Hej to temo sem ustvarila ker bi rada pisala ffje. Imam ideje ampak preprosto nimam časa. Tako da ja.
Če želite da je ideja ki jo prej napišem vaša je prijava taka:

Prijava
Naslov ideje:
Tvoje ime na igre123:
Ali se boš strinjala/strinjal z pravili: da/ne
Pravila:
-ff je o one direction
-spreminjas lahko če se na zsju tako zmeniva
-na temi povej da je ideja moja ter daj link te teme

Ok danes bom objavila tudi prvo idejo. Ve /vi lahko nextate da bo nova ideja ter glasujte o kateremu naj napisem idejo ker mam ideje naprej za vsakega v zvezku že napisane tako da ja
-----
Uzivajte upam da boste sodelovale! Oz sodelovali! Nika xoxo
17. december 2015
Odlocila sem se da bom kar napisala prvo idejo. Seveda upam da vam bo vsec in da jo bo kdo zelel. Ta prva je o Liamu.
♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥
BLACK and WHITE love story

Cast:
Liam Payne as himself
Selena Gomez as Clarie Stewart
Proloug:
Sem Clarie in hodila sem v gimnazijo. V njej so bili vecinoma piflarji in nekaj hot tipckov pa tudi mavadna dekleta so se nasla. Da ne umenjam popularnih in njihovij zasledovalnih kurah. Jaz nisem bila ne piflarka ne navadna in ne kura. Bila sem popilarna ampak to ne pomeni da sem ena od tistih tecnih samovsecnih kur. Sem navadna punca le da so me imeli vsi na soli radi iz neznanega razloga. V glavnem na nasi soli je bil tudi slavem Liam Payne. Bil je piflar. A jaz sem v njem videla nekaj posebnega. Ravno zaradi tega sva ze v osnovni soli zadnje leto postala par. In na gimnaziji sva bila tudi par doklar ga pac nisem prepricala da naj gre se enkrat na x-factor ker ima zelo velik talent. Na koncu sem ga le prepricala. Ampak ko je odsel in prisel v bend ni vec prisel nazaj. Samo prek sporocila mi je napisal da mu je zal ter da noce da bi bila zaradi tega prizadeta ter da me ima zelo rad. Pa kaj se.
Po teh petih letih ko ga ni sem jaz se vedno jokala za njim in sem ga ravno skoraj pozabila pa se je odlocil da bo on z svojo skupino prisel na mini-kamp za osnovnosolce pri katerih sem jaz ena od glavnih organizatork in on bo nastopal. In tam jih bodo ta tesen z nsmi ker jih bodo 'ucil' kako se poje itd.ampak to nsj bi bilo presenecenje za otroke tako da ja. *komaj cakam da ga vidim* sarkazm logico. Sigurno bo z njegovo ljubko sophio mojo bivdo bff iz gimnazije. Super!
♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥
Upam da vam je usec!
Napisite next ce hocete videti se kaksno idejo.
Nika xoxo
17. december 2015
next
18. december 2015
nextt
19. december 2015
nextt
24. december 2015
Next
24. december 2015
Ok zdej ze tocno 11 mesec nisem pisala. Sori res sam pac sola in zadn mesec sm pisala vec k deset predmetov al pa se vec kot vec. No u glavnem. Tukej je Next in upam da si idejo kdo zazeli. Ce si jo naj izpolni prijavo. Tale je o Louisu.
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
True of Us

Vloge:
Louis Tomlinson as himself
Chloe Mortez as Zaria Rennel
Oli Sykes as Troy Rennel

Proloug:
Sem Zaria Rennel. Ja mogoce vam je priimek znan. Moj polbrat Troy je baje napadel enega izmed tiste slavne skupine One Ducketion al neki tazga. Mislim, da mu je ime Louis. No v glavnem napadel ga je Louis tozil. No itak je Troy edini clan moje druzine ki se ni umrl , zato sem ga sla podpirat na sodisce. Na dan sojenja sem na drugi strani sodisca zagledala modrookega fanta s prelepimi rjavimi lasmi. Gledal je proti meni in se mi nasmehnil. Ampak v trenutku ko je poleg mene zagledal Troya se mu je obraz pomracil. Troy mi je nato zasepetal da je to najin sovraznik. Brez da bi ga poslusala sem prikimala. Sodnik je kmalu prisel in nekaj razlagal, da bomo tukaj veckrat ter da bomo morali govoriti le po resnici itd...
Po koncu smo se se zmenili kdaj se dobimo naslednjic potem je sodnik odsel mi pa smo sli iz dvorane. K meni je prisel moj 'sovraznik' ter me ogovoril "torej ti si njegova punca" je rekel v hladnem tonu. "Resno?! Ali si nor?!" sem rekla in hotela iti stran od njega. On pa je hitro odgovoril "Kdo pa potem si? Jaz sem Louis Tomlinson," je rekel polizanec ""jaz sem njegova polsestra. On je edini ki mi je ostal od druzine . Ime mi je Zaria," potem je on kot okamenel z odprtimi usti gledal. Jaz pa sem se le mirno sprehodila do svojega avta.
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Ok upam da vam je vsec
Pa napisite ce bi si idejo vzeli aja
Next?
17. januar 2016
Oziroma ne 11 telefon mi steka 1 ne 11
17. januar 2016
Next
17. januar 2016
neext!
17. januar 2016
Dejansko ful dobr
(Soory sam kot sm rekla nimam casa za pisanje)
Drgac pa neext
17. januar 2016
Ok nism mislna d bom dons spet napisala se en Next tkoda ja tukej je Next. Upam Da vm bo usec . Pa Pol napiste od kerga nj nasledno napisem.
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Sorry For Loving You
Vloge:
Harry Styles as himself
Ariana Grande as Anna Sadie Walker
Adele as Anna's mom
Proloug
Sovrazim ga. Prvo kar mi je naredu je spravil moja starsa narazen. Zdej me pa usvaja. Veliko mojih sosolk bi umiralo za moje mesto. A jast ga sovrazim. Sovrazim Harrya freaking Stylesa. Zapelov je mojo mami, da se je zaljubila vanj in sta hodila potem jo je pustu. Zdej cez 4 leta in pol misli, da je vse ok. Vceraj po zabavi me je kar uprasu za telefonsko stevilko, da greva vn. Mislim da je nor.
Razlaga:
No saj pac stekate da je imel Harry svoj cas ful starejsih punc in v tej zgodbi je bla pac ena od njih od Anne mami. Ce je bil on takrat 17 je bila ona 16 let starejsa od njega torej je bla 33 pac od Anne mami jo je rodila pr 18 torej 18+15=33 to pomen da je takrt k sta bla Harry pa Annina mami skupi je bla Anna stara 15 potem zravn se 4leta in pol je skupaj 19 pa pol . Torej je Harry str zdej 21 Anna pa 19 pa pol.

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Ok tukaj je bil Next in zelooo dolga razlaga. Upam da vam je usec.
O kermu nej nasledno del napisem?
17. januar 2016
u201358
u201358
Čaki
Kako to a če hočeš idejo za zgodbi poveš
17. januar 2016
Am ja to mas gor prijavo
17. januar 2016
Prijava
Naslov ideje:
Tvoje ime na igre123:
Ali se boš strinjala/strinjal z pravili: da/ne
Pravila:
-ff je o one direction
-spreminjas lahko če se na zsju tako zmeniva
-na temi povej da je ideja moja ter daj link te teme
17. januar 2016
u201358
u201358
A druge nexte poj sam napiseš
17. januar 2016
u201358
u201358
Pač da ti daš sam prvega
17. januar 2016
Amm ja tko pol to je nejak zacetek ti pa pol nadaljujes...
17. januar 2016
No po doolgem casu bom spet napisala Next. Drugwc bi ga siguren prej amlqk ni blo nobenga nextq ali prošnje za prevzetev zacetka so yeah. Tale je od Nialla
♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡
Heaven in Hell

vloge:
Rita Ora as Olivia Simpson
Niall Horan as himself

Proloug:
S mojimi prijatelji smo se spet zafrkavali namreč vedno žrebamo kdo kliče potem pa pokličemo na policijo itd. In se iz njih zafrkavamo. Danes sem bila na vrsti jaz. Poklicala sem jih in jim govorila kletvice itd. Ampak tokrat srm jih klicala vsaj petdesetkrat. Fantje so se pa v ozadju smejali. Kmalu pa zaslišim vzunaj naše hiše sirene. Prišli so policisti. Raje se nismo skrili in šla sem odpret. Tam sta stala dva policista. Rekla sta da je to kar sem naredila kaznjivo dejanje ter da moram z njima. Hitro sem vzela torbico. Preden sta me zvlekla sem videla žalostne fante pri okovu vrat. Ko pridemo do policijske postaje so mi povedali da bom približno en mesec in pol z še enim fantom in da nebova v zaporu in bova v eni hiški zraven zapora in bova morala čistiti hiško ter zapore. Joooj! Koliko dela. Upam da bo fant zelo delaven. In prijazen da bo on vse delal. V hišli je bil že prikupen blondinec. Povedal mi je da mu je ime Niall ter da je tukaj zaradi klicanja policije in ker jih je takrat zafrkaval. Isto kot jaz. Zelooo je hot!
♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡
Če kdo hoče vzeti idejo, naj izpolne prijavo. Če pa kdo čaka da bo kakšna ki si jo bo zelo želel naj napiše Next. Aja pa napišite katerega iz 1D naj napišem idejo za ff naslednjega.
Nika xx
21. februar 2016
Next
ful maš dobre ideje!!!
21. februar 2016
Tnx. In tukaj je Next upam da bo tole izbrala ena ki bo vedela kaj mislim s temu kar bom tukaj napisala. Ker ta zgodba mi je res zelo tko nekako pri srcu.
♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡
Vloge:
Wila Holland as Thea Hateway
Harry Styles as himself

Opis
Ta zgodba bo večinoma o flasbackih ker govori o dekletu z imenom Thea, ki je ljubila Harrya Stylesa potem pa so vsi mislili, da je v prometni nesreči umrl ampak je bjl v komi v bolnici. Thea pa je ta čas žalovala za njim in je bila z njim ravno noseča. Otroka je kasneje rodila. Bila je deklica Darcy. Kasneje pa je Thea padla po stopnicah in se močno udarila da je pozabila vse spomine na Harrya. Nekaj tednov za tem pa nekdo potrka na vrata. Bil je Harry, ki jo objame ona pa ga presenečeno pogleda. S spomne kako sta se pred veliko leti spoznala. Vpraša ga kdo je in kaj dela tukaj. On pa jo žalostno s solzami v očeh pogleda in jo vpraša kako neve saj sta se ljubila. Za njim pride zdravnik ter mu pove situacijo zer da skupaj živita v tej hiši. Ona pa se ne spominja od njega nic le njun prvi pozdrav pred leti. Sčasoma se bo je pomislila.
♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆
Okej ta ff bo temeljil najprej na flasbackih potem pa bosta mogoče začela doživljati resničnost. Bomo videli od osebe ki si bo želela idejo za ta ff
21. februar 2016
u202183
u202183
Mislim, da bi jaz lahko to zgodbo vzela...
21. februar 2016
Nared prijavo. Pol bo pa tvoja
21. februar 2016
u202183
u202183
Prijava
Naslov ideje: si moram sama izmislit naslov? če že Love you, Goodbye
Tvoje ime na igre123: Nix Liy
Ali se boš strinjala/strinjal z pravili: da
21. februar 2016
Okey ideja je tvoja
21. februar 2016
u202183
u202183
jej
21. februar 2016
Odločila sem se da kar danes napisem Next. Tale je Niallov ff
♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡
Naslov:
Don't forget that

