u35471
u35471
Ne zamerim
05. maj 2011
u30300
u30300
A se lahk prijavim tk umest noter?

Lucija Gubenšek
29let (namišljeno ka pa js vem)
06. maj 2011
mau pučas gre tole n.n
06. maj 2011
vsevem.oprosti, toda zavrniti te moram
takoj ocena..sam zdele ki čas ne dopušča
06. maj 2011
nara:
ti ne tekmuješ več!
06. maj 2011
########################## REZULTATI ! ! ######################################
Tokrat se bom postavila v položaj mladostnika, ki je v precepu: ja balet ali ne balet. Napisala vam bom samo ja ali ne (ja-fotografija me je prepričala, ne-slika me ni prepričala)
Power"Love"-ja
-Happy.me-ja
-CraZy.One -ne
-KlauduKrofek♥-ja
-aniee-ne
-mαgιc. -ja
-aNjÜh_skittles –upoštevam prvo (črno –belo) ja
-JustSмile. -ja
-Miami♫Love-ja
-Hanč. -ja
-love_rock_mojca -ja
-lea26-sem v precepu
-ツCute_Girl-/
-Agnes-zopet si dala neveljavno slik..to se vleče v nedogled!
-Ninchy21 -/
-linč.THE.girl -ja
-smile-girl-ja

ZMAGALA JE:

.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. .
.
.
.
.
.
..
.
.
.
..
.
.
.
Hanč(ne pišem srčka k po vse zablikera )
Dobiš:

toda zelo prepričala me je še ena slika..!
to je bila
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
mαgιc.
Ti pa dobiš:
enotedenski tečaj baleta (:

.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
06. maj 2011
TA IZZIV SO IZGUBILA:
Cute_Girl
Ninchy21
Agnes
-ker niso opravile naloge
.
.
IZGUBI PA ŠE:
.
.
.
.
..
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. .
.
.
.
.
.
..
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Nobena..ker itaq tko al pa tko že 3 grejo!!!
06. maj 2011
&&&&&&&&&&&&&&&& 3. IZZIV ! ! !&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Zdaj pa je na vsti že 3. izziv!

Tokrat bo naloga takšna:
Vaša fotografija naj prikazuje osamljenost in z njo povezano hrepenenje. Pod sliko napišite kaj mislite, da se je zgodilo.
Bodite inovativni, ker se mi, po pravici povedano, ne da ocenjevati samih deklic na gugalnic in brat : »zapustil jo je fant!« bodite inovativni..postavljite si vprašanje: »ji je umrl? Zakj jo je zapustil? Kje je zdaj fant? A je mogoče v vojni? Ali dela v tujini? Ima drugo dekle?«
To je samo primer punce na gugalnici (k sm ga že jz nardila, tko da ni treba še vam delat)
Pustila sem vam svobodne roke. Lahko naredite karkoli(da mu je umr sorodnik, da ga je zapustil prijatelj…..) ni pa narobe, če je dekle, ker je največ slik takih in ene so naravnost čudovite!
Neskončna izbira!

Namig:
Nič nisem napisala kdo naj bo na sliki. Lahko je dekle. Toda lahko je tudi predmet ali žival

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
06. maj 2011
vauuu. fala ti♥♥
ko bi ga zares dobilaa xDDDDD
neext iziu!
06. maj 2011
u28341
u28341

Kaj narobe je? Jo,je zapustila ljubljena oseba?
Da,res je videti tako. Zapustila jo je najboljša prijateljica in zdaj se sprašuje kaj je naredila narobe,ali jo je prizadela? Ali ji je kaj rekla? Ne ve,upa in samo upa,da bo izvedela kaj se je zgodilo zakaj jo je zapustila prijateljica za katero bi roko v ogenj dala.
06. maj 2011
u28341
u28341
Ok?
06. maj 2011

I post about love,simply because I have none in my life,that way i'm lonely..

a je okej v ang?
06. maj 2011

oba starša sta ji umrla v prometni nesreči. zaveda se, da je to veliko hujše, kot da te zapusti fant. kaj bo z njo? kdo bo zapolnil to veliko praznino v njenem srcu, ki bi jo morali zapolniti starši? kaj pa njen majhen bratec? kaj bo, ko bo spraševal po mami. gledala je vodo in večkrat pomislila, da bi se vrgla dol, v črno praznino. ampak kdo bo prevzel odgovornost za njenega bratca? prva solza je že kapnila v morje. požrla je ostale in se odpravila.. nekam...
06. maj 2011
u28814
u28814

pri moji slikici je zgodba takšna: punca obžaluje izgubo prijatelja! če izgubiš prijatelja s katerim si si veliko delil ti je hudo...komu naj zdaj zaupaš! in če izgubiš "funny" prijatelja, s kom se boš zabaval?? če nekdo izgine iz tvojega življenja je kot, da bi izgubil še del sebe!!
06. maj 2011
jz dons pa jutr pa pojutršnm nemorm..pliss me opravičiš--...
07. maj 2011
Bom js poskusla neki drugačnga, čeprov je tvegano in se bo mogoče slišalo neumno, ampak vseeno ...

Drevo na pečini je osamljeno. Nagiba se k drevesom v skupini, pod pečino, ki so v vsemu skupaj. Ko je mraz, vročina, nevihta so si drevesa v oporo. Ubogo drevo pa je majhno in nemočno, samo se kosa z vsemi neugodnimi razmerami. Drevo na pečini pa hrepeni po družbi, po 'prijateljih', po dotikih sosednjih krošenj. Tudi narava ve, kako težko je biti sam proti vsemu...
07. maj 2011

Zakaj je pes sam ?
Zakaj je na cesti, na kateri mu preti nevarnost ?
Zakaj je na dežju ?

- na vsa ta vprašanja vam odgovori sLika sama. Vseeno pa vam bom povedaLa zgodbo o psu, ki je na sLiki.

Ko je biL še čisto majhen torej ko je biL še mLadiček ga je vzeLa družina v kateri so ga vedno obravnavaLi kot čLana družine. BiL je od Lastnice in Lasnike 'sin' in brat od njunega pravega sina. Vedno je biL dobrodošeL. Potem pa se nekega dne Lastnica, Lastnik in njun sin niso vrniLi iz trgovine. MiniLa je 1 nato 2 in na konču že ceL dan, njih pa od nikoder. Pes ni zdržaL v negotovosti vedeL je da je nekaj narobe. BiL je Lačen in žejen pa se ni predaL, uspeLo mu je priti iz hiše in se pognati do trgovine. Nekaj metrov pred tgovino se je iz potoka kadiLo. VideL je Ljudi ki so staLi zdraven in biLi šokirani. PreriniL se je med Ljudi in videL ... avto je biL prevrnjej v potok v njem pa je videL Lastnico kako vsa krvava Leži. PreriniL se je do avta in videL še Lastnika in njunega sina. Vsi so biLi ... MRTVI ...! KmaLu je zasLišaL sireno in videL svetLičakoje Lučke na avtu, ki je ustaviL zdrave množice. Za psa je biL to konec. Njegovo ceLotno živLjenje se mu je zavrteLo v gLavi. Vsi so biLi gLasni on pa se je Le obračaL in iskaL svoj dom, svojo družino, ki je nima več. Nato pa TEEEMAAAA.! ZbudiLo ga je vreščanje vLaka, ki se je ustaviL na postaji. Ni se spomniL kje oz. kako je prišeL sem, vedeL je Le, da je sam, čisto sam..! Nekaj dni je biL sam, brez hrane, brez družine, brez strehe nad gLavo. Nekega dne pa ga je domov odpeLjaL majhen fantek, ki je biL podoben njegovemu umrlemu 'bratu'. MisLiL je, da se mu bo sedaj boLjše godiLo pa se mu ni. Oče majhnega fantka je biL neusmiLjen in neprijazen. Vedno je biL pijan in vedno jo je skupiL pes. Včasih je biL več dni brez hrane in brez vode. Privezan je biL odzunaj zdraven ute vendar mu ta ni dajaLa nikakršnega zavetja. Med dežjem in nevihtamu je biL vedno moker. Lasnik ga je kasneje začaL tudi pretepati, vsak dan je biL pretepen in nihče ga ni maraL. Fant je videL, da trpi zato ga je spustiL v svet. Vendar kaj mu preostane ? TavaL je po mestu in vsak dan ga je do kosti zmočiL dež. SedeL je na cesti in čakaL, na svoj konec. Nato je zasLišaL Le še trobLjenje iz avta, ki se mu je pribLiževaL, avta ni mogeL ustaviti biL je prehiter, pes pa se je Le uLegeL in še enkrat pomisLiL na svojo družino nato pa zaprL oči in izdihniL.
07. maj 2011

kuži je sam.. nima nubenga za igro pa da bi ga mel rad. nima nobenga druzga kužka. nekdo ga je ujeu u kletko.in z njim grdo ravnajo.
07. maj 2011
Hanč..ni problema si si zaslužla
vse ste naredile super.!
07. maj 2011

Umrl ji je fant ter njena najboljša prijateljica. Ne vidi več veselja v življenju.
07. maj 2011
u45682
u45682

Izgubila je ljubljeni osebi.Njena najbolša prijateljica ji je obrnila hrbet ravno takrat,ko je potrebovala nekoga,ki ji pomaga.Fanta pa je izgubila v prometni nesreči.Njeno življenje je izgubilo smisel in v njem ne vidi več ne sreče ne ljubezni. ;o
07. maj 2011

Dekle je žalostno,saj se ji v življenju ne zgodi nič dobrega,vse se ji ponesreči.Ko je bila še otrok je ostala brez družine,nikoli ni imela prijateljev.
08. maj 2011
u45017
u45017
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRrEZlwUr7hBr4aF3Q6gilIljRqbyK4f40khLY4d5UxunoQgdyygw
Izgubila je mamo in očeta , ki sta ji pomenila največ zato se počute zelo osamljeno in ne ve kaj naj.
08. maj 2011
ocene čim prej prosim
08. maj 2011
taakoj ko naredita annie in happy.me
naslednji izziv pa imam že pripravljenega
08. maj 2011

Punca gleda tja v neznano in premišljuje, kaj sedaj dela njena babica v nebesih. Jo gleda? Jo opazuje? Bili sta si kot eno. Vsak dan sta se pogovarjali in pekli zelo slastne kolače. A bolezen je babico premagala.. šla je...punca pa je ostala sama.
08. maj 2011
samo še annie!!
pohiti!
rezultate sporočim še danes!
08. maj 2011
A Lahko pred 2o.oo h ?
08. maj 2011
hit hit!
08. maj 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani