 2011
u50067
u50067
Fullll fajn sam zanima me ka Bena bo pa kr tak pozabla? Mislim pa napisala si, da se bo maščevala in zaka je Ben moru lagat tak kot je reku? Ka boš še napisala nadeljevanje plis?
25. september 2011
Mene tudi zanima Ben ...
Čene pa je super
25. september 2011
ja, verjetno bom napisala nadaljevanje, sam ne še kr zdej, ker nimam tolk časa...obljubim, da čez dva tedna pride drugi del...
25. september 2011
oky
25. september 2011
ja, se strinjam z lopatčanko pa s sweetvam.love pa če ga je prej mela rada, nevem kk ga je loh kr pozabla, pa še če ji je govoru da jo ma rad pa da ji hoče pojasnit...
drgač pa supr ja
25. september 2011
škoda k j konc
https://www.igre123.com/forum/tema/volkodlaki-njihova-zgodba/23352/
pa to j moja zgodbica in sm uklučla tudi tebe
25. september 2011
next
25. september 2011
sem že napisala drugi del, tko da kr brat
tuki je link:https://www.igre123.com/forum/tema/jaz-carovnica-nov-zacetek/23556/
26. september 2011
o cool...nov del!!!
26. september 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani