u120608
u120608
24. januar 2013
u115042
u115042
neeeext!:*
24. januar 2013
u25153
u25153
jutriii.:********
24. januar 2013
u25153
u25153
rzn če si močno želiš.
24. januar 2013
u115042
u115042
jajaja!! neext hitr!<3
24. januar 2013
u25153
u25153
24. januar 2013
u25153
u25153
ockej.bom nextala.sam kero.?1D.?
24. januar 2013
Super zgodba ušeč mi je kako pišeš za vsako osebo posebej! Neeext
24. januar 2013
u115042
u115042
lahk 1D da vidmo kaj se tm dogaja
24. januar 2013
u25153
u25153
Medtem v hiši 1D:
Liam
Danes zjutraj sem doživel največjo grozo. Nialla v zažgani kuhinji. Prijel sem se za glavo. Niall se je upravičljivo nasmehnil. »In kdo bo to plačal? Kje bomo kuhali?« Niall je skomignil z rameni. Zmajal sem z glavo. Obrnil sem se ko se je zaslišal krik. Iz Zaynove sobe. Tekel sem po stopnicah. Našel sem ga v kopalnici in ravno si je urejal lase. »Zakaj mi nočete stati?« je spraševal svoje lase. Zasmejal sem se. Božček se je tako prestrašil da je razbil ogledalo. Začel je jokati. »Zayn! Pa kaj si ti 5 let star? Bomo že novega kupili.« Obupano me je pogledal. »Res?« me je vprašal. Pokimal sem mu. Nato sem se odpravil zbudit ostale.
Harry
Ravno sem hotel poljubiti najlepše dekle kar sem jih videl me je nekdo zbudil. »Kdo me je zbudil?!« sem se zadrl ko sem prišel v dnevno kjer so začuda bili že ostali. Liam je dvignil roko. Grdo sem ga pogledal in odšel v kuhinjo. Skoraj bi me kap ko sem zagledal kuhinjo. Obrnil sem se in odšel nazaj. Mislim da sem izgledal strašen ker so se mi vsi smejali. »Kaj se je zgodilo s kuhinjo?« Niall se je nerodno nasmehnil. Seveda kaj bi si mislil.
Zayn
Alarm sem si naštimal ob sedmih zato da se lahko normalno urihtam. Ravno se mi je pramen zalepil na čelo ko sem zakričal. Kmalu sem pričel govoriti sam s sabo. Potem me je pa Liam prestrašil da sem razbil svoje ogledalo! Pričel sem se cmeriti. Liam se je začudil: »Zayn! Pa kaj si ti 5 let star? Bomo že novega kupili.« mi je rekel. Vrjel sem mu. Kar Liam reče to velja. Hitro sem popravil pramen in odšel v dnevno. Čez nekaj časa je dol prihrumel Harry. Ahh. Spet je nekaj sanjal.
Niall
Zjutraj sem se zbudil ker mi je krulil želodec. Ah, je treba jesti. Ravno sem si hotel narediti palačinke ko se mi je olje vnelo! Jooooj, kaj pa zdaj?
24. januar 2013
awwww prov lahko si jih predstavljam, pikce male nerodne :33333 haha Neeext
24. januar 2013
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiii+nova bralka
25. januar 2013
u120608
u120608
ahahaa! xP NEEEEEEEEEEEEEEEEXT.!!
26. januar 2013
u25153
u25153
I am really sory for not nexting yesterday.:/ I will do two nextes today.!
26. januar 2013
u120608
u120608
JAA, ZDEEEEEEJ, TAKOOOOOOOOOOOJ.!!
26. januar 2013
hahaha next
26. januar 2013
u25153
u25153
Nextam za Ewicoooooooooo.rada te mam<33333

Louis.

Minila sat že dva tedna do kar sva se z El razšla. Če se sprašujete kako, no ni se nama izšlo. In tudi varala me je. Ja varala me je. Jaz pa nisem več čutil ničesar do nje tako da. Me sedaj na srečo nič ne boli. Fantje so mislili da se mi je odpeljalo. Zjutraj sem prišel v dnevno ko sta tam že bila Liam in Niall. Niall se je nekam čudno držal. »Kaj pa je s tabo?« Nial me je pogledal in rekel: »Am, mislim da sem kuhinjo zažgal.« Presenečeno sem ga pogledal. Nič čudnega za njega. Kmalu se nam je pridružil Zayn. Nato pa je doli prihrumel- Harry. Zoped ga je nekdo zbudil ob neprimernem času. Nič jaz. »Hey kaj pa če bi odšli v park?« sem predlagal. Vsi so se strinjali. In odpravili smo se.

Gabrielle.

Javila sem se. »Halo?« Nisem dobila odgovora. »Halo?!« sem zakričala. »Oh, oprosti nisem slišala da se je nekdo javil.« sem zaslišala neznani glas. »Am, kdo je to?« sem vprašala. »Jaz sem Perrie. In ti si?« »Jaz sem Gabrielle. Zakaj kličeš?« sem vprašala. »Oh, oprosti. Mislila sem da sem poklicala Zayna. Mojega fanta.« mi je odgovorila. Zayn? Aja, iz One Direction. »Žal, jaz nisem fant« sem se pošalila. Zaslišala sem smeh. »Ja pa še res je.« mi je smejaje pritrdila. Oh, sem mislila da mi bo zamerila. Zasmejala sem se. »Hej, ali bi prišla zjutraj v park?« me je vprašala. Pomislila sem. Saj jutri mi ni treba priti v šolo. »Seveda zakaj pa ne.« sem prijazno odgovorila. »Okej, se vidimo. Adijo.« »Adijo.« sem odzdravila ter prikinila. Odpravila sem se v posteljo. Kmalu sem zaspala.

NASLEDNO JUTRO

Zbudila sem se v sončno jutro. Vstala sem in se oblekla. Malo sem se namazala in odšla. Na poti v parku sem razmišljala, ali je mogoče da me je potegnila za nos? Nato sem na klopci zagledala punco z dolgimi svetlimi lasmi. Počasi sem odšla tja. »Dan. Si ti Perrie?« sem jo vprašala. Dvignila je glavo. »Jap, jaz sem Perrie. In ti si?« me je prijazno vprašala. »Sem Gabrielle. Govorili sva po telefonu.« sem odgovorila. Nasmehnila se je. »Seveda. Bi počakala da pridejo fantje?« Otrpnila sem. Fantje? »Kateri fantje?« sem z zanimanjem vprašala. Nasmehnila se je. »One Driection. Aja in pa moje prijateljice. Oziroma druge članice Little Mix.«
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~Kako se ti zdi ta next.?
~Moram kaj dodati.?
~Next.?
26. januar 2013
u110384
u110384
~Kako se ti zdi ta next.? SVETOVEN JEE!
~Moram kaj dodati.? NE DA BI JAZ VEDLA
~Next.? ITAAAAQ!!!
26. januar 2013
u120608
u120608
~Kako se ti zdi ta next.? JA ITAK DA JE BEDN! ok a je to sploh vprašanje.?? <333
~Moram kaj dodati.? Mogoč malo več slikc ;33
~Next.? JA LOL JAAAAAAAA.! neeeeeeeeeeeeeext.:*
Pa že zamene je bil next *w* awiii <3333
31. januar 2013
u102390
u102390
heeey vem, zlo sovražte oglaševanja. sam njeke je treba začet

z bff piševe tole zgodbico pa bi ble vesele novih bralk... pa one direction so not. upave da boste bral. http://www.igre123.com/forum/tema/prijateljice-pa-gozd-pa-tabor-in-surprise/48236/
nexti cim prej
25. februar 2013
u25153
u25153
no svojo leno rit sm spravla za komp z odločno teorijo da bom pisala.! čez dobre pol ure bo prišel next.pa prosim ne oglašujte preden me vprašate.moram poskrbeti za varnost..
25. februar 2013
u25153
u25153
Gabrielle
Z perrie sem počakala in čez pet minut. Kmalu sva obe zaslišali smejanje in rahlo kričanje. Začudeno sem pogledala Perrie. “Ne skrbi. Nič ni. Samo zabavajo se.” Jaz sem v odgovor pokimala. Ko so bili oddaljeni samo nekaj metrov sem zaslišala vzdihe. Nevem ali sem jih presenetila ali pa me ne marajo. “Perrie. Kdo je to?” predvidevam da sta onadva skupaj. “Zayn, ne skrbi. Prijazna je.” “Kako pa ti mogoče to veš?” jo je vprašal. “Ker sva že govorili po telefonu in sem jo prosila če pride. Všeč mi je če ne kriči.” Zayn se ji je nasmehnil in jo objel. Mislim da sem se spomnila ta dva benda. “Perrie, všeč so mi vaše pesmi.” sem nenadoma bleknila. Neumna jaz! prijela sem se za usta.”Um oprostite. Moje ime je Gabrielle.” ponudila sem roko. Prva jo je spejela zelo lepa punca z modrimi lasmi. “Pozdravljena. Sem Jade. To pa so Leigh-Anne, Jesy, Liam, Harry, Niall, Louis in Zayn. Perrie pa že poznaš.” Nasmehnila sem se. “Me veseli.” sem odgovorila. “Nas še bolj.” so v zborčku vsi odgovorili. Nasmehnila sem se. “Torej si poslušala naše pesmi?” me je z zanimanjem vprašala Jade. Pokimala sem. “Najboljša pesem mi je Change Your Life. Dobro me opisuje.” Hitro sem pokrila usta. Prekleti dolgi jezik! Vsi so me čudno pogledali. Perrie se je prva opogumila vprašati. “Torej, te … Žalijo?” me je osuplo vprašala. Pokimala sem in pogledala v tla. “Oh, saj bo bolje.” Mi je rekla Leigh-Anne. Odkimala sem. “To kar so mi naredili predvčerajšnem je presegalo meje.” Vzela sem malo snega in si obrisala ličnico. Vsi so osuplo gledali. “K-kdo ti je to naredil?” me je vprašal Liam. Pogoltnila sem cmok v ustih ter odgovorila. “Neki butasti sošolec. Mislil je da lahko dela karkoli hoče.” sem odgovorila.

25. februar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg