z 1D lover <3 boma skupaj pisale zgodbico pa upam da vam bo ušeč
sem Amy Jade Stewart, stara sem 18 let, moj oče je anglež mama pa slovenka, živimo v sloveniji kjer sem se tudi rodila. Smo bogata družina saj je oče lastnik lokala z, mama pa dela na sodišču.
jas:

bila je nedelja in bil je čas ko smo imeli kosilo. po kosilu sta mi starša rekla da mi morata nekaj povedati in naj zato ostanem za mizo. mama: z očetom sva se odločila da gremo za 2 tedna v london ker si že dolgo želiš iti tja. jas: omg! kdaj oddidemo? oče: v torek zato pojdi pakirat prtljago.
odšla sem v sobo in začela pakirat kovčke. v torek smo se odpravili na letališče, let je trajal kar dolgo, ko smo prispeli v London smo se odpeljali do hotela z petimi zvezdicami. jaz sem imela svojo hotelsko sobo. ko sem razpakirala prtljago sem se šla malo sprehajat po mestu. zvečer ko sem se odpravila spat sem zaslišala zvoke ki so prihajali iz sobe ki je bila nasproti moji. zaradi njih nisem mogla zaspati saj so bili glasni ura pa je bila 23:30 stopila sem do vrat sobe iz katere so prihajali zvoki, da bi jih nadrla saj zaradi njih nemorem zaspati potrkala sem po vratih. vrata je odpr simpatičen fant ki mi je bil malce znan ampak nisem vedela od kod bil mi je ušeč čisto me je obsedel s svojo lepoto. pozdravila sva se in nato mi je rekel da mu je ime harry in se mi zapeljivo nasmehnil. povedala sem mu svoje ime in se mu nasmehnila nazaj. vprašal je zakaj sem prišla do te sobe. ampak ker mi je bil tako všeč sem pozabila zakaj sem prišla ampak sem se potem hitro spomnila zakaj sem tu. nisem mu hotela povedati ker je bil preveč simpatičen da bi ga nadrla da me moti hrup iz njegove sobe zato sem se mu nasmehnila in rekla: ahh samo hotela sem te spoznati ker si ravno nasproti moje sobe in tukaj še nobenega ne poznam in mi je dolgčas ker nimam nikogar za družit... harry: super, pridi naprej predstavil ti bom ostale fante!

opravičujem se za napake in ker ni velikih začetnic...
zdaj bo pisala naprej 1D lover <3 next?
26. julij 2013
Neeeexxxxtttttt
26. julij 2013
nextt
26. julij 2013
hello no kakor je že MRS.HORAN69 napisala bova skupaj pisale fanfic o 1D. no zdej pa še next z moje strani hope u like it
"zgin iz moje hiše,prasica mala" se je na mene zadrla mačeha,ker nisem pomila posode. dobesedno sem njihova služkinja. vzela sem nahrbtnik in vzela najnujnejše stvari in se odpravila iz hiše,saj tukaj nisem hotela preživeti niti sekunde več. odšla sem na letališče in se odločila da na novo zaživim v londonu. vzela sem denar ,ki mi ga je pustil oče. bilo ga je dovolj za 1teden hrane in za plačilo hotela,ter letalsko karto. no zdaj čakam na polet in se vam lahko predstavim. ime mi je jessica alja brown. jah vem....moje prvo ime je angleško,drugo pa slovensko. moja mama je bila slovenka,ati pa anglež. oba sta umrla . mama,ko sem bila stara 3leta,ata pa pri mojih 15letih. še preden je ati umru se je poročil z mojo mačeho,ki je po smrti postala nesramna do mene in me izkoriščala. imam še 2zlobni pol sestri in brata katerega ne poznam. vem samo da se piše tomlinson. stara sem 17let in najraje poslušam green day...in takšne rock skupine. no to sem jaz:

v šoli nikoli nisem veljala za lepa...ali popoularno ampak me niti brigal ni... šolo sem pustila pri 15. no toliko o meni. prispelo je moje letalo in kličejo nas za vkrcavanje. vsedla sem se zraven nekega fanta ki je biu zelo cute. ko je letalo vzletelo me je pozdravil in začela sva se pogovarjati. izvedela sem da mu je ime liam in poje v slavni skupini one directtion. potem sem mu jaz povedala svojo zgodbo in povabil me je da živim pri njih saj imajo eno prosto sobo. to je bil on:
https://picturesofonedirection.com/wp-content/uploads/2013/01/7360d5c0552511e2bb0922000a1fbf4a_6-300x300.jpg
kmalu smo pristali in z liamom sva izstopila iz leta. na letališču je vladal kaos. bilo je polno varnostnikov in najstnic. z liamom in 10varnostniki sva se prebijala skozi. prišla sva do kombija v katerem so bili še 4 fantje. ime jim je bilo harry styles (kkodrček), niall horan( blondi), zayn malik (sladoledek) zaradi njegovih las (https://data.whicdn.com/images/45384691/zayn-ice-cream-cone-hair-3__oPt_large.jpg) in louis TOMLINSON!!! louisa sem vprašala če ima kakšno sestro in odgovoril da jo ima ampak je ne pozna. povedala sem mu svojo zgodbo in rekel je da bova jutri šla v sirotišnico vprašati.
--------------
no del z moje strani nexta MRS.HORAN69 jaz do nedelje nebom mogla pisat,ker grem k teti in nebom imela wifija tako da bo nextala ona
next?
26. julij 2013
neexttttt <333
26. julij 2013
ko sem vstopila v sobo sem zagledala 4 fante in punco. ime jim je bilo niall,louis,zayn,liam punci pa jessica. izvedela sem da so to one direction prvo jih sploh nisem prepoznala saj nisem bila njihova fenica in se nisem nikoli zanimala za njih poslušala sem jih samo če so bili na radiju ali tv-ju. usedli smo se na kavč in se pogovarjali o večih stvareh omed pogovorom sem opazila da me je niall večkrat naskrivaj pogledal in bil je zelo srčkan. z jessico sma se zelo dobro razumeli. Harry me je z roko objel okoli pasu (sedel je zraven mene). zdelo se mi je da je niall ki je sedel nasproti naju ljubosumen. z harryem sva si zamenjala tel.številki nato pa me je pred vsemi poljubil na lica in se mi nasmehnil. dobila sem metuljčke v trebuhu in nisem vedela kaj naj naredim zato sem se mu samo nasmehnila. Niall je rekel da je lačen in gre po nekaj za jest med tem mi je deloval še bolj ljubosumen kot prej. minilo je 10 min a ga ni bilo nazaj zato je zayn šel pogledat kje je in ga našel v spalnici pred televizijo.jas sem se poslovila in odšla v svojo sobo. ulegla sem se na posteljo in razmišljala o harry-u. zelo mi je ušeč...ampak niall mi je tudi ušeč in videla sem kako je bil ljubosumen ko me je harry poljubil to pomeni da mu ni vseeno, ampak harry... moje premišljevanje je zmotil pisk telefona. pogledala sem kaj je v upanju da mi je harry napisal sms in...
next?
26. julij 2013
next
26. julij 2013
en next še rabim pa bom nou del napisala
26. julij 2013
next
26. julij 2013
...ugotovim, da je pisk zaradi prazne baterije. zaspala sem. zjutraj me je zbudilo trkanje po vratih in bila je jessica. povabila sem jo naprej. imeli sva klepet nato pa sva šle v shoping, ko sva se vrnile sem šla na twitter in videla da je harry ravnokar twettal: 77,rad imam to številko! malce čudno mi je bilo da je twettal to nato pa se spovnim, to je številka moje hotelske sobe! minil je teden in veliko sem se družila z 1D in z jessico sva postali bff. starša sta mi dovolila da ostanem še 1 mesec. ko sem v ponedeljek brskala po netu sem zasledila članek z naslovom: je to nova punca harry-a styles-a in zraven sliko na kateri sediva v parku zraven pa še jessica. v članku je pisalo tudi kdo sem in zato sem po twitterju dobivala veliko sovražnih sporočil od punc ki so bile ljubosumne itd... hodila sem po hodniku ker sem hotela iti v shoping in sem se zaletela v...
next?
26. julij 2013
next
26. julij 2013
Next
27. julij 2013
next
27. julij 2013
...nekega moškega ki je bil oblečen v črno in bil je varnostnik, ki je iskal 1D. ko sem prišla iz hotela so tam spet čakali nadležni paparaci. nisem bila dolgo v trgovini zaradi paparacev ki so silili vame in ljudi ki so me spraševali če sem harry-eva punca. to mi je že šlo na živce zato sem odšla nazaj v hotel kjer so me pričakali 1D in jessica in me povabili na zabavo ki bo danes zvečer v nekem klubu. prišli bodo tudi drugi zvezdniki. povabilo sem seveda sprejela ampak največja dilema je bila kako se naj oblečem jessica mi je pri tem pomagala. druga drugi sva dajali nasvete in poskušali različne kombinacije oblačil saj bodo tam drugi zvezdniki. bil je že večer, in morali smo se odpraviti z limozino smo se peljali do kluba. tam so bili: selena gomez,vanessa hudgens, taylor swift, nick jonas, justin bieber,the wanted, little mix in še veliko drugih. videla sem harry-a kako je plesal ko je k njemu stopila...
next?
27. julij 2013
3 nexte rabim za nou del
27. julij 2013
next
27. julij 2013
Next
27. julij 2013
u100166
u100166
next
27. julij 2013
u125821
u125821
neeext!
27. julij 2013
...selena in skupaj sta plesala nato pa sta se poljubila in medtem sem opazila da me harry prebrisano gleda hotel me je narediti ljubosumno. in uspelo mu je zato sem mu to hotela vrniti, šla sem do louisa in ker sva postala že zelo dobra prijatelja sem mu povedala da mi je harry všeč in da hočem da je ljubosumen. louis me je razumel in sva se poljubila harry je to opazil ampak mu je očitno bilo dovolj in je zato nehal s poljubljanjem in šel k šanku in si tam naročil koktelj in gledal proti nama z louisom. no,uspelo mi je zato sva tudi z louisom nehala in šla sem k harry-u. harry: se louis dobro poljublja? ''jap, zelo dobro'' in mu pomežiknila. ''ampak jas se zagotovo bolje'' zapeljivo se mi je nasmehnil. rekla sem mu da ne vrjamem. nato se mi je približal in mi na uho rekel ''ti dokažem?'' in me poljubil, poljub je trajal kakšnih 30 sekund. do naju je prišel louis in začel govoriti: uuuu, zaljubljenca! zasačil sem vaju! namenila sem mu grd pogled in šel je nazaj plesat. po zvočniku se je slišalo: in zdaj prihaja DJ MALIK! zayn je stal za mešalno mizo in vrtel glasbo drugi pa so plesali. opazila sem da harry-a ni več ob meni zato sem se razgledala po klubu če bi ga kje videla ampak ga nisem mislila sem si da kje pleše. ko pa me nekdo prime za roko in me potegne k sebi. nisem vedela kdo je ker me je imel roke na mojih očeh in prestrašila sem se ga. odpeljal me je do neke sobe ki je bila v klubu ampak v njej ni bilo veliko ljudi. ko je dal roke iz mojih oči sem videla da je harry. vprašala sem ga zakaj me je peljal sem on pa ni rekel nič samo poljubil me je nato pa rekel: zelo si mi ušeč. rekla sem mu da je tudi on meni. spet sva se poljubila in rekel mi je da me ljubi.takrat sem bila tako srečna da ne morem opisat občutkov. samo odgovorila sem mu da ga jas tudi. nasmehnil se mi je in nato sva odšla k ostalim. veliko smo plesali in nekateri so bili že pijani med njimi je bil tudi harry ki se mi je zdel smešen saj je plesal kot da se mu je utrgalo. spet je nekam ušel in šla sem ga iskat in ga našla...
next?
27. julij 2013
u100166
u100166
next
27. julij 2013
next
27. julij 2013
u125821
u125821
neeeext!
27. julij 2013
next
27. julij 2013
Next
27. julij 2013
...ko je spal na kauču. med spanjem je bil tako srčkan.
V JESSICINEM ŽIVLJENJU:
ko smo prišli v klub so vsi plesali jas sem plesala z liamom in priznati moram da sem se zaljubila v njega. naenkrat zagledam da se jade poljublja z louisom čudno se mi je zdelo saj mi je priznala da ji je všeč harry ko pa zagledam da se harry poljublja s seleno opazila sem tudi kako je pogledal jade in takoj mi je bilo jasno da hoče da je ljubosumana in da mu je jade hotela vrniti. no vrnimo se k meni in liamu. plesala sva kot vsi drugi nato pa sva se z obrazom približala drug drugemu in se poljubila občutek je bil res odličen. vsi so naju gledali in nato se je zayn ki je ravno bil DJ zadrl v mikrofon ''zgleda da imamo nov parček!'' pridobila sva še več pozornosti ampak se nisva zmenila za njih in sva po poljubljanju plesala dalje. zjutraj smo se vrnili v hotel in začeli pakirati saj bodo fantje imeli nastop nato pa gremo v njihovo hišo. še vedno nisem mogla vrjeti da bom živela zraven najpopularnejšega boybanda.in da je vse kar se dogaja resnično. 1D so mi spremenili življenje, z njimi sem se imela lepo in pozabila sem na mojo preteklost ki ni bila prijetna. jade bo seveda šla z nami in živeli bomo skupaj. po nastopu smo se preselili v hišo. z jade sva imeli vska svojo spalnico in hiša je bila zelo velika in lepa.
NAZAJ V JADINEM ŽIVLJENJU:
moja soba mi je bila zelo ušeč takoj sem razpakirala kovčke in ker je bil že večer sem se odpravila spat. ko nekdo potrka po vratih. zadrla sem se ''naprej!'' in vstopil je...
next?
27. julij 2013
next
27. julij 2013
Mr.Harry Styles
Next
27. julij 2013
u125821
u125821
next
28. julij 2013
u125625