neeext
31. december 2012
neeeeeeeext
31. december 2012
neeeeeeext
31. december 2012
Čee rade pišete zgodbice se prijavite tukaj:
http://www.igre123.com/forum/tema/tekmovanje-za-najbolso-pisateljico-2013/47788/1

Ps. Oprosti,ker oglašujem maš super zgodbico,ki jo tudi berem
31. december 2012
next
31. december 2012
hvala!נιм вєαм™
01. januar 2013
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
01. januar 2013
u117338
u117338

»mogoče bi morala počakati varnostnika,če kaj vem,bo prav kmalu prišel.« odvrne.
Sedela sva na tleh,se pogovarjala in čakala varnostnika.
»zakaj se nikoli prej nisi hotel pogovarjati z mano?«
»ne vem,ni mi bilo do pogovora s teboj,saj si se mi zdela nekako vzvišena zaradi tega,ker si Niallova sestrična.«
»resno se ti je to zdelo?«
»ja.« se nasmehne in me pogleda direktno v oči. Poznava se že dve leti,odkar so skupina in nikoli nisva spregovorila niti besedice. Gledala sva se iz oči v oči.
»še zaradi česa?« vprašam.
»in mogoče,ker sem se bal,da se bom zaljubil vate ampak ne moreš spremeniti tistega,kar ti je usojeno.« odvrne.
»In kaj ti je usojeno?« vprašam,nastala je tišina,še vedno sva si strmela iz oči v oči.
»ti.« odvrne in me še vedno gleda v oči. Nisem vedela,kako naj se odzovem ali kaj naj rečem. Res je,da sem v življenju pogledala zelo veliko filmov a še vedno nisem imela odgovorov na to. Nikoli nisem do njega razmišljala v take smislu,čeprav zdaj,ko mi je to povedal,so se v meni odprla čustva,ki sem jih dolgo hotela zatreti. Še vedno sva si zrla iz oči v oči in ker on ni nič naredil,sem se odločila,da jaz. Poljubila sem ga.

Poljub mi je vrnil. Začela sva se poljubljati in slekel mi je majico,ter jaz njemu,ko sva zaslišala ropot. Hitro sva si nataknila gor majice in zagledala varnostnika,ki je ravno prišel.
»zaklenili so naju.« odvrne Zayn.
»vama bom odklenil.« se nasmehne varnostnik in prosi Zayna za avtogram,ko je odklenil sva bila končno spet zunaj. Zayn je dobil sporočilo naj pride k Liamu,saj se morajo pogovoriti,ker smo se res morali pogovoriti sem odšla z njim,ko sva vstopila v hotel,me je Zayn prijel za roko in stisnila sem njegovo dlan,ter se naslonila na njegovo ramo.

V dvigalu je bilo veliko ljudi,zato sva se pretvarjala,kot da sva le navadna prijatelja,končno sva prišla do Liamovega stanovanja na vrhu hotela,kjer si ga je kupil. Tam so bili vsi štirje in malo so začudeno pogledali,ko sem prišla še jaz. Ker sem vedno rada govorila,se je Zayn usedel na kavč k ostalimi.
»Kot veste Taylor želi Harryja in to noben od nas noče,niti ti ne Harry,ker vemo,da te bo samo prizadela in tega nočemo. Zato predlagam,da se jaz pretvarjam,da sem Harryjeva punca.« povem.
»zelo dobra ideja.« se nasmehne Louis.
»tudi jaz se strinjam.« odvrne Liam,ter nato pokima še Niall in vsi smo pogledali k Harryju.
»strinjam se.« se nasmehne.
»ampak imamo nekakšen problem..« začne Zayn,vsi so presenečeno pogledali mene.
»z Zaynom sva skupaj.« odvrnem,pogledali so še bolj debelo.
»kaj? Rekel sem,da ne hodite z mojo prelepo sestrično.« se zasmeje Niall.
»od kdaj?« vpraša Louis.
»od danes.«
»kje?« vpraša Liam.
»zaprta sva bila v nakupovalnem centru.«
»se je kaj zgodilo?!« vpraša Niall in pogleda Zayna.
»ne.« odvrne.
»aww moja najboljša prijatelja sta skupaj,awww.« se nasmehne Harry,vsi smo se mu nasmejali.
»potem imamo načrt?« vprašam.
»ja,ampak vsi ga morajo kupiti,samo mi vemo resnico,prav?« vpraša Harry.
»prav.« pritrdimo vsi,ker so se potem morali zmeniti zaradi pesmi in nastopov,sem odšla,Zayn me je pospremil do vhodnih vrat,odšla sva po stopnicah,saj nihče ni šel po njih,raje so vzeli dvigalo. Ob steni sva se začela poljubljati le malo pred prvim nadstropjem. Potem sem ga objela in pogledala skozi okno,ter skoraj zavpila od sreče.

»kaj je?« vpraša.
»omg,omg! Poglej Sophie.« se zasmejem,Zayn je pogledal skozi okno in videl,da ima ovito zapestje.
»zvil si ji zapestje!« se zasmejim,nasmehnil se mi je nazaj.
»zdaj te ljubim še bolj.« odvrnem in ga poljubim,ter hočem oditi po stopnicah,ko me prime za roko in potegne nazaj.
»kaj je?« vprašam.
»ravno si mi rekla,da me ljubiš.«
»povedala sem resnico.«
»hotel sem reči prvi!«
»lahko zbriševa in rečeš prvi?«
»prav.« odvrne,nekaj časa sva bila tiho.
»ljubim te.« reče Zayn.
»tudi jaz tebe.« se nasmehnem in ga poljubim,poljubljala sva se ob steni,ko sva zaslišala korake.
»najraje bi te peljal k meni domov.« se nasmehne in me še enkrat poljubi,samo zasmejala sem se,hitro je odšel gor,jaz pa počasi dol,srečala sem neko malo punčko,ki je hitela po stopnicah. Ko sem prišla domov je bil Mason še vedno pred televizijo.
»Mason!« zakričim in odidem v dnevno sobo.
»kaj je?« vpraša.
»mama pravi,da ji pojdi pomagati s sladico,saj bo oče prišel.«
»ja,ja.« zamrmra in pusti daljinec od televizije na kavču,hitro sem zgrabila daljinec,preklopila na drugi program in si daljinec dala v modrček ter se na ves glas zasmejala.
»Megan no!« reče Mason..

next.? <3

dala sem še en next iz preprostega razloga;
mene ne bo več veliko gor,edino kar bom,če sploh bom bom ob vikendih,tako kot mateja.
tako da next dobite samo še ob vikendih,sicer od mateje ja,od mene pa še ne vem,se bom probala potrudit. u devetem razredu sem in pač testou bo u drugem polletju ful in učenje itd..in bi res rada u svojo šolo pršla tkoda ja..berte še naprej,louf ju! čiao;*
01. januar 2013
next, nova bralka. c:
01. januar 2013
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeeeext!!
01. januar 2013
next
01. januar 2013
neeeeext
02. januar 2013
neext
02. januar 2013
wow ful dobro neeext
02. januar 2013
next!
02. januar 2013
next
02. januar 2013
nnneexxxtt!!!
02. januar 2013
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. januar 2013
Neext
03. januar 2013
neext...to je zakon!
04. januar 2013
u116976
u116976
»O bog, Soph, kaj se je zgodilo?!« vzklikne Cher. Vse so pritekle k meni. »Tista prasica, Megan…« »O bog, ubila jo bom!« vzklikne Selena, ustavila sem jo. »Pusti jo. Tudi takšni kreteni morajo biti.« »Te boli roka?« vpraša Miley. »Malo pa res.« »Pridi, gremo zdravniku.« »Ne..« »Soph, tiho. Usedi se.« Na koncu smo res odšle k zdravniku. Ko smo čakale, pa je mimo prišel Joe Jonas. »O haj.« se nasmehne. O bog, njegove oči. *-* »Hej.« se nasmehne Cher. »Kaj pa ve tu?« vpraša. »Uhm, mali je Zayn Malik uničil roko.« reče Selena. »O hudiča. Nikoli ga nisem maral.« »Mja, tudi me ne.« reče Taylor. »Kaj pa ti tu?« vprašam. »Za Nicka sem prišel iskati neka zdravila, še sam ne vem.« »Oh, haha. Kje je logika?« se zasmejem. »Ne vem, jaz ga moram ubogati.« »Kako si priden.« se nasmehnem, ko so me poklicali. »Lahko dobim tvojo številko?« me vpraša. »Tukaj imaš, pokliči me.« se nasmehnem in mu dam listek. Objel me je, jaz pa sem odšla noter. »Torej, Sophie, kajne?« reče zdravnica. »Ja.« »Torej, slike so pokazale, da imaš zlomljeno zapestje.« »O bog.« »Dala ti bom protibolečinske tablete in povili ti bomo zapestje.« »Kako bom drsala?! Ali še huje – kako bom igrala?!« »Tri mesece nič. Napisala ti bom opravičilo.« Zavzdihnila sem, povili so mi roko, nato pa smo se odpravile. Prvo smo šle k Seleni.»Kaj, ko bi vse prespale tu?« vpraša Miley. »Jaz pustim. Justin-a itak ne bo še cel teden.« reče Selena in se nasmehne. Tudi ostale smo se strinjale in že v naslednji sekundi smo se skupaj smejale in delale zgodnjo večerjo. Ja, ob 16.00 podnevi. »Kaj bomo delale?« vprašam, ko pojemo. »Kaj, ko bi ti poklicala Joe-a?« reče Cher. »O bog, ne!« »Saj sem videla, da ti je všeč!« se zasmeje Miley in mi da telefon. »Prav.« zavzdihnem, vtipkala sem njegovo telefonsko in ga poklicala. »Haj, Sophie tu. V bolnici sva se videla. Se me še spomniš?« »Oh, Sophie si. Seveda se te. Bi šla ven z mano?« »Ja, seveda! Starbucks čez deset minutk?« »Ja, lahko. se vidiva.« Prekinila sem in že v naslednji sekundi so začele cviliti Cher in Taylor. »Okej, ne mi bobenčkov uničit, prosim.« rečem. »O bog, hitro, pojdi se obleči.« Pomagale so mi najti nekaj za obleči in odpravila sem se. Takoj sem ga zagledala. Bil je obkrožen z oboževalkami. Naročila sem in se odpravila k njemu. »Prasica, kam se rineš!« vzklikne ena. »Oh princeska. Pusti me!« zasikam in jo porinem na tla. Čeprav sem imela zlomljeno zapestje, je bil hokej grob šport in znala sem se tepsti. Usedla sem se k Joe-u in ga poljubila na lice. Vsem so se usta povesila do tal. »Oh ja, z njim sem. Adijo.« rečem. Odšle so, midva z Joe-om pa sva se pogovarjala. »Torej, kako roka?« vpraša. »Am, zlomljeno zapestje.« »Oh. Če želiš, lahko tožim Zayn-a. Imamo denar in-« »Ni treba. Škoda časa za take kretene.« »Kje sta Kevin in Nick?« spremenim temo. »Ah, pri Stelli in Macy.« »In to sta…?« »Njuni punci. Macy je Nick-ova, Stella pa je bila včasih z mano, ampak je zdaj z Kevin-om.« »Ti je nimaš?« »Ne. Srečno samski.« »Oh. Pa veš, da je na svetu milijone punc, ki bi rade bile tvoje punce?« »Vem. Ampak mi je že ena všeč.« takrat pa me je stisnilo v trebuhu. Da sem ljubosumna? Ma ne no. Saj nisem niti zaljubljena v njega. Ali obstaja ljubezen na prvi pogled? Sicer sem ga že večkrat videla, ko sva bili tam z Miley, ali pa Cher.. Sem zaljubljena v njega? »Veš, všeč si mi.« reče, ko se odpravljava. »Tudi ti meni.« se nasmehnem. »Potem lahko naredim to.« reče in me poljubi.

(klikni, gif je.)
04. januar 2013
neeeeeeeeeeeeext
04. januar 2013
neeext
04. januar 2013
next
04. januar 2013
next!
04. januar 2013
neeeext
04. januar 2013