Vloge :
Bethany Mota as Katherine Queen
Niall Horan as himself

Proloug:
Že od otroštva sem zagledala v mojega zelo dobrega prijatelja. To je vedela tudi moja sestra. A pred približno letom dni je zanalašč postala njegova punca. Čeprav je vedela, da mi je Niall všeč. Zato sva se noro skregale. Medtem me je zanalašč delala ljubosumno. Pred mano se je poljubljala z njim in ga med gledanjem filma skoraj posilila. Zato sem velikokrat bila zelo žalostna. Pred približno dvema mesecema pa so odkrili, da ima neuzdravljivegarl raka, saj so ga odkrili prepozno. Rekli so ji da ima en kesec življenja. Na ooncu je na srečo živeka dalj. Umrla je prejšni teden. Jutri je pogreb. Res sem vsak dan zelo jokala. Ampak še vseeno ljubim Nialla. Danes je prišel po svoje stvari. Jaz sem ga peljala do sestrine sobe. V sobi je vzel svoje stvari ki jih je imel pri sestri in že hotel oditi. In preden je odšel sem za njim zaklicala naj počaka. Obrnil se je k meni. Imela sem priložnost in poljubila sem ga. Po po ljubi je izdahnil moje ime z besedo waw. Bila sem zadovoljna ker sem ga poljubila z vse strastjo v sebi. Potem pa je zagledal sliko njegove sestre in njega in mi izdahnil tih oprosti ter se pomaknil proti vratom. Super zdaj sem uničila vse svoje srce in najino prijateljstvo. Jezno sem zgrabila sestrino sliko in jo zagnala proti tlom da se je razbila na tisoče koščkov.
♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡
Okej tukaj je bil Next. Pa plis predlagajte o katerem naj napisem idejo naslednjo. Ali o Harryu, Louisu, Niallu ali Liamu
Nika xx
22. februar 2016
men je prva zgodbica zelo všeč,in mogoče jo bom vzela,bom še videla
O Liamu
Neeeeext<333333
29. februar 2016
Okej nextala nism ze u pon ker me je u nedeljo spreletela odlicna ideja in sm jo mal oblikovala... pa se zbolela sm... in dons sm bols pa jutr grem u solo
Torej ja Next posvecen teb. In ja je o Liamu
♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡

Secrete Love

Cast:
Liam Payne as himself
Nina Dobrev as Molly Cloud

Proloug:
Ogledovala sem si svetnike na stenah. Bili so si podobni. Ja čudno vem. Toda bila sem v cerkvi. Morala sem iti saj sem parkrat spričala šolo. In zato so mi starši dali dve izbiri kazni. Prva: vsaka nedelka cerkev, Druga: Pripor 4 mesece. Seveda grem raje enkrat tedensko petinštirideset minut v cerkvo k maši kot pa tri mesece nic zabav in veselja. Malo čudno da začenjam s tem a baje ima naš župnik družino ker jo pač naša vera dovoljuje. Kmalu je pri oltarju zazvonilo. Ja bila sem prehitra. Ministranti so prišli duhovnik pa za njimi. Pevčki so peli in župnik je počasi začel govoriti o veri in pridige... Kmalu pa je prišem mlad fant mojih let. Večkrat me je občudovalno pogledal vmes ko je bral berilo. Potem je šel spet nazaj nekam. Tudi pri prošnjah je bilo isto. Kmalu mi je postalo jasno da je to župnikov sin. Kmalu je prišel čas da duhovnik začne talati hostijo. Fant jo je tudi talal na eni stranu nekdo drug pa na drugi strani župnika. Seveda sem se odločila za fanta mojih let. Šla sem do njega. Tam me je gledal kot da bi bila bog. Potem mi je dal hostijo in se nalahno dotaknil mojih ustnic. Opravičil se mi je in jaz sem probala čim mirnejše oditi nazaj do mojega mesta. Seveda je bilo to zelo težko. Na notranji strani mi jrle srce razbijalo sto na sekundo. Bilo ki je vročre. Najprej sem čutila toplino v srcu potem se mi je razleglo do trebuha in tam se mi je občutek menjal od vročega do ledenega. Praktično povedano imela sem metuljčke. Do konca maše sem razmišljala o tem. Potem sem se odpravila ven. Tam je prišel do mene ta fant. Rekel mi je da me tukaj ni še nikoli videl. Pa povedal mi je da ku je ime Liam. Rekel je še kako ki je ime. Pa še opravičil se mi je za prej. Odgovorila sem mu da mi je ime Molly ter da tukaj nisem pogosto. Liam mi je pomežiknil, mi pomolil listek ter se mi je nasmehnil ter se odpravil do svojega doma. Zelo je skrivnosten. Všeč mi je. Na listku je bila tel. Št. Seveda sem jo takoj shranila v mobilnik in mu poslala sms kdo sem potem pa sem se z nasmehom na obrazu odpravila proti domu. To bo še zanimivo
♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡☆♡
No upam da vam je bilo všeč.
Next?
Kdo od štirih fantov naj bo naslednji?
Nika xx
02. marec 2016
u202183
u202183
Next
02. marec 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani