Next
22. junij 2017
Next
22. junij 2017
Super je
Next
22. junij 2017
u213121
u213121
nexf
22. junij 2017
Next
22. junij 2017
Next
22. junij 2017
u220684
u220684
William:
Potem me je prebudila neka glasba.Podobna je bila pesmi Despacito. Glavo sem dvignil navzgor in odprl oči.Videl sem kako Taya in Karina plešeta na to pesem in radio imata na moji nočni omarici."Kaj ko bi dale še bolj naglas?" sem ju vprašal s hecom."Oky" je rekla Taya in odšla do radia.Svojo mehko dlan je položila na nek gumb in ga zavrtela v desno smer.Zdelo se je tako kot da je dala na največjo jakost."Pa ne tko budala!S hecom sem to rekel!" sem ji rekel in se začel na rahlo smejati.Vstal sem in se vsedel na posteljo.Prijel sem gumb na radiu in ga zavrtel v levo smer."No tako" sem rekel in vstal iz postelje.Odšel sem do omare in jo odprl.Vzel sem svoja edina oblačila,saj drugih nisem imel ker sem jih pustil doma.Prijel sem jih in jih položil na posteljo,potem pa sem začel slačiti majico in se obrnil proti Tayi in Karini.Karina je nekaj Taya zašepetala na uho ampak nevem kaj.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko je Willi slekel majico sm ga nekaj časa gledala potem pa Tayi zašepetala."Kaj ni tako lep?".Taya me je nekaj časa s svojimi izbuljenimi očmi gledala potem pa mi je nekaj zašepetala."Kaj si ti normalna?Všeč so ti fantje brez majic?".Z komolcem sem jo udarila v rebra potem pa se je Willi vmešal v najino zmešnjavo in rekel "Kaj se nebi vidve raje preoblekle kot pa pogovarjale?" poem pa si je končno oblekel majico in nato še hlače."Seveda" je rekla Taya in ga veš čas začudeno gledala.Odšle sva do omare.Jaz sem vzela neko črno majico in strgane kavbojk do kolen.Taya pa je vzela belo majico z napisom "Im fine" in črne pajkice.Potem smo se usedli za mizo v jedilnico in nekaj primišjevali potem pa je iz mene kar priletelo "Taya,William!Lahko bi si vsi 3 našli službo na istem mestu!" nekaj časa sta buljila vame potem pa je Willi rekel "Mogoče imaš prav.Kaj pa ti misliš o tem Taya?" Taya je samo prikimala potem pa se je posvetila delanju zapestnic."No ja,delo si bomo kot očitno poiskali enkrat popoldne" sem rekla Williju potem pa vzela platno in začela risati mene kako sedim na vrhu neke zelo lepe gore in uživam."No ta čas grem iskati svoja oblačila in vse saj bom kot očitno živel pri vama" je rekel Willi in odšel.Potem je prijatelju napisal sporočilo:
Hoj!Preselil se bom!Adijo!
Dobil je odgovor:Aha in kje te najdem?Tam kjer živita te dve punce ki sta znane po vsej vasi?

Aha!Bravo!
Je še odgovoril potem pa prekinil in odšel.

(to je narisala Karina)

Sory za kratek Next ampak nimam časa.
Bi lahko dobila vsaj nexte?
23. junij 2017
u213121
u213121
hah ne
hec hec
Next
23. junij 2017
u220684
u220684
23. junij 2017
Next
24. junij 2017
Next
24. junij 2017
Next
24. junij 2017
u220684
u220684
Willi:
Telfon sem pospravil v žep potem pa odšel proti mojemu domu.Tekel sem in tekel da sem končno prišel tja.Moja hiša je bila 1 kilometer stran od Tayine in Karine hiše.Ko sem prišel do svojega doma sem s svojo dlan položil na kjuko in jo potinil navzdol.Vrata so se odprla in jaz sem stekel do spalnice.Šel sem do omare.Na posteljo sem zložil vse obleke in vse hlače.Bolj natančno ,skoraj vsa oblačila sem dal na posteljo.Šel sem do druge majhne omare in iz nje vzel kovček.Bil je zelo prašen saj ga mislim da že 7 let nisem uporabljal.Popihal sem ga in ga s krpo pobrisal po površini.Potem sem vsa oblačila položil notri in kovček pustil tam.Šel sem še do kopalnico in tja notri spravil svoje spominke in zobno ščetko.Potem sem iz kuhinje privlekel vrečko in z enim potiskom potisnil noter te stvari.Vzel sem vrečko in odšel do spalnice.V spalnici sem vrečko in kovček potisnil ob omaro.Potem sem se vrgel na posteljo in Tayi ter Karini napisal mesič:
Hei!H vama pridem čez pol ure!Adijo
Pritisil sem tipko pošlji in telefon položil na polico.Zaspal sem.

SORY ZA KRATEK Next AMAPAK NIMAM ČASA!
25. junij 2017
Next
25. junij 2017
u220684
u220684
Ker sem radodarna vam (ti) podarjam še en Next

Willi:
Zaspal sem.Potem ko sem se zbudil sem pogledal na omarico in prižgal telefon.Ura je bila 17:3o."O ne!Zaspal sem za 3 ure in ne za pol ure!"
Poleg tega sem podrsal po telefonu in ga odprl.Na ozadju je pisalo:Novo sporočilo od Taye.Pisalo pa je tudi:Novo sporočilo in klic od Yimiya.
"Joj!To ni dobro!Klical me je Yimy in sporočilo mi je poslala Taya!" na hitro sem pogledal sporočilo od Taye pisalo je samo kdaj prideš in
kje sem.Nisem imel časa poslati še eno sporočilo zato sem pobral kovčke in vrečko ter odšel.Med potjo sem poklical Yimiya in končno po destih
minutah klicanja se je oglasil."Halo" sem se oglasil."Hoj,kako si?" je odgovril Yimy."Dobro amapk sedaj res nimam časa ker se mi nekam
mudi" sem mu rekel nato pa prekinil in zatlačil telefon v žep.začel sem tečti in po 15 minutah sem bil tam."Hoj!Kje si pa bil?" me je vprašala
Taya."Živjo,zaspal sem in sem zamudil" sem ji rekel potem pa smo odšli notri.

Jaz (Karina):
Usedli smo se za mizo in začeli klepetati.Kar naenkrat sem se nekaj spomnila in iz mene je kar ustrelilo "HEJ VIDVA!Kaj pa služba??"."Hm saj res"
je rekel Willi."Najbolje da se je že zdaj lotimo da mi dasta mir" se je končno oglasila Taya in se prijela za glavo."Hah,misliš da se boš znebila
službe?" je rekel Willi."Ja res je Taya.Willi ima prav" sem ji odgovorila potem pa ji počasi roke prijela in jih pobožala.Taya je bila seveda
tega naveličana in je samo pokimala z glavo in odšla ven."No potem greva še midva ven poiskati službo" je rekel Willi in me prijel za roko.
Odšla sva ven in nato smo skupaj odšli do hotela.Prispeli smo in nato sem rekla "No tukaj bi lahko delali če nas bojo sprejeli"."Ja se strinjam"
sta rekla Willi in Taya naenkrat.Odšli smo notri do recepcije in vse razložili."Aha torej je tako" je rekla receptičarka.Povedali smo vse svoje
podatke in na srečo so nas sprejeli.S Tayo sva bile sobarice Willi pa je bil receptor.Torej dajal je strankam kjuče,povedal jim je kako vse
deluje idt...No takoj smo se odpravili na delo.

To je hotel.Imenuje se California
Next?
25. junij 2017
Super, odlično! Next Next Next!!!!!
25. junij 2017
Next
25. junij 2017
Next
26. junij 2017
u220684
u220684
Nextdam v sredo
26. junij 2017
Next
27. junij 2017
u220684
u220684
Evo Next....:

Willi:
Odpravil sem se za pult.Nekaj časa sem se pogovarjal samo z receptorko potem pa je končno prišla prva stranka.No ja ta stranka ni bila
ravno dobra saj je bila iz Anglije.In seveda je govorila Angleško.Jaz pa kot že vsi veste (no ne ravno vsi) sovražim Angleščino.
No in moral sem se pogovarjati v tem jeziku.Dal sem mu ključ.Šel je v sobo 17."Okej te stranke sem se znebil" sem si rekel sam pri sebi."Amm William,lahko greš pogledati dekleti in jaz to prevzamem?" je vprašala receptorica (Raya)."No,no.Mislim ja!Oprosti čisto sem zmeden zaradi Angleščine" sem ji odgovoril."Hah,William ti si pa tut za hece" mi je rekla Raya potem pa se posvetila delu.No ja odšel sem do dvigala.Vstopil sem in nato pritisnil številko 7.Ja prav imate v 7 nastropje grem.Prišel sem do 7 nastropja.Iztopil sem in nato šel do sobe 15.Zagledal sem Karin in Tayo kako sta izmučene in čisto mokre od dela."Hej!Ali sta v redu?Koliko sob sta že pospravile?" sem ju vprašal in skrati še napadel z vprašanji."Hej!Malo izmučeno in pospravile sva že 29 sob" sta rekle Taya in Karin naenkrat."Aha,potem morata biti pa že izmučene.Koliko je sploh ura?" sem ju vprašal.
Karin je iz žepa vzela telefon in rekla "Ura je 15.30".Nekam čudno me je pogledala in spet nevem zakaj.

Karin:
Telefon sem pospravila v žep in ga čudno pogledala.Nevem zakaj amapk zdi se mi sumljiv tale William,Willi karkoli je že.Sem si rekla sama pri sebi in se posvetila postelji."Potem moramo iti že počasi domov saj je bil to samo začetek delanja hotela!" se je nenadoma oglasil Willi."Oprosti ampak morava pospraviti še 2 sobe" sem mu rekla tako hitro da mislim da sploh ni razumel kaj sem rekla."Aha,potem se bom še malo posvetil delu na dolgočasni recepciji" je rekel Willi in zaprl vrata."Ali ti ni malo sumljiv tale Willi" sem prišepnila Tayi na uho."Kaj si ti normalna?Da se mi zdi sumljiv?Ne ne zdi se mi!" mi je zabrusila Taya in se obrnila na stran."No če že ti tako praviš" sem rekla in se tudi obrnila stran.Čez 15 minut je prišel po naju Willi"Hej!" naju je spet pozdravil."Iti moramo!"."Aha,kdo ti je pa to povedal?" sem ga jezno vprašala."Šef,kdo pa drug" mi je odgovoril Willi in roko nakazal proti dvigalu."Ja no saj že greva" je rekla Taya in pobrala pripomočke.Tudi jaz sem to naredila in odpravili smo se proti dvigalu.

(tole je Raya)

Next?
29. junij 2017
Next
29. junij 2017
nnnnnneeeeexxxxxttttttttt!!!!!!!!!!! Fulll dobr!!!!!
29. junij 2017
Next
29. junij 2017
Next
30. junij 2017
u220684
u220684
Odšli smo v dvigalo in se odpeljali proti recepciji.Prišli smo dol.Šli smo do Raye in rekli vsi naenkrat "Nasvidenje" potem smo šli do vrat in odšli proti domu."Kaj misliš da bomo ko pridemo domov delali?" je vprašal Willi ko smo bili na sredini poti do doma."Jaz že imam idejo!" sem rekla jaz."Kakšno pa?" je vprašal Willi."Mislim da se o tem še ne bo govorilo" sem v smehu rekla Williju in Tayi.Potem smo vsi na enkrat stekli domov da bi videli kaj sem se spomnila.In res.Čez 15 minut smo bili že doma vsi zadihani,utrujeni in še in še.
"Zdaj pa je čas da se malo sprostimo!" sem rekla in odšla do kuhinje."Kaj pa boš zdaj pričarala?" je v smehu rekel Willi."Boš že videl" sem rekla in iz omare privlekla kokice.
"Okyyyy" je rekel Willi in se vrgel na posteljo.Med tem časom sem vzela iz omare še 3 velike skodelice.V njih sem nasula "pečene kokice" in jih položila na pult.Potem sem iz omare vzela še CocaColo in jo položila na pult.Potem sem vzela še 3 kozarce in v njih nalila CocaColo.Vzela sem kokice in CocaColo in jih položila na mizo pred kavčem.Vzela sem daljinec in se vrgla na kavč."Taya!Willi pridita!" sem zavpila in prižgala TV.Potem sta priletela Taya in Willi.Dala sem jima CocaColo in kokice.Z daljicem sem nastavila na TV grozljivko.Začeli smo gledali in jesti in piti.

SORY ZA KRATEK Next!
01. julij 2017
u220684
u220684
Mah napačno sliko sem dala.na sliki bi mogla bit CocaCola in kokice
01. julij 2017
Next
01. julij 2017
Next
01. julij 2017
WEh v redu je že od nekdaj obožujem vijolične lase lol!!!!!!!!!!!!!!!! FUL JE DOBR!!!
Next Next Next!!!!!
01. julij 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani