u220684
u220684
Hej vi!Danes sem bila na nekemu rojstnemu dnevu zato nisem mogla nextati...
Jutri grem v Jesenice ker grem zamenjat gips.(mela bom longeto,zdej mam navaden gips)
Mogoče nextam jutri ob 17h-18h nvm,če pa nebom takrat pa nextam v torek!
LP,Lana
02. julij 2017
Next
02. julij 2017
HVALA BOGU, da vsaj boš!
02. julij 2017
u220684
u220684
Evo spet jst kle ki vedno zamujam Next pride zdj
05. julij 2017
u220684
u220684
Gledali smo še naprej.Pili smo in jedli,sploh se nismo nič pogovarjali samo zrli smo v televizijo.Ko je bilo filma konec je bila ura 20.30."Waw.Tale film je pa bil dolg" je rekel Willi in vstal.Šel je do kopalnice in vzel svojo brisačo.Položil jo je na rob tuša,potem pa se slekel.Z Tayo sva šle do kuhinje in pospravile vse ostanke,ta čas pa se je Willi zagotovo že umil.In res je bil.Lepo je vzel brisačo in se obrisal po vsem telesu.Potem je vzel svoja oblačila in jih vrgel na svojo omarico v spalnici.Sam je šel tudi do spalnice in iz omare privlekel pižamo.Oblekel si je hlače čez nekaj časa pa še majico.Ko je končal pa je zavpil čez vso hišo "JAZ GREM SPAT!".Midva sva samo zavili z očmi in tudi same rekle "SUPER" potem pa se odpravile preoblečti in spati.Šle sva do kopoalnice se umile,in se preoblekle.Potem sva šle tudi same spati.

Taya:
Okoli 00.00 me je nekaj zbudilo.Obrnila sem se in zagledala Willija kako mi nekaj govori.
"Kaj je Willi" sem ga vprašala."Kaj ko bi midva odšla na nek samski otok?" je vprašal Willi.
"Kaj resno?Meni je prav samo kaj pa hotel in tale Karina?" sem ga še enkrat vprašala.
"Mah,pozabi na to.Jaz sem spakiral že vse stvari katere jih rabiš,in tudi jaz sem že spakiral"
mi je rekel Willi."Okej,samo nekaj si pozabil spakirati" sem mu rekla.Willi se mi je samo zasmejal in pokazal na omaro.To je 100% pomenilo da je pozabil spakirati moja oblačila.Sem si mislila v glavi in se mu nasmehnila.Odšla sem do omare in spakirala vsa moja oblačila.In to najlepša.To je zagotovo trajalo 20 min.Ta čas se je Willi že preoblekel
in naredil vse stvari katere je potrebno narediti.Isto sem naredila tudi jaz in sproti vzela še en listek.Na listek sem napisala:
Živjo Karina!Z Williom potujeva nekam na otok.Lp Willi in Taya
Ta listek sem položila na posteljo potem pa sva z Williom odšla.Šla sva do pristanišča in vzela en majhen čoln.Vsedla sva se na njega in začela veslati.

Next?
05. julij 2017
Next
05. julij 2017
Next
05. julij 2017
Next
05. julij 2017
Next
05. julij 2017
Next
06. julij 2017
u220684
u220684
Nextam v nedeljo ker grem jutri v LJ,in tam prespim
06. julij 2017
u220684
u220684
sory nextam jutr
11. julij 2017
sori k nism nextala Next Next Next Next!! Odlično je!
11. julij 2017
Next
17. julij 2017
u220684
u220684
Po doolegem času Next<3
Po 3 urah:
"Oh Wiil nemorem več veslati.Roke me že pošteno bolijo" sem mu rekla in spustila vesla.Še
sreča da jih je Will ujel,saj če jih nebi bi utopila.Podal mi jih je in rekel "Taya,drugič bodi bolj previdna,in če res nemoreš več veslati,je tamle majhen otoček" mi je rekel in z roko pokazal proti otoku.Pokimala sem in se ozrla proti otoku."O,ja pa res" sem veselo vskliknila in pobrala vesla.Začela sem veslati,in si v mislih govorila
'Samo še malo,samo še malo'.Čez nekaj časa sem se po vseh štirih splazila čez čoln,
in se vrgla na pesek."Končno zavetje,zavetje!!Willi končno!" sem mu govorila."Ja,ja seveda.V resnici ga sploh ni bilo težko poiskati.Poglej tam je še en,pa še en,pa tam še en.." mi je rekel."Oh Willi,meni se zdi da je tale največji" sem zavzdihnila.
"Ja no...Poglej tamle hiška..Amm na-" "
"Na čem?" sem ga vprašala tako kot da nebi vedela za nič.
"Na palmi seveda!" mi je odgovoril.
"Jah,seveda.Čisto sem pozabila na palmo" sem mu rekla.
"Kaj pa če bi jo šla pogledat?"
"Seveda!" je bil takoj za to Will.Splezala sva po palmi,ker drugače nisva mogla pridti do nje.
"Končno" sem zavzdihnila in odprla majhna lesena vratca.Seveda je bila cela hiša iz lesa.
"Wow,tukaj je pa vse prašno in staro pohištvo je" sem mu rekla ko sem vstopila.
"Ja res je" mi je takoj odgovoril in odšel notri.
"Joj,postala sem žejna.Imaš sploh kaj pri sebi?" sem ga vprašala.
"Seveda,ampak samo eno plastenko.To pa nebo dovolj kajne?" me je vprašal.
"Ja,prav imaš.Nebo dovolj za vse te dni.Koliko časa sploh bova tukaj?" sem ga vprašala.
"Nevem Taya.To pa res nevem" mi je rekel.
"Oh Willi,daj mi raje majo vode" pokimal je in mi dal prašno plastenko.Vzela sem jo in jo z roko potisnila proti ustom.Popila sem le požirek ali dva,saj se mi je pošteno mudilo narediti pohištvo. "Will!Samo nekaj grem nabrati¨!" sem mu rekla in pokimal je.
Spustila sem se po palmi,in odtrgala kar nekaj listov z palme.Nekaj jih je bilo tudi na tleh,zato sem jih pobrala.Vzela sem jih potem pa odšla spet po palmi navzgor.
"Takole.To bova imela na tleh za spanje.Prav?" sem ga vprašala.
"Seveda" je zavzdihnil in razporedil liste v pravokotnik.
"Ko boš to naredil,pojdi dol po malo lesa ki sem ga prinesla za takšne primere" pokimal je in odšel.Vsedla sem se na tla in razmišljala.Kako sem lahko zaupala temu Williamu?Kaj pa če me bo posilil?Kaj pa če me bo ubil?Polno vprašanj se mi je pletlo po glavi ko sem se naenkrat spomnila na Karino.Čakaj malo...Karina??Kaj pa ona?Ura je že 5 zjutraj.Ona se ob taki uri zbudi!Joj kaj pa če naju bo iskala povsod?Ne nemorem si tega dopustiti.Vzela bom telefon in jo poklicala.Res je bilo tako.Iz žepa se vzela telefon in začela brskati po njemu.Odšla sem na imenik in pritisnila Karino.Telefon sem prislonila h ušesu.
"Jao,spet ni signala!Ko bom enkrat-" v hiško je prišel Will.
"Hmm no,oprosti ker je toliko časa trajalo amapak v tvoji torbi je vse zbasano in nisem mogel najdti lesa" je začel razlagati.Res sem imela občutek kot da bo govoril še v nedogled...
"Uhm,v redu je" sem mu rekla in se prerinila skozi njega,da sem sploh prišla do izhoda.
Ko sem prišla nazaj v hiško,sem prinesla z sabo polno kamnov.
"Teli bojo namesto kladiva,teli pa za okras" sem mu razložila potem pa za sabo privlekla še polno vrvic.
"Tele bojo pa za zavezati,da bo vse skupaj držalo" sem še dodala nato pa se od izmučenosti vrgla na tla.

Tkole je izgledalo vse skupaj
Upam da vam je tole všeč,in da boste še naprej brali
Teorije,mnenja,kritike,Next?
Vse pomaga
30. julij 2017
Next
30. julij 2017
Next hvala bogu, da si nextala!
30. julij 2017
u220684
u220684
Hah,nisem mela nikoli časa,pa sem se včeraj spomnila
31. julij 2017
u220684
u220684
Zdaj prihaja en kratek Next-ek ker se mi nekam mudi

Čez 1 uro

"Amm Willi?Bi mi kaj sploh pomagal delati?" sem ga vprašala.
"Oh,Taya.Prosim te,seveda ti pomagam" mi je odgovoril in me gledal s tistimi najboljšimi očmi. "Kako pa gospod mojster?" sem se mu nasmehnila in se lotila delanja pohištva.
"Pomagal sem ti prinesti les,pomagal sem ti...Amm kaj že?" Zavzdihnila sem.
"Samo les si mi prinesel gor in to je vse.Zato neveš kaj si mi še pomagal" sem se mu nasmehnila.
"Oh,no bom pa pomagal" mi je rekel in skupaj sva naredila pohištvo.
"Poglej,tole moraš pritrditi to,tukaj moraš to zabiti tako..." se mu razlagala dokler nisva enkrat končno končala z delom.
"Imaš še kaj vode?Izmučena sem" sem mu rekla.
"Seveda,ampak potem nebo dovolj zame če si res tako izmučena!" mi je zabrusil.
"No prav pa ti popij polovico in še jaz polovico" sem mu rekla in se naslonila na steno.
Popil je skoraj celo plastenko.
"Čakaj,malo!Zame je ostal le požirek!" sem mu zabrusila.
"Kaj pa je s tem narobe?Boš pač pila slano vodo če je tako" mi je rekel in odšel po palmi navzdol."Takole.Tukaj imaš še veliko lesa,in iz tega bi lahko preprosto izdelala lestev" mi je rekel.Prišla sem po palmi navzdol in rekla:
"Ja v redu.Začneva z osnovo ne?"
"Mhm,itak" mi je rekel in lotila sva se dela.Ko je bila lestev končana,sva namočila noge v vodo.
"Oh,paše.Kaj ko bi to delala vsak dan?" sem ga vprašala.
"Lahko če želiš.." mi je odgovoril nato pa odšel v hiško.

Oprostite za tak kratek Next in brezvezen Next,ampak mudi se mi nekam
31. julij 2017
Next
tule se mi je Will zdel nekam nadut
31. julij 2017
u220684
u220684
Jp,res je
31. julij 2017
Next Next Next
31. julij 2017
Next
31. julij 2017
u220684
u220684
Evo en krajši Next
"Čakaj Will!" sem ga poklicala.
"Kaj je spet Taya?Saj ne misliš da ti bom spet pomagal ne?" me je vprašal tako da so se mi oči kar zarosile.
"Will!Ne počakaj!" sem mu rekla.Nisem se več mogla zadržati.Bruhnila sem v jok.
"Prosim!Počakaj!Nič ti nočem!Hočem le da sva dobra prijatelja!" sem mu še dodala nato pa vstala.Odšla sem do njega in prijela zapestje.
"Kaj hočeš Taya?Pomaganje,čistenje karkoli!Vprašaj me ampak bom vedno odgovoril z ne!To je vendar žensko delo!" mi je zabrusil in odšel v hišo.
"Will!Kaj ti je danes?Prosim te,če sem kaj naredila mi opraviči.Prosim" sem ga prosila.
Njegova glava je pokukala izza vrat.
"Oprosti Taya.Nisem hotel...Danes....Danes je moj slab dan" mi je rekel prijazno in prišel dol.Odšel je do mene in me objel.Čakaj malo.Objel?Ja prav zares me je objel.Tudi jaz sem ga objela.
"Will.Oprostim ti.Vsak ima kdaj slab dan" sem mu rekla.Tkoj zatem sem čutila njegoo ustnico na mojem licu.Zadrdela sem.V obraz sem bila rdeča kot pekoča paprika.
Poljubila sem ga nazaj.Tole je mogoče moj najboljši dan v življenju.

Next?
01. avgust 2017
Next
01. avgust 2017
Next
01. avgust 2017
u220684
u220684
Še en kratek Next
KARINA:
Med spanjem sem se obračala kot še nikoli.Premetavala sem se,brcala,obračala...
Res pa je da nikogar nisem začutila.Počasi sem se zazrla v plesnjiv bel strop.
Obrnila sem se proti Tayi.Ni je bilo. Obrnila sem se proti Willu.Ni ga bilo.
Vstala sem iz postelje in odšla sem do kuhinje.Pregledala sem vsak kotiček a ni ju bilo.
Takrat sem se spomnila na mizo.Ko sem jo zagledala sem okamenela.Nam mizi je bil
majhen listek z napisom.Sploh si ga nisem hotela prebrati.
'Karina,moraš ga' mi je odmevalo v mislih.Bila sem preveč radovedna.Še nikoli nisem
nobenega listka vrgla brez da bi ga prebrala.Razgrnila sem list in prebrala:
Živjo Karina!Z Williom potujeva nekam na otok.Lp Willi in Taya

"Ne saj to je nemogoče" sem si rekla in hitro odšla v spalnico.Vzela sem moja oblačila in čevlje.Vzela sem samo še 5 plastenk vode in odšla sem do pristajališča.
"Danes pa res nimam sreče" sem rekla.
"Ni Willa ni Taye...Zdaj pa še čolna ni!Pa saj to ni mogoče" sem še dodala in hitro odšla do bližnje hišice v kateri je zelo prijazen človek.Prodaja tudi čolne in take reči.
Prišla sem do vrat.Potrkala sem in nestrpno čakala.Takoj je odprl.
"Živjo Karina,kaj pa hočeš?" me je vprašal.
"Živjo g.Watsin.Rabim čoln"
"Seveda ti ga podarim.Dam ti ga zastonj" mi je rekel in mi pomežiknil.
"Hvala g.Watsin.Zelo ste prijazni" sem mu rekla in hitro odšla do njegove garaže.
Izbrala sem si čoln bele barve.Za mene je bil najboljši,in največ je lahko preplul.
"Hvala!" sem še zavpila nato pa zaveslala.
Okej ja vem da je ful brezvezno

P.S na mojih komentarjih si preberite novico.
02. avgust 2017
Next
ni brezvezno
02. avgust 2017
Pa ni brezvrze no
Nrxt
04. avgust 2017
*Next
04. avgust 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani