omggggggggggg
boga Julie, ampak zdj se bota z Lukom srečala
hahaha, kr u omarco jo je zabijala, kravo
neeeeeeeeext!
08. marec 2016
Neeext
08. marec 2016
u172325
u172325
Omgg nextt
Naj se lepo ze enkrat srečata!
NEXTT!!
08. marec 2016
u208800
u208800
Omojfuckingbog ksjsowjuxuf
Next Next Next Next Next Next
08. marec 2016
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. marec 2016
Next
08. marec 2016
neeexxt!!
08. marec 2016
Next
09. marec 2016
Next Next Next Next
10. marec 2016
hejlaa punce
petek je in it's Next time
aja moram vam pa še povedat, da bodo od zdej naprej nexti zanimivejši hahaha
well, hope you like it ;D

5.

~Luke~

Sidney. Prelep sončen Sidney. Po dolgem času, smo spet bili doma. In prišli smo domov ravno na Alexin rojstni dan. Bila je vesela, ampak vedel sem, da je pogrešala Julie. No, ni bila edina.
“Luke, saj boš prišel nazaj ne? Na zabavo in potem v klub z nami?” je vprašala Alex, ko smo se dobili na letališču v kavarni.
“Seveda bom prišel. Ampak najprej moram iti domov in...ja.” sem rekel. Nerodno mi je bilo govoriti pred njo o tem, da moram k psihijatru, ampak razumela me je.
“Saj razumem. Glavno, da boš prišel.” se je nasmehnila. Nasmeh sem ji vrnil.
“Adijo, se vidimo kasneje.” sem rekel in se odpravil domov. Tam sem odložil kovčke, nato pa sem se z taksijem odpravil k mami in očetu.
“Luke, končno si doma.” je rekla mama, ko me je zagledala in me objela.
“Čas je že bil.” sem se nasmehnil. Odpravila sva se noter.
“Kako se počutiš?” me je vprašala in mi dala kozarec vroče čokolade in domače kekse. Vedela je, da sva z Julie šla narazen in vedela je, da moram hoditi k psihijatru.
“V redu.” sem rekel.
“Si prepričan?” me je vprašala.
“Recimo.” sem rekel.
“Saj veš, da se lahko pogovoriš z mano.” je rekla. Vedel sem to, ampak bilo mi je malce nerodno pred mamo govoriti o puncah. Že pri Aleishi mi ni bilo lahko, ne pa še pri Julie, katero sem ljubil bolj kot kogarkoli drugega. Lažje mi je bilo zaupati se nekomu drugemu, nekomu, ki me ni poznal tako zelo, kot so me poznali moji domači in prijatelji.
“V redu sem mami. Samo utrujen sem od leta, to je vse.” sem rekel.
“Ne misliš več nanjo?” me je vprašala.
“O tem bi se dalo debatirati.” sem se posmehnil.
“Imam čas.” je rekla.
“Jaz pa ne ravno. K psihijatrinji moram.” sem rekel. Žalostno me je pogledala.
“Ne morem verjeti, da moraš zaradi nje hoditi k psihijatru. Pa tako v redu punca je bila. Ne razumem.” je rekla.
“Tudi jaz ne.” sem rekel in do konca spil vročo čokolado. Z mamo sva se še malo pogovarjala, nato pa sem moral iti.
Med potjo sem bil ujet v svojih mislih. Zakaj je spraševala Lucy zame? Zakaj sedaj? Sem se ji zasmilil? Ker tega res nočem. Mogoče pa ne bi smel povedati oboževalcem, da sem začel hoditi k psihijatru. Ampak res, bila je moja rešitev iz pekla, sedaj pa je sama postala moj pekel.
Komaj sem se zavedel, da sem že prišel do psihijatrinje. Skoraj bi odšel mimo. Vstopil sem in ženska v rosnih tridesetih me je prijazno sprejela.
“Živjo. Jaz sem Elena. Ti si pa Luke Hemmings. Sedi.” je rekla in se mi nasmehnila. Sedel sem na kavč in ponudila mi je čaj.
“Torej, Jane mi je povedala, da rabiš pomoč. Povej mi, kaj te muči.” je rekla.
“Am...” sem začel, a nisem spravil ničesar iz sebe. Zakaj mi je sedaj bilo tako čudno govoriti o tem?
“Luke, ne skrbi, vsi podatki so skrbno zavarovani, nikomur ne bom povedala ničesar. Potem pa bom te tako vprašala. Kako je prišlo do tega, da sta s punco šla narazen? Sta se kregala?” me je vprašala. Odkimal sem.
“Pravzaprav ne vem. Enostavno končala sva in sploh se nisva nič kregala.” sem rekel.
“Kako sta se spoznala?” me je vprašala. In takrat sem ji povedal vse. Izpovedal sem se ji. Spet sem se spomnil prvega dne, ko sem jo spoznal in želel sem si, da bi te dneve lahko spet ponovil. Želel sem si zavrteti čas nazaj. Hotel sem ponovno iti na letališče, hotel sem, da se ponovno zaleti vame. Ampak očitno se je začelo na letališču in na letališču tudi končalo.
“No Luke, današnja terapija se je končala. Se počutiš kaj boljše?” me je vprašala po eni uri in pol. Prikimal sem. Res sem se počutil malo boljše. Ampak čisto malo.
“No, super. Se vidiva čez dva dni.” je rekla. Poslovil sem se od nje in odšel. Hotel sem se malce sprostiti od vsega, zato sem se odločil, da se na Alexini zabavi malce napijem, v klubu pa zelo.
Ura je bila pol 7 in odpravil sem se proti Alexini hiši. Ko sem prišel, sem videl Alex, Mikeya, Emmo, Caluma, Beth in Ashtona. Vsi so bili poparčkani, samo jaz ne. Očitno se bodo danes vsi stiskali, jaz pa se bom stiskal z steklenico žganja.
“Pa si le prišel.” se mi je nasmehnila Alex, ki je že bila rahlo pijana.
“Moral sem priti, Mikey bi me ubil, če bi zamudil rojstni dan njegove punce.” sem se zasmejal. Mikey se je zasmejal.
“Ne, ne bi mu dovolila, da te ubije.” se je zasmejala.
“Lepo obleko imaš.” sem rekel in pogledal njeno vijolično obleko.
“Hvala. Dobila sem jo za rojstni dan po pošti od Julie.” je rekla in se takrat ugriznila v jezik. Prestrašeno me je pogledala.
“Oprosti. Nisem je hotela omeniti.” je rekla.
“Saj je v redu. Tvoja najboljša prijateljica je, moraš jo omenjati. Bom že prebolel, ne skrbi zame. Sedaj pa rabim malce pijače, navsezadnje je to rojstni dan.” sem se zasmejal. Mogoče sem se delal, da me ne boli, ko jo omenjajo, ampak prekleto bolelo je. Alex in Mikey sta me potegnila do mize, kjer so sedeli ostali in pili.
“Čas je za eksanje!” je vzkliknila Alex in pred mene dala pet majhnih kozarcev tekile.
“Kje sta pa limona in sol?” sem jo vprašal.
“Tu. To pojej nazadnje, ko spiješ vseh pet kozarcev. Ste pripravljeni? Zdaj!” je vzkliknila Alex in vsi so začeli eksati tekilo. Nasmehnil sem se jim, nato pa sem še sam začel eksati. Bilo je malce močno, ampak bilo mi je vseeno. Hotel sem se napiti in vsaj za eno noč pozabiti na Julie.
Ko smo spili vseh pet kozarcev, nam je Alex dala jack kole z več jacka kot kole. Ampak ni me motilo. Kmalu sem že čutil alkohol v sebi in vedel sem, da moram malce nehati. Julie mi je vedno govorila, da moram paziti kje je meja. Julie. Spet mislim o njej. Zavzdihnil sem in si nalil še tekile in jo zeksal. Stresel sem se od rahlo pekočega učinka, ampak ni mi bilo več tako težko spiti vsebine, saj sem že bil malce pijan.
Nenadoma je potrkalo pri vratih in Alex je zavzdihnila.
“Upam, da ni policija.” je rekla in šla proti vratom.
“Če je policija, bomo rekli, da tako ali tako odhajamo.” je rekel Ashton. Vsi smo gledali proti vratom, ko jih je Alex odprla. In ni bila policija pred njimi. Bila je ona. Julie.
11. marec 2016
Next
11. marec 2016
Nexttt!!!
11. marec 2016
"na letališču se je začelo in na letališču se je končalo." ... *O*

omg.
Kaj bo zdej? Fak js komi čakam da bo tork, kar pomeni da morm preživet še pondelk :/
neeeeeeeext
11. marec 2016
Next in je Sydney
11. marec 2016
u208800
u208800
Next
11. marec 2016
u143259
u143259
Neeeext
11. marec 2016