u110366
u110366
JOKAM! RESNO JOKAM! PRVA SI K TI JE USPEL TO DOSEŽT! TO JE BIU NAJLEPŠI KONC U ZGODOVINI KONCEV IN ENA NAJBOLŠIH IN NAJLEPŠIH ZGODB!! OMG C OK MAM V GRLU!! GREM HITR BRT NAŠE ODSEKSANE IDEJE NA HORNY DIRECTIONERS DA MI BOJO SOLZE NEHALE TEČT!!!
07. april 2013
u110366
u110366
Uupsss
07. april 2013
omg jaz se jokam tukaj! Omg to je tak lep konc in naravnost najboljši fanfic kar sm ga prebrala omg jokam... zakaj je že konc? ti res tok zakon pišeš ženska res obočujem vse tvoje nexte niti enga slabga ni blo res svaka ti čast ženska najboljša si in mislem da si lohk vsi želimo pisat kot ti! res najači fanfic in ni šns da ne bi naslednga prebrala!
07. april 2013
''Veš zakaj nisem nikoli obupal do konca?'' je nenadoma izrekel in tiho sem zamrmrala vprašujoč ''Hm?'' Louis je vzdignil eno roko in pokazal na zvezde. Najine zvezde. ''Tam je L… In tam je A.'' Srce mi je pričelo hitreje biti, samo ko sem pomislila na tisti večer, na to kar sva si obljubila. ''In zakaj nisi nikoli obupal?'' sem šepnila in približal se je mojemu ušesu. ''It's been always written in the stars.'' Je odvrnil in na moje ustnice pritisnil strasten poljub. Roke sem ovila okrog njegovega vratu, in tedaj sem vedela… Bila sva večna. Večna kakor zvezde na nebu.

mater sara si edina ki me je s tem koncem spravila v jok.. in to dobesedno v jok...
To Sara, je bil eden najboljših FF-jev, ki sem jih kdajkoli prebrala. Ti se tako uživiš v vloge oseb in tako intenzivno opišeš dogodke, da ljudje lahk sam strmijo v računalnik z odprtimi usti in to v dobrem smislu. Ej, med to zgodbico sem jokala, se smejala... to je enostavno perfekcija.. In nikoli ampak res nikoli ne smeš nehat pisat, ker tvoje zgodbice so popolne
07. april 2013
ta zgodbica je popolna!
zdej sm jokala pri temu nextu in pri drugih tudi. popolno pišeš si najboljša, vedno ko berem tvoje zgodbice se kar uživim in uživam v lepih trenutkih ali jokam ko je žalostno.
lej kaj nej rečem brez besed sem. svaka ti čast da pišeš tako dobro. škoda ker je že konc ampak vsaka zgodbica se mora končati da se lahko začne nova. tko da zdej grem brat novo ki bo verjetno tudi popolna. in še enkrat svaka ti čast sara!
07. april 2013
Resnično nimam besed in sm skori začela jokat, resno..
Kaj naj ti povem, saj si itak pohvale od mene poslušala vsak dan, vsako uro, vsako minuto..vesela sm, da nisi obupala in da si pustila svoji domišljiji prosto pot, saj kot vidiš je iz tega nastalo nekaj lepega, prečudovitega
Vedno te bom podpirala in vedno, ampak res vedno bom brala tvoje zgodbice
07. april 2013
O moj bog! Nemorm vrjet d je ze konc! Res popoun fanfiction je biu in skoda d ga je konc ampak ni mi zou d sm ga zacela brat! Zdj mam soizne oci p se prou butasto smejim u ekran svojga fona ker je konec totalno najlepsi! Res huala ti d si ta fanfiction delila z nami ker sm mela kr polepsan dan k sm ga prebrala! uglaunm use pohvale in komaj cakam naslednji fanfiction! <3
07. april 2013
u85994
u85994
Omg... Ta next je bil popoln in super zgodba kumi cakam da preberem novo!!!
07. april 2013
u103529
u103529
o moj bog... konec je.. dejansko je konec...
tega se ne da opisati... ne da se... to je bil prelep konec! prečudovit... od kar sem prebrala prvo besedo od tvojih zgodbic sem se zaljubila v tvoje pisanje :$
prebedela sem noči in dneve in čakala pred računalnikom ali s telefonom v roki na tvoj next... k si nekje usredi napisala, da boš prenehala s pisanjem, sem mislila, da te bom zadvila preko računalnika... toda k si začela pisati naprej sem bla presrečna ampak ne samo jaz še mnogo drugih punc..
ib tej zgodbi sem se smejala, jokala od žalosti in od sreče skratka vsakič sem eksplodirala od čustev k sm brala....
to je bila ena izmed najlepših, najblojših zgodb na formu! in si ena izmed pisateljich ki jih uvrščam na sami vrh seznama, katerih rada berem zgodbe...
ob tem zadnjem nextu sem se spet razjokala ampak od sereče... konec in celotna zgodba sta bila popolna! <3

sori na nakladanje..
07. april 2013
Sara, js ti bom tle zaj napisala eno biblijo
Okej..pa zacnimo. Spremlam te ze od zacetk tvojega pisanja. Prejsna zgodbica je bla fenomenalna in na koncu sm se tut jokala. Mela si obdobje, ko te je prjelo, da bi vse zaklucla in ves tvoj trud vrgla v wc skolko (okej?), ampak smo te podprle in te prepricale, da pises najboljse zgodbice (upam, da nism kiro uzala).
Pr tvojih nextih sm se dejansko uzvela v osebo, kiro si opisvala in si predstavlala, da sm ta oseba jst.
Sm pa se tut smejala, ko nora, jokala, tk da bi kamot naredl se en ocean in tle pr zadnjem nextu si me dobesedno ubila. Ko bi ti mene vidla kok sm js jokala, bi rekla, da rabim psihijatra. Ampak okej..vazno je, da ma zgodbica srecen konec in, da pises naprej.
Js te podpiram in vrjamem vate in vrjamem, da bi se marsi katera svetovno priznana pisateljica lahko skrila pred tabo.
Se enkrat...najlepsa zgodbica in zelim ti, da jih napises se ceu kup
07. april 2013
u105674
u105674
Wwwiiiiii!.,.,
Popolna zgodbica ever!!!
Jokam se od sreče
08. april 2013
u98320
u98320
popolni konec:$$$$
08. april 2013
najpopolnejši zakluček*___________*
jokam se kak je lepo napisano:$$$
08. april 2013
Kok najpopolnejši konec za najpopolnejši ff *__*
Res TOP! <333
08. april 2013
u85130
u85130
ooooo! a že konc? to je bla tok dora zgodbica da sploh ne morm verjet in bom definitivno brala tut ta novo. tok si popolna pisateljica da sploh ne morm verjet in upam da boš še naprej tok fajn kot si bla do zdej pa želim ti veliko sreče pri pisanju nove zgodbice NAJJAĆA
08. april 2013
u122996
u122996
okej neki ti bom rekla...... hvala za vse dobre trenutke z to zgodbico! ko jo človek bere ne misli na kej druzga ampak si zamisli scenarij za to ker tko dobr opisuješ. svaka ti čast resno! maaš tok idej tok zanimivih stvari tok vzrokov da so tvoji nexti žalostni, veseli in romantični. si nadarjena za take stvari in imaš ideje do ne vem kje res obožujem tvoje zgodbice ker so fenomenalne in si človek res more usak dan uzet čas ker je tok zanimivo. enkrat sm se zbrisala in sm pozabla na tvojo zgodbico. in to smrtno obžalujem ker mi je bla najljubša. na začetku mi naslov ni biu neki jasn a na koncu sem ugotovila kaj pomeni. celotna zgodba mi je useč in res ti si več kot NADARJENA pisatelca. zdej te pa prosm da daš enkrat temo ZAKLENT ne pa zbrisat k jo hočem še enkrat prebrat;*** morm te pohvalt da si najbolša pisatelca in prosm napiši še 1000000 takih ff-jev. : ))
08. april 2013
Joooojj..kak je blo pa tole najlepš <3 res res popouno do konca in še naprej
Sploh nwm ka nej še rečem kr mi je tole use besede pobral.....res BREZ BESED SEM
08. april 2013
u106935
u106935
Popolna zgodbica!Sploh ne morem komentirat,ker nimam nobenega komentarja!Pa še preveč v šoku sm...Bom kasneje!Če se bom spomnila
08. april 2013
Awww ta neeext je biu tok popoln!! Ta zgodbica je bila res najboljsa ni blo dneva da ne bi sla gledat za nou next bla je tko popolna res si najbolsa pisatlca mozn in sm reeees zalostna da ga je koooooonc ampak thank god piss nouga tko da jaa res si TOP!!
08. april 2013
čist prelep konc *___*popolna zgodbica <3333
08. april 2013
OMG kr konc je že! ampk usejen bla je full popolna zgodba in vau ker popoln konec res si full nadarjena pisateljica in nikol nesmeš nehat pisat in ta konec še enkrat povem da je bil full popoln glede nove zgodbice jo pa že berem c: in ta zgodbica je bla res ampk čist zares popolna oz. prefektna ubistvu se je sploh neda opisat ker je bila tok dobra<333
08. april 2013
u73295
u73295
OMG ne morem verjeti da je konec. Zares je konec. Še vedno ne morem dojeti. Lahko ti samo rečem svaka ti čast! Ne bom ti govorila da je zgodbica bila popolna,saj tako ali tako veš. Zgodbica mi je krajšala čas in ob njej sem se smejala,se tresla od strahu in umirala od žalosti. Še ne zavedaš se kako dobro pišeš,mene si ob zadnjem nextu spravila v jok in to ne uspe vsakemz. Res hvala da si napisala to zgodbico(:
08. april 2013
SARA LOVAM TE!!!
to je tolk perfect............... <3<3<3<3
08. april 2013
Res škoda da je konc. Konc je pa res prelep *__*
Tale zgodbica je bla res prfektna. Jst sm se umes smejala, jokala in sam čakala sm da boš next napisala. Res top zgodbica <333
08. april 2013
To je najboljša zgodbica ever
08. april 2013
omg *_*
zmeri si pisala popolne nexte, zmeri si tk doživeto pisala, zmeri si notr dala tk čustev. Nexte si napisala tk de si si lohka sam naredu scenarija use si siz lahkoto predstavlu Že velikokrat si čula de si najboljša pisateljica na forumu in to res si. Zeri sm komi čakala next ku ga boš napisala in res nemormverjet de je konc resnično konc.
Res hvala ti za tto zgodbico ker sm jo brala tdi ku mi je blo dc in mi poledšala veliko dnevov.
in to je biu najlepšejši in naj popolnejši next!!!!!!! :*
08. april 2013
u109209
u109209
perfektn!!nimam več besed!<33
08. april 2013
Okej omg šele zdele sm usplea next prebrt ker mi je neki comp šteku-.-
Tko da ja: OOOOOMGG ženska ti nisi normalna zgodbica se je dobesedno realno končala resno? jst sm se zdej skori skoz okn vrgla prsežm.
FAk fak fak še zmer ne morm vrjet a ti sploh veš kok je men ta zgodbica pomenla-VSE! resno tko z užitkom sm jo brala sploh na začetku k sm jo začela, vedla sm da bo neki posebnga prou tak posebn stil pisanja maš da te pritegne da je mal drgač od drugih, da ljudje dožvijo še kej mal druzga ne sam da je use popolno in wa waaa*___*RES men se zdi da mi je ta zgodbica spremenla življenje, jst tko ne bi mogla pisat in sm took vesela da si se trudla tut če nisi mela časa, si se mogla učit za šolo in ns tlele poslušat neeeext, kdaj bo neext in use to ampak si se usen potrudla in da si se potrudla in vseeno nadeljevala svojo zgodbico čeprou si rekla da ja boš mogoče nehala ker maš preveč dela. Takrt sm bla čist v šoku prou sesedl me je resno ta zgodbica me je oživljala prou počutila sm se da sm notr v njej in da spoznavam fante da sm z njimi, da z njimi živim in use najlepš. RES HVALA ti za te lepe, polepšane dneve, k so mi res polepšal cel dan pa tut če sm bla u safru res dvignl so me pokonc. Vedla sm da bo zgodbice kmalu konec in nisem sploh hotla tega zvedt ampak k sm zdej to vidla sm kr jokala od sreče in od te popolnosti. Kok si lepo povezala naslov z celo vsebino waaaaaaaa sploh ta zadnji del juuuuuj*__* ta zgodbica mi bo med usmi ustala res v najbl posebnem delu srčka in se jo bom vedn spominjala. HVALA ti:*
08. april 2013
tale next je tok popoln da nimam besed pa še jokat sem se začela ker je zadnji ampak sem vesela da pišeš že novo zgodbico <3 hvala ker si mi skoraj vsak dan krajšala čas z zgodbico :* HVAALLLLAAAAAAAA *___*
08. april 2013
Jojjj..... Jst nemorm vrjet da si končala ampak sm zlooo vesela da si začela nougaa pisat... Jst sem se ob tem ff-ju jokala, norela, se smejala, umirala, skakala po cepi hiši, skor doživela heart attack ko si rekla da boš nehala pisat... Ja dobra prvoaprilska šala... in vglavn ko so bli Harry in Chris... V postli... OMG!!! hdhbjsjajndd... No uglavnm ta ff je moje življenje in ta tazadni next!!! Omg jst sm jokala!!!! Briga me če ne vrjamš ampak sm joka!!! In ress vsa čast... Res si nadarjena pisatlca....
09. april 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani