torej mi2 z prijatlco Bluerose sma se odločle da boma začele pisat imagense .... torej če hočete sam povejte in pa z katerim članom ...
08. april 2013
Točno tak
08. april 2013
08. april 2013
saj veta...
08. april 2013
Ana , ena za tebe hihi

*with Zayn

zvečer je in ti si sama na pomolu. nekdo pride na pomol, ti se obrneš in tam vidiš Zayna.
'' hello'' ti reče, pozdraviš ga nazaj, in se obrneš proti morju. Zayn nič ne reče ampak se usede zraven tebe
'' kaj pa delaš tukaj sama, lahko je nevarno''
''si nevaren'' ga vprašaš , on se kratko zasmeje ter te pogleda
'' misliš da sem nevaren''
''nah, še moja 2letna sestrica je bolj nevarna od tebe'' mu odgovoriš
'' i like you '' pogleda te '' i really really like you '' ti ga pogledaš in zardiš
''fanta imam'' rečeš
'' ne verjamem ti '' ti odgovori
'' zakaj ne '' ga vprašaš sumničavo
'' ker potem te sigurno nebi pustil, tukaj na pomolu samo sredi noči ... ''
'' to si samo ti domišljaš '' mu odgovoriš . pogledaš ga ter vidiš v medli svetlobi njegove lepe rjave oči, takoj ti je žal, da si mu rekla da imaš fanta.
'' oh, okej '' začneš
'' kaj '' te pogleda in gleda naravnost v tvoje oči
'' predam se, nimam fanta'' rečeš ter dvigneš roke v znak predaje. zasmeje se ti, ter se ugrizne v ustnico.
'' to je zeloo sexy'' mu rečeš, on te začudeno pogleda nato se pa nasmehne
'' aaa, ne to nebi smela reči na glas'' rečeš. skloni se k tebi in te poljubi.
08. april 2013
u118203
u118203
nataša ana-harry (če ti kej pmaga,stara sm skor 14..)
18. junij 2013
okej ! takoj ti napišem enga, haha
18. junij 2013
ime ti je Ana, si slavna pevka , prav tako kot Harry Styles. Z Harry-jom sta bila par kar 2 leti, na kar sta šla narazen saj kemije ni bilo več med vama. vendar sta še vedno bila prijatelja, minilo je že 3 mesece odkar sta odšla narazen. potočila si nekaj solz a bila si prepričana da je to najbolje za vaju. torej čez 3 mesece so vaju povabili na skupen intervju, saj sta posnela tudi vajin singel- takrat ko sta bila še skupaj. seveda sta oba privolila.

Dogajanje 1 uro pred intervjuvem, med intervjujem, ter po intervjuju.

''ana, moram te obvestiti o nečemu, da ne boš šokirana na odru'' ti reče tvoja menederka Caroline
'' reci'' ji rečeš ter jo pogledaš
''Harry Styles ima punco'' gledaš v svojo menederko, ter razmišljaš kakšen odziv pričakuje
'' um '' ji samo rečeš '' kaj pričakuješ za odziv'' jo vprašaš
'' si presenečena, prizadeta, karkoli '' te vpraša
'' nevem'' ji rečeš ter se ji nasmehneš
'' sedaj te bom pustila samo'' ti reče, potrpla po rami ter odide iz tvoje sobe.
usedeš se na rdečo zofo, ter razmišljaš. misliš si kako deli svoje poljube drugemu dekletu, kako ji mrši lase tako kot jih je tebi, ter da z to punco dolgo zjutraj leži v postelji se pogovarja ter smeji.
'' naprej'' rečeš ko nekdo potrka na vrata. oseba stopi naprej in ko pogledaš ko je vidiš da je sam Harry, vstaneš se ter ga gledaš. Harry zapre vrata, nato pa te pogleda
'' če ne želiš imeti opravka z mano, mi kar reci naj grem, vendar se mi je zdelo fajn da bi se malo pogovorila preden grema na oder?'' ti reče, oziroma bolj vpraša
'' meni je prav, prisedi'' mu rečeš, ter pokažeš na zofor, ti pa sama greš si po stol, ter ga postaviš nasproti Harryija.
'' mislim da bi morala vedeti, ummm, da imam punco '' reče on, ti pa pokimaš
'' vem, sem slišala, um Caroline mi je malo prej povedala '' nasmeješ se ter upaš da mu ni povedala tvojega odziva oz. da odziva sploh ni bilo
'' um, am si mi zamerila, me sovražiš'' reče po ovinkih
''ne, saj sma prijatelja, to kar sma imela je preteklost, normalno je da se ne vračava v preteklost, življenje gre dalje'' mu rečeš
'' saj sma prijatelja'' ga vprašaš dvomljivo
''ja seveda'' ti odgovori.
'' mislim da morama na oder'' ti reče. ti samo prikimaš ter odideš. v zadoderju čakaš, da prideta na vrsto, vendar Harryja še vedno ni.
''oh tukaj si '' mu rečeš ko se končno pojavi. nasmehne se ti kot takrat ko sta se prvič srečala. v trebuho duši in srcu te zaboli, saj veš da ga imaš še vedno rada in da se spet zaljubljaš v njega.

Jhon Mayer - intervist vaju sprašuje predvsem glede vajine pesmi. si že oddahneš da ne bodo ničesar spraševali o vajinem odnosu ko ravno Jhon vpraša
'' torej Ana, kako se počutiš glede na to da ima Harry novo punco '' pogledaš Harryja nato pa nazaj Jhona in rečeš
'' ostala sma prijatelja, zato nimam nobenih problemov s tem da ima punco, če je on srečen sem srečna jas'' zaključiš. in tako se konča intervju. Harry te prime za roko, nato se priklonita in skupaj z sklenjenimi rokami se odpravita z odra. ko prideta v zaoderje vama Caroline čestita
'' rad bi se na samem pogovoril z Ano, takoj pridema nazaj'' reče Harry, te prime za roko ter te odvede na streho hiše. takoj ko stopita ven, te Harry rahlo pritisne ob steno
'' jas ne morem več, ne morem verjeti da sem ti dal konec, mislil sem da ni več tako kot na začetku, ni bilo tako kot na začetku, moja ljubezen do tebe je bila še močnejša, prvi mesec se mi je mešalo, mislil sem samo nate, mislil sem da je to zato ker sem bil navajen, zato sem si poiskal punco, da bi te prebolel. vem da ni bilo niti tebi lahko, vem da nimam pravice vem da niti upanja ne smem imeti da bi sploh pomislila na to da bi bila spet moja punca. vendar ko sem te videl, tvoje oči, sem se zaljubil vate še bolj. prosim odpusti mi'' ti pove, hoče te poljubiti ti pa ga ustaviš
''harry punco imaš '' mu poveš
'' ne več, takrat ko me ni bilo pred intervjujem sem ji povedal in tudi ona se strinja da to sploh ni bila ljubezen, bilo je samo prijateljstvo'' ti začne hitro razlagati
''Harrry ne vem '' mu rečeš
'' povej mi, me imaš rada, so se tvoja čusta kaj spremenila, če je ja, mi povej, odnehal bom, ampak prosim, veš da boma trpela oba ko pa se oba ljubiva''
'' Harry, nič se ni spremenilo, ampak strah me je '' mu rečeš izkreno
'' obljubim ti da se bom potrudil, bolj kot kadar koli prej... samo prosim vzemi me nazaj''
'' Har...'' sredi stavka te prekine ter te poljubi. ne upiraš se mu, saj si ta poljub želela vse 3 mesece, hrepenela si po njem, roke si ovila okrog vratu, on pa te prižeme k sebi.s poljubom sta želela nadomestiti vse zamujene mesece.
'' je to potrditev'' te vpraša Harry ko končno pride do sape, nisi zmožna odgovoriti zato ga v odgovor samo poljubiš.
upam da ti je všeč
18. junij 2013
u118203
u118203
i'm speechless.. aaaaaaaaaaaaaaa kok dobro!! am.. kolko pa sm stara v tem imaginu? drgac pa fajjjnnnn aaaaaomgajfijkijg
18. junij 2013
nevem, nisem se ozirala na leta, tvoja odločitev. tako kot doživljaš ta imaganu toliko si stara, tvoja prosta domišlija
18. junij 2013
u118203
u118203
ok,drgac pa hvala ti fuuuuulllllll! polepšala si mi večer! um.. vem da mogoče ne bo fer,samo a lahko še enega kratkega? lahko je vesel,žalosten (npr da sm se rezala al pa kaj žalostnega).. če nočeš tud vredu.
18. junij 2013
veš da lahko. med tem pa ko pišem in si zmišljujem pa lahko prebereš moj FAnFic ti dam link
18. junij 2013
u118203
u118203
fanfiction je kul! :9 a imagine jutr dobim al danes?
18. junij 2013
ime ti je Anna, živiš v centru Londona. hodiš v drugi letnik srednje šole. na šoli nisi popularna vendar tudi izbočenka nisi. nakar en dan prideš domov z nakupov. ko izveš da je doma samo babica. kar ti postane zelo čudno saj z babico niste imeli stikov, kaj šele da bi imela ključe vašega stanovanja. nakar pride iz vaše kopalnice nekaj policistev oblečenih v bele kombenizone. pogledaš babico ter jo z očmi prosiš naj ti pove kaj se dogaja.
'' prosim umiri se '' ti reče babica
''kaj se je zgodilo'' kričiš, ker pa ti nihče ne odgovori, stečeš v kopalnico in tam zagledaš strahljiv pogled.

odpreš oči, ter se zagledaš v bel strop, pogledaš levo ter vidiš aparate, nič ti ni jasno, pogledaš na drugo stran ter vidiš svojo mamo
'' kaj se je zgodilo'' vprašaš. tvoja mama te gleda, samo molči, nato se pa vstane, z rokami se prime za vrat ter pade po tleh.

odpreš oči, spet vidiš bel strop, pogledaš na levo vidiš da si priklopljena na aparate, pogledaš na drugo stran, tam vidiš očeta. '' kaj se je zgodilo '' gleda te ter se ti nemo smeji, z rokami te prime za vrat ter te začne daviti.

odpreš oči, ter vidiš bel strop. pogledaš na levo stran ter vidiš aparate za merjenje srca, ter insulin. pogledaš spet proti stropu ter iz oči ti spolzijo solze
'' oh ljubica prebudila si se'' slišiš glas, počasi pogledaš na desno stran ter vidiš babico
'' kaj se je zgodilo'' vprašaš z upanjem da ti bo odgovorila
'' v nezavest si padla, vse bo uredu'' ti reče. spomin se ti vrne, nihče ti ni hotel povedati kaj se je zgodilo zato si zbežala v kopalnico in tam zagledala truplo svoje mame, ter očeta, bila sta mrtva. na ploščicah pa je bil napis '' ana, tudi tebe čaka ta usoda, moral bi te ubiti'' ter spodaj podpisani YOURE DAD. pred očmi se ti zamegli, vendar ne padaš v nezavest.

čes nekaj dni te spostijo iz bolnišnice. odšla si z babico v njeno stanovanje ki je oddaljeno ker 2 uri viožnje z avtomobilom. ko prispeš tja, se počutiš zelo neumirjeno, žalostno sprašuješ še, kaj se je dejansko zgodilo, kaj bo sedaj sledilo, kaj bodo rekli v šoli, saj za tak škandal vsi zvedo prej kot pa ti sam. bolečina je bila prevelika da bi jo potešila, nisi vedala kaj binaredila sama s sabo. odšla si v kopalnico. kopalnica se ti je zdela ista kot pa tista v kateri sta bila mrtva starša. spomnila si se napisa. ''nisem vredna življenja'' si si zamrmrala, vzela si nekakšno rezilo, nisi vedela kako se to dela, saj je to bilo prvič za tebe. ampak nisi obupala, rezilo si naslonila na zapestje ter potegnila, peklo je, nisi se zmenila, potegnila si močneje ter ugotovila da če močneje potegneš ne peče tako hudo. gledala si kri ki teče v umivalnik. zasmejala si se ter z krvjo na ogledalo pred umivalniku napisala DEAR DAD AND MOM, AM COMING AFTER YOU SEE YOU SOON. ko je kri nehala teči, si počistila ogledalo ter zapestje. odšla si v naravo.

minilo je par mesecev, ti si se pa redno rezala dan za dnem, nihče ni opazil. v šoli so se do tebe grdo obnašali, zasmehovali so te, govorili so ti mrtvakinja. nato ti je umrla tvoja babica. nisi imela doma ne družine. dali so te v sirotišnico, kjer so s tabo še grše ravnali. rezala si se vedno bolj, nakar so te posvojili. posvojila te je mama od Harry-ja Stylesa. ko si prvič prišla tja, je bil tam tudi Harry styles. preden si doživela to nesrečo si poslišala one direction, nato pa si povsem pozabila na glasbo. vsi so te lepo sprejeli nato pa si se začela zaljubljati v Harryja. to je bila za tebe prva ljubezen.

ker pa je imel Harry punco si vedela da te nima rad, vedela si da nimaš več kaj delati na tem svetu. zato si odšla v kopalnico, se zaklenila, vzela v roko rezilo. sedaj si že vedela kako in kje se moraš zarezati usodni rez. vendar tega nisi še hotela takoj. najprej si naredila manjši rez in z krvjo na ogledalo napisala
ANNE, HVALA TI ZA VSE OBČUDUJEM TE. OPROSTI MI ZA TO KAR SEM NAREDILA NISI SI ZASLUŽILA.
hARRY SI NAJBOLJŠI FANT NA SVETU, LJUBIM TE, UPAM DA BOŠ SREČEN Z TEM DEKLETOM.
VENDAR JAS SI NE ZASLUŽIM ŽIVETI NA TEM SVETU, NITI SE VEČ NE ŽELIM. ZELO MI JE ŽAL DA SE JE TO VAM DOGODILO, AMPAK NE MOREM VEČ. RADA VAS IMAM , IMEJTE ME V SRCU, VENDAR ŽIVITE DALJE- TO NE BO TEŠKO.
tole si napisala, v kad si nalila toplo vodo, katero si vedno oboževala, se vlegla kar z oblačili nato pa naredila zadnji usodni rez.

roke so ti prosto padle v vodo, voda je špricnila. opazovala si kako se tvoja kri meša z vodo. nasmehnila si se kolikor se je to le dalo. zmanjkovalo ti je moči, vedno bolj se ti je temnilo pred očmi.

bila si v popolni temi. odprla si oči in vse življenje doživela še enkrat. videla si zadnje obdobje ter spoznala svojo napako. morala bi se postaviti na noge, živeti dalje, ne bi smela postiti očetu da te ubije. film se je končal. nato si bila duh v kopalnici , gledala si sama vase, nato pa je nekdo razbijal na vrata, in jih nato razbil, noter je prvi prihrumel Harry, pogledal te je, pogledal napis, skočil k tebi ter ti kričal da te ima rad, poljubil te je, bila je norišnica v hiši. poklicali so rešilce čeprav so vedeli da je prepozno.

bilo je že 3 leta od tvoje smrti, še vedno spremljaš kar se dogaja z njimi, Anne se vsak dan spomni nate z nasmeškom se ti zahvcali, Harry se je zaročil z dekletom ter dobil punčko ki jo je poimenoval po tebi. bila si srečna, srečna da je tvoja družina srečna
18. junij 2013
okej, se opravičujem če je ta malo slabši, vendar se mi je blo zelo teško spravit v depresivno stanje. plus tega sm bolj na hitro pisala, saj mislim da je brez veze vse podrobnosti opisat ... hope you like it
18. junij 2013
u118203
u118203
skor sm jokala.. sj je uredu
19. junij 2013
kr je žalostno, al zato kr je zanič, haha ?
19. junij 2013
u118203
u118203
kr je žalostno. nism glih hotla da umrem ampak ok. pč hotla sm nekak tko pc da bi me harry al pa edn od članov najdu da se rezem al pa kej.. ne rabis zdaj popravlat
19. junij 2013
hahha, glej ... to je pol že preveč vsakodnevno ... pač da nekdo nekoga najde itd ...
19. junij 2013
u118203
u118203
Vem. Sj nism misnla to,sam pac neki na to foro
19. junij 2013
ja sej vem,
20. junij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani

Spletna stran uporablja piškotke. Z njimi zagotavljamo boljše storitve. Z uporabo portala se strinjate, da jih lahko uporabljamo.
Ali dovolite našim partnerjem, da bodo zbirali podatke in uporabljali piškotke za prilagajanje in personalizacijo oglasov?

Več o tem