neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
poglejte to:

05. januar 2013
u117338
u117338

»sam si si kriv!« se nasmehnem. Kmalu sem se naveličala gledanja televizije,očeta še vedno ni bilo doma,mama pa se je ukvarjala z Morgano in Maxom. Odšla sem v sobo ter televizijo prepustila Masonu. Prijavila sem se na facebook,vsak dan sem imela kar nekaj prošenj za prijateljstvo ter polno obvestil. Sprejela sem vse prošnje za prijateljstvo,potem pa se ustavila na eni. Nisem morala verjeti svojim očem, Sophie mi je poslala prošnjo za prijateljstvo. Odšla sem pogledati kdaj mi je poslala prošnjo in kazalo je,da mi jo je poslala pred petimi minutami. Nisem vedela zakaj,nekaj časa sem premišljevala,potem pa sem jo sprejela. Komaj sem kliknila potrdi,že me je kliknila Sophie.
Sophie Lloyd: Hej.
Megan Shields: Kaj želiš?
Sophie Lloyd: Greš na kavo?
Megan Shields: Zakaj bi šla na kavo s teboj?
Sophie Lloyd: Prosim,če ne verjameš lahko s seboj pripelješ prijateljico.
Megan Shields: Prav,čez pet minut. Starbucks.
Sophie Lloyd: Okej.
Vstala sem in se odločila,da Hanni napišem sporočilo':
Hanna moja,če ti napišem S.O.S pošlji policijo!:* rada te mam pika in pogrešam te ful!
Poslala sem sporočilo,se oblekla,malo popravila pričesko in se odpravila do Starbucksa,kjer me je čakala Sophie.
»hej.« se nasmehne.
»haj.« odvrnem,odšli sva noter,se usedli za mizo in naročili kavo.
»Torej..« začne.
»Kaj bi rada Sophie?« takoj preidem na bistvo.
»Uhm, pravzaprav pričakujem, da se opravičiš.«
»Komu le?«
»Taylor.«
»Zakaj? Ker sem povedala resnico?«
»Tay ni kurba, okej? Ne veš, koliko je pretrpela. Nikoli ne bo vedel nihče!«
»Ma ja. Samo pozornost išče!«
»Res? Zakaj pa potem vsako noč joče? Ker jo vsak, ki je z njim, prevara? Ker jo pretepa? Malo se zamisli, da veš.« reče,pograbi skodelico kave in odide. Mirno sem ostala za mizo,ter popila svojo kavo do konca,nisem verjela,da so Taylor pretepli,saj nikoli ni bila slikana z modricami. Odšla sem domov,ko sem odprla vrata pa sta me v dnevni sobi čakala Justin

in Cara,

moja originalna najboljša prijatelja. Hanna je moja prijateljica,a onadva sta boljša.
»Bieber!« zakričim in mu skočim v objem.
»kje si mi Meg.« se nasmehne in me objame.
»Cariii!« zakričim in še njo objamem.
»tako sem te pogrešala.« se nasmehne.
»tudi jaz vaju oba.« odvrnem.
Kmalu je Cara morala nazaj na photoshoot,ker je manekenka,ampak mi je obljubila,da se bo vrnila jutri.
»Meggy?« vpraša Justin.
»kaj hočeš?«
»kako veš,da nekaj hočem?«
»vedno,ko me tako pokličeš,hočeš nekaj.«
»prav,prav,se lahko neka punca oglasi tu?«
»ja,okej.«
»prav,hvala,pride zdaj.«
»prav.«
Kmalu je pred vrati zazvonilo,pred njimi pa sem zagledala nikogar drugega kot Seleno,eno od Sophieninih prijateljic..

next.? <3
05. januar 2013
next
05. januar 2013
next
05. januar 2013
nnnnneeeeexxxxxttt!!
05. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeext
05. januar 2013
neeext+ ¿nova bralkq
06. januar 2013
neeext
06. januar 2013
neeext
06. januar 2013
neeeeeeeeeext
06. januar 2013
neext!
06. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. januar 2013
fuul dobro ON€ DIR€CTION (ona slikca)
06. januar 2013
pa sorry ker smetim
06. januar 2013
нorѕe.lovιɴɢ♥: vem pa še resnična je :*
06. januar 2013
hihi
06. januar 2013
u116976
u116976
ON€ DIR€CTION: hahah kruta sam js useen shipam Haylor, kr sta kjut skupi c:
нorѕe.lovιɴɢ♥; saj nic ne smetis, mene to ne moti
za use ostale; ZDEJ MAM PA DOST. NEHITE OGLASEVAT! NAJDITE SI OGLASEVALNO DESKO PA TAM OGLASUJTE! SE EN OGLAS VIDIM PA VAS BOM TAK NAPIZDILA DA ME BOSTE SE PONOC SANJAL A JE JASNO?!
Poljub sem mu vrnila. Nasmehnil se mi je in me pogledal v oči. »Jutri ob istem času, tukaj?« vpraša. Prikimala sem in ga objela. »Adijo Joe.« se nasmehnem in odidem. Prišla sem k Seleni in odprla vrata. »Soph je doma!« vzklikne Cher in priteče k meni. »Kaj je bilo?!« vprašajo vse. »Nič, poljubil me je.« »Oooooo. Sta skupaj?!« »Ne vem.« »Kako to?« »Ne vem no, nič me ni vprašal.« »Ti je kaj rekel po poljubu?« »Samo to, če se jutri spet dobiva. In privolila sem.« »No, boš jutri zvedela. Tako smo vesele zate!« Objele so me, nato pa smo se odpravile gledat film.
~~~~~~~~ČEZ DVE URI.~~~~~~~~
»O bog, punce, poglejte, kdo ima facebook!« vzkliknem, v sekundi so bile vse pri meni. »O, mala prasica Megan, glej, glej.« reče Cher. »Jo dodam?« vprašam. »No, daj.« odvrne Miley. Res sem jo dodala, čez pet minut me je sprejela, nato pa jo je Taylor kliknila in se pogovarjala z njo.
Sophie Lloyd: Hej.
Megan Shields: Kaj želiš?
Sophie Lloyd: Greš na kavo?
Megan Shields: Zakaj bi šla na kavo s teboj?
Sophie Lloyd: Prosim, če ne verjameš lahko s seboj pripelješ prijateljico.
Megan Shields: Prav, čez pet minut. Starbucks.
Sophie Lloyd: Okej.
»Okej, kaj si naredila!?« vzkliknem. »Daj, pojdi. Grem s tabo?« vpraša Selena. »Ne, ni treba.« »Okej.« Objele so me, jaz pa sem se uredila in se odpravila. Kmalu je prišla Megan. »Hej.« se nasmehnem. »Haj.« odvrne. Odšli sva noter, se usedli za mizo in naročili kavo. »Torej..« začnem. »Kaj bi rada Sophie?« takoj preide na bistvo. »Uhm, pravzaprav pričakujem, da se opravičiš.« »Komu le?« »Taylor.« »Zakaj? Ker sem povedala resnico?« »Tay ni kurba, okej? Ne veš, koliko je pretrpela. Nikoli ne bo vedel nihče!« »Ma ja. Samo pozornost išče!« »Res? Zakaj pa potem vsako noč joče? Ker jo vsak, ki je z njim, prevara? Ker jo pretepa? Malo se zamisli, da veš.« rečem, vzamem lonček in odidem. Imela sem mirno dušo, da sem povedala, kar ji je šlo. Ne more človeka kar obsojati, če še nikoli ni stopila v njene čevlje in preživela njenega življenja. Res. Ko sem hodila, pa mi je zazvonil telefon. »Zdravo Soph.« bil je Joe. »Haj.« rečem. »Torej, glede poljuba.. Rad bi se pogovoril..« »Vem, tudi jaz.« »Starbucks? Spet?« »Haha, prav. Čez minutko sem tam.« Obrnila sem se in se odpravila v Starbucks, tam pa sem se na mojo nesrečo zaletela. V Megan. »Sophie.« reče. »Se lahko pogovoriva?« vpraša, samo obrnila sem se stran. »Daj no…« začne, prekinil jo je Joe, ki jo je grobo odrinil stran. »Joe Jonas?« presenečeno reče. »Ja, jaz sem, zakaj?« reče Joe. »Kaj delaš tu?« vpraša Megan. »K svoji punci sem prišel?« reče Joe. »Pff, katera pa je tvoja punca?« zaničljivo reče Megan, Joe se je obrnil k meni in me poljubil. »Ona.« reče in me potegne za roko. Megan je obstala z odprtimi usti, midva pa sva odšla noter. Naročila sva in se usedla. »Hvala ti za tisto zunaj.« se nasmehnem. »Ni problema. Rad bi te nekaj vprašal.« »Povej.« »Bi bila moja punca?« O bog. O MOJ BOG! JOE JONAS ME JE VPRAŠAL, ČE BI BILA NJEGOVA PUNCA! AAAAAA! »Sophie, vrni se na zemljo.« me strese Joe, veselo sem mu skočila v objem. »Seveda bom tvoja punca!« vzkliknem, nasmehnil se je in me poljubil, vsi v kavarni pa so zaploskali. »Rada te imam.« rečem ko hodiva domov oziroma k Seleni. »Tudi jaz tebe.« se nasmehne in me prime za roko. Glavo sem naslonila na njegovo ramo in počasi sva prišla k Seleni. Bilo je že okoli osem zvečer. Objela sem Joe-a in se odpravila noter. Punce so sedele na sedežni in kričale. »Bu!« vzkliknem. Začele so še bolj kričati in vse pobegnile. »Hahahaha, kako ste boječke!« se nasmejem. »Haha, zelo smešno! Verjemi, da bi se tudi ti ustrašila, če bi gledala paranormalno 4, potem pa kar naenkrat nekdo zakriči!« prestrašeno vzklikne Taylor. »Ajde pridite sem.« se nasmehnem, vse so zletele k meni v objem. »Okej, počutim se, kot da sem najstarejša, a najmlajša sem. Kje je logika?« vprašam. »Tudi me te imamo rade.« rečejo vse naenkrat in se zasmejejo. Skupaj smo do konca pogledale film, nato pa sem jim povedala vse o Joe-u. Nato smo pogledale še en film in se odpravile spat. Sredi noči, oz. okoli devetih zvečer pa me je zbudila Selena, ki se je izmuznila ven iz hiše. Kam gre? Počasi sem ji sledila, ko sem takoj ugotovila, kam gre. K Megan.
06. januar 2013
u28319
u28319
next
06. januar 2013
u105028
u105028
neeeext
06. januar 2013
next!
06. januar 2013
next