spet sem bil v canadi in sem ga videl
03. maj 2012
justin bieber88 a res? kok je teb fajn
03. maj 2012
ti si največji srečko!!!!!!!!!!!!!! a si se slikov tut z nemu????? pa ful sm ti fouž
03. maj 2012
a veste de je dons izšu BOYFRIEND!!!!!!!!!!!!! jut3 bo u sloveniji komi čakam
03. maj 2012
Selena, ja vem ja js sm ž čist nora, res ž komi čakam hehe
03. maj 2012
u57703
u57703
WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! NE UPM VEEEČ ČAKAAAT! SO EXCITTEED
03. maj 2012
reees?? Zakoooon jeeeeeej to bo neki najlepiga u lajfu!!
03. maj 2012
evo.. je ž
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kk jr seksi tole nt Justin.. kok bi ga zalizaua naaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
04. maj 2012
a ni hud video spot pa use kr nam je dal po delih je "vrgu stran"
04. maj 2012
najjjjjači videospot eveeeer! Ljuuubim gaaa reeeees ohoooh kok je božanski :*
04. maj 2012
ja use kr si napisala je res in NIKOL ne bo drgač
04. maj 2012
tudi jaz se bom odeležila njegovega koncerta ko pride v Zagreb !!!
Belieberka sm postala tako
Ko ga je moja naj prijatelica začela poslušat mi je vedno gnjavla z njim kak je luškan itd..
Jaz sm ji pravla kko je dosadna da cel cajt omenja mi ga In okej pol sm ga pa enkrat vidla na naslovnici Smrklje in sm gledla faaq kak je ta Justin popoln in itak sem takoj letela na youtube in napisala Justin Bieber - Baby !
Takrat sem čisto obnorela ko sem zaslišala njegov glasek !!! takoj sem začela kupovati revije kjer so bili njegovi posterji , cd-e ,...potem pa še vedno več..tako sem postala belieberka in VEDNO GA BOM OBOŽEVALA ker je NAJAČIIII
05. maj 2012
u57703
u57703
asdfghjkl *______________* Boyfriiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeend ;*****************
05. maj 2012
Malamateja a poj res pride u zagreb a je zej že dokončno???? Tut je sm ga vidla u smrkli. tm k je tist člank curr al kwa je že.
05. maj 2012
ne mi zamert sam on je moj boyfriend
05. maj 2012
u57703
u57703
O neee! on je moooooooooj! haha
05. maj 2012
ne, od nobene ni ker smo me njegove!! aja pa tist za uno ounco v vudeospoto piše da si jo je sam izbrav ke se mu je lepa zdela. men pa sploh ni lepa.. no pač tk
06. maj 2012
jz sm ta prvič misla de je selena. sam sm si kuj rekla, de najbrž ne bi dajal u videospot svoje punce k je itak tko že negova. janja_bieber maš pa čist prov use smo od nega. a ste vidl kva nam je napisu za rekord ogledov????!!!!!
06. maj 2012
ne nisem...kaj je napisou?
06. maj 2012
Justin nam je napisal: WOW.
24 ur še sploh ni poteklo in BOYFIREND ima že čez 5 milijonov ogledov! Rekord je moj!
To je zaradi mojih oboževalcev-belieberjev. Rad jih imam. Vedno mi stojijo ob strani. Moje misli: Kdo ti ne stoji ob strani.
Jaz bom vedno stal od strani njim. DRUŽINA HVALA VAM!
Ljubim te!!!
06. maj 2012
06. maj 2012
ja se strinjam
07. maj 2012
kooo prebereš kej tazga....in ko občutš da ti je vs trud do njega poplačan....pa nemorš zadržat souzz LJUUUUUUUUUUBIM GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA use bi nardila da bi ga nehal zajbavat....umrla bi zato................on mi je dobesedno usssssssssse!!!!!
07. maj 2012
jz tut sm čist jokala
07. maj 2012
najhuj je pa to de mene doma noben ne podpira pr tem počutm se tko samo...
07. maj 2012
SELENA BIEBER MIDVE SMA NA ENAKEM.
sm naredla si kozarc pa gor napisala : Savings for Believe bom prlimala slikco pol..!
07. maj 2012
ok upam de bom dobila drget več podpore
07. maj 2012
jz mam pa sobo tako de nikol ne bi la vn
07. maj 2012
odd mene masta usooo podporo....in če bosta kdaj kej rabli vama bom z veseljem pomagala
07. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg