neext!!! fuul zanimivo!
24. december 2012
next!
24. december 2012
next
24. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. december 2012
Neext !!
24. december 2012
nextt
25. december 2012
neeeeeeeeeeext
25. december 2012
u105994
u105994
»Haj.« se nasmehnem. »Hello mala. Kako gre?« »Gre. Kako si ti?« »Po pravici? I need a sleepover.« »Haloooo, sama sem doma, tri mesece! Lahko si pri meni kolikor hočeš!« »Okej, hvala. Lahko dobim nekaj za obleči?« »Ja, seveda.« Odšla sem gor, ji dala obleke in odšla je pod tuš. Jaz pa sem naredila kokice, nama pripravila za spati in na twitter napisala ''@taylorswift13 pri meni, sleepover party! xx'', in v sekundi sem dobila pet follower-jev. Hm, neki Louis Tomlinson, Harry Styles, Niall Horan, Zayn Malik in Liam Payne. Okej, kdo so to? »Kaj gledaš?« vpraša Taylor, ko pride v sobo. »Neki Louis Tomlinson, Harry Styles, Niall Horan, Zayn Malik in Liam Payne so me follow-ali na twitter-ju. Poznaš?« Zardela je. »Harry Styles mi je všeč.« »Ooooooooooo.« Zasmejala se je. »Samo kaj, ko nikoli ne bova skupaj.« »Kaj, ko bi ga povabila ven?« »Ne..« »Zakaj ne?« »Ker je slaven. Invsi bi mi govorili, da mu bom zlomila srce in nato napisala pesem o njemu. Res.. In vsi pravijo, da sem kurba.« Planila je v jok, jaz sem jo pa objela. »Oh Tay.. Pač ne vejo resnice.. Tudi sama bi pustila fanta, če bi mi težil.. In ti, ko se hitro zaljubiš.. Saj imaš vso pravico imeti fanta. Ignoriraj tiste, ki te sovražijo in se osredotoči na pozitivne.« Hvaležno me je objela in obrisala sem ji solzo. »Ne joči. Jutri greva v shopping, prav?« »Seveda!« Zasmejala se je, jaz pa sem ugasnila računalnik. Celo noč sva gledali filme in se smejali, okoli treh zjutraj pa zaspali.

»Sophie, zbudi se.« me zjutraj zbudi Taylor. Odprla sem oči in pogledala okoli. Zunaj je sijalo sonce in bilo je vroče. »Dobro jutro.« zamrmram. »Daj, hitro, obleci se. Greva na zajtrk in v shopping! Baje, da bodo One direction nastopali v centru!« »Oh, in bo tudi Harry, že razumem.« Prikimala je, jaz pa sem hitro stekla v svojo sobo in se oblekla. »Poklicala sem še Sel, Miley in Cher, upam, da nisi jezna.« reče pri vratih. »Oh, seveda ne! Najraje vas imam!« se nasmehnem. Vzela sem še torbico in odpravili sva se. Odšli sva še po Cher, Miley in Seleno in odšle smo v nakupovalni center. Ves čas so nam za petami bili paparazi in oboževalke, tako da je bilo kar težko hoditi okoli. Na koncu smo se s polnimi rokami vrečk z oblačili usedle v restavracijo v nakupovalnem centru in naročile. Kmalu pa smo zagledale One direction. Taylor je zardela, ko je videla Harry-a. Odpeli so pesem, nato pa so imeli še podpisovanje, usedli so se za neko mizo in kaj kmalu se je nabrala dolga vrsta. »Punce, midve bova takoj nazaj.« se nasmehnem. Prijela sem Taylor za roko in jo potegnila za sabo. »Kam greva?« vprašam. »Harry-a boš povabila ven.« se nasmehnem. Ko pa sva tako hodili proti fantom, sem se zaletela v punco in obe-dve sva padli po tleh. »Pazi, neroda!« jezno vzkliknem. »Ne, ti pazi!« reče. Ko pa sva se vstali in sem pogledala v njen obraz, sem jo takoj prepoznala…
25. december 2012
next
25. december 2012
u113507
u113507
NEXT.*
25. december 2012
next
25. december 2012
nneexxtt!!!
25. december 2012
neext!
25. december 2012
neext!!
25. december 2012
neeeeeeeeeeeeeext
25. december 2012
neeeeeeeeeext
25. december 2012
Nexxxt...
26. december 2012
next!
26. december 2012
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
26. december 2012
next
26. december 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/*.photo-competition.*/47609/ se prjavi kdo? Pa sori za smetenje! :***
26. december 2012
Neeext !!!
27. december 2012
u116976
u116976
haaaj:3
*ραяıƨ.† tuki : D
jas bom najbrz kdaj nextala se iz tega profila,ker si bom tistega najbrz kmalu zbrisala. (:
27. december 2012
neeeext
27. december 2012
u113707
u113707

»mama,kje si?« zakričim.
»pred vhodnimi vrati.« odvrne,odšla sem do vhodnih vrat in tam zagledala Nialla.
»omg Niall!« zakričim in mu skočim v objem,za njim so stali še ostali štirje fanti.
»hej.« se nasmehnejo,vsi so me objeli naenkrat,z Zaynom se ne objemava,Harry pa me je poljubil na lice.
»kaj počnete tu?« vprašam.
»nastop imamo v nakupovalnem centru.« odvrne Liam.
»grem lahko z vami jutri?« vprašam.
»zato smo prišli.« se nasmehne Louis,ošinila sem Zayna,ki je deloval preveč dolgočasno.
»torej gremo?« vprašam.
»ja,gre Mase..«začne Niall.
»ne!« hitro odvrnem in Nialla ter Harryja potegnem za roko.
»se vidimo jutri.« me pozdravijo,vsi razen Zayna in odidejo.
Cel dan nisem počela nič,z Masonom se se kregala zaradi televizije,Hanna je odpotovala k babici in se vrne šele jutri,ostali pa so bili tudi vsepovsod samo v Londonu ne. Zvečer sem z veseljem odšla v posteljo in v trenutku zaspala. Zjutraj sem se zbudila,se hitro uredila in oblekla,ter odšla v spodnje nadstropje,kjer so fantje že zvonili pred vrati.

»čudovita si.« se nasmehne Harry in me prime za roko. Stvari med nama s Harryjem so bile drugačne,kot s katerim drugim članom. Nisva bila par a držala sva se za roke,se objemala in hodila skoraj povsod skupaj,zato so nekateri mislili,da sva skupaj.
Pogledala sem k fantom,Louis in Liam ter Niall so se vnete pogovarjali,Zayn pa je stal tam in se na čase obrnil nazaj k nama,ter zavil z očmi. Nisem vedela,kaj je njegov problem. Usedli smo se v avto in se odpeljali do nakupovalnega centra. Bilo je težko hoditi takole okoli,ker smo bili vedno stisnjeni v množici,sama pa sem imela podobno fobijo,kot Niall.
»pridi sem.« se nasmehne Harry in me objame,ter potegne ven iz množice. Ko smo prišli do nakupovalnega središča pa je bilo tam veliko preveč ljudi,zato sem se odločila,da ne grem z njimi direktno v množico,Harry se je moral še preobleči,zato je z mano poslal Zayna,ki je bil edini že oblečen in urejen. Tiho sva hodila drug ob drugem,nato pa sva končno prišla do sobe z drugimi fanti.
»boš ostala zunaj?« me vpraša Zayn.
»ja.« odvrnem na kratko in se mu nasmehnem,odšel je noter,ker so bile velike razprodaje sem se odločila,da odidem malo pogledati okoli,ko se je neka punca zaletela vame,obe sva padli na tla.
»Pazi, neroda!« jezno vzklikne.
»Ne, ti pazi!« odvrnem tečno,vstali sva nato pa me je presenečeno pogledala..

next.? <3
27. december 2012
next
27. december 2012
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
27. december 2012
neeext
27. december 2012
Nexxxt...
27. december 2012