u176560
u176560
Prosiiiim nextaj
25. avgust 2014
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt <3
25. avgust 2014
Next
25. avgust 2014
neeext please
25. avgust 2014
u176560
u176560
nextnext
25. avgust 2014
Next!!!!!!
25. avgust 2014
nexxxxxxxxxxxxxxt plissssssss <333333333
25. avgust 2014
u176560
u176560
Next
25. avgust 2014
u176560
u176560
?
25. avgust 2014
Next zaj pa res?
25. avgust 2014
hvala
next
25. avgust 2014
Next ...?
25. avgust 2014
u176560
u176560
Nexhahaj
26. avgust 2014
u176560
u176560
26. avgust 2014
u176560
u176560
Sem nevljudna:nova bralka tvoje svetovne uspešnice
Imam eno velikoooooooo željo:
Napiši next zelo dolg!
Ker če ne napišeš nexta boš verjetno mela celo stran napoljnjeno z isto besedo:
Next!!!!!!
26. avgust 2014
ok glizaj grem pisat en doooooooougi next sam mam eno prošnjo...zaj je kr neki novih bracev pa bi prosla da tistam ko še nism posvetila nexta da mi napišejo....ker je vsakemo novemo bralcu namenjen en next velja? ok pač napišite kjerkol da ga vam še nism posvetla...
26. avgust 2014
Next pliss +nova bralka+najjača zgodba
26. avgust 2014
a boo kmaluu ?
26. avgust 2014
se že piše
26. avgust 2014
komi čakam,ker res najjjače pišeš
26. avgust 2014
hwala sam mni se ful zdi da dolgotvezim sam če bom bol hitro pisava bo prehitro konc
26. avgust 2014
naslednji next posvečam: Kawaii Girl
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
**pot do doma je bila tiha kot smrt in vlekla se je,kot žvečilni gumi...ker je bila tišina neudobna in ker sem pač jaz tak bik,sem se odločila,da začnem pogovor**
jaz: eem....jack...
jack: **me prekine** zakaj!!!!!????
jaz: prosim?
jak: zakaj si prišla na zabavo?
jaz: **v mislih** kaj naj odgovorim? ali naj mu enostavno rečem, jaaa odločila sem se da te bom naredila ljubosumnega in tako ugotovila če sem ti všeč...no shit sherlock
**z roko sem se dobesedno udarila po čelu,ko sem pomislila da bi mu povedala resnico...jack pa me je neumno pogledal,vendar ni ničesar rekel**
jaz: to-rej mmm...mislila sem,da...da bom se imela fajn...ja! da se bom imela fajn...
jack: ne laži!
jaz: **v mislih** za nekoga,ki na zunaj izgleda tako neumen...si presneto preveč pameten...kaj mu naj pa zdaj povem...
jaz: ja....kako pa veš da se lažem?
jack: zato,ker po navadi strelaš besede kot iz topa,zdaj si pa kot pokvarjen gramofon...
jaz: nisem pokvarjen gramofon ti idijot!
jack: no tako je že bolje shorty! **mi nameni majhen nasmeh**
jaz: torej mi verjameš?
jack: ne.
jaz: **v mislih** nekako ga moram zabiti nazaj...**na glas** no in zakaj si me prišel rešit?
jack: **pavza**
-jackov POV-
stacy: no in zakaj si me prišel rešit?
jack: **v mislih** neumni palček,a ni logično da zato,er te imam rad...**na glas** zato,ker si nuna pfff a ni logično ha?
stacy: aja...**pogleda v tla**
jack: **v mislih** ali slučajno izgleda žalostna,ker sem to rekel? šit! ali so to solze? oooo ne,ne, a-a...joooj ka naj pa zdaj naredim?
-stacyin POV-
**ko je jack rekel,da me je rešil samo zato, ker sem devica, so kljub moji volji na plano privrele solze,pogledala sem v tla,upajoč,da jih nebi videl jack**
jack: stacy? ali si vredu?
jaz: **kljub solzam sem hitro dvignila glavo in gledala direkno v njegove oči** s...si pravkar rekel...........stacy?
jack: **zardi in pogleda stran** ja in?
jaz: **odkimam** ah nič...hwala ti ker si me rešil **stopim do njega in ga objamem**
-jackov POV-
jack: **ko sem se zavedel da sem rekel njeno pravo ime,sem zardel in se obrnil vstran...ona pa se je zahvalila in me objela...oči so se mi na široko odprle in bil sem v šoku kakšnih pet sekund a sem napogled objel nazaj** **v mislih** stacy,pojma nimaš kako dolgo sem čakal na to...
stacy: **me izpusti iz objema in si obriše solzne oči** em...hwala še enkrat **se obrne in gre v hitri hoji v najino sobo**
jack: **v mislih** vedi, da bom vedno prišel in te rešil nevarnosti** se napol nasmehnem ampak ga hitro skrijem,da ne bi kdo posumil**
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤zjutraj¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
-stacyin POV-
jaz: sanjala sem o roza samorogih,ki so skakali po mavrici...ko me je kar naenkrat nekaj vrglo iz postelje...** aaaaaa kaj je zdaj to!!!
peter: upps...mislim da sem jogi preveč privzdignil,zdaj je pa vse na tleh...
jaz: **pogledam razdejanje** ahahahahahahahahaahahah......peter ahahaha kaj pa ti tu ahahahaha?
peter: zaspanka...ura je pa ja že dve popoldne!!!
jaz: kaaaj?
peter: ah pozabi...kakorkoli,ali je načrt uspel?
**petru sem povedala vso zgodbo od a do ž...**
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤po koncu zgodbe¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
peter: ojej, oprosti da se ti je to zgodilo...
jaz: eeh kar je je ali ne...
peter: prav imaš!
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤na vrtu¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
peter: ali bi šla danes skupaj v kino? v mercatorju sem dobil neke kupone za kino
jaz: itaq konec koncev je pa sobota in jutri tudi ni šole!
peter: ok.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤medtem¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
-jackov POV-
jack: **s svojo bando sem bil na hodniko in se zabaval potem pa sem ugledal jessico...šolsko kurbo(sorry izrazu samo tk fantje govorijo ) ki se je že od konca osmega razreda lepila name...za piko na ž pa se je odločila,da bo prišla v mojo smer**
jessica: oo poglej kdo je tukaj? če to bi moj šiki piki
jack: daj nehaj no!**hočem oditi**
jessica: **me potegne za roko,me obrne in poljubi**
-stacyin POV-
**s petrom sva hodila po hodniku,ko sva kar na enkrat zagledala gručo ljudi okoli jacka in še enega dekleta...poljubljala sta se...po licu mi je pritekla solza in ko me je jack zagledal sem se samo obrnila,potegnila petra za sabo in začela teči...**
-jackov POV-
**okoli naji se je začela zbirati gruča ljudi...vsi se navijali,ploskali...vendar je ena oseba stala primiru in rahlo trepetala...STACY! ko je videla da sem jo opazil,je pogledala vstran prijela petra za roko n stekla stran...takoj sem potisnil jessico vstran**
jack: kdo pa si misliš da si ha?
jessica: tvoje dekle...ali se še spomniš,kaj se lahko godi,če me ne boš ubogal?
se nadaljuje...
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
next?
26. avgust 2014
Nexxt še dons prebrala u minuti ker tko prfekt pišeš *o*
26. avgust 2014
nexxxxxxxxxxxxxxxxxt prosim še danes vsaj enega super zgodba <3
26. avgust 2014
strinjam s klaoo <3 še en next zahtevam dons drgač bom šla stavkat
26. avgust 2014
haha prossssssssim še en nexxxxxxxxxt
26. avgust 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxt!!!!!
nujnno
emm.. kako je pa lahko jessica v šoli če je to internat za fante? Mislila sem, da je samo Stacy na tej šoli... pa vseen en velik next!
26. avgust 2014
neeeext (nova bralka)
26. avgust 2014
Neexxxxxxxt
26. avgust 2014
vampires<3 saj ne hodi na tto šolo sam prilepit se je šla na jacka...saj bote use zvedli hehe.....jaa bota dans še 2 nexta btw
26. avgust 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg