okej, ker sem fuuul dobre volje dam next kr zdej
(pa lahko malo oglašujete, če poznate koga, ki bi mu bila ta zgodba všeč...)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
PART 7
»kako gre Carrie?« me je Alexis vprašala zdolgočaseno.
»oh, in prišla je kurba Alexis!« jo je veselo najavil Andy. Rad jo je dražil, a ona se nikoli ni pustila.
»si želiš, da bi bila tvoja kurba? Nisi prestar za šestnajst letne punce Andy?!« mu je zabrusila. A tudi on se ni dal. Skomignil je z rameni in se vrnil v kuhinjo. Imeli smo lepo stanovanje. Veliko dnevno, z dvosedom in velikim kavčem, ki je lahko raztegnil v ležišče, na steni je bila velikanska televizija, v kotu sobe pa klavir, zvočniki in CD predvajalnik. Ob steni nasproti klavirja je stala elegantna peč, zraven nje pa lesen zaboj z drvi. Skozi obok se je prišlo v prostorno in svetlo kuhinjo in na dvignjenem podestu je bila jedilna miza za dvanajst ljudi. Skozi drugi obok v dnevni sobi, se je prišlo na hodnik. Na koncu hodnika so bile stopnice za v zgornje nadstropje. V pritličju je bila še kopalnica ter Jakobova in Majina soba. Zgoraj smo imeli sobo jaz, brat in mama. Imeli smo še sobo za goste, še eno kopalnico in eno manjšo kopalnico in 'učno' sobo. Sobo z štirimi omarami polnimi knjig, z dvema pisalnima mizama in računalnikom. Imeli smo še podstrešje, a v njem smo imeli le škatle z kramo. Spalnice v drugem nadstropju so imele balkončke, moj je bil največji. Moja spalnica je bila postavljena v kot zgornjega nadstropja in sem imela tri stene, ki so bile zunanje stene hiše. Tako sem imela tudi tri okna, in sonce je vedno sijalo not. Moje prijateljice so velikokrat prespale pri meni. Niso bile vse tako premožne. No, Angie in Cassie nista bili. Angie je živela v bloku, Cassie pa v majhnem stanovanju. Alexis pa je bila bogatejša od vseh na šoli. Pri hiši so imeli še bazen in majhen fitnes. Njen oče je bil znan podjetnik, njen dedek pa šef neke firme. Njena mama je bila odvetnica.
»še nekaj vam morem povedati« sem vzkliknila, ko se je razvil kričeč pogovor o Simonu. Vse so me pogledale.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

moja hiša:
(moja soba je desno zgoraj nad garažo)
https://howisavemoney.net/wp-content/uploads/2011/04/House.jpg
24. november 2014
nekaj, da si boste lažje predstavljali reči:
ANGIE(rdečelaska z modrimi očmi)

ALEXIS/LEXI (blondinka z zelenimi očmi)

MEGAN/MEGIE(rjavolaska, rjavooka)

CASSIE(črnolaska, modrooka)

24. november 2014
Next
24. november 2014
bom počakala, če bo še kdo dal next...
25. november 2014
nnnnnneeeeeeeexxxxxxt+nov bralec
25. november 2014
u173906
u173906
next dej nexti no
25. november 2014
u163794
u163794
next
25. november 2014
nnext dej no
26. november 2014
okeeej
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
»še nekaj vam morem povedati« sem vzkliknila, ko se je razvil kričeč pogovor o Simonu. Vse so me pogledale.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
PART 8

»verjetno bom pustila Kristjana.« sem rekla, Alexis pa se je zasmejala.
»sem vedel!« je Andy zakričal iz kuhinje.
»jaz tudi« je dodala Alexis.
»kako?«
»ti si zahtevna punca. Rabiš fanta, ki ni samo dokaj privlačen. Mora imetu tudi druge odlike, malo inteligentnosti, svoje mnenje, smisel za humor in tako dalje.« ob mojem čudnem pogledu je nadaljevala.
»ne da ti izbiraš fante glede na to, ampak če si s fantom, ki tega ne premore pač nisi zadovoljna. In tudi Kris te je delal nezadovoljno, taki pač niso zate.« je rekla in me res presenetila. Imela je prav.
»veš Alexis, tokrat pa se strinjam s tabo!« je rekel Andy, ki je pokukal izza oboka. Vsi smo se zasmejali.
»veš kdo bi bil zate?« je nadaljevala z navihanim nasmeškom.
»kdo?«
»moj brat.«
»KAJ?« sem vzkliknila. Njen brat Tomas je imel osemnajst let in bil je totalen piflar in totalen odličnjak, ko bo odrasel bo prevzel očetovo podjetje, ali pa bo delal kot odvetnik. Bil je dolgočasen učenjak, gotovo ne zame, čeprav je bil zelo lep (vsi v Alexisini družini so bili).
»oh, saj ne misliš Tomasa!« je vzkliknila Cassie.
»ne! Kje pa! Uriah bi bil dober zate. Posluša podobno neumno muziko…«
»metal in rock ni slaba muzika Lexi!« sem jo prekinila. Grdo me je pogledala.
»…posluša podobno muziko in je dokaj zabaven in recimo da ni grd. Je pa grši od Tomasa.«
»saj ne misliš Uriaha Whitea?« je zaprepaden zaklical Andy.
»prav tega!« mu je nazaj zaklicala Lexi.
»kaj je z njim?« je vprašala zmedena Megie.
»on je v moji klapi.« je rekel moj preljubi brat. Na šoli so obstajali 'najpopularnejši/najbolj priljubljeni' fante, med katere naj bi spadal Simon. Ampak moj brat in njegova klapa prijateljev so veljali za res 'popularne'. Za tiste, starejše. Prirejali so najboljše zabave in tako.
»poznam ga… rad me ima, kot mlajšo sestrico… ampak za fanta je star!« sem rekla.
»tako kot tvoj brat«
»in? To pomeni da je štiri leta starejši« sem zasitnarila. Videla sem Lexijin obraz. najrajši bi načela večurno temo. morala sem jo prekiniti.
»dovolj za danes!« sem nazadnje vzkliknila in jih napodila domov.

Ruby se je pobrala prva. Sploh ne vem zakaj je prišla. Angie in Magie naslednje, ker so morale domov. Cassie je ostala z mano in Alexis.
»Carrie, prideš jutri na trening? Ob desetih zjutraj, pelje moja mama.« je rekla Cass.
»ja, petnajst minut čez devet me pridite iskat« sem rekla veselo, po manjšem premisleku. Zrak mi bo dobro del. Objela sem jo, mojo črnolaso prijateljico, ki je bila tako visoka kot jaz. Malček sem zlobna, ampak njo imam poleg Lexi najrajši. V vsem sva si podobne. Ampak z njo redko govorim o fantih, ta tema naju pač ne zanima ko sva skupaj, ko pa sem z Lexi je to glavna tema in zabavava se. Ko je Cassie šla je Lexi oznanila, da bo prespala pri meni. Pojedle smo odlično večerjo, skupaj z Andyjem, Jakobom in Majo, potem pa smo stekle v mojo sobo. Moja postelja je bila deset cm manjša od standardne zakonske postelje. Ko sva se uredili (stuširali, oprali zobe, oblekli v pižamo), sva se z Lexi pogovarjali še dolgo v noč....

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
okej, VPRAŠANJA.
1.kako vam je všeč zgodba do sedaj?
2.imate kakšno teorijo, kaj se bo zgodilo?

hvalaaaa in čakam na vaše NEXTE
26. november 2014
next
26. november 2014
okejj.... še nekaj nextov!!
(lahko prosim odgovorite na vprašannji?")
26. november 2014
u173906
u173906
zgodba je prefect
ne vem, sam da pristala na koncu z njenim braom
NEXT, NEXT, NEXT
26. november 2014
zgodba je perfektna
nvm
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexttttttttt
27. november 2014
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
PART 9
Vstala sem že ob osmih, po komaj petih urah spanja. Umila sem se in pripravila torbo za na trening.
»Maja, greš prosim v trgovino po korenčke in sendvič? Ti bom dala denar in z ostankom si lahko kupiš kar hočeš!« sem jo podkupovala. Seveda je privolila in dala sem ji pet evrov. Trgovina je bila zelo blizu. Komaj petnajst minut hoje. Šla sem v Andyjevo sobo in se vrgla poleg njega na posteljo. Prestrašen je skočil pokonci.
»**** Carrie! Sej veš da spim gol!« je vzkliknil piskajoče. Jaz sem se samo hehetala in šla do njegove omare, ven sem vzela rdeče boksarce.
»ti nosiš to?« sem ga vprašala smeje. Vrgla sem mu spodnje hlače, in pod odejo se je oblekel. Potem sem skočila nazaj k njemu in mu zmršila lase. Res imam rada svojega brata! Čez nekaj časa sem slišala odpiranje in zapiranje vhodnih vrat. Poljubila sem brata na lice in šla dol.
»hvala Maja!« sem se ji zahvalila, čeprav bi se morala ona meni.
»Andy, pripravi nam zajtrk!« sem še vzkliknila bratu, potem sem se odpravila nazaj v sobo. Odgrnila sem prosojne rumene zavese in sonce je z polno močjo zasijalo na Lexin obraz. Vrešče je skočila pokonci in me grdo pogledala.
»prasica si!« je siknila in stekla v kopalnico. Iz zaspane krmežljave punce se je prelevila v urejeno lepotičko. V kuhinji so naju čakale palačinke.
»Andy! Ljubim te!« sem razneženo rekla bratu in ga tesno objela.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
PROSIM za nekaj NEXTOV D
27. november 2014
u173906
u173906
nexxxxxt jst bi tut mela brata
ko bi mu rekla, da naj zajtrk prirpavi
pa mi bi ga
27. november 2014
hahaha
se strinjam!!
27. november 2014
nnnnneeeexxxt
27. november 2014
ker vas mam full rada, bom dala še ne next
27. november 2014
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
PART 10
Ko smo pojedli palačinke sem šla nazaj v sobo.
»Carrie… danes zvečer je zabava pri Simonu. Povabil naju je.« je začela Alexis
»in?«
»boš šla?«
»saj nimam izbire! Za to zabavo je povedal moji mami in mama misli, da je to zabava meni v čast, zato ker me je spotaknil! In mama bo hotela da grem.«
»super! K tebi pridem ob petih!«
»ne bo šlo, do šestih imam trening«
»prav, pridem ob sedmih. Bova pa zamudile, saj ni važno« je še rekla, si obula svoje čevlje z vrtoglavo visoko peto in se odpravila domov.
Cassie pa me je že čakala na dvorišču. Pograbila sem torbo, rekla sem družini da me ne bo najmanj do šestih, in že sem sedela v majhnem zelenem Fordu Cassijine matere.
»oj« sem jo pozdravila, ona pa me je vprašala kako sem. Izmenjale sva še nekaj vljudnostnih fraz, tako kot vedno. Ob devetih in pol sva z Cassie že korakale proti hlevu terenskih konj. Najin bivši inštruktor Fabian naju je prisrčno pozdravil. Z Cassie sva se v konjeniški klub Abraham vpisali z desetimi leti. Prva štiri leta naju je učil odličen, star, a profesionalni jahač, ki pa je pustil to službo sinu Fabianu, ki naju je učil od štirinajstega leta dalje. Šele lani sta najini mami podpisali nek papir in zdaj lahko jahava terenske konje. Z nama mora vedno iti eden od jahačev ki delajo v Konjušnici Abraham. Tokrat naju bo spremljal Erik. Devetnajst let star študent na veterinarski fakulteti, ki dela tu kot pripravnik. Cassie je noro zaljubljena vanj.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
27. november 2014
u173906
u173906
neext
27. november 2014
nnñnnnnnnneeexxxxt
28. november 2014
Neext
28. november 2014
okeej....
30. november 2014
PART 11
»žal mi je, ampak danes imata do dvanajstih uro z Fabianom.« je rekel in me žalostno pogledal. Vedel je, da ne maram Fabiana. Res je bil tako dober jahač kot njegov oče, ali morda še boljši. A zadnje leto se je veliko ubadal z mano in bilo mi je zelo neprijetno.
»okej…« sem zagodrnjala.
»še nekaj, dobili smo dve novi, kar dobri terenski kobili, ki pa sta mladi in potrebujeta dobrega jahača. Danes ju boste jahali že v maneži, potem pa ju bomo morda vzeli na teren. Energije jima zagotovo ne bo zmanjkalo.« je dejal in z Cassie sva se namuznili. Šli sva do Šestice. Fabian naju je srečno pozdravil. Vzela sem sedlo prijaznega belega kastrata Dinka, ki sem ga običajno jezdila. Odložila sem sedlo na polico pred boksom in ga skrtačila, mu očistila kopita.
»Cassie! Danes boš jezdila novo kobilo. Nasproti Dinka ima svoj boks.« je črnolaski zaklical Fabian. Pogledala sem proti novi kobili. Bila je rdečkasto rjave barve, grivo in rep pa je imela samo za odtenek temnejše. Druga nova kobila poleg nje, je bila enakomerne rjave barve z črnim repom in grivo. Cassie je osedlala tisto, rdečkastorjavo.
Ko smo končno bili v maneži, je Fabian stal na sredini in nam dajal ukaze. Čez pol ure je vzkliknil: »Cassie, Carrie, razjahajta konja in menjajta!!«.
»zakaj?« sem mu ugovarjala. Dinka sem imela rada, te nove kobile pa nisem poznala.
»Rain (rdečkastorjava kobila) rabi več moči v vajetih. Ti imaš močne roke, lahko jo boš zadrževala, da ti ne zbezlja v dir.« je razložil. Bila je razumna razlaga. Jaz sem res bila bolšja s konji, ki so potrebovali delo z vajetmi. Poganjanje z nogami ni bila moja stvar. Nisem imela rada konj, ki so se pustili, da jih jezdec poganja naprej. Cassie je skomignila z rameni in menjali sva konja. Moram priznati da je bila Rain odlična mlada kobila. Res je, da sem morala imeti vajeti CELČAS rahlo zategnjene, ker je pospeševala in pospeševala tempo, ampak ko sem ji vmes pustila, da je šla v galop, je bil to najlepši galop kar sem jih kdaj videla. Potem pa je na tribune ob maneži prišel nek hlevar. Ko se je usedel mu je iz žepa padla pločevinka piva in glasno zažvenketala ob padcu na tla. Konji so priložnost izkoristili, za brezglavo dirjanje. Deklica, ki je jezdila novo kobilo z črno grivo in repom je padla.
»Daisy! Nič ti ni, vstani in ne jamraj!« jo je nadrl Fabian, da je bila že na robu joka.
»Cassie, pomagaj punci nazaj na konja… čakaj, naj Daisy zajaha Dinka, ti pa daj to novo kobilo Summer« je rekel čemerno. Današnja ura mu ni šla po načrtih.
Čez eno uro je rekel da je konec treninga. Erik pa je mene in Cassie peljal na terensko jahanje. Ona je jezdila Summer, jaz pa Rain. Bil je lep dan. Cassie je jezdila vštric z Erikom in sumila sem, da je ona tudi njemu všeč. Ko jo je pogledal, so se mu oči zasvetlikale in pogosto se je smehljal. Mogoče pa le bo kaj iz te ljubezni.
Ko sem prišla domov, sem najprej skočila pod tuš. Ko sem bila čista sem se namazala z kremo, z vonjem po potoniki. Vrata sem odprla za tri centimetre.
»šla bom v sobo!! Andy, če si tu se odstrani!« sem vzkliknila. Stekla sem po hodniku v mojo sobo, kjer sem si izbrala črne spodnje hlačke, ki so se mi zelo lepo podale. V tistem je v mojo sobo privihrala Alexis.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
30. november 2014
nnnnnnneeeeeeexxxt
30. november 2014
u173906
u173906
next, to je tak dobra zgodba
pa ta fabian al kva je, pač
jst ga bi brcnala v glavo
30. november 2014
Neext
30. november 2014
Laura Podbregar: hvalaa

+ ful mi je lepo, ko podate svoja mnenja in NIČ SE BAT! lahko daste tudi slabe kritike, bom vesela, da bom lahko popravila napake
01. december 2014
PART 12
kako je bilo z Fabianom?« je navihano vprašala.
»grozno! Po grozni učni uri je prišel do mene in me vprašal če rada jaham. Potem ja začel namigovat, da bi lahko šla kdaj skupaj 'jahat'. S tem pa ni mislil jahanja konj in prav sovražim ga.«
»hahahaha, dej mu reči, da te ne zanima… ubožec se trudi okoli tebe!«
»pusti stat Lexi! Povej kaj da oblečem« sem ji zasitnarila. Namrdnila se je in odprla mojo omaro. Ven je potegnila kratke hlače v temno rdeči barvi in črno, oprijeto majčko na naramnice z velikim izrezom. Dvignila sem obrvi in zmajala z glavo, a vseeno sem oblekla to, kar mi je svetovala. Obula sem si črne salonarje, ona pa mi je dala še maskaro in barvico. Lase sem si pustila spuščene. Tako urejeni sva šli dol v dnevno sobo.
»Andy, kje si??!« sem vzkliknila med hojo po stopnicah.
»pridi v dnevno!« je zakričal nazaj. V dnevni je sedel na tleh in skupaj z svojo klapo igral karte.
»resno? Pa vi nimate življenja! Kdo še igra karte na sobotni večer?« je začudeno spregovorila blondinka.
»Midve gremo na Simonovo zabavo, uživajte!« sem jim sporočila. Počakala sem, da si Lexi natakne svoje sandale z visoko peto.
»Carrie…« je poklical en od njegovih frendov. Bil je Uriah. Kot Lexi, je tudi on imel zelene oči, le lase je imel temnejše in ne čisto blond. Bila sva kar dobra prijatelja.
»ja?«
»v teh hlačah maš noro dobro rit!« je rekel in mi požvižgal. Andy ga je boksnil v ramo.
»pusti mojo sestro pri miru!« ga je z nasmeškom opomnil. Ampak vsi so se strinjali z Uriahom.
»prav ima, res imaš bombastično rit« se je strinjala celo Alexis. Jaz pa od sramu najraje ne bi šla na zabavo. A sledila sem Lexi.
»punci, kako pa bosta šli do tam?« je vzkliknil Andy.

01. december 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. december 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani