next
14. november 2013
se upravicujem kr ni tko dovg nexta jutr dobite enga dovgega.. sola ubija.. <3
17. november 2013
next
22. november 2013
u155253
u155253
Next!
02. december 2013
5.del
se upravicujem ker tak dovg ni blo nexta..ampak vse z šola zj pa sem še zbolela in mam full težav tko da..še enkrat se upravicujem..en dalši next zato da se vam udolžim..<3
simon nas je hotel predstaviti ampak je beka rekla da že vemo gdo so to zato sem se odkašljala in rekla jaz ne že spet so bile vse učke ubrjene proti meni..po kašnih 2-3 minutah je mučno tišino prekinila
GABI: kim to so tisti fantje iz tv-ja za katere si rekla da ne znajo peti!
(OD TU NAPREJ MED NAMI POTEKA POGOVOR V SLOVENSKEM JEZIKU)
JAZ:res hvala gabi kr si jim to povedala..!zdaj me bodo pa res vsi zasovražli že tako so me prej gledali koda sem priletela iz marsa ampak zdaj zdaj me gledajo kot da sm njihova največja sovražnica!
GABI: oprosti
JAZ: pa saj ni važno..tako ali tako mi je vsejeno za njih..sem sem prišla samo zato ker sem mogla.
BEKA: ne govori tako..saj to so one direction in simon TVOJ OČE!
JAZ: briga me za 1d in on (pogledala sm simona potem pa nazaj niju dve) 17 let!! sem se samo zadrla spustila kovček in stekla ven..slišala sm kako so vrata zaloputnila..vem da to ni bila pametna odločitev ker londona nisem pznala niti približno ampak hotela sem bit sama..poleg tega saj ne rabim nobenega če sem 17 let lahko živela brez pravega očeta potem lahko tudi zdaj..hodila sem po neki potki nato pa se usedla na klopco blizu gozda vzunaj je bilo precej hladno in pošteno me je zeblo pravzaprav sm se že malo tresla ampak sem se odločila da se ne bom vrnila nazaj in mora povedati da sem precej trmasta in da ko se nekaj odločim tega ne moraš kar tako spremeniti..
ČEZ POL URE
vzunaj je bilo že temno in zdaj me je že zelo treslo ko sem na enkrat začutila kako me je nekdo ogrnil z jakno v trenutko mi je bilo bolj toplo poleg tega je omamno dišala po moškem prfumu..ubrnila sem se in za seboj zagledala fanta z blond lasmi zavila sem z očmi in hotela oditi ampak me je prijel za roko in me povlekel v njegov objem bila sem presenečena in obenem jezna kaj pa misli da je ne more me kar tako objemati po drugi strani pa je bilo lepo da je prišel za mano in objem sem res pošteno potrebovala.brez besed sva se usedla na klopco in tako še nekaj časa v tišini gledala v nebo potem pa sem jaz prekinila tišino.
JAZ: hvala
NIALL: zakaj?
JAZ:zaradi tega ker si kljub usemu kar se je zgodilo prišel za mano in me objel če prav me
pravzaprav sploh ne poznaš.
nasmehnil se mi je potem pa mi podal roko in rekel niall nasmeh sem mu vrnila in rekla kim po resnici povedano se mi je on zdel najbolj normalen od vseh v skupini.ker je bilo zdaj že res zelo zelo mrzlo in ker je niall dal svojo jakno meni sva se odločila da se vrnema v hišo.pred vrati sem se ustavila in še parkrat globoko vdihnila potem pa vstopila niallu sem vrnila jakno in se mu še enkrat zahvalila potem pa sva skupaj odšla v dnevno sobo vsi so sedeli pred televizorjem in gledali nek film mislim da grozlivko sploh naju niso opazli in zato se je niall zadrel nazaj sma!!!! Vsi po vrsti so popadal iz kavča na tla midva z niallom pa sva umirala od smeha ko so se začeli zavedati kaj se je zgodilo so vsi grdo pogledali nialla in nato mene.. gabi in baka sta mi pritekle v objem in me podrle na tla beka se mi je začela opravičevati jaz pa sem se ji nasmehnila in ji rekla da je vse vredu.ko se nam je le uspelo pobrati z tal kar je bilo zelo tezko saj ko se je ena ustala je druga padla so že spet vsi bulili v nas kako mi je šlo to na živce gabi sm zašepetala če ve kje je wc odpeljala me je do nejga potem pa odšla nazaj v dnevno sobo.
GABI
_________________________________________________________________________________
joooj zakaj sem sploh kaj rekla..vedno moram narediti vse narobe ko je kim stekla skozi vrata mi je po licu stekla solza beka me je objela jaz pa sem se pomirila ter spila vodo ki mi jo je prej prinesel niall. Nekaj časa smo bili vsi tiho potem pa je harry rekel am no mi ne vemo kako je vama ime..jaz sem gabi to pa je beka..kako pa je ime punci ki je malo prej stekla skozi vrata in zakaj je odšla? Je že spet uprašal harry..tisto je kim in mislim da ni najbolj navdušena da je tukaj..zelo jo je šokiralo ko je zvedla da odhaja v london in to k svojemu očetu ki pa je povrh vsega tega še slavn..in v vas nima glih najbolj dobrega mnenja..ja smo ugotovili je zdaj rekel liam..ne zamirite ji pomoje vas bo kmalu vzljubila če prav je zelo trmasta..ja in kolikor jo poznam je tako trmasta da bo raje prespala vzunaj na hladne ko pa da bo prišla nazaj je zdaj rekla beka..jaz grem za njo so rekli zayn,harry in niall..midve z beko pa sva se spogledali..čez nekaj sekund se je le slišalo koko so se zaprla vrata in nialla ni bilo nikjer več..vsi smo se začeli smejati razn zayn in harry ki sta bila nekam žalostna potem pa je liam predlagal če si gremo ogledati hišo..ja zeloo je velika in mislim da dokler se ne bom navadila sem bo kar velikrat še zgubila v njej..z beko so nama skoraj padle oči iz jamic..takšno hišo lahko samo sanjaš..prišli smo do sob kjer bomo me spale bile so velike prekrasne z beko sva se zapodili vsaka v svojo na žalost kim ne bo mogla izbirat odložila sem stvari potem pa je prišel loui in uprašal če pridem gledati grozlivko pokimala sem in odšel je iz sobe kako je bil popoven waw *.*preoblekla sem se v nekaj bolj udobnega potem pa odšla v spodnje nadstropje tam so bili že vsi zbrani in ker zraven beke ni bilo več prostora saj je sedela z liamom in zaynom sem se morala usesti zraven louisa saj ne da imam kaj proti samo sram me je bilo.. harry je sedel na tleh in nekaj tipkal po telefonu..začeli so gledati filem in bil je zelo grozen jaz pa že tako ne maram grozlivk..ne da bi se zavedala sem se stisnila k louisu in ko je bil zares grozen prizor se je niall zadrl nazaj sva vsi smo popadali po tleh.. grdo smo pogledali niall potem pa sem zagledala kim in vem kako neprijetno ji je bilo z beko sva stekli do nje in jo objeli na koncu smo končale na tleh opravičila sem se ji in ona mi je takoj oprostila zato pa smo najboljše prijateljice ker nekaj časa smo rabile da smo se ustale potem pa me je uprašala če vem kje je wc peljalaj sem jo do tja potem pa odšla nazaj v dnevno sobo in kolikor sem videla sta bila zayn in harry veliko boljše volje..me prav zanima kaj se dogaja..niall je stekel v kuhinjo in skoraj padel v hladilnik liam louis in beka so se nekaj pogovarjali jaz pa sem se odločila da grem v sobo..odšla sem po tuš in ko sem prišla iz tuš kabine sem se spovnila da sem pozabila pižamo v sobi v spodnjih hlačah in modrcu sem stekla po hodniku v sobo in na pol poti sem se zabila v luoisa in obadva sva padla na tla zgledalo je kot v kakšnem filmu jaz ležim na louisu najina obraza sta le nekaj centimetrov stran in če bi bil to pravi film bi se poljobila ampak se nisva hitro sem se skobacala iz njega in ko sem že hotela steči naprej me je potegnil nazaj in rekel prekrasna si..zardela sem in pogled usmirila v tla potem pa sem slišala kako gre nekdo po stopnicah louis me je spostil jaz pa sem mu pritisnila poljubček na lička in odhitela v sobo..

SOBA OD GABI:https://data.whicdn.com/images/33313067/tumblr_m2jlhgP6TM1r54m6lo1_500_large.png

SOBA OD BEKE:https://data3.whicdn.com/images/48002600/tumblr_mg1hc9wg6a1qa043zo1_500_large.jpg

SOBA OD KIM:https://3.bp.blogspot.com/-_8QDjdpe89Y/UH5PdW-ACAI/AAAAAAAABlM/Oo5yQ_Gbmt0/s1600/bedroom+design+tumblr+(3).jpg
u155253
Ti si čiist kul ?? Ta next je prfekten !!! <33
Next čimprej!! I LOVE IT !!
11. december 2013
next
11. december 2013
neexxxxxxxxt!!!!!!!!!
13. december 2013
next
13. december 2013
neeext
13. december 2013
neeeeext!!!
13. december 2013
u153052
u153052
next-nova bralka
13. december 2013
next
14. december 2013
Next
14. december 2013
17 letni annastasii victorii james, se je dogajalo le dobro, dokler ni v mesecu dni izgubila skoraj vsega. bila je prevarana in prikrajšana za ljubeče starše. bo s pomočjo brata josha in.....lahko spet ljubila in imela rada?
http://www.igre123.com/forum/tema/can-t-do-this-withouth-you-ft.1d/64580/1
prosim take a look =)
pišem novo zgodbico z 1D in vas ressssss lepoooo prosim, d avsaj pogledate, =)
14. december 2013
Neeeeeeext
PS: nova bralka
14. december 2013
Ta next posvecam Tici 1D<3 Hwala pa tudi usem ostalim ki berete <33 ____________________________________________________________________________GABI

Vzela sem pizamo in se kar v sobi preoblekla potem pa vrgla na posteljo in razmisljala v dogotku ki se je zgodil malo prej..kar nisem mogla vrjet sploh pa mi je bilo zav za tisti poljubcek na lica niti pogledati ga ne bom mogla vec ..kaj si sploh domisljam on je slavna oseba jaz pa sem....nic in nihce...iz razmisljanja me je zbudil znani krik zagotovo je bila beka odsla sem pogledat kaj se dogaja ko sem na tleh zagledala kim okoli nje pa use ostale..stekla sem do njih in uprasala"kaj se je zgodilo?" zayn je zacel razlagati "ko je prisla nazaj je na mizi zagledala ptica od louisa (kevina) in potem je kar na enkrat omedlela"jaz pa sem se zacela smejat in vsi so me cudno pogledali razn beke jaz pa sem jim v smehu razlozila "kim ima fobijo pred pticami" se bolj cudno so me gledali potem pa so se se sami zaceli smejat..liam je v smehu komaj izdavil "saj sem mi je ze od zaceta zdela posebna oseba "in se bolj smo se zaceli smejati..potem pa se je kim pocasi zacela zbujati in nam je postalo se bolj smesno ko smo videli njen prestrasen in zmeden obraz..po kaksnih 5minutah ko je kim prisla cisto k sebi je uprasala "pa kaj je z vami narobe?" Niall je zacel "fobijo imas pred pticami" in ze spet smo vsi padli v smeh kim pa je mocno zardela in rekla"to ni smesno" ter se ostala in odsla v kuhinjo in iz zmrzovalnika uzela sladoled iz predala pa zlico potem pa prisla nazaj k nam mi pa smo se kar umirali od smeha..potem pa je kim prekipelo in zacela je mahti z zlico in ko je z roko mahnila mimo liama je on kar odskocil kim ga je začudeno pogledala in uprasala "kaj je pa zdaj z tabo? Saj nisem duh da tako gledas"in si nabasala sladoled v usta harry pa je rekel "liam ima fobijo pred zlicami" in zdaj je kim padla v smeh in skoraj se je zadosila zrave..z sladoledom je tako mahala ko se je smejala da Smo na koncu bili vsi sladoledni..potem pa se je umirila in nehala smejati ter pogledala okoli sebe in ko nas je videla je ugotovila da nismo najbolj zadovolni z svojim izgledom potiho je rekla "ups"in se na skrivaj zahihitala potem pa se ze spet zresnila in rekla"mislim da je bilo za danes dovolj sladoleda ter se ostala in ga odsla odnesti nazaj v kuhinjo..
KIM

sladoled sem odnesla v kuhinjo in si tam natočila kozarc vode..zakaj mi je mar če se norčujejo iz mene? Oni so še 10x slabši..ne mislim se ozirti na njih..od zdaj naprej jih bom ignorirala use tudi nialla nočem imeti upravka z nimi.. nikoli mi niso bili ušeč in nikoli mi ne bojo..vodo sem spila do konca potem pa odšla v sobo na prenosni računalnik https://www.kakatech.com/wp-content/uploads/2010/05/116-inch-apple-style-laptop-kk-t18-1.jpg vtipkala sem facebook se prijavila in pogledala nekaj novih objav pogled se mi je ustavil na sliki ..na njej smo bile jaz beka in gabi odspodaj pa je pisalo katira od teh treh je simonova hečer? pogledala sem komentarje in bila presenečena saj je vičina reklo da jaz potem pa sem kar na enkrat dobila sporočilo bilo je od justina v mislih sem si rekla "kaj bi pa ta rad?"
POGOVOR MED KIM IN JUSTINOM( justin=j kim=k)
jo srček <3 zakaj mi nisi povedala da odhajaš v London?
k:ker se te to ne tiče! in ne ti men z srček!!
janes si pa nekaj tečna
k:vrjemi še bolj sem lahko..in svetujem ti da me pozabiš ker jaz sem tebe že zdavnaj..zdaj pa če mi oprostiš imam kaj pometnejšega za delat ko pa se z tabo menit!
nato sem se odjavila iz fb-ja in se odšla pripravit za spat..na koncu sem si še odstranila ličila ker sem imela prej z pudrom prekrito modrico se je ni nič videlo.. zdaj se jo pa zelo še huje je kot učiraj ..po licu mi je stekla solza a sem si jo hitro ubrisala modrico pa namazala z kremo ter odšla naravnost v sobo ker res nisem imela želje da me kdo vidi takšno.. vrata sem zaprla za sabo in ko sem se obrnila in pogledala po sobi mi je se tisti rahel nasmešek ki sem ga imela upadel.. vsi so bili v moji sobi nabasani na moji postelji!! oko sem si hitro prekrila in se delala koda me tam nekaj zelo srbi potem pa uprašala "kaj delate ve moji sobi!?" louis reče "z fanti smo razmišljali da bi naredili danes spoznavni večir".."kaj? zdaj? mislim da ne bo šlo.." rečem in fantje me pogledajo po strani jaz pa beki in gabi poskušam nakazati da mi naj pomagata ampak me očitno nista prav dobro razumeli.. po tem pa se oglasi zayn "zakaj si tako zatežena? radi bi te bolje spoznali ti pa nam tega enostavno ne postiš!" po resnici so se mi malo smilili.. mogoče bi jim res morala dati priložnost da me spoznajo in tudi jaz njih.. " naj vam bo" in že v tistem trenutku mi je bilo žav da sem to rekla..potem pa še dodam "samo v kopalnico skočim na hitro po nekaj in se po hitrem postopku skobacala vn iz sobe..kaj naj zdaj naredim?kako naj prekrijem modrico? pudra si ne morem dati nazaj gor saj bi videli da sem se že spet namazala.. hitro sem stekla v kopalnico ter iz toaletne torbic uzela vrečkico v kateri je bila maska za obraz hitro sem si jo nanesla na obraz potem pa odšla nazaj v sobo..ko sm ustopila so se začeli smajti a ko sta si gabi in beka prišli gor sta se zresnili in tako so se tudi ostali..potem pa je Harry rekel da se bomo najbolje spoznali skozi flašo resnice....
se bo kim strinjala z flašo resnice?
next?

P.S.
RADA VAS MAM IN HWALA KR BERETE <333333
15. december 2013
Next
16. december 2013
u155253
u155253
Next!
16. december 2013
Ful dober komi čakam next
ne bo se strinjala z flašo resnice
definitivno Neeeeeeext
16. december 2013
next
16. december 2013
7.del
odločla sm se da bo vsak del posvečen eni bralki oz.tisti ko se bo najbolj razpisala.. <3
NEXT POSVEČAM
just♥smile♥<33
harry je rekel da se bomo najbolje spoznali ce se gremo flaso resnice..vsi so se strinjali razn jaz..kaj nocem dalati trapastih izzivov in odgovarjati na uprasanja ki res niso pomembna..na koncu so me vsi na kolenih prosili da se grem.."no prav"sem rekla in ze v tistem trenutku ko sem to rekla mi je bilo zav..posedli smo se v krog in zvrteli steklenico ki se je ne vem od kod uzela..ustavila se je na meni "zakaj vedno jaz!?" sem se v mislih uprasala..potem pa slisala ko je zayn rekel resnica ali izziv..ker mi res ni bilo do bednih uprasanj sm rekla izziv..zayn je nekaj casa premisljeval potem pa rekel pojdi si sprati masko iz obraza saj si veliko lepsa brez nje in po resnici sem pod masko na rahlo zardela se dobro da se ni videlo saj je maska bila zelene barve potem pa sem se spovnila zakaj imam sploh masko na glavi.. "vse druga bom naredila samo tega ne prosim" se rekla..potem pa je louis zakrical "moras drugace gres v bazen" (kar bi bilo isto saj bi se mi maska isto sprala dol) ..odsla sem v kopalnico in si odstranila masko potem pa odsla nazaj v sobo ter modrico prekrila z roko ze spet tako da je zgledalo koda me nekaj srbi..ko sem prisla nazaj sem se usedla na mesto kjer sem sedela prej in z rahlo solznimi ucmi zavrtela steklenico pokazala je na louisa..nasmehnila sem se ter uprasala "resnica ali izziv?"louis je rekel "resnica".."povej eno stvar ki ti pomeni zelo veliko" sem mirno uprasala..on pa si je vidno oddahnil in rekel "korenje"..vsi smo se nasmejali potem pa nadeljevali..moram povedati da sem zdaj zgledala ze res cudno ker sem sem cel cas drzala roko preko polovice obraza..flasa se je ustavila na harryu "resnica ali izziv" je zdaj uprasal louis.."izziv" je pogumno rekel harry. louis je rekel "poljubi kim" ..harry ga je z izbuljenimi ocimi pogledal potem pa mene..tisti trenutek bi louisa najraje ubila oz. ce bi pogledi ubijali bi bil ze mrtev..hitro sem rekla "ne" potem pa je louis rekel "mora"..malo za tem se je oglasil zayn "daj no lou vidis da jima je neprijetno" .."me cisto nic ne briga"je rekel.. ustala sem se in rekla »ta igra je brezvezna« ko sem ze hotela oditi se je louis zadrl "ce harry nenardi izziva gresta obadva v bazen" se tisti trenutek sem se ostavila z hrbtom obrjena stran od druzbe ugriznila sem se v ustnico obrnila in odsla do harrya ter ga poljubila..med poljubom sem se spovnila na justina in po licu mi je stekla solza zato se je harry odmaknil jaz pa sem glavo potisnila v njegovo ramo ter se cez nekaj sekund obrnila proti louisu in ga uprasala "si zdaj zadovoljen?"on pa me je samo z odprtimi usti gledal tako kot vsi ustali se kim in beka pa ne zaradi poljuba ampak zaradi modrice ki je bila zeres velika in grda..stekla sem ven iz sobo ter po stopnicah v spodnje nadstropje ko sem se zaletela v simona..zacudeno me je pogledal jaz pa sem ga smo objela saj sem sedaj samo to rabila.. potem pa sva odsla v kuhinjo kjer mi je simon natocil kozarec vode in se le takrat je videl modrico na mojem obrazu.."kaj se je zgodilo?..kdo ti je to naredil?" je z jezo in zaskrbljenostjo v glasu uprasal..jaz pa sem naredila pozirek vode ter mu rekla da greva v dnevno sobo..simon je še na hitro skočil po led in ga zavil v srveto potem pa mi dal in rekel »to si drži gor«..tam sva se usedla na sedezno in povedala sem mu vse kar se je zgodilo in sploh ne vem zakaj zdelo se mi je da mu lahko zaupam..potem pa sem ga kar iz nenada uprasala "zakaj se le zdaj?" pogledal me je in v oceh sem videla da mu je tezko ..potem pa mi je zacel razlagati "se le pred kratkim sem izvedel da obstajas..ko sem dobil pismo od tvoje mame".."kaj? to ne more biti res moja mama je mrtva..pri mojemu rojstvu je umrla..in ti si me takrat tudi zapostil dal si me v rejnisko druzino! ni res kar govoris zakaj lazes!?" sem se zadrla da so vsi pritekli dol..po licu so mi polzele solze..nisem mogla vec poslusati vsega je bilo prevec za en dan..stekla sm nazaj v svojo sobo ki je bila na sreco prazna in se vrgla na posteljo in zacela ne ustavljivo jokati..po glavi mi je mrgolelo uprasanj.. je to res? je mama ziva? zakaj se le zdaj? zakaj so mi prekrivali vse to? in kdo me je pravzaprav dal v rejnisko? je bila to mama? in ce je bila zakaj je to naredila? ali naj vrjamem simonu?..bilo je nesteto uprasanj in nobenega odgovora jaz pa sem se kar hlipala v blazino ko sem za sabo zacutila nekoga ki me je je objel ker je bila tema nisem videla gdo je sem pa prepoznala prfum bil je niall se bolj sem se stisnila k njemu on pa mi je sepetal na uho "saj bo use uredo..samo malo prevec stvari za danes" ..cez nekaj casa se je niall ustal in hotel oditi jaz pa sem rekla " prosim ne odidi" brez besed je prisel nazaj v posteljo in me stisnil k sebi..po nekaj minutah tisine sem potiho uprasajoce zasepetala "niall?.." .."ja?" je zasepetal nazaj.."mi pojes" sem ga uprasala.."seveda" je odgovoril ter mi zacel peti..nevem kaj se z menoj dogaja ampak ob niallu se pocutim tako resnicna..saj vem da jih sovrazim oz. bi jih naj ampak niall mi je danes kar prirasel k srcu poleg tega sm ugotovila da ima nebesko lep glas..ob njegovem petju sem utonila v spanec se sama ne vem gdaj..

"klikni"
18. december 2013
u155253
u155253
Next!!
19. december 2013
next
19. december 2013
next
19. december 2013
neeeeeeeeext
19. december 2013
Neeeext
20. december 2013
neeexxxt!!!!!!!!
20. december 2013
next
21. december 2013
8.del
ewo next mal sm se razpisala..drgač pa posvečen usem <33 upam da vam je ušeč <3

KIM

zjutraj sem se zbudil in ob sebi zagledala nialla spal je kot dojencek..odlocila sem se da se grem najprej urediti potem pa ga bom zbudila..ura je bila se le pol osmih zjutraj in vsi so se spali po tiho sem uzela stvari iz kovcka saj se nisem nic razpakirala potem pa odsla v kopalnico..oblekla sem si https://data1.whicdn.com/images/57784179/tumblr_m8efg87UKN1ql4ioto1_500_large.png in si trepalnice namazala z maskaro ter nanesla lip gloss pudra nisem uporabila saj vsi ze vejo za mojo modrico drugace pa imam nasplosno lepo kozo in ga ne uporabljam..umila sem si se zobe potem pa se odpravila nazaj v sobo..danes sem bila zelo dobre volje pa se sama ne vem zakaj..odlocila sem se da bom danes dal vsem moznost da se mi prikazejo v taksni luci kot so in da bom pozabila na vciraj..odsla sem do postelje in se vrgla nanjo zravn nialla..po nekaj minutah sem se spravila na njega ter ga zacela zgeckati (spal je na hrbtu ) ..ampak se ni premaknil niti za centimetr zato sem se sklonila k njemu in ga objela in kar naenkrat me je objel nazaj ter naju prekucnil tako da sem zdaj bila jaz spodaj on pa nad mano..potem pa me je zacel zgeckati..umirala sem od smeha..ter med zgeckanjem komaj izdavila nia-a-all pro-o-s-sim ne-h-haj..ustavil se je in rekel "naj ti bo" nasmehnila sem se potem pa ga ze spet objela..niall me je preseneceno ze spet nazaj ubjel potem pa se spravil dol iz men..in v tistem trenutku je v sobo ustopil harry.."kim si uredu?" je uprasal jaz pa sem se potursko usedla na posteljo ter odgovorila "ja zakaj?..slisal sem neke krike pa sem prisel pogledati..ce si uredu..nasmehnila sem se mu ter rekla" z niallom se zgeckama" nasmehnil se mi je nazaj ter hotel oditi ampak sem stekla k njemu in ga objela..objem mi je vrnil in ze spet uprasal "kim 100% da nimas vrocine?" .."ne" sem z igrivim glasom odgovorila ter ga povlekla na posteljo..zdaj smo vsi trije lazali na postelji niall in harry vsak na svoji strani jaz pa v sredini..prijela sem ju za roko ter rekla "rada vaju mam"..harry in niall sta se res cudno pogledala potem pa sem kar na enkrat slisala glas "nas pa nimas rada?" bilo so liam lou in zayn.."seveda vas imam" se vzkliknila ter ze spet vsakega posebaj objela in vsi so nekako isto odreagirali kot pa prej harry in niall..vsi skupaj smo se nabasali na posteljo saj bi se nekak bilo ce bi sedeli..tako pa smo lezali en prek drugega kolikor vem sem glavo imela na niallovem trebuhu obcutila sem njegove six packe noge sem imela na harryevih nogah moj sredni del oz. moj trebu pa je bil na louisu..zayn se je dobesedn vrgel name ter me objel okoli trebuha glavo pa naslonil na moje rame liam pa se je nakoncu usedel niallu na noge saj ni bilo vec prostora..nekaj casa smo bili tiho potem pa me je liam uprasal "kako to da si danes tako dobre volje?" .."uciraj sem vam pokvarila cel dan z svojimi muhami zato vam ga bom danes polepsala"se rekla.."oprosti kim" sem slisala louia.."zakaj?" sem uprasala.."zaradi tisteg uciraj ce bi vedel.."je govoril pa sem ga prekinila "pa nisi vedel..je ze vredu..ali vam je simon povedal kako je nastala modrica?".."ja" je rekel harry.."enkrat ga bom ze nasel in ne pise se mu dobro" je zdaj rekel niall..jaz pa sem se nasmehnila in rekla " ne obadajte se z njim..modrica bo zginila on pa se bo celo zivljenje pocutil slabo ker je to naredil" .."ej zayn?" se bolj uprasala ko pa rekla ampak odgovora nism dobila..potem pa se je oglasil lou "zayn se tako dobro pocuti tam gor da je zaspal" vsi smo padli v smeh potem pa sta v sobo ustopili se gabi in beka cisto zaspani..beka je uprasala "pa kaj je z vami ljudje ura je se le devet zjutraj vi pa se na vs glas smejite kot zmesani.." sploh se nisem zavedala da se pogovarjamo ze eno uro..gabi se je usedla na tla ob robu postelje zraven louia in glavo naslonila na njegovo glavo.."kaj se dogaja med njima dvema" sem potiho uprasala harrya odgovoril pa mi je niall "ljubezn na prvi pogled? nic nimat nam je pa lou povedal da sta se skoraj poljubila..".."in zakaj se nista?" sem ze spet uprasala..zdaj se je oglasil zayn "ker je moral glih tisti cas liam iti nekaj v svojo sobo pa ju je zmotil ampak mu je pa dala poljubcek na lico" jaz pa sem rekla " ej misnila sem da spis" on pa je skomignil z rameni ter se nasmehnil potem pa se je oglasil loui "kaj vi tam sepetate?".."ahh nic nic" sem na hitro rekla..beka pa je se kar stala na istem mestu kot prej..liam jo je prijel za roko ter jo povlekel v svoje narocje..niall pa je rekel " jaz bom se rabil svoje noge "vsi smo se nasmejali..potem pa sem zayna ze spet uprasala "in kaj je z liamom in beko?" .."beka je liamu zelo usec ampak med njima se se za enkrat ni nic zgodilo" je odgovoril.."waw sem pa veliko zamudila".. aja pozabla sem povedati da me je niall cel cas bozal po laseh in mi po celu risal ozorcke in bil cisto zmisljen.. zgledal je kot da bi bil v drugem svetu ampak sem bila tiho in nisem nic rekla saj je bilo prijetno poleg tega vam moram povedati da mi je nekako postajal useč.. z harryom pa sva se cel cas drzala za roko in harry se je cel cas igral z mojimi prsti kot kaksen majhen otrok prijateljsko seveda zayn je tako ali tako spal na meni in vsake toliko casa sem pogledala ce je ziv in mu skustrala lase lou in gabi sta zaspala liam in beka pa sta se nekaj pogovarjala za sebe torej zasebni pogovori..pogledala sem harrya ki je bil cisto zatopljen v igro z mojimi prsti roko sem stisnila v pest in harry me je pogledal in rekel "ej" potem pa sem prijela njegovo roko ter prepletla najine prste to me je spovnilo za trenutek na justina ampak sem ga kaj hitro pozabila..roko je potegnil k sebi in jo poljubil jaz pa sem se mu nasmehnila in rekla tudi jaz imam tebe rada harry in da ne bo pomote to vse je bilo prijateljsko..vsaj iz moje strani in harry to dobro ve ceprav mislim da je tudi iz njegove strani vse prijateljsko..ze spet sem pogledala okoli sebe in vsi so spali razn jaz in harry ..zato sva se tudi midva odlocila da se malo zaspiva..ampak jaz nisem morala spat harryev prijem ja kmalu popostiv zato sem se cez nekaj casa odlocila da grem pripraviti zajtrk kar je bilo malo tezje narediti..spustila sem harryevo roko odmaknila niallovo iz moje glave ter pocasi prekucnila zayna dol iz sebe..potem pa potiho stekla ven iz sobe..kar bosa sem se odpravila proti kuhinji ..v dnevni sobi sem vidla simona kako bere casopis stekla sem do njega ga objela in dala poljubcek na lica potem pa odskakljala v kuhinjo..spekla sem palacinke v obliki srcka in v vsako napisala ime od tistega ki so niall je dobil najvecji kup saj mi je simon povedal da veliko poje potem pa odsla po list papirja in ga razrezala na manjse dele in na vsakega npisala nekaj lepega..slisala sem kako pocasi vsi prihajajo dol ..na mizo sem hitro se postavila jagode in maline potem pa odsla ven iz kuhinje in kukala iz za vrat..vsi so se takoj zapodili za mizo in sestradano iskali svoje ime napisano v palacinki..cez kaksnih pet minut so se vsi lepo posedli za mizo in jedli ko je na enkrat rekla gabi "poglejte na strani kroznika ima vsak svoj listek..vsi so nehali jesti in vsak je prebral listek na glas..zadnja je prebrala beka potem pa rekla "mislim da se je res potrudila da bi vam pokazala da ji je zav za uciraj in da kjub temu kar je kdajkoli prej rekla v vas ni misnila resno saj vas takrat ni poznala in da vas ima rada..in niall kaj je bilo tisto hwala za uciraj p.s. popovn glas imas?! ..niall se je nekaj casa obotavljal potem pa povedal..vsi skupaj so v miru pojedli do konca jaz pa sem zadovoljna odsla v dnevno sobo "in je uspelo opravicilo?"je uprasal simon "mislim da ja" sem odgovorila in se nasmehnila..nasmehnil se je nazaj potem pa ze spet zacel brati casopis..pogledala sem skozi okno in se zazrla v bazen uzunaj..kar na enkrat sem se ustala stekla do okna ga odprla se splazila ven ter skocila oblecena v bazen..ko sem pripravala na povrsje sem odihnila svez zrak in pocutila sem se tako lahko sprosceno..ze spet sem se potopila ter pod vodo plavala na drugo stran bazena ..aja pozabila sem povedati da je bil danes lep topel soncen dan..ko sem ze spet prisla na povrsje so ob robu bazena stali usi z simonom vred.."kaj pa je tebe picilo?" me je uprasala gabi nasmehnila sem se in se ze spet potopila pod vodo za par sekund..ko sem prisla na povrsje sem rekla niallu in harryu " mi pomagata ven?" prijela sem njuni roki ter ju povlekla v bazen..se preden sta prisla na povrsje sem stekla iz bazena do ustalih..simon mi je podal brisaco zahvelila sem se mu ter se ogrnila potem pa sem po "nesreci" v vodo potisnila louia gabi ker se je drzala louia in zayna ker sta hotela pomagati harryu in niallu ven iz bazen in vsi smo umirali od smeha..simon je rekel "jaz grem raje nazaj v hiso" in odsel je..tudi liam in beka sta kar na enkrat nekam izginila..me prav zanima kam..brisačo sem vrgla na tla ter stekla nazaj v bazen in ko sem skočila sem se zadrla »BOMBICA«..komaj sem priplavala nad vodo in zajela nekaj malega zraka sem bila ze spet pod vodo..in tunkanje se je nadeljevalo..cez nekaj casa sta loui in gabi odsla v osamljeni koticek bazena in videla sem kako lou drzi gabi v narocju ona pa ima glavo naslonjeno na njegova ramena..bila sta tako cute..ostali smo se jaz harry zayn in niall..ker smo se ze navelicali tunkanja in me je tako ali tako cudilo da je kaj vode se ostalo v bazenu saj sem jo toliko spila smo se odlocili da se gremo iskanje predmeta..vsi smo odsli ven in se z hrbtom obrnili stran od bazena jaz pa sem vrgla zapestnico nevedno kam..nekaj sekund smo se pocakali da se potopi potem pa se obrnili in vsi trije so se zapodili v vodo jaz pa sem se razgledala malo po bazenu..zagledala sem jo in hitro skocila v vodo ter odplavala do prostora kjer sem jo videla..zgrabila sem jo tik preden bi mi jo uzel zayn..to smo se najkrat ponovili potem pa nam je ze tudi to postalo dolgocasno zato smo se odlocili da gremo za nekaj casa vn na sonce da se posusimo..fantje so si slekli majice in vsi trije so imeli six pecke *.*..skoraj sem se stopila tudi jaz sem si zacela slaciti majico in vsi so me cudno pogledali potem pa so ugotovili da imam pod majico in hlacami kopalke https://28.media.tumblr.com/tumblr_lid9ypGZl51qin53vo1_500.png ulegla sem se na lezalnik in se sama ne vem kdaj sem zaspala vem da mi je bilo prijetno toplo in da sem zaynu uzela soncna ocala potem pa sem vrjetno zaspala..kar na enkrat pa sem se zbudila saj so me fantje vrgli v vodo potem pa so se sami skocili notri.. nakaj casa smo se ustali v vodi potem pa smo odsli notri saj smo postali lacni..lou in gabi sta ze prej nekam odsla..obrisali smo se potem pa tekmovali kdo bo prvi v kuhinji..in trikrat lahko ubite gdo je bil..niall seveda..skoraj je ze padel notri v hladilnik ko je iskal kaj bomo jedli pa sem ga odrinila stran ter nam naredila sendvice..pojedli smo potem pa se po razgubili po hisi..

22. december 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani