Agnes-sploh mi ne najde nobene slike. prosm da si pogledaš adminovo temo kako naložiti sliko (link je na prejšni strani)..ne bom te izločila ker si že 2 dala, ampak ni blo nč iz tega..
čim prej kot lahko to zrihti, ker men vedno napiše da object not found, pri 2.. sliki pa mi vrže na naslovni stran NGJ-ja!

vaša želja moj ukaz.!
pa prosm oprostite mi, ker vem da bo sporočil v 1000 objavah ker mi neki šteka in sploh noče vsega poslaat!!!
04. maj 2011
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& OCENE!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

-CraZy.One : slika mi je všeč, ker si v objektiv ujela tako zaljubljeni par, kot palmo. Žal pa slika ne vzbudi takojšnega navdušenja..drugače je pa mogoče preveč pocukrana(romantična)
-KlauduKrofek♥: slika izgleda malce kičasto..ni pretirano čustveno..drugače pa je slika kakovostna ..všeč mi je!
-aniee: punca je v gibanju, toda nekako ne spada v sliko. Všeč mi je ker je samo senca, žal pa si zamudila sončni zahod. Slika je kakovostna(je čista, ni zamazana, čisto majhna..) ampak ne ve..izpade nekako amaterska..
-mαgιc. : visoko kakovostna slika, všeč mi je ker sta samo senci.
-aNjÜh_skittles :tvoja slika je nekaj posebnega zato, ker ni poudarek na človeku, pač pa na soncu..všeč mi je, ker prikazuje čustva (dekle izgleda osamljeno…)zelo dobro!
-JustSмile. :zelo dobra fotografija.! Najbolj me impresjonira slika krila, dekle je v gibanju..! zelo kakovostna slika..u glevn-> super!
-Miami♫Love:tvoja fotografija je zelo lepa, toda ni nekaj za kar bi rekla uaaau! Je pa nekaj posebnega,toda malce si zamudila sončni zahod (:
-Hanč.
04. maj 2011
-Hanč.
04. maj 2011
-Hanč. :všeč mi je, ker je nekako ves prostor zapovjen..je romantična slika, vendar ne pocukrana..lepa!
-love_rock_mojca :zelo zelo lepa fotografija! Dekle je v gibanju, všeč mi je njena senca sloh pri očeh in nosu, ker se razločno vidi. Zelo, zelo dobro!
-lea26: všeč mi je ker je zelo kakovostna, prikazuje čustva in je sonce točno med njima..dobro opravljeno!
-nara /
-ツCute_Girl
04. maj 2011
: slika izgleda..ne vem preveč umetno..preveč je predelana, izgleda skoraj narisano..pazi na to!..drugače pa dobiš pohvalo za kakovost
-Agnes: bo še dala slikco (:
-Ninchy21 : všeč mi je, ker je sonce točno med njima, ker sta samo senci in ker je dokaj kakovostna..tudi morje je prečudovito.!
-linč.THE.girl :tvoja slika je ena izmed redkih pri keterem narediš uau..toda mogoče je malce preveč pocukrana, toda ne vsebuje tistih resničnih čustev in deluje nekako plehka..
-Meoooow: tvoja slika je zelo majhna, zato ti ne morem podati natančne ocene..naslednjič se potrudi in najdi sliko, ki bo kakovostnejša!
-Power"Love":tvoja slika mi je zelo všeč, ker je ženska na njej v gibanju in s svojimi lasmi..in vse.fuuul dobr!
Happy.me: fuul mi je všeč dekle in njena senca, brisača(al karkoli je že) pa deluje prav čarobno! Me pa zmoti zabrisano ozadje..zelo dobro!
smile-girl :tvoja slika je kot da bi jo kdo naslikal in je čudovita! Všeč mi je njen plašč in pa to, da je sonce ujela v dlan. Pohvala tudi za kakovost..toda ob robu slike pa deluje nekoliko pusto..
04. maj 2011
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

TA IZZIV JE ZMAGALA:
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. .
.
.
.
.
.
..
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Power"Love" !!!!!!!!! čestitam!
Ker smo tokrat slikali sončni zahod in si to najbolje opravila si zaslužiš, da tudi ti vikend preživiš na morju in sicer v ŠPANIJI!

.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.IZPADE Pa nara, ker ni naredila slike..toda izpade še nekdo!!!
To je:
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. .
.
.
.
.
.
..
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Meoooow
Tvoja slik aje bil apreslaba, da bi te lahko spustila v naslednji krog..bre zamere prosm (:
04. maj 2011
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ IZZIV št. 2 ! $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
1. izziv ste uspešno opravile.
zdaj pa vaš čaka 2. izziv!

Opozorilo! Spodaj navedeni podatki so izmišljeni!!
Interes za balet med mladostniki močno upada.
Vas pošiljam, da jih prepričate za balet s fotografijo!
Zato torej fotografirajte in prepričajte otroke za balet!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Namig za ta in vse naslednje izzive:
Vedno je priporočeno, da je slikano samo del(en predme na nekom..) ali pa je fotografija črno-bela..(če ni zahtevano drugače, poleg tega pazite kako je sestavljena naloga..pri tej moraš poglede privabiti in zato povečini poskrbijo barve!) predvsem pa upoštevam kakovost! Naj ne bo zmontirana in naj vsebuje velikkoooooooo čustev (če seveda ni naročeno drugače)..poleg tega vas lepo prosm da ne ponavlate za sotekmovalci..inovativnost je vedno nagrajena! Pa pazte na kakovost!
Veliko navdiha in fotografskih užitkov
Vaša dani.se!
I Love You!

2 primera, da boste na pribižno vedeli..

04. maj 2011
oo hvala
04. maj 2011
TEKMUJETE ŠE:
-Power"Love"
-Happy.me
-CraZy.One
-KlauduKrofek
-aniee
-mαgιc.
-aNjÜh_skittles
-JustSмile.
-Miami♫Love
-Hanč.
04. maj 2011
love_rock_mojca
-lea26
-ツCute_Girl
04. maj 2011

a je ta ok?
04. maj 2011

js sm pač kak se učijo.. kr za oglas se mi zdi ta primerna&tak se mizdi koda se odražajo barve, čeprav je slika črnobela. ♥
04. maj 2011
u28814
u28814

a bo moja vredu??
04. maj 2011
vse so vredu.!
04. maj 2011

Ok?
04. maj 2011

04. maj 2011

04. maj 2011
u28341
u28341
http://3.bp.blogspot.com/_FzV6_oJRAUo/S2FWfiR9vfI/AAAAAAAAAqQ/e9AcnV2Z0sc/s1600-h/ballet_s_4_1.jpg

Ok?
05. maj 2011
u28341
u28341
Oprosti Dani.se ampak mi ni hotl dt kot sliko.
05. maj 2011
a js še tekmujem ?
05. maj 2011
u45682
u45682

05. maj 2011
kdaj bodo OCENE?!
05. maj 2011
u28341
u28341

Ok?
05. maj 2011