Okej pišem nou fanfic-sama. Se še nism odločla al nej pišem sam iz strani ene punce al jih nej bo več (bo uspodi anketa) Nextala bom usak dan. Če nebom mogla dobite nasledn/nasledne dni več nextou. Upam da vam bo ušeč. Evo začetek.

Zbudilo me je sonce. Pocasi sem vstala, cisto potiho da ga nebi zbudila. Vse me je bolelo. I need lekadol now. Kaj vse se je dogajalo včeraj? Na hitro sem preletela dogajanje vceraj.
*flashback*
Gledala sem se v ogledalu. Bila sem prekleto sexy. Odrezan top, krilo z visokim pasom in Choojevke (suhi Jimmy Choo). Drzen make up vedno vzge. Odpravila sem se proti klubu. Vstopila sem. Glasna glasba, pijani ljudje,gejevski poljubi... Obozujem to!Poleg tega pa je veliko sexy fantov. Nikoli ne nesem denarnice zraven saj mi vedno fantje placajo pjaco. Dobra stran ce mas velke joske. Vsedla sem se na stol pri sanku in videla popolnega tipa ki me je opazoval. Prisel je do mene in mi placal pijaco(told ya). Pogovarjala sva se o vsem mogocem. In kmalu sva odsla domov. K njemu. Slacila sva drug drugega in se vmes poljubljala. Potem se je zgodilo. Bilo je grozno tip ni imel pojma. Naskakoval je kot pes ki ima zlamani taci ter hrbtenico. Takoj sm zaspala.
*end of flasback*
In zdaj sem tukaj, doma. Vse me boli. Odsla sem na fb in videla da mi je napisal sporočilo (un tip, umes sta se se dodala za frende) in je dosegljiv."Kam si izginila, ljubica? Se danes spet dobiva?" "Um oprosti ampak bil je le sex za eno noč, mislila sem da to ves." "KAAAJ!? Izkoristila si me za sex. Sram te bodi prasica. Če bi vedel se nebi tako trudil!" Ko sem prebrala sem bruhnila v smeh. Hahaha trudil se je? Pes brez tac z zlomljeno hrbtenico? Haha.
Joj cisto sem se pozabila predstavit. Sem Ivy Blair Momsen. Sem dekle ki zivi za Rock. Sem zelo bogata, no vsaj moja starsa sta. Zivim v vili v LAju. Mama je modna stilistka in oblaci "zvezde". V nasi vili je velikokrat veliko zvezdnikov ki jih mama oblaci. Oci pa je odvetnik. Nic mi ne manjka. Sem razvajena edinka se kaj boljsega? Ne. V sobi imam 25 elektricnih kitar. Koncujem solanje na glasbeni gimnaziji. Aja stara pa sem 18.
Pa k zgodbi...
"Blair, zajtrk!" "Ze grem mama!" "Ljubica kje si bila vceraj?" "Mami sla sem v klub potem pa prespala pri hmm. Jaku? Ne. Miku? Ne. Hm a je bil Luke?" "Ljubica nevem. Poleg tega me ne zanima s kom spis." "Zakaj me potem vedno sprasujes?" "Ker si smesna ko nimas pojma kako je fantu s katerim si spala ime." "Oh mamii!" "Haha samo povem no. Poleg tega, danes dobimo obisk. Nove stranke." Hm. Spet kaksni vase zagledani popiči. Groza. Mislim da bom sla kar v klub. Imam pa ze rajsi psa brez tac s poskodovano hrbtenico. "Mami super to! Vendar nemorem zelo mi je zal. Imam, imam, imam berem v cerkvi!" "Joj ljubica meni ne mores lagati. Sovrazis cerkve in branje. Ves kaj doma bos. Zagovo ti bodo vsec." čakaj. Bodo? Sklepam da so fantje in jih je vec! Groza. "Mhm zagotovo," sem rekla v sarkasticnem tonu. Takrat pa je pozvonilo.

Blair
28. april 2013
Okej haha ankete ni kr sm pozabla
Lahk pa komentiraš:
a) Sam Blair
b) Blair+ še ena
c) Blair+dve druge punce
d) Blair+3 druge
28. april 2013
u87504
u87504
next nujno
28. april 2013
u87504
u87504
b
28. april 2013
u126497
u126497
c & neext
28. april 2013
u101445
u101445
neeeeext
28. april 2013
u122996
u122996
a,b neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. april 2013
neeeext
28. april 2013
neeeeext&b al pa c
29. april 2013
Punce, vrjetn si ze mislte kej, izgovori... Stvar je taka da mam doma ful krizo in so mi zaplenl fon in komp. Zej sm fon spizdla sam next mam pa na kompu juter ce nebo mame pa fotra oz bota kam sla bom sla na komp pa hiter next dala u cetrtek pa sm na morju do pondelka pa ce bo bols z mojim obnasanjem dobim nazaj fon in komp. Upam na anjbolse. Ve pa dobite ogromn next s strani Blair pa se ene punce (mate kake ideje za ime?) ter dveh clanov iz 1d. Prosim ne bit jezne ker sm ze js na sebe dost jezna kr sn vam oblubla pa nemorm ispolnat. Prosm odpustitte mi.
29. april 2013
u122996
u122996
Uredu je, poznam to
amm Roxane? x'D
30. april 2013
Blair
Odšla sem odpret. In pred vrati zagledala… PicoPeka. »Resno? Keri debil je pico ob 10h? Nismo mi naročil. Zmotl ste se striček.« Izza njega je pogledal pet žabjih ksihtov. »Mi smo jo naročl« je reku blondi. Prau vidl se mu je da si barva lase na blont. Fuj. »Če je pa tak… Jo pa požrite!« In sm zaloputnala vrate. »Blair, kdo je biu? Moje stranke bi mogle usak čas pridet.« »Sranje, vn sm jih zaprla. Grem ofnat mami.« In sm šla ofnat, again. Usi so še bli pred vratim sam striček je šu. »Okej pejte not nism vedla da ste mamine stranke. Spet neki debilni popiči ki neznajo pet…« »Heej!« so rekl usi naenkrat. Šli so naprej »sori nism vedla da govorim naglas, sam pač resnica boli ane?« »Kok si lahk tak nesramna« je reku en debil. »Pač js sm js.« »Kok ti je pa ime?« je reku drug debil. »Blair« »in srednje ime Blair?« je reku tretji debil. »Ivy, Blair Ivy Momsen« »Wow lepo ime Ivy.« je reku črni. Bil je za crknt smešn. Črni lasje polizani navzgor z blont pramenom v sredini. »Sovražim ime Ivy in kaj ti oponašaš kakšno neznano bitje s tem pramenčkom ha?« »Prav Blair delal se bom da tega nisem slišal.« »Kar delaj se, če ti bo potem bolje.« sem rekla in vsi so se zasmejali sam kloun ne. »Čakaj čakaj nismo se še predstavili« ni mogel nadaljevati saj sem ga prekinila »saj že vem vaša imena!« »Vedel sem da je fanica in je to le igra«« je šepnil kodrček svojemu prijatelju. »Da, dobro poznam vaša imena: Pudelj, Umetni(niall), Klovn(zayn), Ježko(liam) in Otrok(louis). Vi pejte kr naprej po hodniku pa levo, tam vas čaka mama čaaw js grem u sobo.« Šla sm na skype in kliknal me je Taylor Lautner. Jp edina mamina normalna stranka. Pozdraula sma se in se pogovarjala pa režala. Ko je en vrate ofno. bil je Klovn. »Mama je rekla da mo… Hej je to TayLot?.« »TayWhat?« »Heej ZayMan! Kak si stari?« je reku Taylor. »Dobr , in ka kej počneš?« je reku Klovn. »Čak čak, vidva se poznata?« sm uprašala. »Vem da je čudn da ga poznam sam je legenda pa ful dobr peuc.« mi je odgovoru Tay. »What!? Sej sploh nevem kok mu je ime kak poje.« sm rekla. Sej ne da je biu Klovn ceu cajt u sobi pa se smejal pa gledu ka se menma/kregama. »joj, joj Ivy res moraš malo spremljati tudi druge glasbenike ne samo tvojega rocka. No uživaj se še slišiva kej morm it by by« »Čus, ja se.« »Ivy, nisi rekla da ne maraš tega imena?« je uprašal. »Samo Tay me lahko tako kliče.« Opazoval me je… Tudi jas sem ga začela… Nakar sem se začela smejat, krohotat, sm se že valala po tleh. »Heej kaj je tako smešno?« »Tvoji lasje spominjajo me na sladoled. HAhahhaaha.« (Za lažjo prestavo)
https://i.perezhilton.com/wp-content/uploads/2012/12/zayn-ice-cream-cone-hair-3__oPt.jpg sta tastara šla nekam
30. april 2013
neeeext
30. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
30. april 2013
Blair

»Heej! Saj nisem tak kot sladoled ali pač?« mi je odgovoril. »Hmm. Kar precej spominjaš na sladoled.« »Prav greva zdaj dol potem pa mi boš pobarvala lase čisto na črno prav?« »Seveda, pač nemoreš biti tako slab če si Taylorju všeč.« sem rekla in se nasmehnila. Nasmehnil se je nazaj. boksnila sem ga v ramo: "Kdor je zadnji dol je šleva!" in sem stekla dol. nekaj me je prijelo za boke-on-in me prestavilo nazaj. on pa je stekel naprej. "HEEJ GOLJUFAŠ!" sem se zadrla za njim a sem ga nakoncu le prehitela. On je čisto zadihan se vrgel na kavč. Jaz pa sem se normalno vsedla na tla. Vsi so naju gledal s tistim pogledom TakojRazloštaUse. "Ja no tekmovala sma gdo bo prvi pršu sm in sm pač zmagala." sm rekla. "kak pa to da nisi nč zadihana Zayn pa kle umira na kauču." je uprašu kodrček. "Hm ja pač navadiš se ko bežiš iz stanovanja neznanih ljudi po skupni noči." Mami se je zaletelo. Drugi pa so začeli spuščati OOOje in UUUUje. "Ups saj nisem rekla naglas ali pač?" "Uh še preveč naglas si rekla." Je reku otrok in se zasmejal. "Hm ja no... Mami zakaj smo tu... VSI (besedo vsi sem povdarla)?" "Ja pač Simon hoče da ustvarte vašo linijo oblačil za moške ter ženske zato boste dokler je ne dokončamo stanovali tu." "KAAAAAAAAAAAAAAAAAJ!!!?" ta vzklik je bil moj. "Nemorejo ostati saj ni dosti sob njih je 5 proste sobe pa so samo še 2!" "Noben problem, Blair. Jaz in Niall bova skupaj, predvidevam da tudi Harry in Louis." se je oglasu ježek. "Kaj pa Sladoledek?" pri tem sem pokazala na Zayna. "Ko se že tako dobro poznata bosta skupaj v sobi." je rekla mama. "Prav!" sem rekla. Vsi so me čudno pogledali. Tudi Zayn. Pomežiknila sem mu, imam načrt. "Tako sestanek končan." je rekla mama. "Ajde Zayn grema!" sem mu rekla in ga potegnila v sobo. Spet OOOji in UUUji. "Maš barvo?" je blo prvo kar je uprašu. "Itaq kero hočš" "Bom meu kr črno da me neboš spet s čim primerjala haha" "Zelo smešno" sem rekla sarkastično a sem se naslednji trenutek začela režati. Skupaj sma se režala in valjala po tleh. "Ajde konc sej nočeš bit sladoled za vedno ane?" "Ja ja prau..."

Zayn

Šou sem v sobo in videl da se pogovarja s Taylorjem. Malo sma se pomenla in ko sta se prepirala sem slišal da posluša rock. Waaw punca zamene. Nato sta se nehala pogovarjat. Opazoval sem jo, nato je tudi una začela mene kar naenkrat se je začela režat. Nič mi ni blo jasn. Pol je razložla da jo spominjam na sladoled in pokazala sliko. res je bla lepa ko se je smejala. Pol sem ji reku da me nej pobarva ko priema s sestanka pa je rekla da kul. Vedn je fajn se s punco spoznavat ko je zraun voda. Pol sma tekmovala bla je ful hitra pa nč nakonc utrujena. ko je povedla razlog... uf. pol ma že izkušne, fajn bo z njo khm.. Zayn ka pa razmišlaš?? Bad bad boy boy Zayn. WTF zej se že misli prepirajo . MOgu bom začeu jemat neke tablete ker se mi meša. okej sploh nevem ka smo se zmenl sam da bom zarat neznanega razloga v Blairini sobi. YEES. I would have a wonderful night/s. Strinjala se je. Nemogoče... Gledal sem jo z odprtimi usti, vsi smo jo. Pomežiknila mi je. Bila je tako prekleto sexy. Po koncu sestanka me je odpeljala v svojo sobo kjer je začela z barvanjem las...

"Zelo lepe lase imaš, veš to Zayn?" "Oh, hvala. Zelo skrbim zanje. So moj zaklad haha" "Lepo. No končala sem čes pol ure moraš sprati. Grema kaj početi." "Hm kaj pa Flaša resnice u dvoje?" sem uprašal. "Prav, takoj pridem počakaj me na postelji."

(Zej bom pisala Z(zayn), B(blair)

Z: si le prišla haha

B: Seveda. Uprašaj prvi.

Z: Najljubša skupina, pesem, vzornik/i

B: Čisto lahko haha. Sam problem je da jih je več....

Z: kr povej haha

In tak sma se pogovarjala, povedu sm ji use o men , una vse o seb in pou ure je takoj minal. Šou sm u kopalnco in si začeu spirat, pa nism mogu prek sebe in sm začeu pecat(osvajat). "Blaaair! Krč me je primu pejt mi lase sprat plis!" "Takoj pridem počak mal." Jees. Gratuje, ko je ofnala vrate sm se obrnu in kao pozabu da mam pipo u rok (sori nemorm se spounat kok se reče temu ko se tuširaš z njim pa je na kablu pa lahk potegneš..) in sm se z njo vret obrnu in jo pošprico po majci. Ker je bla majca bela se je use čres vidl. Waa kako telo.. "Tii, tii..." je začela sam ni mogla končat kr se je pognala k men in me podrla na tla. Tist mi je iz roke padl in oba sma bla čist mokra... s tem da je ležala na men. Sam gledla sma se, začutu sm da se mi dviguje. ona je tut očitn to začutla sej se je zasmejala in me/začela....

Upam da vam je ušeč. sm mela glih cajt ko sta tastara šla k sosedim na kres pa je men bedn
30. april 2013
neeeext
30. april 2013
nextt
04. maj 2013
u122996
u122996
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. maj 2013
Blair
Poklical me je v kopalnico, pa mislim no… ta člouk je res nevem neki je fejst narobe z njim še glave si nezna oprat invalid(nobe žaljivke invalidom-respect) haha. »Prihajam! Počak mau no!« prsegla bi da sm slišala »yes!«. Hitr sm si popraula lase ter privzdignila prsi (sej vete ka mislim, tist ko si joške u modrcu popraviš da lepš stoji- ja vem kok smešn se slis haha). Potem pa šla. Ko sem odprla vrata se je Zay obrno okrog ter me s pipo v roki pošprical po majci. Jas budala sem imela oblečeno majco ter črn VS*modrček, ki je zakrival zelo malo, s tem zelo malo mislim nič. Bila sem jezna, zelo jezna. Zares sem imela rada to majco! »ti, ti« sem začela in se že zapodila vanj, ampak mi je spodrsnilo in pristala sem na njem. Pipa mu je padla iz roke in naju zalivala. Samo gledala sva se v oči.
VSEBINA ZA +18 (haha itaq, ber če češ)
Začutila sem nekaj trdega, zasmejala sem se in si slekla majico, ponovil je za mano. Ampak noben ni odmaknil pogleda. Slekla sem mu hlače in bila sva v spodnjem perilu. Slačil mi je moderc in jaz njemu CK** spodnjice. »Si res prepričana da želiš?« me je uprašal. RESNO? »Bitch please, ni moj prvič začni že« »Ah« je rekel malo žalostno. Nato je še slekel moje spodnjice ter začel. prodrl je vame in zaječala sem od užitka grizljala sem sem njegovo uho on pa je grabil za moje prsi ter počasi zabijal. Čutila sem da mi bo prišlo začela sem hitreje dihati, tudi on. Čisto malo je še manjkalo nato pa...
»Blair, Zayn kje sta?«
https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=4JbNZHVDuJ7hLM&tbnid=wB57QsZGX0AjWM:&ved=0CAUQjRw&url=https%3A%2F%2Fwww.victoriassecret.com%2Fbras%2F%3FProductID%3D108599&ei=gAapUfCkGImGtAb9mIHwCA&bvm=bv.47244034,d.Yms&psig=AFQjCNHlOO56o7EnVxiMrce5HzKmSM-kOg&ust=1370117813015390

Chanel Lee Ross
»Izgini iz mojega stanovanja in da te ne vidim več!«se je drla mačeha. »Oujea končno sem dočakala, happy dance!« in sem tam neki plesala, pojma niam kaj haha. »In ja posvojena si.« Kar naenkrat je bilo tistega »happy dancea« konec. »P-p-prosim?« sm vprašala. »Slišala si. Posvojena si ker te niso marali, kakšna škoda saj te tudi tukaj ne maramo hahaha!« zdej je pa dovolj. Zagnala sem se vanjo ter jo podrla na tla kjer sem jo boksnila v njen plastični nos-dobesedno plastični ker je imela že preko 5plastičnih operacij. In kdo je financiral? Moj pokojni očka.
Joj čisto sem se pozabila predstavit. Sem Chanel Lee Ross,živim v Los Angelesu. prijatelji me kličejo Chan, Lee ali kar Chanel. Ja vem modna znamka, pa kaj moja mama uspešna manekenka je zelo oboževala to znamko. Ja poudarek na JE OBOŽEVALA. Lani je umrla v prometni nesreči, po tem se je oče ponovno poročil z to mačeho ki je cela umetna in ima dve hčerki. Moja zgodba me močno spominja na pepelko saj je moj oče pogrešan že 3 mesece odkar je šel na službeno pot v Afriko. In sedaj me mačeha nagaja ven iz hiše, končno. To je moja družina, no vsaj mislim da je… saj sem malo prej izvedela da sem POSVOJENA! Omajgad kako naj se mi ne zmeša… Naredila bom slednje:
1. Obiskala vse mestne sirotišnice, mogoče vedo o moji posvojitvi
2. Če bom našla podatke bom obiskala svojo biološko družino
3. šla po nakupih, res moram po kopalke Haloooo kopalna sezona prihaja..
https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=32ofGd8GweffkM&tbnid=g7u4d817L_XYQM:&ved=0CAUQjRw&url=https%3A%2F%2Fwww.fanpop.com%2Fclubs%2Fashley-benson%2Fimages%2F33467150%2Ftitle%2Fashley-benson-wallpaper&ei=YQ2pUYe4NYjltQbGt4GIDg&bvm=bv.47244034,d.Yms&psig=AFQjCNGgWXeP2AqDivc8nyEgNaTmDqP54A&ust=1370119825698296 Chanel Lee
Harry
Kje je, kje je moja blont barbie, princeska, z lasmi ravno čez ramena ne predolgimi. Popolnim telesom, kje je.. »Harry, harry, harry, HARRY!!!« »Am, kaj?« sem se prebudil iz razmišljanja. »Stari že pol ure te kličem« je rekel Liam. »Moramo iti k stilistki na sestanek domov.« »Ah, pojdite brez mene boste že doma poročali.« sem nezainteriserano odgovoril. »Njena hčerka je blont in naših let…« ni odnehal Liam. »Počakajte me v 5. Minutah bom pripravljen!!« lahko pa da je ta moja princeska… odšli smo in kmalu prispeli. Naročili smo še pico in dostavili so jo ravno ko smo bili pred hišo. Pozvonili smo in nekdo je odprl vrata. Bila je prelepa blont, popolne oči, lasje so bili malce predolgi in ko sem zagledal ZZaynou izraz na obrazu mi je bilo use jasno. Ni moja princeska, Zaynova je. Zaloputnila nam je pred nosovi a je čez nekaj časa prišla spet odpret. Predstavili smo se in odšli v dnevno kjer smo se pomenili, medtem pa je blair nekam zginila. Njena mama je rekla naj gre nekdo po njo, saj ima nekaj pomembnega za povedati. Logično, da se je javil zayn. Čez nekaj minut sta se primajala dol. Mama je povedla da bomo mi nekaj časa živeli tukaj in nas razdelila v sobe. Jaz sem bil sam. Blair je spet nekam izginila in Zayn tudi čez 2h ko ju še kar ni bilo sem ju šel isat saj sem se bal da sta pobegnial. Ko sem bil na hodniku sem zaslišal vzdihljaje, vodili so me do Blairine sobe. V so bi sem zaklical: »…«
Okej ful sori ko nism nextala prej mela sm prepoved kompa in ga nikjer nism najdla kr sta ga mami pa ati tk dobr skrila sori. Upam da je kul
31. maj 2013
neeext
01. junij 2013

Slikci modrca pa Chanel Lee (še enkrat da ni treba klikat)
01. junij 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeext
01. junij 2013
next
01. junij 2013
u133063
u133063
zakon
02. junij 2013
u111528