u128524
u128524
●hello
●sorry, ker oglašujem
●bi bila pikica pa brala?
http://www.igre123.com/forum/tema/dark-shadows-at-midnight-in-gt-one-direction-ff/56555/
●hvala, če boš
●še enkrat sorry za oglaševanje
●by by
11. junij 2013
u142287
u142287
*-*
26. junij 2013
u141895
u141895
http://www.igre123.com/forum/tema/searching-for-clues-2.-del/57278/ kako igra izgleda si lahko ogledate na "preizkusnem" 1. delu te igre
26. junij 2013
Heey
Bi bila rada popularna zate imam super forum temo
tekmovanje za najbol kul usebo na igrah 123
Prijavi se in se prepričaj kako popularna si
http://www.igre123.com/forum/tema/tekmovanje-za-najbolj-kul-osebo-na-igrah123/56880/1
Sori za smetenje
26. junij 2013
*_______________________* !!
05. oktober 2013
heey!!!
pred kratkim sm zacela brt to zgodbo in morm rect da je svetovna !!!
zal pa jo moras koncat in mi je kr zal!!!!
in res Zeeeloooo CARSKA ,SVETOVNA ,...............................
ne da se je opisat tko je svetovna!!
11. november 2013
O MOJ BOG SARA
Po pravici in 100% resnično povedano- nikol u življenju še nism zasledila niti knjige, kaj šele fanfictiona, k bi biu napisan bolš kt tale. Klub temu da sm vedla že od prvega branja kaj se bo zgudil me je useen potegnl vase in ka začneš neki tazga brat.... Neboš nehu dokler neboš prsiljen. Zaslužla si si usak next, usak komentar in pohvalo pa še velik več. Škoda da ne obstajajo Igre123awards ker ti bi sigurno dobila glauno nagrado! Res res.
in pol.... Čaki od ke teb ideje???!! In madafaka a si ti slučajno prebrala slovar ker jst nebi skp spraula tok dovršenih staukou???
Vse je je tok povezan... Si že na začetku planerala konc?
Konc.... Ufff konc to je bil... FIREWORK. Še kamn bi se zjoku. Kok je to.... Asvsjkdkrjgsgeyruj!!!!!!
Sara jst gojim resna čustva do tvojga ffja, prosm da ga obvestiš da more pridt na najino poroko ker js bi tut mela take romantike k so ble v njem tko popouno napisane.

Uglaunm... Sara pogrešam te. Pogrešam te na igrah, ker odkar te ni več so prazne. Pogrešam tvoje pisanje in tvoje izpade in use use use in kr na jok mi gre če se spomnm kaj vse smo se skup menle na HDTju...
Zašla sm, ups.
S tabo se bom vedno preperala o teh tvojih ffjih ampak enkat bom zmagala. NAJBOLJŠA PISATELJICA IN NAJBOLJŠA OSEBA SI.

RADA TE MAM.
12. november 2013
u155253
u155253
<3
24. december 2013
:3
24. december 2013
.
28. december 2013
OMG res je najbolj popouna zgodbic na igrah123...
en čas se smejiš, pol bi te najraj poiskala pa ubila, pol se jočem OMG res škoda da je konc pa js sm misla da te bom res poiskala pa pa...ti neki nardila tam umes ko je blo vse ful zapleten pa ful žalost tko da sm že pomislala da boš dala žalostn konc kr če bi ga dala bi te js poslala v tri pisane marjetice...
Ka sm že omenla da je zgodbica popouna?no če še nisn ti zdej povem da je pa da ful popouno pišeš pa da ni besed s kirimi bi opisala, lahk rečem d je popouno, prfektno, svetouno, najbolš, carsk...pa še kej bi se našl tko da res je ful faj.
Tte zgodbice sploh ne morš neht brat tut če bi hotu če bi sledil vesoljni potop bi js do zadnje minute tole vrjet brala kr pol bi vrjetn wi-fi nehu delat pa ne bi mogla naprej brat...
No pa sej je vseen res ti povem da si napisala popouno zgodbico.
I love your story, becouse it's the best and it's cool!!!
01. marec 2014
O...M...F...G...
tole je bla ena največjih popounosti kar sem jih kdaj brala
omg zgodbica je bla vredna čist usake solze pa usake faking kletvice
tolk ko sem se pa tuki prejokala zram (od žalosti od veselja od jeze...) se že pa doug nisn
po pravic povedan sem te misla usaj stokrat ubit
sam očitno na konc to ni blo potrebn
to je biu edn izmed najlepših koncev zgodbic na igrah
in dobesedno so mi souze kr lile od sreče
o fak 100000 krat bi lahka tole prebrala pa se ne bi naveličala
pa vrjetn bi zmiri pr istih delih umirala od smeha pa zmiri bi se ob tistih delih ko se je christina rezala al pa ko sta šla lou pa ash narazn al pa kej takga bi se jokala zram
dejansko ne vem kak ti je ratal tole perfekcijo napisat
pa umes sem se že spraševala če nas hočeš dejansko ubit
res je blo popouno
24. marec 2014
OMMFFGGG
Med vikendom sm prebrala to zgodbico in...
toook je popouna<3333
pač najprej je blo use ful uredu k se niso nc kregal pa te fore in pol je biv un stavk da je kmalu po njunm prvič se je use spremenil al neki in pol k je Ash sla in k sm js prebrala uno njeno sporocila my face got wet xđ in pol na 136 sm sam se bl jokala in pol je bov na 140 strani se en šok in pol je prišla 143 stran k je Liam reku da bo zapustu skupino in pol je prsla u mojo sobo Mami in me uprasala kaj je narobe in da ji pač lahko povem ce je kej u soli al pa kej in men je blo uno tok smesn da sm se začela režat in me je ful cudn gledala no in pol sm se na 147 STRANI mal pomirila (mav) in pol na faking 149 strani sm mogla it spraznt svoj kos za smeti k je blo notr preveč robcv in ja pol se je use srecn končal in sm jokala zarad tega!!! In zdej mi sicr fuuuuul ni usec da je že konc sam mi je usec da sm prebrala to zgodbico pa ceprov je bla napisana pred dvema letoma sam me čist BOLI
PAAAA FUUUUUL POPOUNO
22. december 2014
u105006
u105006
Ok
Vem da si nehala pisat sam se mi je zdelo fer da pustim kakšno sled za mano
No
ravno sem prebrala in omfg
Kak ti uspeva?????
Lahko bi izdala knjigo
resno
Wtf
še zdej ne razumem kako ti uspeva
zlo zlo zlo dobr
Ta drama čez celo zgodbo je res the best!!!!!!!!
Škoda da je nisem že prej začela brati
ampak važno je da sem jo prebrala in da sem nad to zgodbico navdušena res
Full dobr
najbolj mi je všeč ta konec ki je pač popoln pa vse une romantične scene omfg

In res zloooo dobr pišeš.
28. december 2014
ok to je the best zgodba re bi morala iztat knjigo
25. januar 2015
ta zgodba je najboljša res =)
01. marec 2015
js sm zdej celo prbrala in morm povedat da je to najblosa zgodba ever.... ti si res TOP pisatlca < 3
24. oktober 2015
Omfg res d best zgodbica
mislm waw
ne morm nehat mislt o tem kaj bi se zgodl poj
res fuuuul wau
najbols
nvm kuko ti je uspel spisat tako prfekcijo
23. julij 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani